• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - apulia

Wyniki dla

Wina - apulia - Import eksport

 1. CANTINA SOCIALE LUCA GENTILE SOC. COOP.

  Włochy

  Spółdzielnia La Cave coopérative Luca Gentile soc. coop. agricola pełni od ponad pół wieku swoje funkcje instytucjonalne, z poszanowaniem terytorium i specyfiki regionalnych winogron, dostarczanych przez ponad 400 członków. Gospodarstwo może przetwarzać 6000 ton winogron i przechowywać do 54 500 hektolitrów wina.. Strefa produkcyjna, posiadająca silne tradycje w dziedzinie uprawy winorośli i wytwarzania wina, charakteryzuje się glebą wapienną, bogatą w sole mineralne, a ubogą w wodę.

 2. CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L.

  Włochy

  Firma CANTINE OLEIFICIO D'URSO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, Wina - Apulia, primitivo di manduria, i Extra virgin oil. Ma siedzibę w VILLA CASTELLI, Włochy.

 3. CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE COOPERATIVA DI LEVERANO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina, Wina - Włochy, Wina, i primitivo. Ma siedzibę w Leverano, Włochy.

 4. AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO

  Włochy

  Firma AZIENDA VITIVINICOLA FRANCESCO CANDIDO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, i fiano. Ma siedzibę w San Donaci, Włochy.

 5. LEONE DE CASTRIS

  Włochy

  Firma LEONE DE CASTRIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, i primitivo. Ma siedzibę w Salice Salentino, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CASTELLO MONACI S.R.L.

  Włochy

  Firma CASTELLO MONACI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, primitivo, i negro amaro. Ma siedzibę w Salice Salentino, Włochy.

 2. CANTINA SAN DONACI

  Włochy

  Firma CANTINA SAN DONACI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, primitivo, Wina - Włochy, i Wina - Apulia. Ma siedzibę w San Donaci, Włochy.

 3. MASSERIA DUCA D'ASCOLI

  Włochy

  Firma MASSERIA DUCA D'ASCOLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, producent win ekologicznych bio, typowe wina włoskie, i Wina - Apulia. Ma siedzibę w Castelluccio Dei Sauri, Włochy.

 4. AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S.

  Włochy

  Firma AMASTUOLA SOCIETÀ AGRICOLA S.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, wina biologiczne, i wino primitivo. Ma siedzibę w Massafra, Włochy.

 5. AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L.

  Włochy

  Firma AZIENDA VINICOLA CANTELE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Apulia, Wina - Włochy, Wina - Apulia, i primitivo. Ma siedzibę w Guagnano, Włochy.

 1. CORRICELLI SRL

  Włochy

  Firma CORRICELLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, i Wina - Apulia. Ma siedzibę w Canosa Di Puglia-Loconia, Włochy.

 2. CANTINE REGALE

  Włochy

  Firma CANTINE REGALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, wina biologiczne, montepulciano, i Wina - Apulia. Ma siedzibę w Barletta, Włochy.

 1. GENUSS7.DE GMBH

  Niemcy

  Firma GENUSS7.DE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Jest również obecna w dziedzinach wina czerwone, wina białe, primitivo di manduria, i primitivo. Ma siedzibę w Schönaich, Niemcy.

 2. AZIENDA AGRICOLA LOIOLA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA LOIOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, i Wina - Apulia. Ma siedzibę w Minervino Murge, Włochy.

 3. AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA ATTANASIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, Wina - Apulia, negro amaro, wino primitivo, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w Carmiano, Włochy.

 4. AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO

  Włochy

  Firma AZ.AGRICOLA FOGGETTI SABINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Jest również obecna w dziedzinach import/export, production and sale of fruit and vegetables, pimenty pikantne, i kiełki rzepy. Ma siedzibę w Canosa Di Puglia, Włochy.

 5. FIRMA GM COOL

  Niemcy

  Firma FIRMA GM COOL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. CASA VINICOLA ERRICO SRL

  Włochy

  Firma CASA VINICOLA ERRICO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Ma siedzibę w Cerignola, Włochy.

 7. UGOZANIER

  Włochy

  Firma UGOZANIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Apulia, Wina, primitivo, Wina - Apulia, i Wina. Ma siedzibę w Squinzano, Włochy.

 8. MINERVA SRLS

  Włochy

  Firma MINERVA SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Ma siedzibę w Bovino, Włochy.

 1. FEUDI VALLE D'ITRIA

  Włochy

  Firma FEUDI VALLE D'ITRIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Apulia. Jest również obecna w dziedzinach wino primitivo, i oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio. Ma siedzibę w Grottaglie, Włochy.

 2. TENUTA LA FRANCESCA AZIENDA AGRICOLA

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Wina - apulia - Import eksport

Liczba wyników

22 Przedsiębiorstwa