• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region galicia

Wyniki dla

Wina - region galicia - Import eksport

 1. BODEGAS SANTIAGO ROMA

  Hiszpania

  Albariño nazwa pochodzenia Rias Baixas. Autorskie wino Rías Baixas z charakterem, które Santiago Roma wytwarza od uprawy do butelkowania. Produkcja naszych win jest owocem połączenia metod rzemieślniczych z nowoczesnymi technologiami. Zasadniczo, dystrybucja naszych win odbywa się poprzez branże hotelarską, restauracyjną i żywienia zbiorowego, a także sklepy specjalistyczne.

 2. BODEGAS CUNQUEIRO

  Hiszpania

  Wina Ribeiro. Chociaż nasza rodzinna firma jest zarejestrowana jako firma handlowa od 1985 roku, jesteśmy obecni na rynku już od 1960 r. Dzięki doświadczeniu zdobytemu z biegiem lat, butelkujemy dzisiaj wina wysokiej jakości i proponujemy nowoczesne prezentacje. Nasze wina są dostępne w Hiszpanii, we Francji i w Europie Środkowej pod kilkoma markami nagradzanymi na wielu konkursach degustacji win.

 3. METALLBEARBEITUNG NAROSKA INH. MARKUS FUNCK

  Niemcy

  Firma METALLBEARBEITUNG NAROSKA INH. MARKUS FUNCK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 4. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania

  Firma SEÑORÍO DE RUBIÓS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Galicia, Wina - Hiszpania, i Wina - region Galicia. Ma siedzibę w As Neves-Pontevedra, Hiszpania.

 5. M + S KUNSTSTOFFBEARBEITUNG UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma M + S KUNSTSTOFFBEARBEITUNG UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Laupheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DANIEL WULKOW

  Niemcy

  Firma DANIEL WULKOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Ilsede, Niemcy.

 2. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 3. BÖLLINGER GROUP HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma BÖLLINGER GROUP HOLDING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Bad Friedrichshall, Niemcy.

 4. HEIWA BAUBESCHLÄGE INH. DANIEL KRATZER

  Niemcy

  Firma HEIWA BAUBESCHLÄGE INH. DANIEL KRATZER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

 5. IZACOMERCIAL.SL

  Hiszpania

  Firma IZACOMERCIAL.SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach magazynowanie artykułów żywnościowych na rzecz osób trzecich. Ma siedzibę w Santiago De Compostela, Hiszpania.

 1. KON-DREH PLUS - DREHEN UND FRÄSEN OWL

  Niemcy

  Firma KON-DREH PLUS - DREHEN UND FRÄSEN OWL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Espelkamp, Niemcy.

 2. 1730 ALBARIÑO FINCA DE MAZA - PORTA DA BAHIA

  Hiszpania

  Firma 1730 ALBARIÑO FINCA DE MAZA - PORTA DA BAHIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Cambados, Hiszpania.

 1. BÖHM STIRLING-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BÖHM STIRLING-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Neustadt An Der Aisch, Niemcy.

 2. SAINT JEAN INDUSTRIES STUTTGART GMBH

  Niemcy

  Firma SAINT JEAN INDUSTRIES STUTTGART GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Ilsfeld-Auenstein, Niemcy.

 3. DELCABO SELECTION, SL

  Hiszpania

  Firma DELCABO SELECTION, SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach frozen tarts, konserwy rybne, quality fish products, i food / beverages - wholesale and retail. Ma siedzibę w Llinars Del Vallés, Hiszpania.

 4. CNC SOLUTIONS GBR

  Niemcy

  Firma CNC SOLUTIONS GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Formowanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Geltendorf, Niemcy.

 5. GUNTER GEITHNER GMBH

  Niemcy

  Firma GUNTER GEITHNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Laasdorf, Niemcy.

 6. PAZO DE SEÑORANS SL

  Hiszpania

  Firma PAZO DE SEÑORANS SL, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Galicia, Wina - region Galicia, i wina białe. Ma siedzibę w Meis - Pontevedra, Hiszpania.

 7. NAGY GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NAGY GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Lauffen, Niemcy.

 8. CNC-TECHNIK LAPP GMBH

  Niemcy

  Firma CNC-TECHNIK LAPP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Neuburg A. D. Donau, Niemcy.

 1. BREM AG, PRÄZISIONSMECHANIK

  Szwajcaria

  Firma BREM AG, PRÄZISIONSMECHANIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Oberglatt, Szwajcaria.

 2. KREATIZE GMBH

  Niemcy

  Firma KREATIZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Frezy i świdry, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 3. WMS METALL-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma WMS METALL-SERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Frezowanie stali i metali, Druty i kable aluminiowe, Frezy i świdry, Aluminium i stopy aluminium, Frezowanie stali i metali, Druty i kable aluminiowe, i Frezy i świdry. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 4. RUESSHOP

  Hiszpania

  Firma RUESSHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w San Pedro De Alcantara, Hiszpania.

 5. FRIEDRICHS GMBH

  Niemcy

  Firma FRIEDRICHS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, i Rozwiercanie stali i metali. Ma siedzibę w Barntrup, Niemcy.

 6. EMBICIA C.B.

  Hiszpania

  Firma EMBICIA C.B., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Galicia, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, eksport wędlin, Wina - region Galicia, i Konserwy spożywcze i warzywne. Ma siedzibę w Chantada, Hiszpania.

 7. VINOS REMIGIO ENRÍQUEZ

  Hiszpania

  Firma VINOS REMIGIO ENRÍQUEZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 8. WINERIES AGRO DE BAZAN S.A.

  Hiszpania

  Firma WINERIES AGRO DE BAZAN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Vilanova De Arousa, Pontevedra., Hiszpania.

 9. MAR DE FRADES

  Hiszpania

  Firma MAR DE FRADES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Meis, Pontevedra, Hiszpania.

 10. BOUZA DE CARRIL

  Hiszpania

  Firma BOUZA DE CARRIL, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Galicia, i Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Ribadumia, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo