• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby chemiczne - import-eksport

Wyniki dla

Wyroby chemiczne - import-eksport - Import eksport

 1. LANHIT LTD

  Rosja

  Verified by europages badge

  LANHIT LTD jest producentem związków chemicznych o wysokiej czystości: zasady i związki nieorganiczne, związki ziem rzadkich, jodki i inne produkty chemiczne na eksport i import. Producent chemikaliów produkuje ponad 400 różnych związków 60 pierwiastków układu okresowego, w oparciu o własne badania i rozwój: bezwodne i ultra suche halogenki metali (chlorki, bromki, jodki) w postaci kryształów, proszku i w postaci mono dyspersyjnych kulek: związki metali ziem rzadkich (tlenki, halogenki, węglany, azotany, siarczany, octany, szczawiany) o czystości 99, 9-99, 999%; metale o wysokiej czystości i tlenki metali, w tym metale alkaliczne pakowane w ampułkach próżniowych. Wszyscy stali pracownicy firmy są absolwentami wyższych uczelni, a kluczowi specjaliści posiadają doktoraty i stopnie podyplomowe. Podstawowe chemikalia i produkty pochodne wytwarzane przez LANHIT mogą być wykorzystywane w wielu dziedzinach nauki i techniki: metalurgia, mikroelektronika i optoelektronika; w syntezie organicznej itp.

  Witryna www Open In New icon
 2. CHRISTIANI CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Christiani Chemie GmbH, założona w Arnsberg, Hochsauerland, zajmuje się handlem chemikaliami organicznymi i nieorganicznymi wybranych producentów w celu odsprzedaży ich klientom. Zamówienie klienta i dostawa produktu są przetwarzane w taki sposób, że chemikalia docierają do klienta bezpośrednio od producenta. Transport produktów odbywa się na zlecenie Christiani Chemie GmbH i wykonywany jest przez spedytorów. Nasz dyrektor zarządzający i nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu chemikaliami i mogą zapewnić pożądaną przez klienta jakość całej obsługi. Dotyczy to w szczególności kontroli podatku transportowego dla bieżącego zamówienia wymaganego przy każdym transporcie chemikaliów. Zastosowanie nowoczesnego oprogramowania zapewnia bezproblemowe przetwarzanie zamówienia i kontrolę.

  Witryna www Open In New icon
 3. ABCR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  abcr. Dobra chemia. Nasz serwis robi różnicę. abcr świadczy kompleksowe usługi w zakresie dystrybucji, produkcji, badań i rozwoju specjalistycznych substancji chemicznych organicznych, nieorganicznych oraz metaloorganicznych – łatwe dokonanie wyboru i zamówienia ponad 260.000 produktów w katalogu online i sklepie internetowym. Potrzebna synteza? Żaden problem. Nasz zespół ds. badań i rozwoju sysntetyzuje Twoje zamówienie – kompetentny i unikalny. abcr labs – Specjalistyczne chemikalia z własnej produkcji. Z abcr labs możesz polegać na jakości wytwarzanych przez nas specjalistycznych chemikaliów, które produkujemy w Europie na rynek międzynarodowy. Na powierzchni produkcyjnej 6000 metrów kwatratowych międzynarodowy zespół doświadczonych chemików oferuje know-how w zakresie badań i rozwoju, od syntezy, rozwoju produkcji i scale-up, po produkcję w dużych ilościach. Do produkcji, od kilograma po tonę, masz do dyspozycji laboratorium i instalacje z reaktorami w różnych dostępnych rozmiarach.

  Witryna www Open In New icon
 4. TERRACORE SWEDEN AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  TERRACORE AB jest dużym producentem chemicznym zlokalizowanym w Szwecji i Turcji. Nasza firma została założona w 1995 roku. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca środków czystości dla dystrybutorów na całym świecie. Jednak wraz z rozwojem Internetu, nasz punkt ciężkości zaczął się zmieniać. Uznaliśmy, że na rynku istnieje luka dla firmy, która może dostarczyć chemikalia przemysłowe w ilościach odpowiadających przedsiębiorstwom, radom i uniwersytetom. Pozyskujemy hurtowe dostawy chemikaliów przemysłowych i przepakowujemy je do rozmiarów odpowiednich dla codziennych użytkowników biznesowych. Specjalizujemy się w wielkościach od 1kg do 25kg, jak również w beczkach i ładunkach paletowych worków. Nasze produkty: - Sole - Nadtlenki - Oksykwasy i Tlenki - Związki koordynacyjne - Tlenki - Chemikalia organiczne - Wodorotlenki - Kwasy. Zastosowaliśmy naszą rozległą wiedzę o naszej branży, aby zapewnić usługę online skierowaną i opracowaną przez naszych pracowników bezpośrednio na potrzeby profesjonalnych klientów używających naszych produktów w swojej codziennej działalności lub handlu. Odkąd zaczęliśmy sprzedawać na eBayu i naszych pierwszych stronach internetowych w 2005 roku, rynek ten odnotował ogromny wzrost i obecnie uważamy się za jedną z wiodących firm w branży. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. BCD CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od dziesięcioleci BCD Chemie koncentruje się na ogólnoeuropejskim marketingu i dystrybucji chemikaliów przemysłowych i specjalistycznych i jest jednym z wiodących dostawców w tym segmencie. Nasza filozofia nowoczesnej dystrybucji chemikaliów wykracza daleko poza usługi logistyczne: rozumiemy branżę chemiczną jak żadna inna firma. Nasze know-how zbliża rynki, klientów i dostawców. Łączymy zalety "średniej wielkości firmy" z zasięgiem i siłą przebicia światowego lidera. Myślimy holistycznie. Słuchamy. Dostarczamy niestandardowe rozwiązania z jednego źródła. Krótkie czasy reakcji, osobisty kontakt i indywidualne rozumienie każdego klienta i dostawcy odzwierciedlają nasz wizerunek. Przyczyniamy się w decydujący sposób do sukcesu naszych partnerów. Nasi eksperci w dziedzinie chemii opierają się na tym ogólnym zrozumieniu.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAMBIOTTE & CIE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Lambiotte & Cie S.A. jest światowym liderem w produkcji klasy chemikaliów zwanych acetalami. Ich właściwości fizyko-chemiczne oraz niska toksyczność i oznakowanie ekotoksykologiczne sprawiają, że są one poszukiwaną alternatywą dla przemysłu przy tworzeniu innowacyjnych i bezpieczniejszych produktów zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i ogółu społeczeństwa. Dzięki swojej wszechstronności acetale mogą być wykorzystywane w wielu produktach końcowych i zastosowaniach, takich jak: środki do usuwania farby i wszelkie inne rodzaje przemysłowych i domowych środków czyszczących; aerozole kosmetyczne i techniczne; tworzywa sztuczne, kompozyty i pianki poliuretanowe; farby, tusze i kleje; synteza farmaceutyczna, weterynaria i agrochemia. Poprzez sieć dystrybutorów 98% rocznej produkcji opuszcza Belgię, z czego ponad 30% trafia na rynki pozaeuropejskie (Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Bliski Wschód, Azja).

  Witryna www Open In New icon
 2. LLC SMOLNEFTEORGSINTEZ

  Rosja

  Verified by europages badge

  Smolnefteorgsintez LLC to jedno z największych przedsiębiorstw w obwodzie smoleńskim zajmujące się eksportem produktów naftowych i chemicznych; Odgrywa ważną rolę w dziedzinie produktów naftowych na rynku sąsiednich regionów. Wysoka jakość produktów umożliwia ich eksport. Pracujemy zarówno na rynku rosyjskim, jak i w krajach ościennych i zagranicznych. Wszystkie sprzedawane produkty są certyfikowane. Produkty są wysyłane transportem kolejowym, wodnym i drogowym. Aby zagwarantować naszym partnerom otrzymanie produktów, prowadzimy rozliczenia za pomocą akredytywy. Możliwe jest odroczenie płatności za przesyłki eksportowe za pośrednictwem Spółki Akcyjnej "Russian Agency for Export Credit and Investment Insurance" (Rosyjska Agencja ds. Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych i Inwestycji).

  Witryna www Open In New icon
 3. STROJHIMTREJD

  Rosja

  Verified by europages badge

  StrojHimTrejd prowadzi eksport i import produktów chemicznych, farb i lakierów, surowców chemicznych. Firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą nieorganicznych surowców chemicznych oraz ich pochodnych: •Farby akrylowe. •Podkłady. •Artykuły do obróbki drewna. •Kleje płynne: kleje na bazie wody, kleje do zastosowań budowlanych i przemysłowych. •Spoiwa do materiałów budowlanych. •Żywice epoksydowe i utwardzacze. •Dyspersje PVAc •Alkohol poliwinylowy. •Kwas stearynowy. •Rozpuszczalniki. Obszerny magazyn surowców i produktów lakierniczych gotowych do wysyłki pozwala skrócić czas dostawy, a własna produkcja opakowań pozwala na obniżenie kosztów produktów. StrojHimTrejd dostarcza surowce chemiczne producentom farb i powłok, materiałów budowlanych, kosmetyków, wyrobów gumowych i opon, zakładów przetwórstwa polimerów, zakładów petrochemicznych i budowy maszyn, zakładów obróbki drewna, a także producentom wyrobów z włókna szklanego. Firma oferuje pełną gamę chemii budowlanej producentom elastycznych dekoracji kamiennych i elewacyjnych: od emulsji styrenowo-akrylowych i PVA po pigmenty i plastyfikatory do betonu i zapraw. Produkty StrojHimTrejd cieszą się dobrą opinią zarówno w budownictwie przemysłowym i produkcji, jak i wśród odbiorców detalicznych. Farby akrylowe SKhT należą do najlepiej sprzedających się na głównych rosyjskich rynkach. Firma oferuje wysokiej jakości surowce chemiczne, najkrótsze możliwe terminy wysyłki oraz optymalne ceny.

  Witryna www Open In New icon
 4. VESTA CHEMICALS BV

  Holandia

  Verified by europages badge
 5. SCHUCU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. LEHNHOFF HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. CHIMICAITALIANA INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 3. PERSTORP

  Włochy

  Verified by europages badge
 4. MY-CHEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. POLOCHEM SRL

  Włochy

  Verified by europages badge
 6. BÜFA CHEMIKALIEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BÜFA Chemikalien jest częścią Grupy BÜFA. To średniej wielkości, niezależna firma rodzinna działająca w przemyśle chemicznym. Handel chemikaliami prowadzimy od 1883 roku. Korzystamy z tego doświadczenia, aby zapewnić Państwu wszechstronne, kompetentne i indywidualne doradztwo. Nasz dzisiejszy zakres usług wykracza daleko poza handel podstawowymi chemikaliami. Montujemy, przechowujemy i dystrybuujemy chemikalia prawie wszystkich klas substancji niebezpiecznych - szybko, elastycznie i niezawodnie. Zespoły w naszych dwóch centrach dystrybucji - Altmoorhausen koło Oldenburga i Almelo w Holandii - gwarantują terminową dostawę. Oczywiście również w systemie just-in-time, na przykład poprzez pomiary bezpośrednio na miejscu. Nasi pracownicy z przyjemnością i zaangażowaniem doradzają i śledzą stale zmieniające się wymagania środowiskowe, wymagania prawne i możliwości techniczne.

 7. IVICT EUROPE GMBH

  Niemcy

  1. października 2018 r. Mitsubishi Corporation założyła pięć nowych spółek zależnych pod nazwą IVICT w celu prowadzenia działalności w zakresie produktów chemicznych na całym świecie. 1 stycznia 2019 r. w strefie europejskiej nowa firma o nazwie IVICT Europe GmbH przejęła pełną działalność. Biuro w Düsseldorfie nadal działa tak jak poprzednio. Dzięki założeniu IVICT Europe GmbH chcemy wzmocnić swoją obecność w tym kluczowym regionie oraz stymulować dalszy rozwój naszych klientów i udziałowców. IVICT Europe GmbH jest spółką zależną w 100% od Mitsubishi Corporation.

 8. JOST CHEMICALS GMBH

  Niemcy

  JOST CHEMICALS od 1973 roku jest uznanym i certyfikowanym producentem i partnerem w zakresie stosowanych środków antyadhezyjnych, ochrony przed korozją, środków czyszczących i smarów. Wyróżnia nas szczególnie praktyczne doświadczenie w stosowaniu wysokowydajnych i specjalnych środków antyadhezyjnych. Chętnie pomożemy w podjęci decyzji i wybraniu produktu, który najlepiej odpowiada Twojej aplikacji, Twojej maszynie, a przede wszystkim: gdzie możesz naprawdę zaoszczędzić koszty. Częgo szczególnie możesz od nas oczekiwać to: ekstremalna elastyczność, od najmniejszej do największej ilości zmówionych paczek/produktów, osobiste wsparcie i porady naszego specjalisty, wysoka międzybranżowa wiedza procesowa, wszechstronni i zorientowani na praktykę pracownicy, niebiurokratyczne i krótkoterminowe możliwości wdrożenia, indywidualne rozwiązania.

 9. GB-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Od 1974 roku sprzedajemy chemikalia organiczne i nieorganiczne przemysłowe i specjalne dla różnych branż. Na potrzeby przemysłu środków czyszczących i dezynfekujących dostarczamy np. aminy, alkohole okso, związki bromu, pochodne skrobi, fosforany i NTA, które pochodzą głównie od znanych producentów europejskich. Ciągła dostępność produktów w kilku naszych magazynach pozwala nam dostarczać je szybko i bezproblemowo na całym obszarze objętym ich dystrybucją, przede wszystkim na obszarze Niemiec/Austrii/Szwajcarii. Jako firma dystrybucji produktów chemicznych jakość naszych towarów i dostaw ma dla nas kluczowe znaczenie. Nasza certyfikacja DIN EN ISO 9001: 2008 definiuje nas jako wiarygodnego partnera rynkowego. Elastyczni, solidni i gotowi do współpracy: jesteśmy przedsiębiorstwem średniej wielkości przekonanym o wadze utrzymywania pełnych zaufania relacji biznesowych z naszymi klientami i dostawcami. „Mamy na sercu zadowolenie naszych klientów, ale także naszych dostawców“ – mówi Horst Ludwig, Naczelny dyrektor firmy.

 10. PRODUCTION COMPANY PLATFORMA (PLATFORMEKS LLC)

  Rosja

  Firma produkcyjna Platforma sprzedaje produkty petrochemiczne i dostarcza chemię przemysłowo-spożywczą oraz nawozy chemiczne od głównych producentów w Rosji, Chinach i Europie. Firma jest dostawcą surowców i pochodnych chemii organicznej i nieorganicznej: chemikalia przemysłowe (plastyfikatory, kwas amidosulfonowy, środki zapobiegające zamarzaniu i surowce do ich produkcji itp.); chemia spożywcza (benzoesan sodu, soda oczyszczona itp.); dodatki paszowe i nawozy (siarczan miedzi, soda kaustyczna itp.). Firma produkcyjna Platforma od 2007 roku dostarcza szeroką gamę produktów chemicznych na eksport i z importu. Wszystkie środki chemiczne posiadają certyfikaty jakości i są zgodne z normami międzynarodowymi. Produkty pakowane są zgodnie z wymaganiami klienta w kanistry, beczki, kubiki IBC, cysterny, worki. Dostawa surowców chemicznych importowanych i krajowych nie wymienionych w katalogach jest możliwa poprzez złożenie zamówienia na produkcję w zakładach produkcyjnych. Przy zamówieniach hurtowych udzielane są rabaty.

 1. SM-SERVICE, LTD

  Rosja

  Ester LLC - innowacyjna firma chemiczna - jest spółką zależną SM-Service LLC, założoną w 2010 r. Produkujemy szeroki asortyment produktów chemicznych i pokrewnych dla przemysłu aluminiowego, wydobywczego, papierniczego i celulozowego, budowlanego, chemicznego, spożywczego i konserwowego (odpieniacze, inhibitory korozji, środki uwalniające, smary do odlewania, cięcia i obróbki metali, środki reologiczne, biocydy, produkty chemiczne do uzdatniania wody, flokulanty i chemia gospodarcza). Głównym celem firmy jest substytucja importu na rynku rosyjskim oraz zwiększenie udziału firmy w eksporcie. Nasza firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją smarów przemysłowych i chemikaliów specjalnego przeznaczenia dla wielu gałęzi przemysłu. Zakłady produkcyjne firmy umożliwiają wytwarzanie szerokiej gamy produktów dla różnych branż przemysłu. Wszystkie procesy przeprowadzane są na najnowocześniejszym sprzęcie specjalistycznym i monitorowane na każdym etapie produkcji.

 2. HUBEI XIANLIN CHEMICAL CO.,LTD.

  Chiny

  Hubei Xianlin Chemical Co., Ltd. to krajowa firma high-tech specjalizująca się w kompleksowym R&D, produkcji i sprzedaży surowców chemicznych i drobnych chemikaliów. Poza tym, jesteśmy największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie producentem MEKO. Główne produkty to: MEKO, MEA, chlorowodorek hydroksyloaminy, siarczan hydroksyloaminy, czynnik łączący ketoksym silan. Nasze wyroby są szeroko stosowane w dziedzinach takich jak żelazo i stal, materiały budowlane, pokrycia, farby olejowe, tusz do drukarek.

 3. ELDI,OOO

  Ukraina

  ELDI to dynamiczne przedsiębiorstwo, którego główna działalność to dostawy materiałów elektrycznych i budowlanych. ELDI proponuje następujące produkty: poliamid-6 (kaprolon) w blokach, fluoroplastik, tekstolit, plastikowa wata szklana, wzmocniony papier, poliuretan, kapron do lakierowania ubrań, jedwab, teflon (PTFE), folia poliamidowa, silikon organiczny, rury silikonowe z różnymi pokryciami, sznurki, materiały elektroizolujące, silikony i dużo więcej.

 4. CONTICHIM INTERNATIONAL

  Belgia

  Nasza grupa doskonale zna aspekty logistyczne w dziedzinie transportu drogowego, kolejowego, rzecznego i morskiego. Przedsiębiorstwo Contichim stawia na podejście jakościowe, by zapewnić nieprzerwaną ścieżkę produktów. Nasza główna działalność ma swój początek w Skandynawii, obejmuje Europę Zachodnią i wschodnie wybrzeże amerykańskie, dochodząc do Afryki. Wszyscy nasi partnerzy są zaangażowani w ten proces kontroli jakości.

 5. NINGGUO LONG DAY CHEMICAL CO.,LTD

  Chiny

  produkcja i sprzedaż produktów opóźniających palenie i ognioodpornych z TEP, TCPP, TCEP itp. Produkcja i sprzedaż silikonowych środków powierchniowo czynnych, takich jak S-6920, S-6830, S-193, itp.

 6. HANHONG PHARMACEUTICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

 7. CERESANA EK

  Niemcy

 8. TEPE KIMYA EUROPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. NIKKOLOR ITALIA S.R.L.

  Włochy

 10. LLC. UKRONTECH

  Rosja

Filtry

Wyniki dla

Wyroby chemiczne - import-eksport - Import eksport

Liczba wyników

1517 przedsiębiorstwa