• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sery

Wyniki dla

Sery - Import eksport

 1. GRISTIREN LIMITED

  Grecja

  Gristiren Ltd jest wiodącym greckim producentem pysznych i zdrowych zamienników sera oraz wegańskich produktów serowych. Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla handlu detalicznego i gastronomii poprzez oferowanie szerokiej gamy produktów, które zaspokajają różnorodne potrzeby naszych klientów. Nasze zamienniki sera oraz wegańskie produkty serowe są wytwarzane z najlepszych składników roślinnych, takich jak soja, orzechy i zboża, nie zawierają nabiału, laktozy ani innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Zależy nam na dostarczaniu produktów, które nie tylko świetnie smakują, ale są również zdrowe i przyjazne dla środowiska. Nasze produkty są dostępne w różnych rozmiarach opakowań, w tym w blokach, plastrach i w postaci rozdrobnionej, aby spełniać wymagania różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naszych produktów do swojej restauracji, kawiarni, czy do sprzedaży detalicznej, mamy dla Ciebie odpowiedni rozmiar opakowania. W Gristiren Ltd jesteśmy dumni z naszych najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych wykorzystujących najnowsze technologie i sprzęt, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów. Stosujemy rygorystyczne procedury kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy produkt opuszczający nasze zakłady, spełnia nasze rygorystyczne standardy smaku, tekstury i jakości. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą detalicznym, czy firmą cateringową, mamy odpowiedni produkt i rozmiar opakowania odpowiadające Twoim potrzebom. Wybierz nas, aby uzyskać najlepiej smakujące, wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska zamienniki sera oraz wegańskie produkty serowe.

 2. BELGOMILK IA SA

  Grecja

  Belgo-Milk Company jest wiodącym podmiotem w sektorze rolnictwa i hodowli bydła. Założona w 1996 roku, firma ma ponad 25-o doświadczenie w działalności handlowej. W 2005 roku, przedsiębiorstwo zainwestowało w przyszłość i stworzyło specjalny zespół kadry kierowniczej celem rozwinięcia nowego zakładu produkcyjnego, wyspecjalizowanego w szerokim zakresie kategorii. Firma oferuje jednostki żywego inwentarza po przystępnej cenie, tradycyjne budynki hodowlane, magazyny, dojarnie, zatrzaski, pasy transportowe paszy, sieczkarnie, silosy, serownie i schładzalniki. Belgo-Milk Company zajmuje się wieloma wysokiej jakości rasami hodowlanymi, w tym owce Lacaune, ASSAF i rasa Fryzyjska aby dostarczać wyroby mleczarskie jak najlepszej jakości. Ponadto, firma wykorzystuje TYROBOX®, zaawansowany system pomagający zapewnić wysoką jakość i bezpieczeństwo jego produktów. Dzięki swojemu zaangażowaniu na rzecz doskonałości i innowacji, Belgo-Milk Company nieprzerwanie dostarcza wysokiej klasy produkty i usługi swoim klientom.

 3. SOMEXPORT

  Francja

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. LEHA GMBH

  Niemcy

  LeHA GmbH to małe, innowacyjne przedsiębiorstwo z południowej Saksoni-Anhalt z siedzibą bezpośrednio w centrum najbardziej na północ wysuniętego regionu winiarskiego Niemiec - doliny Soławy-Unstruty. LeHA działa na niemieckim rynku spożywczym od 2002 roku i może pochwalić się prawdziwą historią sukcesu. Kierując się wysokim poziomem innowacyjności, możliwe było ciągłe poszerzanie i dalszy rozwój portfolio produktów. W ten sposób firma rozwinęła się z regionalnego dostawcy substytutu śmietany pochodzenia roślinnego i wolnego od laktozy w ogólnoeuropejską firmę z licznymi czysto wegańskimi produktami. Dziś marka Schlagfix jest jednym z najbardziej znanych dostawców czysto roślinnych substytutów mleka. Szczególną cechą jakościową produktów Schlagfix jest wyjątkowo autentyczny smak i bezbłędna funkcjonalność, która często oferuje klientowi nawet szerszy zakres zastosowań niż porównywalne produkty pochodzenia zwierzęcego, a tym samym inspiruje również „nie-weganów“. Mniej kalorii, doskonale przyswajalne, bez laktozy, bez glutenu i cholesterolu. Za produktami roślinnymi Schlagfix przemawia wiele argumentów. Stały wzrost został osiągnięty dzięki szerokim ofertom w niemieckim handlu detalicznym. Dziś naszymi klientami w Niemczech są np.: Edeka, REWE, Real, Kaufland, Globus, Bela, Metro, Tegut, Netto i Netto Stavenhagen. Zaopatrujemy również niektóre kliniki i szpitale.

 5. CASEIFICIO SAN VINCENZO MOZZARELLA DI BUFALA DOP

  Włochy

  Mleczarnia Caseificio Podere San Vincenzo produkuje Mozzarellę di Bufala Campana DOP. 800 bawolic hodowanych na pastwisku na świeżym powietrzu. Firma posiada certyfikat jakości i identyfikowalności, jest pierwszą włoską hodowlą bawołów. Produkty z mleka bawolego: Mozzarella, mozzarellona (zwana także tettoną), kulki bocconcini z mozzarelli di bufala, ser provola wędzony, ser scamorza, warkocze serowe treccia i trecciona, ser burrata i jogurt Bufala di Battipaglia uzyskiwany z fermentowanego mleka od naszych bawolic.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DALTER ALIMENTARI S.P.A.

