• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina

Wyniki dla

Wina - Import eksport

 1. SAS 007BUSINESS PRAGEN

  Francja

  SAS 007BUSINESS PRAGEN jest firmą wielousługową stworzoną w 2016 r., z siedzibą w Paryżu i zarządzaną przez "Princess Aggeex HUTIN", Prezesa & Założyciela / artystkę i prawnika z wykształcenia. Wyjątkowy i rzadko spotykany dynamizm i kreatywność, firma zdobyła dziewięć krajowych i międzynarodowych nagród. Wyjątkowy MODEL BIZNESOWY: Wyjątkowe, rzadkie i oryginalne FRANCZYZY PRAGEN SIMPLIFIED oraz partnerów PRAGEN; Wszystko "Made in FRANCE" na podstawie inspiracji roślinami afrykańskimi o licznych właściwościach, z partycypacyjnym i ekologicznie odpowiedzialnym celem ekonomicznym oraz solidarnością obywatelską. Jesteśmy źródłem unikalnych rozwiązań i możliwości, idealnych dla lepszej integracji oraz spójności społecznej i zawodowej społeczności i narodów, partnerstwa WIN-WIN oraz poprzez nasz ogromny potencjał rzadkich i pionierskich wartości dodanych, poprzez różnorodność i komplementarną wszechstronność. Dlatego eksperyment PRAGEN to najlepsza okazja dla każdego wizjonerskiego inwestora. Od kreacji artystycznych i kulturalnych, doświadczenia handlowego, administracyjnego i prawnego, do degustacji paryskich i szampańskich w branży Agrobiznesu i Eventów, Pomocy i Szkoleń, różnych usług PRAGEN: Podróże, transfery pieniężne, itp. Jest to zatem ponad 20 lat i w sektorze odnowy i przetwórstwa spożywczego, w sektorze ekologicznym i kreacji kosmetycznych opartych na tych samych roślinach.

 2. AURIAN SAS

  Francja

  AURIAN SAS to gorzelnia i sprzedawca win i armaniaku od 1880 roku. Firma AURIAN jest producentem i sprzedawcą win smakowych, likierów i alkoholi zlokalizowaną w sercu południowo-zachodniej Francji. Jej początki sięgają 1880 roku, kiedy to pan P. Dupeyron był jednym z najważniejszych kupców win Armagnac i Gaskonii. Kilkadziesiąt lat później wnuk pana Dupeyrona, Philippe Aurian, wyspecjalizował się w produkcji win smakowych, likierów i alkoholi rzemieślniczych, kontynuując swoją działalność handlową w dziedzinie win Armagnac. Obecnie firma sprzedaje ponad 500.000 butelek rocznie we wszystkich regionach Francji. Wszystkie produkty AURIAN są wytwarzane ręcznie z domowych naparów owocowych, naturalnie aromatyzowane i najczęściej z mieszanki dwóch. To właśnie we wrześniu 2018 roku Florent i Isabella Soulhol zostali właścicielami firmy AURIAN, mając na celu kontynuację tradycji rzemieślniczej ustanowionej przez P. Auriana, a jednocześnie wprowadzenie specjalności AURIAN na rynki międzynarodowe. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. MAISON RIVIERE

  Francja

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 4. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Francja

  Przedsiębiorstwo RNC BUSINESS INTERNATIONAL zostało założone w 2020 roku. Mieści się w Asnières Sur Seine, Francja. Firma specjalizuje się w imporcie-eksporcie produktów spożywczych, między innymi czosnku, rzepy, pomarańczy, oliwy z oliwek, win, itp... Przemysł rolno-spożywczy wytwarza towary konsumpcyjne z produktów rolnictwa i hodowli. Wyroby, takie jak jogurty, sery, gotowe dania mrożone, pasztety, czekolada i inne słodycze pochodzą z zakładów tych branż. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

 5. MOONKEY GROUP

  Francja

  Firma MOONKEY GROUP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tytoń, akcesoria dla palaczy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Wina, Ekrany płaskie, Napoje, Wina, napoje alkoholowe, Ekrany płaskie, i Handel międzynarodowy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 2. MYNASTYA GMBH

  Niemcy

  Dokładnie monitorujemy i kontrolujemy winogrona na każdym etapie procesu wyrobu wina. Krzewy winorośli są przycinane ręcznie. Nasze winnice graniczą ze słynnymi winnicami Brunello czy Quanti. Wielką dumą naszej firmy jest nasz personel. Nasi doświadczeni enolodzy opracowują indywidualną mapę technologiczną dla każdej marki wina. Ponadto na każdym etapie fermentacji kontrolujemy jakość wina poprzez testy laboratoryjne, które pozwalają na profesjonalną ocenę jakości wina. Winogrona zbierane są ręcznie w małych 12kg skrzynkach, co pozwala usunąć niedojrzałe / zgniłe winogrona już na tym etapie, po czym zebrane winogrona są natychmiast wysyłane do winiarni, aby nie miały czasu uschnąć lub zepsuć się. Dzięki temu wzrasta jakość naszego wina. Nasze dwie winiarnie są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt wiodących firm w branży winiarskiej takich jak Defranceschi. Piwnice BARRIQUE są wyposażone w nowe beczki SAYRI wykonane z francuskiego dębu. Do procesu dojrzewania wina używamy beczek włoskich firm Mastro Bottaio i Garbellotto, które zajmują na rynku ugruntowaną pozycję. Potencjalnym partnerom wysyłamy wino do degustacji.

 3. SCEA CHATEAU BRANDE-BERGERE

  Francja

  Château Brande-Bergère to 8-hektarowa posiadłość położona na północ od Saint Emilion. Dużą wagę przykłada się do prac w winnicy, które w całości wykonywane są ręcznie (usuwanie liści, destemming, zbiór). Posiadłość posiada certyfikat "High Environmental Value" (H.E.V.); herbicydy są zabronione, a ścieki poddawane są recyklingowi. Wina powstają z tradycyjnej mieszanki w Bordeaux: Merlot (40%), Cabernet Franc (35%), Cabernet Sauvignon (25%). Wina z Château Brande-Bergère były wielokrotnie wyróżniane (złoty medal w Paryżu, World Wine Award by Decanter, ocena przez najlepszych krytyków winiarskich i uznanie najlepszych restauracji, jak np. Arpège w Paryżu, trzy gwiazdki w przewodniku Michelin. Słynny brytyjski krytyk, Jancis ROBINSON, wystawił Château Brande-Bergère Cuvée O'Byrne 2009 ocenę 92/100. Napisała: „To wino jest w znacznie wyższej kategorii niż jego cena pod względem postrzeganej przyjemności. Jest pełne owocu i uroku... Jest niesamowicie skoncentrowane z miękkimi taninami i dyskretnym aromatem drzew. Szczególnie podobało mi się jego bogactwo na podniebieniu i świeżość na finiszu. Ostatnio amerykańska agencja ratingowa International Wine Report przyznała mu ocenę 92/100 za rocznik 2018. Château Brande-Bergère oferuje jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny na rynku.

 4. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, wina czerwone, eksporter win, Wina, Wina - Hiszpania, Wina - region Nawarra, i Wina - Argentyna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. AZIENDA AGRICOLA CASERE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA CASERE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina musujące, cabernet, Cabernet Sauvignon, Wina musujące, Chardonnay, prosecco, refosco, Merlot, i wina czerwone. Ma siedzibę w San Stino Di Livenza, Włochy.

 1. MAISON VIGNES & MER

  Francja

  Firma MAISON VIGNES & MER została założona w Prowansji w 2016 r.. Winorośle są bardzo dobrze utrzymane i uprawiane od wielu lat w winnicach Bandol wokół gminy La Cadière d'Azur. Znajdując się w ojczyźnie win różowych, oferujemy gamę win różowych, w kategorii win lokalnych, Côtes de Provence i Bandol. Posiadamy też potężne, ale delikatne wino Bandol białe, różowe i czerwone. Wina Bandol są znane od wieków we Francji i za granicą. Wino Bandol było nawet jednym z ulubionych win króla Ludwika XV, który wymagał były obecne na stołach królewskich bankietów. Nad brzegiem morza, w departamencie Var, winnica rozciąga się na wzgórzach skierowanych ku Południu, tarasami zwanymi "restanques". Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FATTORIA LA TORRE

  Włochy

  Nazwa gospodarstwa rolnego La Torre pochodzi od średniowiecznej wieży z X w., umiejętnie odrestaurowanej, która jeszcze dzisiaj stanowi charakterystyczny element przysiółka La Villa. Wioska leży na wzgórzach San Gimignano, w centrum jednego z bardziej sugestywnych i fascynujących krajobrazów Włoch i Toskanii: to ziemia winnic i gajów oliwnych. Produkujemy doskonałe wina, grappę oraz oliwę z oliwek extravergine. Oferujemy wina: białe, czerwone i różowe. Nasza produkcja na szeroką skalę umożliwia zaspokajanie potrzeb zarówno bezpośrednich konsumentów, jak i firm. Wszystkie nasze produkty eksportujemy również za granicę; nasze toskańskie wina i oliwy, a także skupienie się na jakości, wyznaczają naszą tożsamość.

 1. CAVE COOPERATIVE MUSCAT DE LUNEL

  Francja

  CAVE COOPERATIVE MUSCAT LUNEL, spółdzielnia zlokalizowana w departamencie Hérault w regionie Occitanie, produkuje i sprzedaje wina białe, różowe i czerwone, a także słynne słodkie wino naturalne Muscat de Lunel. Winifikację i butelkowanie prowadzimy bezpośrednio na miejscu. Wina lokalne: - Słodkie wino różowe Lune d’Elles, - Słodkie wino Muscat Lune d’Elles, - Wytrawne wino Muscat Lune d’Elles, - Różowe wino wytrawne Lune d’Elles, - Czerwone wino Lune d’Elles, - Wino Chardonnay białe Lune d’Elles, - Wino Muscat wytrawne i słodkie. Naturalne wina słodkie: - Muscat – Cuvée Prestige, - Château de Vérargues, - Château Tour de Fargues, - Muscat AOC białe. Nasze wina można odkryć na miejscu od poniedziałku do soboty lub zamówić bezpośrednio na naszej stronie internetowej za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

 2. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 3. CASALE FALCHINI

  Włochy

  Osada Casale Falchini, znajdujące się jedynie kilometr od San Gimignano, w prowincji Siena, rozciąga się na około 40 hektarów, na których znajdują się winnice przeznaczone do produkcji win oraz oliwy z oliwek extra virgin. Stara osada Casale, od której nazwę wziął obszar, w przeszłości była klasztorem zakonników i dzięki swojemu strategicznemu położeniu na wzgórzu mogła korzystać z bogactwa terenów, które po dziś dzień ją otaczają.

 4. CASA VINICOLA MORANDO S.R.L.

  Włochy

  Firma Morando, znajdująca się między Asti, Cuneo i Aleksandrią, w regionie znanym z upraw winorośli, produkuje i pakuje wina w butelki i kartony (40 mln sztuk rocznie). Firma zajmuje się głównie dystrybucją na dużą skalę, dostarczając wina piemonckie i krajowe, DOCG, DOC i IGT, wina musujące, aromatyzowane napoje na bazie wina i wina w kartonach; działa na rynku, oferując produkty różnych marek, także marek własnych (private label) oraz jest zaangażowana w partnerstwa co-packingowe z wiodącymi krajowymi firmami w sektorze.

 5. CANTINE IANNELLA S.N.C. DI IANNELLA MARIANTONIETTA

  Włochy

  Firma CANTINE IANNELLA 1920 znajduje się w miejscowości Cuso i została założona w 1920 roku przez protoplastę rodu Giovanniego Iannellę. Początkowo produkcja ograniczała się do jedynych 50 hl wina. Produkowane wówczas wina do Aglianico (które rozsławiło tę małą samnicką miejscowość po przyznaniu DOC) oraz Coda di volpe. W latach 90. nastąpiła ważna zmiana,

 6. CHATEAU BOIS MALOT

  Francja

  Le CHATEAU BOIS MALOT & CHATEAU VALENTONS-CANTELOUP to rodzinna winnica położona w pobliżu Bordeaux. Z 25 hektarami winnic odmiany winorośli AOC Bordeaux Supérieur, uprawiamy typowe odmiany winorośli regionu Bordeaux: Merlot, Cabernets, Sauvignon Blanc & Gris itp… Produkujemy szeroką gamę win białych, różowych i czerwonych, z jedną specjalnością: sprzedażą dojrzewających czerwonych win w rozłożonych rocznikach, które regularnie zdobywają nagrody. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.

 7. CHÂTEAU DU GARDE

  Francja

  Firma CHÂTEAU DU GARDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, wino francuskie, Wina Bordeaux, wina czerwone, wina białe, i białe wino wytrawne. Ma siedzibę w Cénac, Francja.

 8. WL-WEINE / INH. LASHA PACHULIA

  Austria

  Firma WL-WEINE / INH. LASHA PACHULIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 1. DOMAINE DU CARDONA

  Francja

  Firma DOMAINE DU CARDONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Ma siedzibę w Fraisse Des Corbieres, Francja.

 2. VIGNOBLES KANDLER

  Francja

  Firma VIGNOBLES KANDLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina doliny Rodanu (Cotes du Rhone), Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina - Francja, Wina doliny Rodanu (Cotes du Rhone), Wina - Langwedocja i Roussillon, wino francuskie, Côtes du Rhône, wina biologiczne, i AOC label wines. Ma siedzibę w Roubia, Francja.

 3. DOMAINE GRAIN D'ORIENT

  Francja

  Firma DOMAINE GRAIN D'ORIENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Organic wines, i zwiedzanie winnic i piwnic. Ma siedzibę w Caudiès De Fenouillèdes, Francja.

 4. DOMAINE GAEL MARTIN

  Francja

  Firma DOMAINE GAEL MARTIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina burgundzkie (Bourgogne), Napoje - import-eksport, producenci wina, PRODUKCJA Wina, wino francuskie, wino regionalne, Wina, i Wina burgundzkie (Bourgogne). Ma siedzibę w Saint-Vérand, Francja.

 5. ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA

  Portugalia

  Firma ARFOC- GESTÃO DE INVESTIMENTOS UNIP. LDA, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Nawozy sztuczne. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wyroby chemiczne - import-eksport, Chemia - produkty podstawowe i pochodne, środki chemiczne dla przemysłu pharmaceutycznego, wina czerwone, dodatki chemiczne dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, domieszki chemiczne, wina różowe, i napoje musujące. Ma siedzibę w Azurara, Portugalia.

 6. EDELWEISS GROUPE

  Francja

  Firma EDELWEISS GROUPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Słonecznik, ziarna. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, Wódka, Napoje - import-eksport, Wina, Chleb, Konserwy warzywne, Napoje, Alkohole i wyroby spirytusowe, i Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Ma siedzibę w Geispolsheim, Francja.

 7. DIXVINS

  Francja

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

 8. HÄNNSL AM ORT - WEINGUT

  Włochy

  Firma HÄNNSL AM ORT - WEINGUT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina metodą szampańską, Wina - Trydent - Górna Adyga, firmy produkujące wina, PRODUKCJA Wina, Wina metodą szampańską, Wina - Trydent - Górna Adyga, wina musujące, uprawa winorośli, i gospodarstwo rolne. Ma siedzibę w Lana, Włochy.

 9. DS2VIN SASU

  Francja

  Firma DS2VIN SASU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, piwniczka win, Wina - Włochy, wino francuskie, i prowadzący piwnicę szampan. Ma siedzibę w Pont D Ain, Francja.

 10. LA CAVE ÉCLAIRÉE

  Francja

  Firma LA CAVE ÉCLAIRÉE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, szampan, Alkohole i wyroby spirytusowe, Organic wines, i whisky. Ma siedzibę w Issy-Les-Moulineaux, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wina - Import eksport

Liczba wyników

11 959 Przedsiębiorstwa