• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - kampania

Wyniki dla

Wina - kampania - Import eksport

 1. COLLE DI SIDURI WINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma COLLE DI SIDURI WINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Jest również obecna w dziedzinach gospodarstwo rolne, firmy produkujące wina, wina, PRODUKCJA Wina, wina biologiczne, barbera, typowe wina włoskie, i wina czerwone. Ma siedzibę w Guardia Sanframondi, Włochy.

 2. IL QUARTO MIGLIO SRL

  Włochy

  Od pokoleń, przedsiębiorstwo branży winiarskiej Il Quarto Miglio kładzie nacisk na wysoką jakość swoich produktów, na obszarze będącym kolebką wyśmienitego wina, o czym świadczą Rzymianie, którzy uczynili z wina Flegrea kryterium szlachectwa enologicznego. Na domenę mogą mieć wpływ różne czynniki fundamentalne: tradycja, obszar, innowacja i praca zespołowa. Jednak dominuje tradycja, gdyż bez korzeni, ziemia nie ma nic do zaoferowania.

 3. SAN SALVATORE 1988

  Włochy

  Firma SAN SALVATORE 1988, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Jest również obecna w dziedzinach przedsiębiorstwa uprawy winorośli, wina biologiczne, typowe wina włoskie, i wino toskańskie. Ma siedzibę w Giungano, Włochy.

 4. CUBULTERIA

  Włochy

  Firma CUBULTERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Alvignano, Włochy.

 5. SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL

  Włochy

  Firma SANTORO GIUSEPPE- RDP INTERNATIONAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Jest również obecna w dziedzinach taurasi. Ma siedzibę w Benevento, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA COCCIACAVALLO-CARDOGNETO WINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w pratola serra, Włochy.

 2. BM TRADING S.R.L.

  Włochy

  Firma BM TRADING S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Scafati, Włochy.

 3. SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL

  Włochy

  Firma SOCIETÀ AGRICOLA VIGNE GUADAGNO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Avellino, Włochy.

 4. AZIENDA AGRICOLA FEMÌA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA FEMÌA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Kampania. Ma siedzibę w Lapio, Włochy.

Filtry

Wyniki dla

Wina - kampania - Import eksport

Liczba wyników

9 Przedsiębiorstwa