• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • nawozy sztuczne

Wyniki dla

Nawozy sztuczne - Import eksport

 1. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Szwecja

  Skandikem jest wiodącym globalnym dostawcą specjalistycznych rozwiązań chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i zrównoważony rozwój, oferujemy kompleksową gamę wysokiej jakości chemikaliów i usług dostosowanych do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasza firma opiera się na wiedzy specjalistycznej, niezawodności i zadowoleniu klientów. W Skandikem rozumiemy znaczenie chemikaliów w napędzaniu postępu w wielu sektorach. Nasze zróżnicowane portfolio produktów obejmuje takie obszary, jak farmacja, higiena osobista, produkcja przemysłowa, rolnictwo i wiele innych. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby opracowywać niestandardowe rozwiązania usprawniające ich procesy, poprawiające wydajność i napędzające wzrost. Innowacyjność leży u podstaw naszej działalności. Inwestujemy w najnowocześniejsze badania i rozwój, aby pozostawać w czołówce postępu chemicznego. Nieustannie badając nowe możliwości i przesuwając granice, dążymy do opracowania zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które są zgodne ze zmieniającymi się potrzebami branż, którym służymy. Nasza globalna obecność pozwala nam obsługiwać klientów na całym świecie. Dzięki solidnej sieci łańcucha dostaw i wydajnym kanałom dystrybucji, dostarczamy nasze produkty szybko i niezawodnie, niezależnie od granic geograficznych. Skandikem z dumą przyczynia się do sukcesu i rozwoju naszych klientów, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

 2. FARMA EXPORT

  Włochy

  Farma Export, firma założona przez Pietra Compierchia w 2013 roku z siedzibą przy Va Manfredonia w miejscowości Cerignola (FG), gdzie od lat produkuje, handluje i dystrybuuje pestycydy do stosowania w rolnictwie. Dzięki ciągłym badaniom firma potrafi zapewnić jak najlepszą wydajność produkcji, wysoką jakość produktów, stosowanie wyłącznie substancji biologicznych będących wstanie wzmocnić każdy rodzaj uprawy i podłoża.

  Wszystkie wyroby na "nawozy sztuczne"

 3. AGRIFLUIDE S.L.

  Hiszpania

  Agrifluide jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą nawozów płynnych, z ponad 40-letnim doświadczeniem. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze nawozów płynnych, nowe osiągnięcia inżynierii chemicznej i najbardziej zaawansowana technologia sprawiają, że nadal jesteśmy jedną z wiodących firm w sektorze rolniczym. Produkty Agrifluide posiadają wyróżniający się składnik, którym jest PHC, ważny stymulator w rozwoju wegetatywnym rośliny. Jest to związek organiczno-mineralny, wyłączny dla Grupo Agrifluide, którego głównym składnikiem są kwasy polihydroksykarboksylowe lub kwasy organiczne (odpowiednio fulwowe lub humusowe) o niskiej masie cząsteczkowej i natychmiastowym działaniu agronomicznym. Wśród zalet PHC wyróżnia się następujące: - Minimalizuje straty składników pokarmowych. - Maksymalnie zwiększa efektywność nawozów - Zwiększa zdolność wymiany kationów. - Wzmacnia roślinę przed przeciwnościami losu Dzięki naszym czterem fabrykom (w Sewilli i Albacete), Grupo Agrifluide jest w stanie rozprowadzić ponad 60.000 ton rocznie. Wszystkie nasze produkty mogą być dystrybuowane w opakowaniach o pojemności: - 1000 litrów - 20 litrów - 10 litrów - 5 litrów

 4. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugalia

  Firma ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wyroby chemiczne - import-eksport, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, środki chemiczne dla przemysłu pharmaceutycznego, wina czerwone, dodatki chemiczne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, domieszki chemiczne, wina różowe, i napoje musujące. Ma siedzibę w Azurara, Portugalia.

 5. XEM ABONOS, S.L.

  Hiszpania

  Firma XEM ABONOS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach corektory kwaśności, nawozy organiczne, pestycydy dla gruntów i środowisk, nawóz oligomineralny, środki grzybobójcze dla gruntów i środowisk, nawozy, aminokwasy, środki bakteriobócze dla gruntów i środowisk, i korektor gleby. Ma siedzibę w Xeraco (valencia), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LEMCORE B.V.

  Holandia

  Firma LEMCORE B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH

  Niemcy

  Firma RASENLAND PATTENSEN FREIHERR KNIGGE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Ma siedzibę w Pattensen, Niemcy.

 3. ANOREL

  Belgia

  Belgijska firma Anorel zajmuje się produkcją i eksportem krystyalicznych nawozów mineralnych przeznaczonych do nawożenia dolistnego i fertygacji. W ofercie posiadamy m.in.: fosforan mono amonu, fosforan mono potasu, siarczan magnezu, siarczan potasu, azotan potasu, azotan wapnia i wiele innych. Możliwość produkcji nawozów NPK dostosowanych do potrzeb klienta! Produkty pakowane w PE worki 25 kg albo big-bagi 1000kg. Możliwość wyboru mniejszej ilosci poszczególnych nawozów przy zamównieniu całosamochodowym. Atrakcyjne ceny i najwyższa jakość!

 4. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 5. SOLVAY

  Belgia

  Solvay oferuje szeroką gamę produktów, które przyczyniają się do porawy jakości życia oraz lepszych osiągnięć swych klientów na rynkach branży dóbr konsumpcyjnych, budownictwa, samochodowej, energetyki, wody i środowiska oraz elektroniki. SOLVAY Chemicals jest największym na świecie producentem sody kalcynowanej, nadtlenku wodoru i wodorowęglanu sodu in. sody oczyszczanej. Jest również światowym liderem w dziedzinie produktów specjalistycznych takich jak chemikalia fluorowane. SOLVAY Plastics jest wiodącym światowym producentem polimerów specjalistycznych i winylów, proponując najszerszy dostępny asortyment tworzyw sztucznych. SOLVAY Rhodia jest liderem na świecie w rozwoju i produkcji chemikaliów specjalistycznych i dostarcza produkty o wartości dodanej oraz rowziązania o wysokiej wydajności na różne rynki, w tym dla branży samochodowej, elektroniki, smaków i zapachów, zdrowia, pielęgnacji osobistej i domu, dóbr konsumpcyjnych i przemysłowej.

 1. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

 2. PPHU AGRO GROUP SP. Z O.O

  Polska

  O firmie. PPHU Agro Group Sp z o.o. to firma zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną nawozów mineralnych, a takze (wieloskładnikowych NPK; NP). Sprzedaż hurtowa obejmuje głównie eksport do krajów Unii Europejskiej m.in. Węgry, Słowacja, Rumunia, Austria, Horwacija, Slowenia. Drugi obszar działalności jakim jest sprzedaż detaliczna zaopatruje rolników w nawozy mineralne na terenie Bialostozkiego obszary (Podlasie) i z nim sąsiadujące. W obecnej chwili współpracujemy z największymi i najbardziej cenionymi w kraju producentami branży nawozowej oraz prowadzimy import od zakladow-prodycentow z Rosji, Białorusi i Ukrainy. Staramy się by nasze towary były najwyższej jakości i w pełni spełniały oczekiwania klientów. Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny, terminowość dostaw. W ramach poszerzenia gamy produktów firma w najbliższym czasie zaoferuje swoim klientom mieszanki nawozowe płynne. Jesteśmy firmą rozwijającą się i otwartą na współpracę

 1. PAVONI & C. SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo rozprowadza głównie lekarstwa roślinne (reprezentowaliśmy przez 39 lat ICI Plant Protection na Sycylii). Na początku lat 70, zmieniliśmy formę prawną na S.p.A i stworzyliśmy pierwszą fabrykę, rozpoczynając produkcję specjalnych nawozów. Pavoni&C Spa wprowadził na Sycylii nawozy, takie jak: azotan potasu, fosfat mocznika, azotan magnezu i rozpowszechnia rozpuszczalne formuły NPK do irygacji użyźniającej i spryskiwania liści.

 2. MAX ITHALAT IHRACAT

  Turcja

 3. POLYPLASTAMBALAJ

  Turcja

 4. OGSAS ORGANIK GÜBRE SAN. A.S.

  Turcja

 5. AGROFEED TARIM GIDA INS LTD STI

  Turcja

 6. DERETIL AGRONUTRITIONAL

  Hiszpania

 7. BEKATA EXPORT IMPORT LIMITED

  Turcja

 8. PARTNER PF

  Ukraina

 1. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Turcja

 2. BIOGREEN AGRO

  Turcja

 3. SC ELUNOS SRL

  Rumunia

 4. DORRY GLOBAL CARE, S.L.

  Hiszpania

 5. NTCS GROUP LLC

  Uzbekistan

 6. YENAL GRUP ISLETMELERI LTD STI

  Turcja

 7. CM STORES & INNOVATIVE SLU

  Hiszpania

 8. UNIKEYTERRA

  Turcja

 9. KELEWELL TRADING GMBH

  Niemcy

 10. INTERNATIONAL TRADERS COMPANY ITC

  Egypt

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Nawozy sztuczne - Import eksport

Liczba wyników

626 Przedsiębiorstwa