• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina słodkie

Wyniki dla

Wina słodkie - Import eksport

 1. MEYESTIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MEYESTIX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Adelsdorf, Niemcy.

 2. SOCIETA' AGRICOLA LE MIRE S.S.

  Włochy

  Spółka rolnicza Le Mire di Refrontolo produkuje doskonałe Prosecco DOGC. Prosecco z winnicy, w której nowoczesne instalacje do produkcji wina pozwalają na delikatne tłoczenie, a następnie fermentację moszczu w kadziach z regulacją temperatury, a następnie drugą fermentację w kadziach zamkniętych. Produkcja domowa i degustacja. Rodzina Liessi w swojej posiadłości na szczycie wzniesienia Mire, w gminie Refrontolo, od trzech pokoleń produkuje typowe dla swojego regionu wykwintne wina o eleganckim wyglądzie i doskonałym smaku. Wina najwyższej jakości, z winogron rosnących na wzgórzach Conegliano-Valdobbiadene, wytwarzane z pasją i profesjonalizmem. Do najbardziej znanych należą: Prosecco Conegliano Valdobbiadene, Prosecco Superiore Brut DOCG, Prosecco Superiore Conegliano Valdobbiadene DOCG Millésimé Extra Dry, Le mire Idol - Wino czerwone dojrzewające w beczkach IGT Colli Trevigiani Rosso, Rosso delle Mire. Sprzedaż wina niebutelkowanego i w butelkach. Strona internetowa www.proseccolemire.it.

 3. PODERI LA COLLINA DI PIERGIORGIO MARENGO

  Włochy

  Dokładność, stała uwaga i ochota na osiągnięcie maksimum: wszystko to stosujemy już od przygotowania 8 h terenu firmy, wyboru klonów i podkładek oraz formy przyjętej uprawy, winifikacji z zastosowaniem nowoczesnych technik, ale przy jednoczesnym poszanowaniu tradycji. I trwa to aż do wyboru doskonałej butelki, korka i etykiety.

 4. DISTILLERIE BERTA SRL

  Włochy

  Idea naszego przedsiębiorstwa jest zdefiniowana jako tradycja lokalnej produkcji. Drogocenna gorzelnia stoi na wzgórzach Mombaruzzo. Skrupulatna produkcja wódek typu grappa di Moscato, biała grappa, spirytualiów i likierów jest naszą mocną stroną, by zadowolić gusty i potrzeby konsumentów. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Skrupulatna produkcja wódek typu grappa di Moscato, biała grappa, spirytualiów i likierów jest naszą mocną stroną, by zadowolić gusty i potrzeby konsumentów.

 5. VINO CHILENO

  Niemcy

  Firma VINO CHILENO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. THE WINE ADVENTURE

  Holandia

  Firma THE WINE ADVENTURE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Putten, Holandia.

 2. CAVE BRUANT

  Francja

  Firma CAVE BRUANT, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Francja, Wina słodkie, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Ormes, Francja.

 3. MANOEL D. POÇAS JÚNIOR - VINHOS, S.A.

  Portugalia

  Firma MANOEL D. POÇAS JÚNIOR - VINHOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach port, AOC label wines, i Wina - Portugalia. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 4. ECOLIFE 7 LTD.

  Bułgaria

  Firma ECOLIFE 7 LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Pomorie, Bułgaria.

 5. FWD FORWARDING

  Hiszpania

  Firma FWD FORWARDING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach logistyka, żywność, i trading. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. FRANCE-VIN PATRICE HERREWYN

  Niemcy

  Firma FRANCE-VIN PATRICE HERREWYN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje gazowane bezalkoholowe. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina słodkie, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina słodkie, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Seesen, Niemcy.

 2. FX DE BEUKELAER

  Belgia

  Firma FX DE BEUKELAER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, Wina słodkie, i likiery ziołowe i korzenne. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. VINTAGE PORT GIFTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VINTAGE PORT GIFTS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. TRADING CONSULTING AMATO E.K.

  Niemcy

  Firma TRADING CONSULTING AMATO E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach SEKTORY SPOŻYWCZE, Wina, NAPOJE I SŁODYCZE. Ma siedzibę w Reinfeld, Niemcy.

 3. CANTINA PRODUTTORI CORMONS SOC. COOP. AGRICOLA

  Włochy

  Firma CANTINA PRODUTTORI CORMONS SOC. COOP. AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina słodkie, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Cormons (Go), Włochy.

 4. GODAERT & VAN BENEDEN

  Belgia

  Firma GODAERT & VAN BENEDEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. GRAPE A S

  Estonia

  Firma GRAPE A S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina metodą szampańską, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Harjumaa, Estonia.

 6. HUGEL & FILS

  Francja

  Firma HUGEL & FILS, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Riquewihr, Francja.

 7. SCAF FRUITIERE D'ARBOIS

  Francja

  Firma SCAF FRUITIERE D'ARBOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Arbois, Francja.

 8. SARL LES DOMAINES DE PROVENCE

  Francja

  Firma SARL LES DOMAINES DE PROVENCE, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Ollieres, Francja.

 1. S.P.A. VINICOLA ITALIANA S.A.V.I.

  Włochy

  Firma S.P.A. VINICOLA ITALIANA S.A.V.I., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Marsala (Tp), Włochy.

 2. FOSS MARAI S.P.A.

  Włochy

  Firma FOSS MARAI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina słodkie, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Valdobbiadene (Tv), Włochy.

 3. SIGNATURE SELECTIONS

  Francja

  Firma SIGNATURE SELECTIONS, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, i Wina musujące. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 4. WANDS LTD

  Malta

  Firma WANDS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Alkohole i wyroby spirytusowe, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i Alkohole i wyroby spirytusowe. Ma siedzibę w Marsa, Malta.

 5. EXPLOTACIONES VALDUERO SA

  Hiszpania

  Firma EXPLOTACIONES VALDUERO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. HENRI BADOUX SA

  Szwajcaria

  Firma HENRI BADOUX SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Aigle, Szwajcaria.

 7. STR COMMERCE

  Włochy

  Firma STR COMMERCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Rende, Włochy.

 8. WEINFINGER GMBH

  Niemcy

  Firma WEINFINGER GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina słodkie. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 9. OLIVIER DECELLE

  Francja

  Firma OLIVIER DECELLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w St Emilion, Francja.

 10. SARL YVES JACQUIER

  Francja

  Firma SARL YVES JACQUIER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina słodkie, i Wina słodkie. Ma siedzibę w Perrigny, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo