• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koncentraty spożywcze

Wyniki dla

Koncentraty spożywcze - Import eksport

 1. PHARMA HERBS

  Chorwacja

  PharmaHerbs jest wyspecjalizowaną firmą z siedzibą w regionie posiadającym tradycję uprawy konopi w Europie. Biznes konopny rozpoczęliśmy w 2019 r. W 2020 roku zaczęliśmy się rozwijać i znajdować swoje miejsce na rynku niemieckim. W 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję własnych wyrobów. Naszym głównym celem jest pomoc ludziom poprzez dostarczanie im najlepszych produktów przynoszących korzyści dla zdrowia. B2B: Nasza firma dostarcza biomasę konopną o najwyższej jakości i pełnej identyfikowalności. Oferujemy również kwiaty konopi (pączki) w ilościach hurtowych. W naszej biomasie mamy szeroką gamę CBD zapewniającą naszym klientom wydajną ekstrakcję. Możemy dostarczyć każdą potrzebną ilość! Z naszym partnerem w Niemczech oferujemy również usługi takie, jak: Synteza, Ekstrakcja, Suszenie, Mielenie, Pastylacja. B2C: Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty CBD: Krople, produkty do pielęgnacji skóry, higieny jamy ustnej, kremy aktywne. Codziennie pracujemy nad rozszerzaniem naszego protfolio produktów i dostarczaniem naszym klientom wyrobów najwyższej jakości. Prosimy skontaktować się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ANKLAM EXTRAKT GMBH

  Niemcy

  Anklam Extrakt GmbH produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości ekstrakty roślinne dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i suplementów diety. Oprócz naszych ekstraktów premium oferujemy Państwu unikalne markowe składniki Delphinol ® i MaquiBright ®. Jako ambitna firma, czujemy się równie zaangażowani w postęp, jak w zrównoważony rozwój. Opieramy się z jednej strony na najnowocześniejszych procesach i urządzeniach produkcyjnych, a z drugiej na ponadczasowych wartościach, takich jak uczciwość, sprawiedliwość, rzetelność i know-how doświadczonych pracowników. NIELIMITOWANE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE EKSTRAKCJI. MADE IN GERMANY.

 3. JEAN GAZIGNAIRE S.A.S.

  Francja

  Firma GAZIGNAIRE od 1865 roku zajmuje się produkcją skoncentrowanych ekstraktów aromatycznych oraz aromatów naturalnych lub biologicznych, specjalizując się w wytwarzaniu ekstraktów z wanilii, kakao, kawy, fasoli tonka. Od ponad stu lat eksportujemy nasze produkty na cały świat, dla naszych klientów pracujących w przemyśle produkcji substancji zapachowych, rolno-spożywczym, kosmetycznym, a także dla dystrybutorów składników spożywczych, począwszy od 5 kg do wielu ton.

 4. SÉLECTARÔME

  Francja

  Przedsiębiorstwo SELECTAROME specjalizuje się w produkcji aromatów spożywczych od ponad 30 lat. Oferujemy szeroką gamę naturalnych aromatów spożywczych płynnych lub w proszku, barwników spożywczych, aromatów do e-płynów i liquidów, a także dodatków i innych teksturantów. Wykonujemy dostawy na rzecz dystrybutorów do piekarni, cukierni, lodziarni, firm cateringowych, restauracji, a także producentów, którzy obdarzyli nas zaufaniem na przestrzeni lat współpracy. Ponadto, poszerzyliśmy naszą gamę i nasze zdolności produkcyjne, by wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostosować się do ekspansji naszej działalności za granicą. Z uwagi na naszą idealną lokalizację w Grasse, rośliny aromatyczne cieszą się przyjaznym klimatem prowansalskim. Przywiązujemy szczególną wagę do kontroli procedur produkcji, aby spełnić wymagania jakościowe typowe dla naszej branży. Nasz zespół służy swoją wiedzą fachową, aby w jak najkrótszym terminie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

 5. FISMER LECITHIN GMBH

  Niemcy

  Firma Fismer Lecithin cieszy się dużym uznaniem w kręgach fachowców, a to w dużej mierze dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników. Pasja do wszechstronnej i skutecznej lecytyny wieloskładnikowej jest w firmie Fismer Lecithin namacalna. Zauważają to również nasi klienci, którzy doceniają fakt, że poważnie podchodzimy do indywidualnego doradztwa i jesteśmy w stanie dostarczyć właściwy produkt najwyższej jakości w możliwie najkrótszym czasie. Opracowujemy i produkujemy lecytyny dla sektora spożywczego, paszowego, farmaceutycznego i kosmetycznego oraz do zastosowań technicznych. W ten sposób spełniamy nawet najbardziej rygorystyczne wymagania. Czy to produkty wegańskie lub organiczne, wolne od alergenów, bez GMO, halal czy koszerne - w firmie Fismer otrzymujesz produkty certyfikowane, wyprodukowane w sposób zrównoważony i w pełni identyfikowalne. I to w takiej formie, jakiej potrzebujesz do swojego zastosowania: płynnej, proszkowej, do rozpylania, hydrolizowanej lub w innej pożądanej formie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PHYTONEERING EXTRACT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Phytoneering Extract Solutions GmbH produkuje wyłącznie ekstrakty roślinne. Dla naszych klientów z różnych gałęzi przemysłu wykonujemy ekstrakty specjalne, dostosowane do danego zapotrzebowania. Przestrzegamy przy tym wytycznych naszej firmy macierzystej, Bionorica. Za pomocą najnowszych technologii wydobywamy z roślin to, co najlepsze. Dzięki temu połączeniu powstają nasze ekstrakty o stałej, wysokiej jakości. Produkcja ekstraktów roślinnych o niezmiennej jakości na najwyższym poziomie - to nasz cel i wyznacznik działania.

 2. JRK COMMODITIES

  Francja

  JRK commodities to firma rodzinna, która od trzech pokoleń specjalizuje się w imporcie przypraw z Madagaskaru. Jest dziś aktywna w imporcie, eksporcie i dystrybucji certyfikowanej wanilii ekologicznej pochodzącej z uczciwego handlu. Jej działania mają na celu ułatwienie dystrybucji przypraw sezonowych przez cały rok, tak aby zaspokoić specyficzne potrzeby klientów. JRK commodities dokłada wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najwyższą jakość po możliwie najlepszej cenie. Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem, dlatego firma zobowiązuje się do wymiany zamówienia, aż do osiągnięcia zadowolenia. Wśród naszych produktów znajdują się: -Wanilia czarna/ 15-20 cm, -Wanilia czerwona/ 13-18 cm, -Ziarna luzem, -Wanilia w proszku.

 3. TRENKER

  Belgia

  Laboratoires Pharmaceutiques Trenker, firma rodzinna, którą założył w 1933 roku Rodolphe Henri Trenker, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości leki, suplementy diety i artykuły medyczne spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy produkcyjne. Stawiamy pracowników służby zdrowia i pacjentów w centrum naszych priorytetów, zobowiązując się codziennie do przyczyniania się do poprawy jakości życia i zdrowia nas wszystkich. Jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji. Od stworzenia produktu na papierze po opakowanie gotowego produktu, scentralizowaliśmy wszystkie etapy wytwarzania produktów w naszym nowym zakładzie w Nivelles. Obecna aktualnie w około piętnastu krajach firma Laboratoires Pharmaceutiques Trenker stawia sobie za cel stanie się punktem odniesienia pod względem ciągłego rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Trenker stale poszukuje nowych partnerów. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.

 4. ACANTHIS LABORATOIRE

  Francja

  Laboratorium Acanthis, laboratorium produkcyjne specjalizujące się w organicznych świeżych ekstraktach roślinnych z flory francuskiej, oferuje firmom swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie opracowywania dostosowanych do ich potrzeb asortymentu kosmetyków, żywności i suplementów diety lub ekstraktów roślinnych na indywidualne zamόwienie. Jako wyspecjalizowany producent Acanthis Laboratory kontroluje cały łańcuch rozwoju produktu: od pozyskiwania surowców, pochodzenia biologicznego lub naturalnego i produkowanych lokalnie; do produkcji i pakowania gotowego produktu w naszych warsztatach w sercu regionu Hautes-Alpes. Nasz zespół ds. badań i rozwoju pomoże Państwu w opracowaniu produktu na zamówienie, badaniach nad aktywnymi składnikami roślinnymi oraz doradzi w kwestiach prawnych i technicznych. Nasz zakład posiada certyfikat ISO 9001 v 2015, produkujemy zgodnie z zasadami HACCP oraz standardami GMP Cosmetics and Pharmaceuticals.

 5. HAFEN-MÜHLEN-WERKE GMBH

  Niemcy

  HAFEN-MÜHLEN-WERKE GmbH została założona w 1949 roku i prowadzi działalność według rzetelnej, hanzeatyckiej tradycji handlowej jako firma importowo-eksportowa. W ciągu ostatnich trzech dziesięcioleci rozwinęliśmy wysokie kompetencje w zakresie importu kokosu, miodu w proszku i bioinuliny. Obok szerokiego asortymentu standardowych surowców kokosowych oferujemy mleko kokosowe w proszku / orzechy kokosowe w proszku w sześciu różnych jakościach, zapewniając największy wybór tych produktów dostępny u imperterów w Europie. Oprócz wariantów standardowych i wysokotłuszczowych możemy zaoferować naszym klientom odmiany wegańskie i biowegańskie w pstaci proszku kokosowego. To samo dotyczy wyrobów z miodu, gdzie od dziesięcioleci dostarczamy sproszkowany miód zwykły i miód organiczny. W ostatnich latach te specjalne serowce zostały uzupełnione przez rozpuszczalny proszek imbirowy, bioinulinę, cukier z agawy bio i syrop/ sok z agawy bio.

 1. INSTITUTO FITOLOGICO S.L.

  Hiszpania

  Instituto Fitológico to firma założona w 1971 roku, z siedzibą w Barcelonie, która od ponad 50 lat produkuje produkty pochodzenia roślinnego, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, esencje, perfumy i aromaty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, dietetycznego, paszowego, weterynaryjnego i rolniczego. Pracujemy w oparciu o naturalne i bioekologiczne procesy z ponad 300 roślinami i licznymi dodatkami, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 2. EXTRACTOS VEGETALES S.A. (EVESA)

  Hiszpania

  Od momentu założenia (Hiszpania 1972), Extractos Vegetales, S.A. ( EVESA ) postawiła sobie za cel wzmocnienie produktów naturalnych i uczynienie ich bardziej użytecznymi i atrakcyjnymi dla swoich klientów. Od samego początku firma EVESA zajmowała się uprawą, ekstrakcją i sprzedażą naturalnych ekstraktów, roślin aromatycznych i przypraw dla przemysłu spożywczego, paszowego, perfumeryjnego i farmaceutycznego.

 1. SEPENATURAL ORGANIC PRODUCTS

  Turcja

 2. SMART CLAUPACK SRL

  Rumunia

 3. O'VÉTAL

  Belgia

 4. BIO-NUTRILAB

  Belgia

 5. BELLAVIE SPRL

  Belgia

 6. LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 7. HOLDERHOF PRODUKTE AG

  Szwajcaria

 8. CAPSUMED PHARM GMBH HANDEL UND LOGISTIK

  Austria

 1. VIVATIS PHARMA GMBH

  Niemcy

 2. HAWLIK BIOIMPORT GMBH

  Niemcy

 3. SICILIA TENTAZIONI

  Włochy

 4. AURIMEX AG

  Szwajcaria

 5. HAPPY LINO OG

  Austria

 6. SIGNATURE PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Signature Products to młody, dynamiczny zespół z biurami w Hamburgu, Pforzheim i Berlinie. Żyjemy Made in Germany. Jesteśmy jedyną firmą w branży koncentrującą się na całym łańcuchu wartości, począwszy od handlu surowcami konopnymi, poprzez ich ekstrakcję, destylację, butelkowanie, a skończywszy na oferowaniu rozwiązań cyfrowych i własnych produktów konsumenckich. Naszą wizją jest poprawa jakości życia ludzi w sposób naturalny dzięki produktom konopnym, zapewnienie najlepszych doświadczeń użytkownikom i dostępu do wysokiej jakości produktów konopnych dla każdego, a tym samym zrewolucjonizowanie rynku opieki zdrowotnej. Zawsze z dbałością o zrównoważony rozwój. Dlatego zawarliśmy umowy partnerskie, aby generować jak najmniej odpadów. Nasze usługi w skrócie to: - Handel surowcami konopnymi- Ekstrakcja i destylacja konopii- Butelkowanie produktów oznaczonych etykietą White-Label- Oleje BUDDY CBD- Analizy laboratoryjne- Analizy rynku- Doradztwo dotyczące konopii- Towar luzem- Private Label CBD / Konopie

 7. SENSIENT TECHNOLOGIES EUROPE GMBH

  Niemcy

  Sensient Food Colors Europe jest częścią Sensient Technologies Corporation, wiodącego światowego producenta barwników spożywczych, aromatów i ekstraktów. Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń firma Sensient jest specjalistą w produkcji barwników spożywczych i naturalnych dla przemysłu spożywczego i napojów. Zainspirowani wpływem, jaki wywierają na nas atrakcyjne wizualnie produkty i pasjonaci kolorów, łączymy wiedzę naukową z najnowocześniejszymi technologiami produkcji, aby dostarczać unikalne, kreatywne i wysokowydajne rozwiązania kolorystyczne. Jako międzynarodowa firma współpracująca z wiodącymi światowymi markami żywności i napojów, Sensient oferuje Ci szeroki zakres perspektyw, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom. Dostosowując się do potrzeb Twojego rynku, oferujemy rozwiązania kolorystyczne, które wyznaczają międzynarodowe standardy stabilności, jakości i atrakcyjności. Sensient – Unleashing the Power of Nature’s True Colors

 8. NUTRA INGREDIENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  HURTOWY DOSTAWCA EKOLOGICZNYCH / KONWENCJONALNYCH SUPLEMENTÓW ŻYWIENIOWYCH. Zatwierdzone przez UE i GB przedsiębiorstwo handlu/importu produktów ekologicznych prowadzący działalność w 30 krajach, posiadający również akredytację ISO 9001: 2015 i ISO 22000: 2018. Jesteśmy także częścią Custom Healthcare Group, rodzinnej firmy o długiej tradycji. Jako część Custom Healthcare Group, Nutra Ingredients jest w stanie wykorzystać swoje globalne kontakty i siłę nabywczą, co pozwala na dodatkowe oszczędności dla naszych klientów. Prowadzimy działalność w oparciu o wartości profesjonalne i etyczne. Ważne jest dla nas, by… Działać w ramach naszej społecznej odpowiedzialności biznesu. Przestrzegać zasad naszej Polityki Jakości. Oba te dokumenty są dostępne na życzenie. Nasza globalna usługa jest wszechstronna, szybka i dokładna. Mamy bezpośredni dostęp do następujących rynków...UE, Ameryka Północna, Indie, Chiny, Ameryka Południowa.

 9. MARTIN MUNDO OHG

  Niemcy

  Fabryka karmelu koloryzującego, syropów karmelowych i esencji od 1916 roku – również w wersji bio: wyciągi i esencje z przytulii wonnej, kwiatów czarnego bzu i grzanego wina Nasze produkty: esencje do napojów alkoholowych, karmel, podstawowe składniki do wyrobu napojów, aromaty dla przemysłu produkcji napojów, aromaty, esencje cukiernicze, likiery ziołowe, likiery, wyroby spirytusowe, produkty bio

 10. LTD. LIGAZA

  Rosja