• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa strączkowe

Wyniki dla

Warzywa strączkowe - Import eksport

 1. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Verified by europages badge

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 2. NATURELL AB

  Szwecja

  Verified by europages badge

  Firma Naturell AB uczyniła żywność ekologiczną standardem. Głęboko wierzymy w świat, w którym 100% żywność ekologiczna jest standardem. Specjalizujemy się w żywności ekologicznej i oferujemy produkty wysokiej jakości. Krok po kroku zdecydowanie staliśmy się wiodącą firmą w dziedzinie żywności ekologicznej. Nasza działalność to jednak o wiele więcej niż tylko sprzedaż zdrowej ekologicznej żywności luzem. Oferujemy wyłącznie produkty w pełni organiczne ekologiczne. Jesteśmy hurtowym sprzedawcą żywności ekologicznej – sprzedajemy łącznie ponad 1000 różnych wyrobów ekologicznych. Są one produkowane przez naszych własnych rolników i wytwórców ekologicznych. Nasza ekologiczna sieć obejmuje cały świat. Staramy się dostarczać wyroby jak najbliżej domu klienta, aby ograniczyć transport. Nasze produkty: migdały, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, orzechy kokosowe, orzechy laskowe, pasta z orzechów laskowych, prażone orzechy laskowe, orzechy ziemne, blanszowane orzechy ziemne, orzechy pekan, orzeszki pinii, pistacje, orzechy włoskie mąka, mąka migdałowa, mąka jęczmienna, mąka gryczana, mąka z manioku, mąka z ciecierzycy, mąka kokosowa, mąka kukurydziana, mąka z orzechów laskowych, mąka owsiana, skrobia ziemniaczana, mąka z komosy ryżowej, mąka żytnia, mąka orkiszowa, skrobia z tapioki, mąka teff, mąka pszenna cukier i substancje słodzące, syrop z agawy, sproszkowany ekstrakt słodu jęczmiennego, syrop ze słodu jęczmiennego, syrop z buraka cukrowego, cukier trzcinowy, cukier kokosowy, glukoza kukurydziana w proszku, syrop ze słodu kukurydzianego, syrop kukurydziany, miód EKO Melange, syrop klonowy, cukier palmowy, trzcina cukrowa w proszku, syrop z ryżu, syrop z ryżu brązowego, syrop pszeniczny, syrop z tapioki, maltodekstryna z tapioki ryż, ryż basmati, ryż arborio

 3. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge
 4. JNL PPTE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  JNL Trading Company jest ukraińskim producentem i eksporterem zbóż, mąki, ziaren i roślin strączkowych. Firma JNL została założona w 1992 roku i zyskała renomę niezawodnego dostawcy i partnera biznesowego w światowym systemie rolno-przemysłowym. JNL produkuje i eksportuje przetworzony groch łuskany, groch miażdżony, jęczmień perłowy, mąkę grochową, proso, pszenicę, rzepak i produkty słonecznikowe. JNL dostarcza swoje produkty do Niemiec, Holandii, Słowenii, Polski, Wielkiej Brytanii, Malezji, Sri Lanki, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych krajów.

 5. KHIDIR FARM

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  Firma KHIDIR FARM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - import-export, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Suszone owoce, Rolnictwo - import-export, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Suszone owoce, fasolka, Fasola zwyczajna, i fasola szparagowa. Ma siedzibę w Tashkent, Uzbekistan.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NATURAL HUB PALLANGYO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NATURAL HUB PALLANGYO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, Korzenie, aromaty, Warzywa strączkowe, coffee, Korzenie, aromaty, i ziarna. Ma siedzibę w Merksem Antwerpen, Belgia.

 2. HILAIRE AGRI-SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HILAIRE AGRI-SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Oleje roślinne, Oleje roślinne surowe, Produkcja rolna, oleje roślinne spożywcze, oleje paliwowe półgęste, nasiona rzepaku, olej słonecznikowy, i soczewica. Ma siedzibę w Vregny, Francja.

 3. CLAC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy. Jest również obecna w dziedzinach ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Zupy, buliony, Rzemiosło, Warzywa strączkowe, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Zupy, buliony, Artykuły delikatesowe, zestawy upominkowe, i Finishing work. Ma siedzibę w Cournon D'auvergne, Francja.

 4. NS TRADE SP Z O O

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma NS TRADE SP Z O O, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Owoce tropikalne, Odżywki dla niemowląt, Napoje, Przetwory mleczne, Napoje gazowane, Napoje gazowane bezalkoholowe, Napoje bezalkoholowe, Mrożonki, i Wyroby farmaceutyczne. Ma siedzibę w Szczecin, Polska.

 5. MIROSŁAW ŁĄKOWSKI - SKUP I SPRZEDAŻ PŁODÓW ROLNYCH

  Polska

  Jesteśmy małą rodzinną firmą założoną w 2006 roku. Podstawowym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest skup i sprzedaż płodów rolnych takich jak kalafior, cebula, brokuł, kapusta czy orzechy. W największym stopniu zajmujemy się jednak eksportem różnych rodzajów fasoli. Nasza firma przez długie lata budowała zaufanie zarówno odbiorców, jak i dostawców, możemy więc z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy silnym potentatem rynkowym. Nasza fasola, jak również inne produkty rolne trafiają na eksport w całej Europie, a współpraca z zagranicznymi partnerami owocuje długimi latami współpracy, co jest potwierdzeniem doskonałej jakości naszych produktów. Produkty rolne, które skupujemy, są sortowane według zamówienia i potrzeb klienta. Czas realizacji zamówienia zależny jest od jego rodzaju, staramy się je jednak realizować je w przeciągu 2-7 dni w ilościach 1-24 tonowych.

 1. IMARTI NATURKOST GMBH&CO.KG

  Niemcy

  W dzisiejszych czasach, jak nigdy dotąd, potrzebujemy przyjaznych środowisku i ekologicznych produktów oraz żywności. Smutnym faktem jest to, że na rynku jest coraz mniej produktów, które faktycznie były uprawiane bez zanieczyszczeń chemicznych. Ale czy nie wszyscy chcemy móc polegać na tym, że oferowana nam żywność nie jest szkodliwa dla naszego zdrowia? IMARTI przyczynia się właśnie do wyrównania takich deficytów w zakresie produktów przyjaznych dla środowiska, oczywiście również w jakości ekologicznej. Zbiór, przetwarzanie i dostawa naszych produktów odbywa się głównie na Ukrainie, ponieważ gleba charakteryzuje się tam żyznością, płodnością i wydajnością. Nasze podstawowe zasady: Przestrzeganie terminów dostaw, kontrola jakości zgodnie z normami UE, elastyczność wobec naszych klientów. W ramach ścisłej kontroli sprawdzamy naszą technologię pod kątem funkcjonalności i precyzji, aby zapewnić Ci najlepsze surowce do produkcji Twoich własnych produktów ekologicznych.

 2. MTK LTD

  Rosja

  International Trading Company LLC jest eksporterem specjalizującym się w handlu hurtowym produktów rolniczych, pochodzących z przyjaznych dla środowiska regionów Rosji i innych krajów. Przedsiębiorstwo dostarcza szeroką gamę nasion oleistych (len zwyczajny, słonecznik, lnicznik, gorczyca, itp.), warzyw (soja warzywna, fasola, ciecierzyca, itp.), nasion roślin zielnych wieloletnich i jednorocznych (lucerna zmienna, nostrzyk, koniczyna łąkowa, itp.), a także ziaren zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, owies, gryka, itp.). ITC LLC nawiązało relacje partnerskie na Dalekim Wschodzie, w Europie Zachodniej i w Azji. Produkty sprzedawane przez ITC są certyfikowane i zgodne ze wszystkimi głównymi rosyjskimi i międzynarodowymi standardami jakości oraz przepisami. Firma wysyła artykuły rolnicze transportem wodnym, drogowym i kolejowym do miejsc na całym świecie w możliwie jak najkrótszym terminie. Klienci cenią przejrzystość i wygodę dostaw na korzystnych warunkach, dzięki współpracy z głównymi przedsiębiorstwami rolniczymi z różnych krajów.

 1. VNESHTORG-RUS LLC

  Rosja

  Vneshtorg-Rus importuje i eksportuje w Rosji produkty rolne i żywność: ciecierzyca, soczewica, pszenica, proso i produkty z wielu innych roślin uprawnych; zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych w zboża, rośliny strączkowe i oleiste, a także w śrutę rzepakową, sojową i słonecznikową do tuczu zwierząt gospodarskich. Firma kupuje ekologiczne produkty rolne od ekologicznych gospodarstw, które uprawiają swoje rośliny w bezpiecznych dla środowiska regionach Rosji, stosują nawozy organiczne i płodozmian, dbają o zdrowie gleby oraz o zdrowie ekosystemu i ludzi. Certyfikowane produkty Vneshtorg-Rus nie zawierają pestycydów ani GMO, ponieważ przechodzą ścisłą wewnętrzną kontrolę jakości, by zapewnić zgodność z obowiązującymi normami. Vneshtorg-Rus jest lojalnym i odpowiedzialnym partnerem dla klientów z Chin, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Algierii, Iranu, Afganistanu i Belgii i zapewnia globalną dostawę ekologicznych produktów rolnych transportem kolejowym, drogowym i wodnym. Kluczową zasadą firmy jest skupienie się przede wszystkim na potrzebach i korzyściach klienta.

 2. TADEX-POL

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą od 2011 roku na rynku lokalnym. Nasze produkty są wysyłane zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny . Zajmujemy się kupnem i sprzedażą produktów takich jak : Fasola Jaś Karłowy, Fasola Czerwona, FASola drobna, Fasola Półtyczna, Fasola Tyczna , fasol kolorowych (cytrynka, orzełek, niepodległość, borlloti) , Skupujemy również fasolę nieprzebieraną , