• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region baskonia

Wyniki dla

Wina - region baskonia - Import eksport

 1. TERROIRS LTD

  Irlandia

  Firma TERROIRS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Baskonia, i Wina - region Baskonia. Ma siedzibę w Dublin, Irlandia.

 2. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 3. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 4. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 5. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 2. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, wina, wina czerwone, i prosecco. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 3. VINEDOS Y BODEGAS GARCIA FIGUERO S.L.

  Hiszpania

 4. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  Hiszpania

  Firma ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A., roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Murcja, i Wina - region Murcja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. COCKTAILS WORLD S.L.

  Hiszpania

 1. BODEGAS SAN VALERO GRUPO BSV

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAN VALERO GRUPO BSV, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Aragonia, Wina - Hiszpania, Wina - region Aragonia, wine cellars, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Cariñena-Zaragoza, Hiszpania.

 2. BODEGAS SAN ALEJANDRO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAN ALEJANDRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Miedes de Aragón ( Zaragoza), Hiszpania.

 1. BODEGAS ROMALE SL

  Hiszpania

  Firma BODEGAS ROMALE SL, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Estremadura, Wina - region Estremadura, wino musujące w stanie surowym, Apelacja A.O.C. (Appellation d'Origine Controlée - Kontrolowana Nazwa Pochodzenia), i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Almendralejo - Badajoz, Hiszpania.

 2. ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Sarral, Hiszpania.

 3. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania

  Firma SEÑORÍO DE RUBIÓS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Galicia, Wina - Hiszpania, i Wina - region Galicia. Ma siedzibę w As Neves-Pontevedra, Hiszpania.

 4. BODEGAS PERICA SL

  Hiszpania

  Firma BODEGAS PERICA SL, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w San Asensio, Hiszpania.

 5. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

  Firma TENUTA IL CANOVINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, wina czerwone, amarone della valpolicella, corvina veronese, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Mizzole, Włochy.

 6. LEYMARIE

  Belgia

  Firma LEYMARIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Hiszpania, Wina - region Walencja, piwniczka win, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Hiszpania, i Wina - region Walencja. Ma siedzibę w Eghezee, Belgia.

 7. COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Aragonia, i Wina - region Aragonia. Ma siedzibę w Aguaron, Hiszpania.

 8. BODEGAS AGE SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS AGE SA, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Fuenmayor, Hiszpania.

 1. GRANDES VINOS Y VIÑEDOS SA

  Hiszpania

  Firma GRANDES VINOS Y VIÑEDOS SA, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, PRODUKCJA Wina, firmy produkujące wina, Wina - Hiszpania, i wina czerwone. Ma siedzibę w CARIÑENA, Hiszpania.

 2. BODEGAS CAMPORICO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS CAMPORICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Murcja. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne. Ma siedzibę w Caravaca De La Cruz, Hiszpania.

 3. VENTA CON DENOMINACION

  Hiszpania

  Firma VENTA CON DENOMINACION, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach wina alkoholizowane. Ma siedzibę w La Rioja, Hiszpania.

 4. BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS AMEZOLA DE LA MORA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Torremontalbo, Hiszpania.

 5. BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, wine cellars, Wina - region Nawarra, i eksporter win. Ma siedzibę w Olite, Navarra, Hiszpania.

 6. BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, wina stołowe, wina czerwone, Wina - region Rioja, i piwniczka win. Ma siedzibę w Uruñuela-La Rioja, Hiszpania.

 7. COOP AGRICOLA I CAIXA AGRARIA DE LLORENC DEL PENEDES SCCL

  Hiszpania

 8. DENON

  Belgia

 9. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Firma NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, Frezowanie stali i metali, Wina - region Kastylia- León, Cięcie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Frezowanie stali i metali. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 10. ALVARO PALACIOS SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ALVARO PALACIOS SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Gratallops, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo