• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - kampania

Wyniki dla

Wina - kampania - Import eksport

 1. IL QUARTO MIGLIO SRL

  Włochy

  Od pokoleń, przedsiębiorstwo branży winiarskiej Il Quarto Miglio kładzie nacisk na wysoką jakość swoich produktów, na obszarze będącym kolebką wyśmienitego wina, o czym świadczą Rzymianie, którzy uczynili z wina Flegrea kryterium szlachectwa enologicznego. Na domenę mogą mieć wpływ różne czynniki fundamentalne: tradycja, obszar, innowacja i praca zespołowa. Jednak dominuje tradycja, gdyż bez korzeni, ziemia nie ma nic do zaoferowania.

 2. SAN SALVATORE 1988

  Włochy

  Firma SAN SALVATORE 1988, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Jest również obecna w dziedzinach przedsiębiorstwa uprawy winorośli, wina biologiczne, typowe wina włoskie, i wino toskańskie. Ma siedzibę w Giungano, Włochy.

 3. CUBULTERIA

  Włochy

  Firma CUBULTERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Alvignano, Włochy.

 4. SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL

  Włochy

  Firma SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Jest również obecna w dziedzinach taurasi. Ma siedzibę w Benevento, Włochy.

 5. AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w pratola serra, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BM TRADING S.R.L.

  Włochy

  Firma BM TRADING S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 2. AZIENDA AGRICOLA FEMÌA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA FEMÌA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Lapio, Włochy.

 3. SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL

  Włochy

  Firma SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Avellino, Włochy.

Filtry

Wyniki dla

Wina - kampania - Import eksport

Liczba wyników

8 Przedsiębiorstwa