• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region baskonia

Wyniki dla

Wina - region baskonia - Import eksport

 1. TERROIRS LTD

  Irlandia

  Firma TERROIRS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Baskonia, i Wina - region Baskonia. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 2. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 3. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 4. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, wina czerwone, eksporter win, Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, i Wina - Argentyna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 2. DOMAINE SPIAGGIA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE SPIAGGIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach wina różowe, wina biologiczne, wina - hurt, wino regionalne, producenci wina, wino wytrawne, muszkatel, wino francuskie, i wina musujące. Ma siedzibę w Passa, Francja.

 3. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 4. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, enoteka, wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 5. BODEGAS Y VIÑEDOS RIVALIA

  Hiszpania

  Winnica znajdująca się w Badarán, Rioja Alta, wytwarzamy nasze wina wyłącznie z winogron pochodzących z naszych własnych winnic, gdzie uprawiamy gatunki: Tempranillo, Grenache i Viura, Wytwarzamy wina białe, różowe i młode wina czerwone. Nasze marki to CHAVAL i RIVALIA. Wina apelacji Rioja.Wybrane gatunki winogron.

 1. COOREMAN

  Belgia

  Firma COOREMAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, Wina - Hiszpania, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 2. SAT NUM 75 CARINENA VITICOLA

  Hiszpania

 1. CANTINE VITEVIS

  Włochy

  Firma CANTINE VITEVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Wenecji, Wina, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Montecchio Maggiore, Włochy.

 2. BODEGAS NAVARRO, S.A.

  Hiszpania

 3. DENON

  Belgia

 4. CA'VITTORIA

  Włochy

  Firma CA'VITTORIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, prosecco, Wina - region Wenecji, i degustacje win. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 5. ABADIA CISTERCIENSE SANTA MARIA DE LA OL

  Hiszpania

 6. WINERIES AGRO DE BAZAN S.A.

  Hiszpania

  Firma WINERIES AGRO DE BAZAN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Vilanova De Arousa, Pontevedra., Hiszpania.

 7. EL POZO

  Belgia

  Firma EL POZO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Andaluzja, Wina - Hiszpania, Wina - region Andaluzja, i wina zagraniczne. Ma siedzibę w Varsenare, Belgia.

 8. ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Sarral, Hiszpania.

 1. VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS Y BODEGAS LYNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina. Ma siedzibę w Mendavia, Hiszpania.

 2. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 3. VINEDOS Y BODEGAS GARCIA FIGUERO S.L.

  Hiszpania

 4. BODEGAS D LUIS R

  Hiszpania

  Firma BODEGAS D LUIS R, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Lanciego, Hiszpania.

 5. BODEGAS CERROSOL SA

  Hiszpania

 6. PAZO DE SEÑORANS SL

  Hiszpania

  Firma PAZO DE SEÑORANS SL, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Galicia, Wina - region Galicia, i wina białe. Ma siedzibę w Meis - Pontevedra, Hiszpania.

 7. BODEGAS GUTIÉRREZ DE LA VEGA

  Hiszpania

 8. SIERRA CANTABRIA SA

  Hiszpania

  Firma SIERRA CANTABRIA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w San Vicente De La Sonsierr, Hiszpania.

 9. BODEGAS DIOS BACO S.L.

  Hiszpania

 10. LA MAGALLONERA SA

  Hiszpania

  Firma LA MAGALLONERA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Aragonia, i Wina - region Aragonia. Ma siedzibę w Magallon, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo