• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - bazylikat

Wyniki dla

Wina - bazylikat - Import eksport

 1. SUDRISE

  Włochy

  Firma SUDRISE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Bazylikat, typowe produkty, sery i produkty mleczne, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Corleto Perticara, Włochy.

 2. CANTINA DEL VULTURE SOC COOP

  Włochy

  Firma CANTINA DEL VULTURE SOC COOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Bazylikat. Jest również obecna w dziedzinach aglianico, naturalne wina musujące, i Aperitif z owoców czerwonych. Ma siedzibę w Rionero In Vulture, Włochy.

 3. CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE MASONE - CAMPOGALLIANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Reggio Nell'emilia, Włochy.

 4. CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE DI VITTORIO VENETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Vittorio Veneto, Włochy.

 5. VELIER S.P.A.

  Włochy

  Firma VELIER S.P.A., roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. F.LLI LOMBARDO

  Włochy

  Firma F.LLI LOMBARDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 2. CANTINA TRE CASTELLI

  Włochy

  Firma CANTINA TRE CASTELLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Montaldo Bormida, Włochy.

 3. CANTINE DEI COLLI NOVARESI

  Włochy

  Firma CANTINE DEI COLLI NOVARESI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Fara Novarese, Włochy.

 4. CANTINA SOCIALE CELLINESE

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE CELLINESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Cellino S. Marco, Włochy.

 5. COOP. AGRICOLA ERMES

  Włochy

  Firma COOP. AGRICOLA ERMES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Gibellina, Włochy.

 1. CANTINE MEZZACORONA

  Włochy

  Firma CANTINE MEZZACORONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Mezzocorona, Włochy.

 2. CANTINA MONTELLIANA S.R.L.

  Włochy

  Firma CANTINA MONTELLIANA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Montebelluna, Włochy.

 1. SUN LAND S.R.L.

  Włochy

  Firma SUN LAND S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Trinitapoli, Włochy.

 2. CANTINA SOCIALE CASTIADAS

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE CASTIADAS, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Castiadas, Włochy.

 3. COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO

  Włochy

  Firma COOPERATIVA PRODUTTORI ERBALUCE DI CALUSO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Caluso, Włochy.

 4. CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE DEL NEBBIOLO DI VEZZA D'ALBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Vezza D'alba, Włochy.

 5. CANTINA SAN ZEFFERINO

  Włochy

  Firma CANTINA SAN ZEFFERINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Ortona, Włochy.

 6. CANTINA SOCIALE LA TORRE

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE LA TORRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Racalmuto, Włochy.

 7. CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE DI DOLIANOVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Dolianova, Włochy.

 8. CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE DI MOMBERCELLI E PAESI LIMITROFI - CANTINE TERRE ASTESANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Mombercelli, Włochy.

 1. CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL

  Włochy

  Firma CANTINA DEI PRODUTTORI NEBBIOLO DI CAREMA SOC COOP ARL, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Carema, Włochy.

 2. CANTINE NICOSIA S.R.L.

  Włochy

  Firma CANTINE NICOSIA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Trecastagni, Włochy.

 3. CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE DI ISERA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Isera, Włochy.

 4. CANTINA CLITERNIA

  Włochy

  Firma CANTINA CLITERNIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Campomarino, Włochy.

 5. CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S.

  Włochy

  Firma CANTINA DI BIASE F.LLI E C. S.AGRIC.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Citta' Sant'angelo, Włochy.

 6. NÖSSING MANFRED

  Włochy

  Firma NÖSSING MANFRED, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Bressanone, Włochy.

 7. LE ROMAGNOLE

  Włochy

  Firma LE ROMAGNOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Lugo, Włochy.

 8. CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA

  Włochy

  Firma CVA CANICATTI' SOC. COOP.AGRICOLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Canicatti', Włochy.

 9. CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE

  Włochy

  Firma CANTINA COLLI MORENICI DELL' ALTO MANTOVANO- C.C.M.-ENOMORE, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Ponti Sul Mincio, Włochy.

 10. VIGNAIOLI VENETO FRIULANI S.C.A

  Włochy

  Firma VIGNAIOLI VENETO FRIULANI S.C.A, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Abruzy i Moliza, Wina - Bazylikat, Wina - Abruzy i Moliza, i Wina - Bazylikat. Ma siedzibę w Fontanelle, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo