• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koncentraty spożywcze

Wyniki dla

Koncentraty spożywcze - Import eksport

 1. PHARMA HERBS

  Chorwacja

  PharmaHerbs jest wyspecjalizowaną firmą z siedzibą w regionie posiadającym tradycję uprawy konopi w Europie. Biznes konopny rozpoczęliśmy w 2019 r. W 2020 roku zaczęliśmy się rozwijać i znajdować swoje miejsce na rynku niemieckim. W 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom poprzez dostarczanie im najlepszych produktów przynoszących korzyści dla zdrowia. B2B: Nasza firma dostarcza biomasę konopną o najwyższej jakości i pełnej identyfikowalności. Oferujemy również kwiaty konopi (pączki) w ilościach hurtowych. W naszej biomasie mamy szeroką gamę CBD zapewniającą naszym klientom wydajną ekstrakcję. Możemy dostarczyć każdą potrzebną ilość! Z naszym partnerem w Niemczech oferujemy również usługi takie, jak: Synteza, Ekstrakcja, Suszenie, Mielenie, Pastylacja. B2C: Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty CBD: Krople, produkty do pielęgnacji skóry, higieny jamy ustnej, kremy aktywne. Codziennie pracujemy nad rozszerzaniem naszego protfolio produktów i dostarczaniem naszym klientom wyrobów najwyższej jakości. Prosimy skontaktować się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polska

  Nasza firma jest znaczącym producentem i dystrybutorem koncentratów soków owocowych w Europie Środkowej. Pracujemy z pasją od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i dbałości o proces produkcji, rozwijamy się dynamicznie, tworząc produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w koncentratach soków z ciemnych owoców, w szczególności: •maliny •żurawiny •truskawki •borówki czarnej •soku z czarnej i czerwonej porzeczki. Nasi odbiorcy z powodzeniem wykorzystują nasze koncentraty w produkcji: •syropów •soków •żelków •lodów •słodyczy. Nasze koncentraty są klarowne, pakowane w aseptyczne worki, w 250 kg beczki lub kanistry. Na rynku wyróżniają nas konkurencyjne ceny i ich gwarancja przez cały okres obowiązywania umowy (także dłuższy niż jeden sezon), możliwość dostosowania produktów do potrzeb i specyfikacji klienta, a także szeroka dostępność surowca i szybkość działania. Posiadamy zakłady produkcyjne w Bułgarii i Ukrainie oraz magazyny w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar w dowolne miejsce w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów zarówno z Unii Europejskiej, jak i z bardziej odległych części świata. Działamy między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Indiach i Chinach. Jakość naszych koncentratów potwierdzają liczne certyfikaty i członkostwo w organizacjach, jak: ISO, AIJN, FDA, Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

 3. ANKLAM EXTRAKT GMBH

  Niemcy

  Anklam Extrakt GmbH produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości ekstrakty roślinne dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i suplementów diety. Oprócz naszych ekstraktów premium oferujemy Państwu unikalne markowe składniki Delphinol ® i MaquiBright ®. Jako ambitna firma, czujemy się równie zaangażowani w postęp, jak w zrównoważony rozwój. Opieramy się z jednej strony na najnowocześniejszych procesach i urządzeniach produkcyjnych, a z drugiej na ponadczasowych wartościach, takich jak uczciwość, sprawiedliwość, rzetelność i know-how doświadczonych pracowników. NIELIMITOWANE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE EKSTRAKCJI. MADE IN GERMANY.

 4. JEAN GAZIGNAIRE S.A.S.

  Francja

  Firma GAZIGNAIRE od 1865 roku zajmuje się produkcją skoncentrowanych ekstraktów aromatycznych oraz aromatów naturalnych lub biologicznych, specjalizując się w wytwarzaniu ekstraktów z wanilii, kakao, kawy, fasoli tonka. Od ponad stu lat eksportujemy nasze produkty na cały świat, dla naszych klientów pracujących w przemyśle produkcji substancji zapachowych, rolno-spożywczym, kosmetycznym, a także dla dystrybutorów składników spożywczych, począwszy od 5 kg do wielu ton.

 5. SÉLECTARÔME

  Francja

  Przedsiębiorstwo SELECTAROME specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych od ponad 30 lat. Oferujemy szeroką gamę naturalnych aromatów spożywczych płynnych lub w proszku, barwników spożywczych, aromatów do e-płynów i liquidów, a także dodatków i innych teksturantów. Wykonujemy dostawy na rzecz dystrybutorów do piekarni, cukierni, lodziarni, firm cateringowych, restauracji, a także producentów, którzy obdarzyli nas zaufaniem na przestrzeni lat współpracy. Ponadto, poszerzyliśmy naszą gamę i nasze zdolności produkcyjne, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostosować się do ekspansji naszej działalności za granicą. Z uwagi na naszą idealną lokalizację w Grasse, rośliny aromatyczne cieszą się przyjaznym klimatem prowansalskim. Przywiązujemy szczególną wagę do kontroli procedur produkcji, aby spełnić wymagania jakościowe typowe dla naszej branży. Nasz zespół służy swoją wiedzą fachową, aby w jak najkrótszym terminie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHYTONEERING EXTRACT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Phytoneering Extract Solutions GmbH produkuje wyłącznie ekstrakty roślinne. Dla naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu wykonujemy ekstrakty specjalne, dostosowane do danego zapotrzebowania. Przestrzegamy przy tym wytycznych naszej firmy macierzystej, Bionorica. Za pomocą najnowszych technologii wydobywamy z roślin to, co najlepsze. Dzięki temu połączeniu powstają nasze ekstrakty o stałej, wysokiej jakości. Produkcja ekstraktów roślinnych o niezmiennej jakości na najwyższym poziomie - to nasz cel i wyznacznik działania.

 2. FISMER LECITHIN GMBH

  Niemcy

  Firma Fismer Lecithin cieszy się dużym uznaniem w kręgach fachowców, a to w dużej mierze dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników. Pasja do wszechstronnej i skutecznej lecytyny wieloskładnikowej jest w firmie Fismer Lecithin namacalna. Zauważają to również nasi klienci, którzy doceniają fakt, że poważnie podchodzimy do indywidualnego doradztwa i jesteśmy w stanie dostarczyć właściwy produkt najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Opracowujemy i produkujemy lecytyny dla sektora spożywczego, paszowego, farmaceutycznego i kosmetycznego oraz do zastosowań technicznych. W ten sposób spełniamy nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Czy to produkty wegańskie lub organiczne, wolne od alergenów, bez GMO, halal czy koszerne - w firmie Fismer otrzymujesz produkty certyfikowane, wyprodukowane w sposób zrównoważony i w pełni identyfikowalne. I to w takiej formie, jakiej potrzebujesz do swojego zastosowania: płynnej, proszkowej, do rozpylania, hydrolizowanej lub w innej pożądanej formie.

 3. QINGDAO NUTRALONG PHARMACHEM CO., LTD.

  Chiny

  Nutralong Pharmachem Co., Ltd. jest wyspecjalizowanym dostawcą wysokiej jakości surowców dla rynków żywności i napojów, suplementów diety i żywienia zwierząt. Nasza oferta obejmuje naturalne substancje słodzące, środki dla zdrowie stawów, witaminy, minerały, aminokwasy i ekstrakty ziołowe. Przestrzegamy przepisów EC i FDA, dostarczamy rozwiązania i gotowe produkty w oparciu o potrzeby klientów. Jako profesjonalny dostawca siarczanu chondroityny, oferujemy wszystkie serie Chondroityny z certyfikatami zezwolenia spożycia przez ludzi. Nasze produkty są magazynowane na terenie UE z dostępnym świadectwem zdrowia i raportem z badań laboratoryjnych. Zapewniamy nie tylko zwykły proszek Chondroityny, ale z oznaczeniami Direct Compression (DC), 98%, 95%, i 85%. Jakość i pewność produktu są naszymi priorytetami. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi przepisami WE i US FDA i co miesiąc dostarczamy raporty jakości. Mamy dwie dekady doświadczenia w przekształcaniu koncepcji klientów w rzeczywiste produkcje oparte na ponad 1000 receptur. Oferujemy zróżnicowane warunki płatności dla klientów z dobrą historią płatniczą. Posiadamy również ubezpieczenie odpowiedzialności za produkt w wysokości 2 milionów dolarów dla wszystkich produktów, aby chronić klientów przed roszczeniami w dalszej działalności. Posiadamy osiem profesjonalnych magazynów w USA, UE i Chinach ze stabilnym zapasem naszych atutowych produktów, aby zapewnić szybką dostawę. Nasze centrum logistyczne w Chinach o powierzchni 600.000 ft² wspiera nas w dostosowywaniu opakowań, etykiet, palet i pojemników dla klientów. Prosimy wybrać nas ze względu na jakość, niezawodność i spójność.

 4. ACANTHIS LABORATOIRE

  Francja

  Laboratorium Acanthis, laboratorium produkcyjne specjalizujące się w organicznych świeżych ekstraktach roślinnych z flory francuskiej, oferuje firmom swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania dostosowanych do ich potrzeb asortymentu kosmetyków, żywności i suplementów diety lub ekstraktów roślinnych na indywidualne zamόwienie. Jako wyspecjalizowany producent Acanthis Laboratory kontroluje cały łańcuch rozwoju produktu: od pozyskiwania surowców, pochodzenia biologicznego lub naturalnego i produkowanych lokalnie; do produkcji i pakowania gotowego produktu w naszych warsztatach w sercu regionu Hautes-Alpes. Nasz zespół ds. badań i rozwoju pomoże Państwu w opracowaniu produktu na zamówienie, badaniach nad aktywnymi składnikami roślinnymi oraz doradzi w kwestiach prawnych i technicznych. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 9001 v 2015, produkujemy zgodnie z zasadami HACCP oraz standardami GMP Cosmetics and Pharmaceuticals.

 5. TRENKER

  Belgia

  Laboratoires Pharmaceutiques Trenker, firma rodzinna, którą założył w 1933 roku Rodolphe Henri Trenker, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości leki, suplementy diety i artykuły medyczne spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy produkcyjne. Stawiamy pracowników służby zdrowia i pacjentów w centrum naszych priorytetów, zobowiązując się codziennie do przyczyniania się do poprawy jakości życia i zdrowia nas wszystkich. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji. Od stworzenia produktu na papierze po opakowanie gotowego produktu, scentralizowaliśmy wszystkie etapy wytwarzania produktów w naszym nowym zakładzie w Nivelles. Obecna aktualnie w około piętnastu krajach firma Laboratoires Pharmaceutiques Trenker stawia sobie za cel stanie się punktem odniesienia pod względem ciągłego rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Trenker stale poszukuje nowych partnerów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 1. HAFEN-MÜHLEN-WERKE GMBH

  Niemcy

  HAFEN-MÜHLEN-WERKE GmbH została założona w 1949 roku i prowadzi działalność według rzetelnej, hanzeatyckiej tradycji handlowej jako firma importowo-eksportowa. W ciągu ostatnich trzech dziesięcioleci rozwinęliśmy wysokie kompetencje w zakresie importu kokosu, miodu w proszku i bioinuliny. Obok szerokiego asortymentu standardowych surowców kokosowych oferujemy mleko kokosowe w proszku / orzechy kokosowe w proszku w sześciu różnych jakościach, zapewniając największy wybór tych produktów dostępny u imperterów w Europie. Oprócz wariantów standardowych i wysokotłuszczowych możemy zaoferować naszym klientom odmiany wegańskie i biowegańskie w pstaci proszku kokosowego. To samo dotyczy wyrobów z miodu, gdzie od dziesięcioleci dostarczamy sproszkowany miód zwykły i miód organiczny. W ostatnich latach te specjalne serowce zostały uzupełnione przez rozpuszczalny proszek imbirowy, bioinulinę, cukier z agawy bio i syrop/ sok z agawy bio.

 2. EXTRACTOS VEGETALES S.A. (EVESA)

  Hiszpania

  Od momentu założenia (Hiszpania 1972), Extractos Vegetales, S.A. ( EVESA ) postawiła sobie za cel wzmocnienie produktów naturalnych i uczynienie ich bardziej użytecznymi i atrakcyjnymi dla swoich klientów. Od samego początku firma EVESA zajmowała się uprawą, ekstrakcją i sprzedażą naturalnych ekstraktów, roślin aromatycznych i przypraw dla przemysłu spożywczego, paszowego, perfumeryjnego i farmaceutycznego.

 1. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  Hiszpania

  Instituto Fitológico to firma założona w 1971 roku, z siedzibą w Barcelonie, która od ponad 50 lat produkuje produkty pochodzenia roślinnego, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, esencje, perfumy i aromaty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, dietetycznego, paszowego, weterynaryjnego i rolniczego. Pracujemy w oparciu o naturalne i bioekologiczne procesy z ponad 300 roślinami i licznymi dodatkami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 2. SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS

  Turcja

  Firma SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, Oleje roślinne, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Koncentraty spożywcze, Sporting żywności, produkt naturalny, Diet - food, Oleje roślinne, i Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. SMART CLAUPACK SRL

  Rumunia

  Firma SMART CLAUPACK SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania spożywcze, Opakowania, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Korzenie, aromaty, Przyprawy, Nakrętki do śrub, ROŚLINY ZAPACHOWE, Koncentraty spożywcze, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Targoviste, Rumunia.

 4. PEOPLE PLANTS & PROJECTS GMBH

  Niemcy

  Firma PEOPLE PLANTS & PROJECTS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach ekstrakty roślinne, ginseng extract, kurkuma, płatki ryżowe, mączki migdałowe, łubin, Białko grochowe, mączki z alg, i mąka sojowa. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 5. O'VÉTAL

  Belgia

  Firma O'VÉTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach kosmetyki, olejki kosmetyczne, surowce dla przemysłu farmaceutycznego, i oleje roślinne do użytku kosmetycznego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. BELLAVIE SPRL

  Belgia

  Firma BELLAVIE SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki odżywcze. Jest również obecna w dziedzinach Produkty farmaceutyczne - import-eksport, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Koncentraty spożywcze, Wyroby farmaceutyczne, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, producent probiotyków, suplementy żywnościowe wspomagające odporność, suplementy żywnościowe obrony immunologicznej, i sprzedaż online suplementów żywnościowych. Ma siedzibę w Tamines, Belgia.

 7. BIO-NUTRILAB

  Belgia

  Firma BIO-NUTRILAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Koncentraty spożywcze, soki owocowe bez cukru, naturalne soki owocowe, soki owocowe, napoje gazowane, Napój gazowany, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Awans, Belgia.

 8. LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Wyroby kosmetyczne, Soki owocowe, ekstrakty roślinne, soki owocowe zagęszczone, Karma i pasze dla zwierząt, Wyroby kosmetyczne, i naturalne soki owocowe. Ma siedzibę w Zossen, Niemcy.

 1. HOLDERHOF PRODUKTE AG

  Szwajcaria

  Firma HOLDERHOF PRODUKTE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Niederwil, Szwajcaria.

 2. SARL CITY

  Francja

  Firma SARL CITY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, Korzenie, aromaty, Rolnictwo - import-export, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Produkcja rolna, Oleje roślinne, guma arabska, i goździki. Ma siedzibę w Caix, Francja.

 3. CAPSUMED PHARM GMBH HANDEL UND LOGISTIK

  Austria

  Firma CAPSUMED PHARM GMBH HANDEL UND LOGISTIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Mattsee, Austria.

 4. VIVATIS PHARMA GMBH

  Niemcy

  Firma VIVATIS PHARMA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. HAWLIK BIOIMPORT GMBH

  Niemcy

  Firma HAWLIK BIOIMPORT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Białko grochowe, hibiskus, i kurkuma. Ma siedzibę w Langweid Am Lech, Niemcy.

 6. SICILIA TENTAZIONI

  Włochy

  Firma SICILIA TENTAZIONI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Koncentraty spożywcze, żywność regionalna i typowa, sosy i przyprawy, Konserwy, makaron i śmietanki, Koncentraty spożywcze, konfitury, i pesto. Ma siedzibę w Giarre, Włochy.

 7. HAPPY LINO OG

  Austria

  Firma HAPPY LINO OG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Bregenz, Austria.

 8. AURIMEX AG

  Szwajcaria

  Firma AURIMEX AG, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Ma siedzibę w Cham / Zug, Szwajcaria.

 9. SIGNATURE PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Signature Products to młody, dynamiczny zespół z biurami w Hamburgu, Pforzheim i Berlinie. Żyjemy Made in Germany. Jesteśmy jedyną firmą w branży koncentrującą się na całym łańcuchu wartości, począwszy od handlu surowcami konopnymi, poprzez ich ekstrakcję, destylację, butelkowanie, a skończywszy na oferowaniu rozwiązań cyfrowych i własnych produktów konsumenckich. Naszą wizją jest poprawa jakości życia ludzi w sposób naturalny dzięki produktom konopnym, zapewnienie najlepszych doświadczeń użytkownikom i dostępu do wysokiej jakości produktów konopnych dla każdego, a tym samym zrewolucjonizowanie rynku opieki zdrowotnej. Zawsze z dbałością o zrównoważony rozwój. Dlatego zawarliśmy umowy partnerskie, aby generować jak najmniej odpadów. Nasze usługi w skrócie to: - Handel surowcami konopnymi- Ekstrakcja i destylacja konopii- Butelkowanie produktów oznaczonych etykietą White-Label- Oleje BUDDY CBD- Analizy laboratoryjne- Analizy rynku- Doradztwo dotyczące konopii- Towar luzem- Private Label CBD / Konopie

 10. NUTRA INGREDIENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  HURTOWY DOSTAWCA EKOLOGICZNYCH / KONWENCJONALNYCH SUPLEMENTÓW ŻYWIENIOWYCH. Zatwierdzone przez UE i GB przedsiębiorstwo handlu/importu produktów ekologicznych prowadzący działalność w 30 krajach, posiadający również akredytację ISO 9001: 2015 i ISO 22000: 2018. Jesteśmy także częścią Custom Healthcare Group, rodzinnej firmy o długiej tradycji. Jako część Custom Healthcare Group, Nutra Ingredients jest w stanie wykorzystać swoje globalne kontakty i siłę nabywczą, co pozwala na dodatkowe oszczędności dla naszych klientów. Prowadzimy działalność w oparciu o wartości profesjonalne i etyczne. Ważne jest dla nas, by… Działać w ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu. Przestrzegać zasad naszej Polityki Jakości. Oba te dokumenty są dostępne na życzenie. Nasza globalna usługa jest wszechstronna, szybka i dokładna. Mamy bezpośredni dostęp do następujących rynków...UE, Ameryka Północna, Indie, Chiny, Ameryka Południowa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo