• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. JACOBI GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Jacobi została założona w 1916 roku przez Ferdynanda Adolfa Wilhelma Jacobiego. Obecnie posiada ona trzy główne obszary działalności, które obsługują szeroki zakres potrzeb klientów. W 2014 r. Grupa została przejęta przez japońską spółkę Osaka Gas Chemicals Co. Ltd. jako największy na świecie dostawca węgla aktywnego z łupin orzechów kokosowych i jest na drodze do osiągnięcia pozycji najbardziej zrównoważonego dostawcy w branży. Jacobi-Kohlenstoffe (węglowodory): posiadamy zakłady produkcyjne w Azji i 2 zakłady reaktywacji w Europie, sprzedajemy szereg rodzajów węgla aktywnego, głównie z surowca z łupin orzechów kokosowych, ale także z drewna i węgla. Jacobi-Dienstleistungen (usługi): opracowaliśmy własne urządzenia filtracyjne dostosowane do szerokiego zakresu potrzeb w zakresie filtracji powietrza i cieczy. Oprócz filtrów oferujemy kompletny pakiet serwisowy. Jacobi Harz: Jacobi Resinex oferuje żywice jonowymienne pierwszej klasy.

 2. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 3. SFA ENVIRO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SFA ENVIRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ścieki i oczyszczanie ścieków, i agitators for wastewater treatment. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. AQUACONTROL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AQUACONTROL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pompy uciskowe. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

 5. IED INDUSTRIEANLAGEN UND ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IED INDUSTRIEANLAGEN UND ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Frechen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WEIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 2. ENVIRODTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENVIRODTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 3. CWB WASSERBEHANDLUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CWB WASSERBEHANDLUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. H2ON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H2ON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Tölz, Niemcy.

 5. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Pompy, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, systemy filtracji, Woda pitna - dystrybucja, instalacje do uzdatniania wody, i Pompy. Ma siedzibę w Kempenich, Niemcy.

 1. ATM ABWASSERTECHNIK MUDERSBACH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATM ABWASSERTECHNIK MUDERSBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Emmerzhausen, Niemcy.

 2. AQUINTOS WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AQUINTOS WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Voerde, Niemcy.

 1. STERILSYSTEMS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma STERILSYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Mauterndorf, Austria.

 2. FISA ULTRASCHALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FISA ULTRASCHALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Kandel, Niemcy.

 3. SEWIS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SEWIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 4. GEOWELL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEOWELL DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Abstatt, Niemcy.

 5. EUROPURE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROPURE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Immenhausen, Niemcy.

 6. WDT - WERNER DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WDT - WERNER DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Wertingen, Niemcy.

 7. TOPATEC WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOPATEC WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 8. SAB GMBH CHEMIE UND TECHNIK GMBH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAB GMBH CHEMIE UND TECHNIK GMBH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Lauenförde, Niemcy.

 1. BWT AQUA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BWT AQUA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Aesch, Szwajcaria.

 2. SANDER GRUNDWASSERABSENKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SANDER GRUNDWASSERABSENKUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Delmenhorst, Niemcy.

 3. LEYCO WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEYCO WASSERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Sonneberg, Niemcy.

 4. SCHICHT GMBH WASSERAUFBEREITUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHICHT GMBH WASSERAUFBEREITUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 5. MH WASSERTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MH WASSERTECHNOLOGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Boxdorf, Niemcy.

 6. MALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Donaueschingen, Niemcy.

 7. HAAS WASSERKRAFT INH: MICHAEL HAAS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HAAS WASSERKRAFT INH: MICHAEL HAAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Roßtal, Niemcy.

 8. ARTEA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTEA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 9. EVO-WATER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EVO-WATER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Heroldstatt, Niemcy.

 10. DR. KÜKE GMBH

  Niemcy

  Firma Dr. Küke GmbH powstała w 1996 roku przy Instytucie Chemii Przemysłowej Uniwersytetu w Hanowerze. Głównym profilem działalności firmy jest uzdatnianie wody oraz usuwanie i niszczenie biofilmów w rurach do wody pitnej, bioreaktorach oraz na powierzchniach membranowych. Specjalizujemy się we wszystkich aspektach produkcji dwutlenku chloru, jak również w aplikacji tego niezwykle skutecznego środka utleniającego do dezynfekcji wody pitnej oraz instalacji i urządzeń. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3147 Przedsiębiorstwa