• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia

Wyniki dla

Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia - Import eksport

 1. JACOBI GROUP

  Niemcy

  Grupa Jacobi została założona w 1916 roku przez Ferdynanda Adolfa Wilhelma Jacobiego. Obecnie posiada ona trzy główne obszary działalności, które obsługują szeroki zakres potrzeb klientów. W 2014 r. Grupa została przejęta przez japońską spółkę Osaka Gas Chemicals Co. Ltd. jako największy na świecie dostawca węgla aktywnego z łupin orzechów kokosowych i jest na drodze do osiągnięcia pozycji najbardziej zrównoważonego dostawcy w branży. Jacobi-Kohlenstoffe (węglowodory): posiadamy zakłady produkcyjne w Azji i 2 zakłady reaktywacji w Europie, sprzedajemy szereg rodzajów węgla aktywnego, głównie z surowca z łupin orzechów kokosowych, ale także z drewna i węgla. Jacobi-Dienstleistungen (usługi): opracowaliśmy własne urządzenia filtracyjne dostosowane do szerokiego zakresu potrzeb w zakresie filtracji powietrza i cieczy. Oprócz filtrów oferujemy kompletny pakiet serwisowy. Jacobi Harz: Jacobi Resinex oferuje żywice jonowymienne pierwszej klasy.

 2. AQUACONTROL

  Francja

  Firma AQUACONTROL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach pompy uciskowe. Ma siedzibę w Chambly, Francja.

 3. STERILSYSTEMS GMBH

  Austria

  Firma STERILSYSTEMS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Mauterndorf, Austria.

 4. ATM ABWASSERTECHNIK MUDERSBACH GMBH

  Niemcy

  Firma ATM ABWASSERTECHNIK MUDERSBACH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Emmerzhausen, Niemcy.

 5. FISA ULTRASCHALL GMBH

  Niemcy

  Firma FISA ULTRASCHALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Kandel, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL

  Niemcy

  Firma FLUIDTEC FLÜSSIGKEITSTECHNOLOGIE JAN PETER KIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Pompy, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Filtracja - aparaty i urządzenia, systemy filtracji, Woda pitna - dystrybucja, instalacje do uzdatniania wody, i Pompy. Ma siedzibę w Kempenich, Niemcy.

 2. ENVIRODTS GMBH

  Niemcy

  Firma ENVIRODTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Friedberg, Niemcy.

 3. CWB WASSERBEHANDLUNG GMBH

  Niemcy

  Firma CWB WASSERBEHANDLUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. H2ON GMBH

  Niemcy

  Firma H2ON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Bad Tölz, Niemcy.

 5. WEIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma WEIL WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Osnabrück, Niemcy.

 1. AQUINTOS WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma AQUINTOS WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Voerde, Niemcy.

 2. IED INDUSTRIEANLAGEN UND ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma IED INDUSTRIEANLAGEN UND ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Frechen, Niemcy.

 1. SEWIS GMBH

  Austria

  Firma SEWIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 2. PUGH MICROMET®

  Belgia

  Firma PUGH MICROMET®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do uzdataniania wody, zmiękczacze przemysłowe, Water softening systems, i water softening. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. TOPATEC WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TOPATEC WASSER- UND ABWASSERTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 4. EUROPURE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma EUROPURE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Immenhausen, Niemcy.

 5. GEOWELL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma GEOWELL DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Abstatt, Niemcy.

 6. WDT - WERNER DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WDT - WERNER DOSIERTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Wertingen, Niemcy.

 7. SAB GMBH CHEMIE UND TECHNIK GMBH GMBH

  Niemcy

  Firma SAB GMBH CHEMIE UND TECHNIK GMBH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Lauenförde, Niemcy.

 8. HERBERGER WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma HERBERGER WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 1. SANDER GRUNDWASSERABSENKUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SANDER GRUNDWASSERABSENKUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Delmenhorst, Niemcy.

 2. BWT AQUA AG

  Szwajcaria

  Firma BWT AQUA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Aesch, Szwajcaria.

 3. MH WASSERTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma MH WASSERTECHNOLOGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Boxdorf, Niemcy.

 4. MSE FILTERPRESSEN GMBH

  Niemcy

  Firma MSE FILTERPRESSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, prasy filtrujące, Oczyszczanie ścieków i utylizacja osadów ściekowych, separacja ciecz-ciało stałe, Komorowa prasa filtracyjna, Filtry i elementy filtrujące, Pompy zasilające, Budowa oczyszczalni ścieków, i instalacje do przetwarzania ścieków. Ma siedzibę w Remchingen, Niemcy.

 5. HAAS WASSERKRAFT INH: MICHAEL HAAS

  Niemcy

  Firma HAAS WASSERKRAFT INH: MICHAEL HAAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Roßtal, Niemcy.

 6. SCHICHT GMBH WASSERAUFBEREITUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma SCHICHT GMBH WASSERAUFBEREITUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Gräfelfing, Niemcy.

 7. LEYCO WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LEYCO WASSERTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Sonneberg, Niemcy.

 8. MALL GMBH

  Niemcy

  Firma MALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Donaueschingen, Niemcy.

 9. ARTEA GMBH

  Niemcy

  Firma ARTEA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 10. EVO-WATER GMBH

  Niemcy

  Firma EVO-WATER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Heroldstatt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

3141 Przedsiębiorstwa