• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sery

Wyniki dla

Sery - Import eksport

 1. SOMEXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOMEXPORT powstała w 1994 r. Zaopatrujemy centrale handlowe, dystrybutorów, a przede wszystkim Afrykę, Indie Zachodnie, klientów na Oceanie Indyjskim i Pacyfiku, a także Bliski Wschód. Jesteśmy firmą zajmującą się importem-eksportem produktów suchych, świeżych i mrożonych współpracując z ponad 300 dostawcami francuskimi i europejskimi. Specjalizujemy się w następujących produktach spożywczych: - Produkty mleczne (sery, jogurty, mleko, śmietana ...), - Wędliny i produkty peklowane, - Ciasta i wyroby cukiernicze (viennoiseries), - Produkty Halal, - Artykuły spożywcze, - Produkty morza, - Mrożonki. Możemy zaoferować Państwu różne gamy produktów spożywczych. SOMEXPORT jest Państwa partnerem w eksporcie. Istotnie, towarzyszymy Państwu w poznawaniu najlepszych produktów z każdego regionu świata, aby zadowolić Państwo potrzeby i wymagania Państwa klientów. Od ponad 20 lat podróżujemy po świecie w poszukiwaniu regionalnych produktów, lokalnych specjałów i tradycyjnych receptur. Na życzenie naszych klientów zaopatrujemy się również w określone składniki i produkty. Wszystko to dzięki spotkaniom z producentami, hodowcami, szefami kuchni, dystrybutorami, konsumentami i wieloma innymi podmiotami sektora rolnego i rolno-spożywczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. AS VI LEVERER

  Norwegia

  Verified by europages badge

  As Vi Leverer to firma handlowa i produkcyjna wykorzystująca zaawansowane technologie. W ciągu ostatnich 20 lat produkowaliśmy urządzenia do nawozów organicznych i nieorganicznch. Nasz sprzęt jest sprzedawany do 75 krajów, będąc sprzętem gorącej sprzedaży w światowym przemyśle nawozów rolniczych. Wraz z rozwojem naszego EMCC zawsze możesz uzyskać kompletne rozwiązanie obejmujące doradztwo, projekty, sprzęt, instalację, szkolenie, pomoc w nagłych wypadkach, pomoc w terenie, części zamienne i rutynową konserwację. Posiadamy szeroką gamę produktów takich jak napoje (gazowane, energetyzujące, piwa itp.), suszone owoce i przyprawy, oleje (olej słonecznikowy, orzechowy itp.), sprzęt do ochrony zdrowia i medyczny (maski, rękawiczki itp.), produkty mleczne, pelety drzewne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Nasza firma opiera się nie tylko na rynku krajowym, ale także skierowana jest na rynki międzynarodowe. Nasza firma udoskonaliła technologię, zarządzanie i inne aspekty w oparciu o współpracę ze szwedzką firmą Las Daktronics. Kierując się ogólnym myśleniem i strategią na wysokim poziomie oraz czyniąc zarządzanie produktem, w tym jakością zarządzania, technologią, testowaniem i produkcją zgodnie z miedzynarodowymi standardami, tworzymy najwyższej klasy technologie i usługi i w każdym aspekcie ściśle wymagamy korzyści dla naszych klientów. Eksoportujemy nasze produkty do Kazachstanu, Indii, Indonezji, Turcji, Kanady, Afryki oraz innych krajów i regionów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. LEHA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LeHA GmbH to małe, innowacyjne przedsiębiorstwo z południowej Saksoni-Anhalt z siedzibą bezpośrednio w centrum najbardziej na północ wysuniętego regionu winiarskiego Niemiec - doliny Soławy-Unstruty. LeHA działa na niemieckim rynku spożywczym od 2002 roku i może pochwalić się prawdziwą historią sukcesu. Kierując się wysokim poziomem innowacyjności, możliwe było ciągłe poszerzanie i dalszy rozwój portfolio produktów. W ten sposób firma rozwinęła się z regionalnego dostawcy substytutu śmietany pochodzenia roślinnego i wolnego od laktozy w ogólnoeuropejską firmę z licznymi czysto wegańskimi produktami. Dziś marka Schlagfix jest jednym z najbardziej znanych dostawców czysto roślinnych substytutów mleka. Szczególną cechą jakościową produktów Schlagfix jest wyjątkowo autentyczny smak i bezbłędna funkcjonalność, która często oferuje klientowi nawet szerszy zakres zastosowań niż porównywalne produkty pochodzenia zwierzęcego, a tym samym inspiruje również „nie-weganów“. Mniej kalorii, doskonale przyswajalne, bez laktozy, bez glutenu i cholesterolu. Za produktami roślinnymi Schlagfix przemawia wiele argumentów. Stały wzrost został osiągnięty dzięki szerokim ofertom w niemieckim handlu detalicznym. Dziś naszymi klientami w Niemczech są np.: Edeka, REWE, Real, Kaufland, Globus, Bela, Metro, Tegut, Netto i Netto Stavenhagen. Zaopatrujemy również niektóre kliniki i szpitale.

 4. CASEIFICIO VALD'ORCIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja firmy Cacio di Pienza to wieloletnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie aż do dnia dzisiejszego. Producenci mleka połączyli się, by stworzyć Spółdzielnię Contignano, stosującą i zachowującą typowe metody przetwórstwa: dostarczanie mleka o wyjątkowych aromatach pochodzących z traw typowych dla pastwisk Val d'Orcia, wyrafinowane terminy dojrzewania, a przede wszystkim szczególna dbałość o jakość sera.

 5. SARCA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  La Sarca z siedzibą w Soragnie zajmuje się pakowaniem próżniowym w technologii Cryovac, pakowaniem termoformowanym oraz w atmosferze ochronnej w folie i w torebki twardych oraz półtwardych serów Parmigiano Reggiano i Grana Padano. Organizacja transportu we Włoszech i za granicą wraz z załadunkiem kontenerów, drobnicą, montażem, magazynowaniem i platformami wysyłkowymi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASEIFICIO SAN VINCENZO MOZZARELLA DI BUFALA DOP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Mleczarnia Caseificio Podere San Vincenzo produkuje Mozzarellę di Bufala Campana DOP. 800 bawolic hodowanych na pastwisku na świeżym powietrzu. Firma posiada certyfikat jakości i identyfikowalności, jest pierwszą włoską hodowlą bawołów. Produkty z mleka bawolego: Mozzarella, mozzarellona (zwana także tettoną), kulki bocconcini z mozzarelli di bufala, ser provola wędzony, ser scamorza, warkocze serowe treccia i trecciona, ser burrata i jogurt Bufala di Battipaglia uzyskiwany z fermentowanego mleka od naszych bawolic.

 2. DALTER ALIMENTARI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w produkcji, wyborze i pakowaniu serów tartych i porcjowanych: w ofercie znajdują się włoskie sery dojrzewające DOP (Parmigiano Reggiano, Grana Padano, Pecorino Romano) sery podobne do grana padano, miksy i inne twarde sery. Nasze sery stworzone są z myślą o potrzebach branży restauracyjnej, kateringu i sprzedawców hurtowych artykułów spożywczych. Jesteśmy dostawcami dla europejskiego przemysłu spożywczego i największych sieci sklepów wielkopowierzchniowych własnych marek.

 3. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

 4. MATHOT - SOFRA

  Belgia

  Verified by europages badge
 5. GEORG FLES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. OJSC BYELOVEZHSKIJE SYRY

  Białoruś

  Verified by europages badge
 2. CENTRO FORM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. SELEZIONE ALIMENTARE ITALIA - TERUGGI S.A.S. DI TERUGGI GIACOMO E C.

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. BATTISTELLA FORMAGGI SAS DI BATTISTELLA SANDRO & C.

