• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - toskania

Wyniki dla

Wina - toskania - Import eksport

 1. CASALE FALCHINI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Osada Casale Falchini, znajdujące się jedynie kilometr od San Gimignano, w prowincji Siena, rozciąga się na około 40 hektarów, na których znajdują się winnice przeznaczone do produkcji win oraz oliwy z oliwek extra virgin. Stara osada Casale, od której nazwę wziął obszar, w przeszłości była klasztorem zakonników i dzięki swojemu strategicznemu położeniu na wzgórzu mogła korzystać z bogactwa terenów, które po dziś dzień ją otaczają.

 2. CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONTUCCI DI ALAMANNO CONTUCCI & C. SOCIETA' AGRICOLA S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach gospodarstwo rolne, firmy produkujące wina, PRODUKCJA Wina, i vino noble de montepulciano. Ma siedzibę w Montepulciano, Włochy.

 3. ABBADIA ARDENGA IL POGGIO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ABBADIA ARDENGA IL POGGIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach brunello di montalcino, wina czerwone, PRODUKCJA Wina, i wódki. Ma siedzibę w Montalcino, Włochy.

 4. VINO GIOIELLO

  Włochy

  Vino Gioiello produkuje butelki do wina Chianti Classique z pięknymi wytłaczanymi etykietami na szlachetnych materiałach, jak lawa z Etny, terakota z Toskanii, drewno, barwne żywice, spersonalizowane w różnych tematach, jak Męka Pańska, Miłość, Przyroda i możemy także, na życzenie, wyprodukować butelki z etykietami całkowicie spersonalizowanymi. Nasze butelki do wina są absolutnie unikatowe, zwłaszcza ze względu na ich naprawdę oryginalne pudełka prezentowe, bez żadnego porównania z tym, co można znaleźć obecnie na rynku.

 5. BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA

  Włochy

  Firma BELAGAIO SOCIETÀ AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Siena, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, Wina, Wina - Toskania, brunello di montalcino, i Wina. Ma siedzibę w Montalcino, Włochy.

 2. MONACI REMO SRL

  Włochy

  Firma MONACI REMO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Wina - Toskania, i ser z mleka owcy toskańskiej. Ma siedzibę w Pienza, Włochy.

 3. CORTEDOMINA DI MICOL BONORA

  Włochy

  Firma CORTEDOMINA DI MICOL BONORA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Ma siedzibę w Radda In Chianti, Włochy.

 4. UVAGGIO ENOTECA ONLINE

  Włochy

  Firma UVAGGIO ENOTECA ONLINE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Ma siedzibę w Capannori, Włochy.

 5. RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE

  Włochy

  Firma RUBICINI SOCIETA' AGRICOLA DI RUBICINI MONALDO E EMANUELA SOCIE TA' SEMPLICE, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach vernaccia di san gimignano, i chianti. Ma siedzibę w San Gimignano, Włochy.

 1. AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA MATTEOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, Wina - Toskania, i chianti classico. Ma siedzibę w Gaiole In Chianti, Włochy.

 2. GUSTOCYCLING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GUSTOCYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turystyka i podróże. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, wynajem domów wakacyjnych, i Wina - Toskania. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 1. AVIGNONESI

  Włochy

  Firma AVIGNONESI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Toskania, Wina - Włochy, Wina - Toskania, i vino noble de montepulciano. Ma siedzibę w Valiano Di Montepulciano, Włochy.

 2. MYNASYA GMBH

  Niemcy

  Firma MYNASYA GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Toskania, Wina - Włochy, Wina - Toskania, i wina czerwone. Ma siedzibę w Bad Kissingen, Niemcy.

 3. TENUTA ARTIMINO

  Włochy

  Firma TENUTA ARTIMINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Toskania, Wina - Włochy, i Wina - Toskania. Ma siedzibę w Carmignano, Włochy.

 4. LE GOÛT DU VIN

  Luksemburg

  Firma LE GOÛT DU VIN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, Wina Bordeaux, Wina doliny Rodanu (Cotes du Rhone), i Wina - Toskania. Ma siedzibę w Wormeldange, Luksemburg.

 5. CASAVYC

  Włochy

  Firma CASAVYC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, Wina - Włochy, Wina - Toskania, Wina musujące, Wina - Włochy, i Wina - Toskania. Ma siedzibę w Scansano, Włochy.

 6. GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO

  Włochy

  Firma GIANNI BRUNELLI AZ. AGR. LE CHIUSE DI SOTTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, brunello di montalcino, Wina - Toskania, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w Montalcino, Włochy.

 7. AZIENDA AGRICOLA BATISTINI

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA BATISTINI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, Żywność - import-eksport, ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek, Wina - Toskania, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Suvereto, Włochy.

 8. BADIA A COLTIBUONO

  Włochy

  Firma BADIA A COLTIBUONO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, Wina - Włochy, Wina - Toskania, Wina - Włochy, i chianti classico. Ma siedzibę w Gaiole In Chianti, Włochy.

 1. LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI

  Włochy

  Firma LA PALAZZETTA DI LUCA E FLAVIO FANTI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Toskania, Wina - Włochy, brunello di montalcino, i Wina - Toskania. Ma siedzibę w Montalcino, Włochy.

 2. MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL

  Włochy

  Firma MAGIC DRINK THE ITALIAN MULTISTORE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach sery - hurt. Ma siedzibę w San Giorgio A Liri (fr), Włochy.

 3. AGRICOLA POGGIO RUBINO

  Włochy

  Firma AGRICOLA POGGIO RUBINO, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Włochy, Wina, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Montalcino (Si), Włochy.

 4. VINO DANIELS GIDA

  Turcja

  Firma VINO DANIELS GIDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Jest również obecna w dziedzinach wina czerwone, i wina białe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL

  Włochy

  Firma MARCHESI DE'FRESCOBALDI SOC.AGR.SRL, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Toskania, i Wina - Toskania. Ma siedzibę w Firenze (Fi), Włochy.

 6. AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA LA BADIOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Ma siedzibę w Lucca, Włochy.

 7. NEW NET

  Włochy

  Firma NEW NET, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - Toskania. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 8. LES OLIVIERS DE FLORENCE

  Belgia