• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawozy sztuczne

Wyniki dla

Nawozy sztuczne - Import eksport

 1. FARMA EXPORT

  Włochy

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

  Wszystkie wyroby na "nawozy sztuczne"

 2. XEM ABONOS, S.L.

  Hiszpania

 3. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugalia

 4. LEMCORE B.V.

  Holandia

 5. RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VILTIS SP. Z O.O.

  Polska

  Dostarczamy rolnikom doskonałej jakości nawozy wspomagające uprawy roślinne. Nasze produkty jak siarczan wapnia, wapno nawozowe granulowane, wapno magnezowe granulowane charakteryzują się wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Sprzedawane przez nas nawozy posiadają certyfikaty zgodności WE. Na podstawie umów zawieranych bezpośrednio z producentami nawozów jesteśmy w stanie realizować terminowo dostawy oraz zapewnić wymaganą ilość. Współpracują z nami dystrybutorzy zaopatrują w nawozy na terenie całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszych nawozów, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  Wszystkie wyroby na "nawozy sztuczne"

 2. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

 3. ANOREL

  Belgia

  Belgijska firma Anorel zajmuje się produkcją i eksportem krystyalicznych nawozów mineralnych przeznaczonych do nawożenia dolistnego i fertygacji. W ofercie posiadamy m.in.: fosforan mono amonu, fosforan mono potasu, siarczan magnezu, siarczan potasu, azotan potasu, azotan wapnia i wiele innych. Możliwość produkcji nawozów NPK dostosowanych do potrzeb klienta! Produkty pakowane w PE worki 25 kg albo big-bagi 1000kg. Możliwość wyboru mniejszej ilosci poszczególnych nawozów przy zamównieniu całosamochodowym. Atrakcyjne ceny i najwyższa jakość!

 4. SOLVAY

  Belgia

  Solvay oferuje szeroką gamę produktów, które przyczyniają się do porawy jakości życia oraz lepszych osiągnięć swych klientów na rynkach branży dóbr konsumpcyjnych, budownictwa, samochodowej, energetyki, wody i środowiska oraz elektroniki. SOLVAY Chemicals jest największym na świecie producentem sody kalcynowanej, nadtlenku wodoru i wodorowęglanu sodu in. sody oczyszczanej. Jest również światowym liderem w dziedzinie produktów specjalistycznych takich jak chemikalia fluorowane. SOLVAY Plastics jest wiodącym światowym producentem polimerów specjalistycznych i winylów, proponując najszerszy dostępny asortyment tworzyw sztucznych. SOLVAY Rhodia jest liderem na świecie w rozwoju i produkcji chemikaliów specjalistycznych i dostarcza produkty o wartości dodanej oraz rowziązania o wysokiej wydajności na różne rynki, w tym dla branży samochodowej, elektroniki, smaków i zapachów, zdrowia, pielęgnacji osobistej i domu, dóbr konsumpcyjnych i przemysłowej.

 5. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 1. PPHU AGRO GROUP SP. Z O.O

  Polska

  O firmie. PPHU Agro Group Sp z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną nawozów mineralnych, a takze (wieloskładnikowych NPK; NP). Sprzedaż hurtowa obejmuje głównie eksport do krajów Unii Europejskiej m.in. Węgry, Słowacja, Rumunia, Austria, Horwacija, Slowenia. Drugi obszar działalności jakim jest sprzedaż detaliczna zaopatruje rolników w nawozy mineralne na terenie Bialostozkiego obszary (Podlasie) i z nim sąsiadujące. W obecnej chwili współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi w kraju producentami branży nawozowej oraz prowadzimy import od zakladow-prodycentow z Rosji, Białorusi i Ukrainy. Staramy się by nasze towary były najwyższej jakości i w pełni spełniały oczekiwania klientów. Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny, terminowość dostaw. W ramach poszerzenia gamy produktów firma w najbliższym czasie zaoferuje swoim klientom mieszanki nawozowe płynne. Jesteśmy firmą rozwijającą się i otwartą na współpracę

 2. PAVONI & C. SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo rozprowadza głównie lekarstwa roślinne (reprezentowaliśmy przez 39 lat ICI Plant Protection na Sycylii). Na początku lat 70, zmieniliśmy formę prawną na S.p.A i stworzyliśmy pierwszą fabrykę, rozpoczynając produkcję specjalnych nawozów. Pavoni&C Spa wprowadził na Sycylii nawozy, takie jak: azotan potasu, fosfat mocznika, azotan magnezu i rozpowszechnia rozpuszczalne formuły NPK do irygacji użyźniającej i spryskiwania liści.

 1. POLYPLASTAMBALAJ

  Turcja

 2. ATOM-NK

  Rosja

 3. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Turcja

 4. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Hiszpania

 5. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Turcja

 6. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Turcja

 7. PARTNER PF

  Ukraina

 8. BIOGREEN AGRO

  Turcja

 1. DISTRIBUCIÓN DEL LEVANTE BIOVAL S.L.

  Hiszpania

 2. CROP CARE S.L.

  Hiszpania

 3. FACTOR HUMUS - ABONOS, FERTILIZANTES & HUMUS

  Hiszpania

 4. FERTIEX

  Hiszpania

 5. SC ELUNOS SRL

  Rumunia

 6. BATI BURO DIS TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

 7. NTCS GROUP LLC

  Uzbekistan

 8. NAVSCAPE INTERMED SRL

  Rumunia

 9. UNIKEYTERRA

  Turcja

 10. HELM AG

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Nawozy sztuczne - Import eksport

Liczba wyników

616 przedsiębiorstwa