• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region aragonia

Wyniki dla

Wina - region aragonia - Import eksport

 1. COOREMAN

  Belgia

  Firma COOREMAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, Wina - Hiszpania, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 2. BODEGAS SAN VALERO GRUPO BSV

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAN VALERO GRUPO BSV, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Aragonia, Wina - Hiszpania, Wina - region Aragonia, wine cellars, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Cariñena-Zaragoza, Hiszpania.

 3. GRANDES VINOS Y VIÑEDOS SA

  Hiszpania

  Firma GRANDES VINOS Y VIÑEDOS SA, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, PRODUKCJA Wina, firmy produkujące wina, Wina - Hiszpania, i wina czerwone. Ma siedzibę w CARIÑENA, Hiszpania.

 4. BODEGAS OSCA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS OSCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach wina do mięsa, wine cellars, i spółdzielcza destylarnia. Ma siedzibę w Ponzano, Hiszpania.

 5. BODEGAS SAN ALEJANDRO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAN ALEJANDRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Miedes de Aragón ( Zaragoza), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA

  Hiszpania

  Firma COOPERATIVA VITICOLA SAN JOSE SOCIEDAD COOPERATIVA LIMITADA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Aragonia, i Wina - region Aragonia. Ma siedzibę w Aguaron, Hiszpania.

 2. LA MAGALLONERA SA

  Hiszpania

  Firma LA MAGALLONERA SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Aragonia, i Wina - region Aragonia. Ma siedzibę w Magallon, Hiszpania.

 3. BODEGAS ALTO MONCAYO SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

 4. BODEGAS Y VINEDOS DEL JALON S.A.

  Hiszpania

 5. SENORIO DE ARANA SA

  Hiszpania

 1. CAVA GRAN DUCAY SCL

  Hiszpania

 2. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 3. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 4. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 5. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, enoteka, wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 6. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  Hiszpania

  Firma ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A., roku i działającą w sektorze Wina - region Kastylia- la Mancha. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Murcja, i Wina - region Murcja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 7. VICENTE ET FILS

  Luksemburg

  Firma VICENTE ET FILS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Delikatesowe wyroby spożywcze, Wina - region Andaluzja, Żywność - import-eksport, Delikatesowe wyroby spożywcze, i Wina - region Andaluzja. Ma siedzibę w Garnich, Luksemburg.

 8. VINEDOS DE ALDEANUEVA SOCIEDAD COOPERATIVA.

  Hiszpania

 1. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

  Firma TENUTA IL CANOVINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, wina czerwone, amarone della valpolicella, corvina veronese, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Mizzole, Włochy.

 2. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, i Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Cintruenigo, Hiszpania.

 3. SDAD COOP CAMPO CORAZON DE JESUS

  Hiszpania

 4. BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, wine cellars, Wina - region Nawarra, i eksporter win. Ma siedzibę w Olite, Navarra, Hiszpania.

 5. GERARDO BOUZAS PEREIRAS E HIJOS SL

  Hiszpania

 6. ANAVAL GOURMET S. COOP

  Hiszpania

  Firma ANAVAL GOURMET S. COOP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach eksport szynki, Tworzenie i rozprowadzanie dokumentów cyfrowych, i dystrybucja produktów mlecznych. Ma siedzibę w Beniajan, Hiszpania.

 7. EL POZO

  Belgia

  Firma EL POZO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Hiszpania, Wina - region Andaluzja, Wina - Hiszpania, Wina - region Andaluzja, i wina zagraniczne. Ma siedzibę w Varsenare, Belgia.

 8. AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL

  Włochy

  Firma AZ. VITIVINICOLA MIRAVAL, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Ormelle (Tv), Włochy.

 9. BODEGAS LOS TINOS SA

  Hiszpania

 10. VIÑEDOS DEL DUQUE

  Hiszpania

  Firma VIÑEDOS DEL DUQUE, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Alcorcon, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo