• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby chemiczne - import-eksport

Wyniki dla

Wyroby chemiczne - import-eksport - Import eksport

 1. SUN CHEMICAL - COLORS & EFFECTS NETHERLANDS B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Sun Chemical jest znanym producentem produktów chemicznych działającym w Holandii i Turcji. Nasza firma istnieje od kilkudziesięciu lat i zdobyła reputację wiodącego dostawcy środków czystości i różnych innych chemikaliów, obsługującego dystrybutorów na całym świecie. Stawiamy na długoterminowe partnerstwo i utrzymujemy bliskie relacje z naszymi klientami, wśród których wielu jest stałymi odbiorcami. Nasz dedykowany zespół usług po sprzedaży jest zawsze dostępny w celu zapewnienia wsparcia i pomocy, aby zapewnić sukces naszych projektów. Zapraszamy wszystkich potencjalnych klientów do przyłączenia się do nas, aby przenieść naszą działalność na wyższy poziom w skali globalnej, ponieważ zaopatrujemy i wysyłamy nasze chemikalia na cały świat, w tym do takich krajów jak Chiny, Wielka Brytania, USA, Kenia i Brazylia. Nasze zakłady i produkty są certyfikowane przez prestiżowe międzynarodowe firmy kontrolne, takie jak SGS, Bureau Veritas (BV) i Certification Inspection Section, aby zagwarantować jakość i standardy bezpieczeństwa. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO, w tym ISO 14001: 2004, ISO 14001: 2015 i ISO 9001 i jesteśmy zaangażowani w utrzymanie międzynarodowych standardów ochrony środowiska i bezpieczeństwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową lub skontaktować się z nami bezpośrednio poprzez naszą stronę kontaktową, aby uzyskać spersonalizowaną odpowiedź na Państwa pytania.

 2. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Skandikem jest wiodącym globalnym dostawcą specjalistycznych rozwiązań chemicznych dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki zaangażowaniu w innowacje i zrównoważony rozwój, oferujemy kompleksową gamę wysokiej jakości chemikaliów i usług dostosowanych do unikalnych potrzeb naszych klientów. Nasza firma opiera się na wiedzy specjalistycznej, niezawodności i zadowoleniu klientów. W Skandikem rozumiemy znaczenie chemikaliów w napędzaniu postępu w wielu sektorach. Nasze zróżnicowane portfolio produktów obejmuje takie obszary, jak farmacja, higiena osobista, produkcja przemysłowa, rolnictwo i wiele innych. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby opracowywać niestandardowe rozwiązania usprawniające ich procesy, poprawiające wydajność i napędzające wzrost. Innowacyjność leży u podstaw naszej działalności. Inwestujemy w najnowocześniejsze badania i rozwój, aby pozostawać w czołówce postępu chemicznego. Nieustannie badając nowe możliwości i przesuwając granice, dążymy do opracowania zrównoważonych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które są zgodne ze zmieniającymi się potrzebami branż, którym służymy. Nasza globalna obecność pozwala nam obsługiwać klientów na całym świecie. Dzięki solidnej sieci łańcucha dostaw i wydajnym kanałom dystrybucji, dostarczamy nasze produkty szybko i niezawodnie, niezależnie od granic geograficznych. Skandikem z dumą przyczynia się do sukcesu i rozwoju naszych klientów, zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

 3. BCD CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od dziesięcioleci BCD Chemie koncentruje się na ogólnoeuropejskim marketingu i dystrybucji chemikaliów przemysłowych i specjalistycznych i jest jednym z wiodących dostawców w tym segmencie. Nasza filozofia nowoczesnej dystrybucji chemikaliów wykracza daleko poza usługi logistyczne: rozumiemy branżę chemiczną jak żadna inna firma. Nasze know-how zbliża rynki, klientów i dostawców. Łączymy zalety "średniej wielkości firmy" z zasięgiem i siłą przebicia światowego lidera. Myślimy holistycznie. Słuchamy. Dostarczamy niestandardowe rozwiązania z jednego źródła. Krótkie czasy reakcji, osobisty kontakt i indywidualne rozumienie każdego klienta i dostawcy odzwierciedlają nasz wizerunek. Przyczyniamy się w decydujący sposób do sukcesu naszych partnerów. Nasi eksperci w dziedzinie chemii opierają się na tym ogólnym zrozumieniu.

 4. ABCR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  abcr. Dobra chemia. Nasz serwis robi różnicę. abcr świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, produkcji, badań i rozwoju specjalistycznych substancji chemicznych organicznych, nieorganicznych oraz metaloorganicznych – łatwe dokonanie wyboru i zamówienia ponad 260.000 produktów w katalogu online i sklepie internetowym. Potrzebna synteza? Żaden problem. Nasz zespół ds. badań i rozwoju sysntetyzuje Twoje zamówienie – kompetentny i unikalny. abcr labs – Specjalistyczne chemikalia z własnej produkcji. Z abcr labs możesz polegać na jakości wytwarzanych przez nas specjalistycznych chemikaliów, które produkujemy w Europie na rynek międzynarodowy. Na powierzchni produkcyjnej 6000 metrów kwatratowych międzynarodowy zespół doświadczonych chemików oferuje know-how w zakresie badań i rozwoju, od syntezy, rozwoju produkcji i scale-up, po produkcję w dużych ilościach. Do produkcji, od kilograma po tonę, masz do dyspozycji laboratorium i instalacje z reaktorami w różnych dostępnych rozmiarach.

 5. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHRISTIANI CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Christiani Chemie GmbH, założona w Arnsberg, Hochsauerland, zajmuje się handlem chemikaliami organicznymi i nieorganicznymi wybranych producentów w celu odsprzedaży ich klientom. Zamówienie klienta i dostawa produktu są przetwarzane w taki sposób, że chemikalia docierają do klienta bezpośrednio od producenta. Transport produktów odbywa się na zlecenie Christiani Chemie GmbH i wykonywany jest przez spedytorów. Nasz dyrektor zarządzający i nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu chemikaliami i mogą zapewnić pożądaną przez klienta jakość całej obsługi. Dotyczy to w szczególności kontroli podatku transportowego dla bieżącego zamówienia wymaganego przy każdym transporcie chemikaliów. Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania zapewnia bezproblemowe przetwarzanie zamówienia i kontrolę.

 2. ATMOSFER MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Przedstawiamy Atmosfer Makina, niezawodnego partnera w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań, dumnie produkującego w Turcji. Jako pionierski producent rewolucjonizujemy branże, kładąc nacisk na zrównoważony rozwój i innowacje. Nasza globalna misja jest jasna: Pozytywnie wpływamy na branże, płynnie integrując wiodące technologie i świadome ekologicznie praktyki w naszych inteligentnych obiektach, pokazując nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Nasz portfel produktowy obejmuje: 1. wielofunkcyjny zakład produkcyjny (produkcja NPK - UAN - AUS) 2. zakład produkcyjny DEF/AUS 3. zakład produkcyjny UAN: Zapewnia stałe dostawy wysokiej jakości roztworu mocznika i azotanu amonu do różnych zastosowań. 4.Uzdatnianie wody metodą odwróconej osmozy: •Seria Premium i Ultimate •Hemodializa Rozwiązania do uzdatniania wody 5.Zakład produkcji wody butelkowanej 6.6.Linia do napełniania, zamykania i etykietowania: Kompletne rozwiązania dla wydajnego pakowania produktów. 7.Homogenizatory: Zapewnienie idealnych mieszanek płynów dla różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy również niezbędne materiały: Mocznik do DEF, Mocznik dla rolnictwa, zbiorniki IBC i płyn do silników wysokoprężnych (AdBlue®). W firmie Atmosfer Makina jesteśmy dumni ze ścisłej zgodności z przepisami Euro, normami ISO i standardami branżowymi. Nasza certyfikacja jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w jakość i bezpieczeństwo. Przekraczamy standardy branżowe, zapewniając stałą, niezrównaną jakość produktów i procesów. Odpowiedzialność za środowisko jest nieodłącznym elementem wszystkich naszych działań, a zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Skontaktuj się z nami!

 3. LINDEBOOM HOLDING B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założone w 1996 roku, LindeBoom Holding B.V. jest czołowym przedsiębiorstwem chemicznym w Europie, znanym ze swojej wyjątkowej obecności na międzynarodowym rynku chemicznym. Nasza firma specjalizuje się w eksporcie bogatego asortymentu produktów chemicznych i szczyci się wiedzą ekspercką w zakresie domieszek do betonu, chemikaliów górniczych, elementów higieny osobistej, nawozów rolniczych i innych. Nasze zaangażowanie wykracza poza konkretne linie produktowe; jesteśmy szczególnie zainteresowani chemikaliami pochodzenia holenderskiego, promowaniem naszego zróżnicowanego portfela i rozległą wiedzą przemysłową. Staramy się zbudować skuteczną komunikację z klientami na całym świecie, traktując priorytetowo szybkie udzielanie odpowiedzi na pytania i dostarczanie kompletnej wyceny. W naszej historii, satysfakcja klienta napawa nas ogromną dumą i jest naszym bezwzględnym celem na przyszłość. Naszym zadaniem jest nie tylko dostawa; jest to także pomaganie klientom w znajdowaniu optymalnych rozwiązań, służących wzrostowi i stawianiu czoła wyzwaniom technicznym. Ponadto, wyróżniamy się doskonałą organizacją transportu kombinowanego różnych towarów w dowolnej ilości, oferując konkurencyjne ceny, elastyczne harmonogramy dostaw i korzystne warunki płatności. Przestrzegając najwyższych standardów jakości, przedsiębiorstwo LindeBoom Holding B.V. szczyci się z posiadania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Oprócz tego, nasza firma została wyróżniona jako Audytowany Dostawca przez SGS, co świadczy o naszym niezachwianym zaangażowaniu na rzecz doskonałości w każdym aspekcie działalności.

 4. TIANJIN YR CHEMSPEC TECHNOLOGY CO.,LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  YR Chemspec® jest wykwalifikowanym producentem i dostawcą, który został skontrolowany i zatwierdzony przez SGS, firma ściśle przestrzega systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015. YR Chemspec® zajmuje się produkcją i dystrybucją szerokiej gamy specjalistycznych surowców i składników aktywnych dla światowego przemysłu kosmetycznego. Zawsze poświęcamy się najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, procesowi produkcyjnemu, dystrybucji, pozyskiwaniu wysokiej jakości surowców i składników. YR Chemspec®, to firma skupiająca się na przemyśle, uniwersytetach i badaniach, której celem jest zapewnienie wysokiej jakości rozwoju poprzez innowacje i wspieranie nowych czynników wzrostu. YR Chemspec® zwiększa swoje możliwości w zakresie innowacji naukowych i technologicznych poprzez współpracę ze znanymi uniwersytetami i instytutami. Nasze główne projekty współpracy między przemysłem a uniwersytetami i badaniami, to m.in. pochodne witamin, fermentowane substancje czynne, ekstrakty roślinne, polimery PVP, polikwaternium i inne składniki aktywne.

 5. GERBU BIOTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GERBU Biotechnik GmbH jest firmą o ugruntowanej pozycji w sektorze biotechnologii powstałą w 1986 roku. Specjalizujemy się w wysokiej jakości produktach do mikrobiologii, badań komórkowych i analiz na całym świecie. Nasz doświadczony zespół oferuje zindywidualizowane usługi i szeroką gamę produktów. Od ponad 30 lat gwarantujemy niezawodność, bezpieczeństwo i bezkonkurencyjny stosunek ceny do wydajności. Stale poszerzamy nasze portfolio poprzez ciągłe doskonalenie i współpracę z renomowanymi partnerami. Jesteśmy również zaangażowani w odpowiedzialność społeczną i ochronę środowiska. Możesz polegać na naszej starannej selekcji produktów, przejrzystej jakości i uczciwych cenach dla swoich projektów badawczo-rozwojowych.

 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 2. AQUADEEP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w Aquadeep, dynamicznej i innowacyjnej tureckiej firmie założonej w 2011 roku. Specjalizujemy się w szerokiej gamie produktów, w tym przemysłowych środkach czyszczących, surowcach chemicznych, chemikaliach pomocniczych, osobistych i medycznych produktach zdrowotnych, tkaninach tekstylnych i produktach medycznych, specjalnych olejach i preparatach, produktach organicznych i produktach do pielęgnacji zwierząt domowych. Nasze marki: •AMIGO PETS w grupie Aquadeep dba o naszych zwierzęcych przyjaciół. •CRYSTAL HYGINE dostarcza produkty medyczne do szpitali. •CRYSTAL OXYGEN koncentruje się na chemikaliach ekologicznych. •CRYSTAL OIL obsługuje przemysł olejowy. •CRYSTAL ATMOSPHERE oferuje chemikalia techniczne. •#58 odpowiada na potrzeby przemysłu tekstylnego. W ofercie Aquadeep znajdują się profesjonalne rozwiązania dostosowane do konkretnych sektorów. Stawiamy na jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój, dążąc do budowania silnych i wzajemnie korzystnych relacji z naszymi międzynarodowymi partnerami. Wybór Aquadeep zapewnia doskonałość w zakresie globalnej czystości i higieny. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

 1. JADAM

  Portugalia

  Verified by europages badge

  JADAM jest zarejestrowaną marką Wizard Puzzle-Unipessoal LDA, firmą specjalizującą się w dystrybucji magazynowej, łączącej głównych międzynarodowych producentów surowców chemicznych z klientami na rynku lokalnym i wytwórcami produktów końcowych. Dostarczamy skałę fosforanową, węglan sodu, płatki sody kaustycznej, kwas solny, podchloryn sodu, nawóz mocznikowy N46, superfosfat potrójny (TSP), siarkę i inne surowce. Zapoznaj się z naszym katalogiem, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie produktów

 2. BITUMER SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma BITUMER SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Asfalt naftowy, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Smoła i asfalt drogowy, wyposażenie ręczne do konserwacji dróg, asfalt, bitum, bitum naftowy, konserwacja przejezdności dróg, i asfalt i bitum do nawierzchni drogowych. Ma siedzibę w Gdańsk, Polska.

 3. VESTA CHEMICALS BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma VESTA CHEMICALS BV, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Katalizatory chemiczne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Zwolle, Holandia.

 4. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wyroby chemiczne - import-eksport, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, środki chemiczne dla przemysłu pharmaceutycznego, wina czerwone, dodatki chemiczne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, domieszki chemiczne, wina różowe, i napoje musujące. Ma siedzibę w Azurara, Portugalia.

 5. SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma SOFT DRINKS DISTRIBUTION S.R.O, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paluszki i ciasteczka słone, koktajlowe. Jest również obecna w dziedzinach SŁODYCZE, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane, Napoje koktajlowe, bezalkoholowe, Wyroby chemiczne - import-eksport, Napoje, tabliczki czekolady, czekolada, i preparaty do wyrobów cukierniczych. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 6. KANEKA BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma KANEKA BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania, Polimery, Żywice, Energia słoneczna, Wyroby chemiczne - import-eksport, Automotive, Opakowania, transport, i Surowce. Ma siedzibę w Westerlo, Belgia.

 7. UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma UNIQUELAB - DISTILLERY SPIRITS & BIOTECH CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spirytusowy i alkoholowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Alkohole i wyroby spirytusowe, Napoje - import-eksport, Wina, destylaty, Wyroby chemiczne - import-eksport, Distillery, Alkohole i wyroby spirytusowe, i alkohole. Ma siedzibę w Celorico De Basto, Braga, Portugalia.

 8. JSC BIOKIMYO

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  Firma JSC BIOKIMYO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole, fenole i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, Wyroby chemiczne - import-eksport, destylaty, alcohol etylowy, instalacje i sprzęt do produkcji czystego alkoholu, alkohol czysty, i poziomnice. Ma siedzibę w Yangiyul, Uzbekistan.

 1. LEHNHOFF HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHNHOFF HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. PERSTORP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERSTORP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, środek chemiczny, środki chemiczne dla przemysłu gumowego, Wyroby gumowe, i substancje smarującyce. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

 3. POLOCHEM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma POLOCHEM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby chemiczne - import-eksport, produkty dla przemysłu garbarskiego, i Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Castelfranco Di Sotto, Włochy.

 4. MY-CHEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MY-CHEM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Ma siedzibę w Buchholz, Niemcy.

 5. BÜFA CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BÜFA Chemikalien jest częścią Grupy BÜFA. To średniej wielkości, niezależna firma rodzinna działająca w przemyśle chemicznym. Handel chemikaliami prowadzimy od 1883 roku. Korzystamy z tego doświadczenia, aby zapewnić Państwu wszechstronne, kompetentne i indywidualne doradztwo. Nasz dzisiejszy zakres usług wykracza daleko poza handel podstawowymi chemikaliami. Montujemy, przechowujemy i dystrybuujemy chemikalia prawie wszystkich klas substancji niebezpiecznych - szybko, elastycznie i niezawodnie. Zespoły w naszych dwóch centrach dystrybucji - Altmoorhausen koło Oldenburga i Almelo w Holandii - gwarantują terminową dostawę. Oczywiście również w systemie just-in-time, na przykład poprzez pomiary bezpośrednio na miejscu. Nasi pracownicy z przyjemnością i zaangażowaniem doradzają i śledzą stale zmieniające się wymagania środowiskowe, wymagania prawne i możliwości techniczne.

 6. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 7. IVICT EUROPE GMBH

  Niemcy

  1. października 2018 r. Mitsubishi Corporation założyła pięć nowych spółek zależnych pod nazwą IVICT w celu prowadzenia działalności w zakresie produktów chemicznych na całym świecie. 1 stycznia 2019 r. w strefie europejskiej nowa firma o nazwie IVICT Europe GmbH przejęła pełną działalność. Biuro w Düsseldorfie nadal działa tak jak poprzednio. Dzięki założeniu IVICT Europe GmbH chcemy wzmocnić swoją obecność w tym kluczowym regionie oraz stymulować dalszy rozwój naszych klientów i udziałowców. IVICT Europe GmbH jest spółką zależną w 100% od Mitsubishi Corporation.

 8. JOST CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  JOST CHEMICALS od 1973 roku jest uznanym i certyfikowanym producentem i partnerem w zakresie stosowanych środków antyadhezyjnych, ochrony przed korozją, środków czyszczących i smarów. Wyróżnia nas szczególnie praktyczne doświadczenie w stosowaniu wysokowydajnych i specjalnych środków antyadhezyjnych. Chętnie pomożemy w podjęci decyzji i wybraniu produktu, który najlepiej odpowiada Twojej aplikacji, Twojej maszynie, a przede wszystkim: gdzie możesz naprawdę zaoszczędzić koszty. Częgo szczególnie możesz od nas oczekiwać to: ekstremalna elastyczność, od najmniejszej do największej ilości zmówionych paczek/produktów, osobiste wsparcie i porady naszego specjalisty, wysoka międzybranżowa wiedza procesowa, wszechstronni i zorientowani na praktykę pracownicy, niebiurokratyczne i krótkoterminowe możliwości wdrożenia, indywidualne rozwiązania.

 9. LANHIT LTD

  Rosja

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

 10. STROJHIMTREJD

  Rosja

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyroby chemiczne - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

1169 Przedsiębiorstwa