• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • odsalanie wody - urządzenia

Wyniki dla

Odsalanie wody - urządzenia - Import eksport

 1. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 2. SLCE

  Francja

  SLCE Watermakers, z certyfikacją ISO9001, ma ponad 5000 urządzeń do odsalania działających na całym świecie. Szeroka gama urządzeń osmotycznych pokrywa zapotrzebowania off- i on-shore dla każdego typu zastosowań: urządzenia osmotyczne AQUA-BASE dla jachtów, 30-300 l/godz.; jednostki RO Unit do wody morskiej do intensywnego użytku, do 1500 t/dobę na podwozie. Urządzenia z systemem odzyskiwania energii (2, 8 kWh/m3). Urządzenia osmotyczne do wody lekko słonej do 1 500 t/dobę. SLCE: globalna sieć agentów.

 3. AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH

  Austria

  Firma AQUA SYSTEM TECHNOLOGIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Eberschwang, Austria.

 4. KAFFEETEAM KRASSELT GMBH

  Niemcy

  Firma KAFFEETEAM KRASSELT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Oederan, Niemcy.

 5. I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA

  Włochy

  Firma I.T.A. IMPIANTI TRATTAMENTO ACQUA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wody - sprzęt i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Odsalanie wody - urządzenia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, water softening, Odsalanie wody - urządzenia, i systemy odwróconej osmozy. Ma siedzibę w Trani, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAITRON (SCHWEIZ) GMBH

  Szwajcaria

  Firma MAITRON (SCHWEIZ) GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, instalacje do uzdatniania wody, instalacje uzdatniania wody, Odsalanie wody - urządzenia, i Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Reinach Ag, Szwajcaria.

 2. GROSS WASSERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GROSS WASSERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje wymiany jonowej do uzdatniania wody, żywice jonowymienne, i usługi dodatkowe - instalacje uzdatniania wody. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 3. ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ORBEN WASSERAUFBEREITUNG GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO

  Włochy

  Firma WATER ENGINEERS & CONSULTANTS- WENCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach projektowanie urządzeń przemysłowych, filtering - iron removal, i instalacje uzdatniania wody. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 5. BRUINE DE BRUIN B.V.

  Holandia

  Firma BRUINE DE BRUIN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Odsalanie wody - urządzenia, uzdatnianie wody, water purification and treatment, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Aalsmeer, Holandia.

 1. MAGIC DEINAV

  Hiszpania

  Firma MAGIC DEINAV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, obróbka wody, Sea water desalinators, i inverse osmosis. Ma siedzibę w Santa Ponsa-Calviá-Mallorca (baleares), Hiszpania.

 2. AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS

  Portugalia

  Firma AQUACARE - TRATAMENTO DE ÁGUAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Torres Novas, Portugalia.

 1. M.E.N

  Tunezja

  Firma M.E.N, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Baseny - urządzenia do oczyszczania wody. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia, instalacja basenów, urządzenia do filtrowania, Odsalanie wody - urządzenia, i Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Sousse, Tunezja.

 2. HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA.

  Portugalia

  Firma HIDROPURA-TRATAMENTO DE ÁGUA, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, urządzenie do usuwania zgorzeliny, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Guimarães, Portugalia.

 3. AQUABIT LTD.

  Niemcy

  Firma AQUABIT LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Odsalanie wody - urządzenia, Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Odsalanie wody - urządzenia, i Filtry do samochodów, ciężarówek i maszyn. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 4. DIDIER FILTERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma DIDIER FILTERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Odsalanie wody - urządzenia, Przepływ wody - urządzenia, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Odsalanie wody - urządzenia, i Przepływ wody - urządzenia. Ma siedzibę w Eisenberg, Niemcy.

 5. JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma JUDO WASSERAUFBEREITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Winnenden, Niemcy.

 6. AQUADIS

  Togo

  Firma AQUADIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach środki zasadowe do uzdatniania wody, i konserwacja filtrów do uzdatniania wody. Ma siedzibę w Lomé, Togo.

 7. HARTMANN GMBH

  Niemcy

  Firma HARTMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Hüttenberg, Niemcy.

 8. TAPROGGE WATERTECH GMBH

  Niemcy

  Firma TAPROGGE WATERTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Wetter, Niemcy.

 1. DESATASCO EN VALENCIA

  Hiszpania

  Firma DESATASCO EN VALENCIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 2. HYDRO ELECTRIQUE MARINE

  Francja

  Firma HYDRO ELECTRIQUE MARINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Antibes, Francja.

 3. APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES

  Belgia

  Firma APRÉ DISTRIBUTION ET SERVICES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, obróbka wody, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Haccourt, Belgia.

 4. JUDO FRANCE

  Francja

  Firma JUDO FRANCE, roku i działającą w sektorze Zmiękczanie wody - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 5. SEAFRESH DESALINATORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEAFRESH DESALINATORS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Romsey, Zjednoczone Królestwo.

 6. UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH

  Niemcy

  Firma UWATEC GESELLSCHAFT FÜR UMWELT-WASSER-ANLAGEN-TECHNIK MBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Ma siedzibę w Hainburg, Niemcy.

 7. THE WATERCRESS CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE WATERCRESS CO LTD, roku i działającą w sektorze Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Odsalanie wody - urządzenia, i Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Dorchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD

  Chiny

  Firma HORIZON ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 9. SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD

  Korea Północna

  Firma SHINWOO ENGINEERING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odsalanie wody - urządzenia. Ma siedzibę w Kimhea-city, Gyeongnam, Korea Północna.

 10. SWAN ANALYTISCHE INSTRUMENTE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  SWAN AG jest jednym z wiodących na świecie producentów urządzeń on-line do ciągłego monitorowania obiegu wody. Oprócz najwyższej jakości, precyzji i stabilności, wydajność naszych instrumentów jest doceniana przez ponad 8000 klientów na całym świecie. Wszystkie instrumenty są produkowane w Szwajcarii. Nasze produkty: aparatura pomiarowa, urządzenia do pomiaru przewodnictwa, aparatura do analizy parametrów wody, urządzenia do pomiaru pH/Redox, urządzenia do pomiaru zawartości chloru i tlenu, urządzenia do pomiaru zmętnienia, usługi w zakresie techniki pomiarowej, technika pomiarowa do basenów, urządzenia do analizy wody

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Odsalanie wody - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

340 Przedsiębiorstwa