  Włochy

  Verified by europages badge
 5. PATURAGES COMTOIS

  Francja

  Verified by europages badge
 6. CASTELLANZA FORMAGGI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge
 7. SEREM SOCOREM

  Francja

  Verified by europages badge
 8. MOZZARELLA NAPOLI

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 9. CHEVRARDENNES

  Belgia

  Verified by europages badge
 10. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. FLAD GASTROPRODUKTE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. LANDKÄSEREI HERZOG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. DIESCH WARENHANDEL INH. ROBERT DIESCH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. PREPARE4IT GMBH / RATION1.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. CASEIFICIO SEPERTINO

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. NOVO-FOOD LEBENSMITTEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. WEIDNER KÄSE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. AU FROMAGER DE RUNGIS

  Francja

  « Au Fromager de Rungis.com », ekspert na usługach międzynarodowej sieci dystrybucji serów z wysokiej półki oraz eksportu serów. Doświadczenie profejonalistów w dziedzinie serów w Rungis na usługi specjalistów w branży gastronomicznej. Najlepsze sery dostarczane na całym świecie. Oto niektóre z naszych wyjątkowych serów dostępnych w Rungis: Emmental, Cantal, Gruyère des Alpages, Brie de Melun, Comté, Epoisses, Salers, Tête de Moines, Camembert, Beaufort, Morbier, Livarot. Au Fromager de Rungis .com » to usługa świadczona przez firmę Prodilac znajdującą się na obszarze dedykowanom produktom mleczarskim w budynku D4. PRODILAC SNC powstała w 2002 roku w wyniku zgrupowania firmy Beurlait, hurtowni produktów mleczarskichi oraz firmy "La maison du Gruyère", specjalisty w dziedzinie serów twardych (Comté, Emmental, Gruyère, Cantal, Salers) obecnych na rynku międzynarodowym w Rungis od 1969 r.

 9. PUCHEZH CHEESE FACTORY

  Rosja

  Fabryka serów Puchezh jest wiodącym przedsiębiorstwem przetwórczym w obwodzie iwanowskim. Masło oraz ser miękki wędzony to sztandarowe wyroby naszego zakładu. Nasza produkcja ukierunkowana jest na: Ser miękki wędzony; Twaróg twardy typu „holenderskiego” czy „rosyjskiego”; Masło marek „Krestianskoe”, „Liubitelskoe”, „Traditsionnoe”, „Detskoe” oraz „S semenami konopli”. Niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę o sery z najwyższej półki: „Parmesan”, „Gruyere” oraz „Puchezh Premium”. Po dostarczeniu do zakładu mleko poddawane jest analizie laboratoryjnej, filtrowaniu, baktofugacji, starannemu podgrzaniu do 72 stopni, schłodzeniu. Dzięki temu mleko zachowuje wszystkie swoje korzyści prozdrowotne. Przedsiębiorstwo wykorzystuje najnowocześniejszy system CIP, który pozwala nam na utrzymanie sprzętu w najwyższej czystości.

 10. RIVOIRE JACQUEMIN

  Francja

  RIVOIRE JACQUEMIN to francuski producent i eksporter serów Comté, Morbier, Gruyères z Comté w kręgach lub pakowanych, serów z regionu Franche-Comté o kontrolowanej nazwie pochodzenia (KNP) AOC Comté i chronionej nazwie pochodzenia (ChNP). Eksportujemy nasze sery Comté AOP i AOC Franche-Comté na Europę i cały świat. Zapewniamy starzenie i handel serami Comté w kręgach lub pakowanych, serów francuskich comté AOP i serów Comté pakowanych, Gruyère z Comté w kręgach i pakowanych. RIVOIRE JACQUEMIN sprzedaje i eksportuje rórne rodzaje serów francuskich wysokiej jakości z regionu Franche-Comté: Morbier, Mont d'Or, Tomme z Jury, Bleu z Gex. Od 1860 roku Rivoire Jacquemin zajmuje się starzeniem serów francuskich twardych AOC (KNP) i AOP (ChNP) Franche-Comté. Sery twarde AOC (KNP) Franche-Comté. Sery Morbier o kontrolowanej nazwie pochodzenia, AOC (KNP). Sery Morbier o kontrolowanej nazwie pochodzenia, AOC (KNP). Sery francuskie twarde o jakości AOC (KNP) i AOP (ChNP).

Filtry

Wyniki dla

Sery - Import eksport

Liczba wyników

5597 przedsiębiorstwa