  Włochy

  Specjalizujemy się w produkcji, wyborze i pakowaniu serów tartych i porcjowanych: w ofercie znajdują się włoskie sery dojrzewające DOP (Parmigiano Reggiano, Grana Padano, Pecorino Romano) sery podobne do grana padano, miksy i inne twarde sery. Nasze sery stworzone są z myślą o potrzebach branży restauracyjnej, kateringu i sprzedawców hurtowych artykułów spożywczych. Jesteśmy dostawcami dla europejskiego przemysłu spożywczego i największych sieci sklepów wielkopowierzchniowych własnych marek.

 2. SARCA S.R.L.

  Włochy

  La Sarca z siedzibą w Soragnie zajmuje się pakowaniem próżniowym w technologii Cryovac, pakowaniem termoformowanym oraz w atmosferze ochronnej w folie i w torebki twardych oraz półtwardych serów Parmigiano Reggiano i Grana Padano. Organizacja transportu we Włoszech i za granicą wraz z załadunkiem kontenerów, drobnicą, montażem, magazynowaniem i platformami wysyłkowymi.

 3. CASEIFICIO VALD'ORCIA

  Włochy

  Produkcja firmy Cacio di Pienza to wieloletnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie aż do dnia dzisiejszego. Producenci mleka połączyli się, by stworzyć Spółdzielnię Contignano, stosującą i zachowującą typowe metody przetwórstwa: dostarczanie mleka o wyjątkowych aromatach pochodzących z traw typowych dla pastwisk Val d'Orcia, wyrafinowane terminy dojrzewania, a przede wszystkim szczególna dbałość o jakość sera.

 4. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "sery"

 5. BERTELLI FORMAGGI S.R.L.

  Włochy

  Firma Bertelli Formaggi S.r.l., obecna na rynku od czterech pokoleń, oferuje sery dojrzewające i świeże o najwyższej jakości. Jesteśmy wzorem dla wielu przedsiębiorstw europejskich w zakresie dostaw – dostarczamy nie tylko ser Parmigiano Reggiano, dojrzewający od 12 do 60 miesięcy, ale również tradycyjne włoskie sery kozie i owcze. Dostarczamy również typowe wędliny, takie jak salami, fiocchetto, mortadela, szynka parmeńska, bresaola i wiele innych.

 1. GOUMANISTO

  Belgia

 2. MATHOT - SOFRA

  Belgia

 1. GEORG FLES GMBH

  Niemcy

 2. BRUNNER-ANLIKER AG

  Szwajcaria

 3. CENTRO FORM SRL

  Włochy

 4. PATURAGES COMTOIS

  Francja

 5. SELEZIONE ALIMENTARE ITALIA - TERUGGI S.A.S. DI TERUGGI GIACOMO E C.

  Włochy

 6. CASTELLANZA FORMAGGI SPA

  Włochy

 7. MOZZARELLA NAPOLI

  Hiszpania

 8. SEREM SOCOREM

  Francja

 1. CHEVRARDENNES

  Belgia

 2. FLAD GASTROPRODUKTE

  Niemcy

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

 4. DIESCH WARENHANDEL INH. ROBERT DIESCH

  Niemcy

 5. WEIDNER KÄSE GMBH

  Niemcy

 6. NOVO-FOOD LEBENSMITTEL GMBH

  Niemcy

 7. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Hiszpania

 8. CASEIFICIO SEPERTINO

  Włochy

 9. RIVOIRE JACQUEMIN

  Francja

  RIVOIRE JACQUEMIN to francuski producent i eksporter serów Comté, Morbier, Gruyères z Comté w kręgach lub pakowanych, serów z regionu Franche-Comté o kontrolowanej nazwie pochodzenia (KNP) AOC Comté i chronionej nazwie pochodzenia (ChNP). Eksportujemy nasze sery Comté AOP i AOC Franche-Comté na Europę i cały świat. Zapewniamy starzenie i handel serami Comté w kręgach lub pakowanych, serów francuskich comté AOP i serów Comté pakowanych, Gruyère z Comté w kręgach i pakowanych. RIVOIRE JACQUEMIN sprzedaje i eksportuje rórne rodzaje serów francuskich wysokiej jakości z regionu Franche-Comté: Morbier, Mont d'Or, Tomme z Jury, Bleu z Gex. Od 1860 roku Rivoire Jacquemin zajmuje się starzeniem serów francuskich twardych AOC (KNP) i AOP (ChNP) Franche-Comté. Sery twarde AOC (KNP) Franche-Comté. Sery Morbier o kontrolowanej nazwie pochodzenia, AOC (KNP). Sery Morbier o kontrolowanej nazwie pochodzenia, AOC (KNP). Sery francuskie twarde o jakości AOC (KNP) i AOP (ChNP).

 10. MONTANARI E GRUZZA SPA

  Włochy

  Firma Montanari & Gruzza spa ma siedzibę przy Via Emilia pomiędzy Reggio Emilia i Parmą, i oferuje nie tylko każdego rozmiaru masła, ale również zajmuje się procesami dojrzewania sera Parmesan Reggiano(który również produkuje) oraz Grana Padano, sprzedawanych w całości lub krojonych i pakowanych próżniowo. Jakość oraz poważne podejście do świadczonych usług, od pakowania po dostawę własnymi środkami, to owoc długiej drogi rozpoczętej 50 lat temu, dzięki której firma uzyskała certyfikat UNI EN ISO 9001: 2000

Filtry

Wyniki dla

Sery - Import eksport

Liczba wyników

5133 przedsiębiorstwa