• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region kastylia- león

Wyniki dla

Wina - region kastylia- león - Import eksport

 1. HEINLOTH CNC-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEINLOTH CNC-FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Hilpoltstein, Niemcy.

 2. HOHE TANNE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOHE TANNE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Großbreitenbach, Niemcy.

 3. BODEGAS Y VIÑEDOS TAMARAL

  Hiszpania

  Piwnica założona w 1997 roku, w pełnym centrum apelacji pochodzenia Ribera del Duero. Filozofią tej piwnicy jest: wytwarzać wina wysokiej jakości. Piwnica wyróżniona 45 nagrodami międzynarodowymi. Filozofią tej piwnicy jest: wytwarzać wina wysokiej jakości. Piwnica wyróżniona 45 nagrodami międzynarodowymi. W Peñafiel, w centrum Ribera del Duero. Rodzaje win: Tamaral Verdejo, Tamaral Rosado, Tamaral Toble, Tamaral Crianza, Tamaral Reserva, Domaine La Mira.

 4. BODEGA COOPERATIVA DE CIGALES

  Hiszpania

  Ponad 50 lat historii uprawy winorośli wyznacza szlak i tradycję naszej spółdzielczej wytwórni wina Cigales. Nasze produkty są certyfikowane przez liczne jednostki rejestracji wyrobów o specyficznej jakości jako posiadające nazwę pochodzenia. Wina Cigales, wina z regionów Kastylii i Leon, dzielą się na białe, różowe młode i czerwone, dojrzewające w beczce.

 5. TINTO PESQUERA - GRUPO PESQUERA

  Hiszpania

  Grupa piwnic Alejandro Fernández Tinto Pesquera: rodzina win, wina rodziny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO

  Hiszpania

  Firma BODEGA SOLAR DE MUÑOSANCHO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, wina białe, wina czerwone, i Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w La Seca-Valladolid, Hiszpania.

 2. LOSADA VINOS DE FINCA SA

  Hiszpania

  Firma LOSADA VINOS DE FINCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Jest również obecna w dziedzinach wine cellars. Ma siedzibę w Cacabelos, Hiszpania.

 3. MAYER FEINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma MAYER FEINTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Göttingen, Niemcy.

 4. IXXACT PRÄZISIONSMECHANIK GMBH

  Niemcy

  Firma IXXACT PRÄZISIONSMECHANIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Gera, Niemcy.

 5. BODEGA REINA DE CASTILLA, S. COOP.

  Hiszpania

  Firma BODEGA REINA DE CASTILLA, S. COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w La Seca (valladolid), Hiszpania.

 1. METALLDESIGN GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma METALLDESIGN GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Gaildorf, Niemcy.

 2. GEORG PFITZER DREHEREI GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GEORG PFITZER DREHEREI GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Oberndorf, Niemcy.

 1. AITECH AG

  Szwajcaria

  Firma AITECH AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Appenzell, Szwajcaria.

 2. BS-MODELSHOP GMBH

  Austria

  Firma BS-MODELSHOP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 4. SCHÄTZLE & CIE. GMBH

  Niemcy

  Firma SCHÄTZLE & CIE. GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Lörrach, Niemcy.

 5. ST STANZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ST STANZTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 6. RUDOLF GEIGER MASCHINENBAU GMBH-SONDERMASCHINENBAU

  Niemcy

  Firma RUDOLF GEIGER MASCHINENBAU GMBH-SONDERMASCHINENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Ebermannstadt Ot Rüssenbach, Niemcy.

 7. UWE WELLER FEINWERKTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma UWE WELLER FEINWERKTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Wetzlar, Niemcy.

 8. MECHANISCHE SYSTEMTECHNIK TRIMATEC GMBH

  Niemcy

  Firma MECHANISCHE SYSTEMTECHNIK TRIMATEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Nordwalde, Niemcy.

 1. BODEGAS HIJOS DE CRESCENCIA MERINO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS HIJOS DE CRESCENCIA MERINO, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, PRODUKCJA Wina, i wine cellars. Ma siedzibę w Corcos Del Valle - Valladolid, Hiszpania.

 2. GERKON INDUSTRIEZERSPANUNG GMBH

  Niemcy

  Firma GERKON INDUSTRIEZERSPANUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Röhrnbach, Niemcy.

 3. PÖSCHL PRÄZISIONSTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma PÖSCHL PRÄZISIONSTEILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Germering, Niemcy.

 4. TILENUS

  Hiszpania

  Firma TILENUS, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, PRODUKCJA Wina, i firmy produkujące wina. Ma siedzibę w PONFERRADA - LEÓN, Hiszpania.

 5. HOTEL ARZUAGA

  Hiszpania

  Firma HOTEL ARZUAGA, roku i działającą w sektorze Hotel. Jest również obecna w dziedzinach Hotele i restauracje, Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, Hotele i restauracje, Wina, Wina - Hiszpania, i Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Quintanilla De Onésimo - Valladolid, Hiszpania.

 6. BODEGAS ARZUAGA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS ARZUAGA, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, Wina - Hiszpania, Wina - region Kastylia- León, PRODUKCJA Wina, i wine cellars. Ma siedzibę w Quintanilla De Onésimo-Valladolid, Hiszpania.

 7. DJD DREHTEILE J. DUFFNER GMBH

  Niemcy

  Firma DJD DREHTEILE J. DUFFNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Maszyny odlewnicze odśrodkowe, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, i Maszyny odlewnicze odśrodkowe. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 8. MUNKERT GMBH

  Niemcy

  Firma MUNKERT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Altdorf, Niemcy.

 9. FEIMEC AG

  Szwajcaria

  Firma FEIMEC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- León. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Formy do ceramiki, Maszyny odlewnicze odśrodkowe, Frezy i świdry, Frezowanie stali i metali, Formy do ceramiki, Maszyny odlewnicze odśrodkowe, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Heerbrugg, Szwajcaria.

 10. VIÑEDOS DE NIEVA SL

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS DE NIEVA SL, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, Apelacja A.O.C. (Appellation d'Origine Controlée - Kontrolowana Nazwa Pochodzenia), winnica, i Wina - region Kastylia- León. Ma siedzibę w Nieva - Segovia, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo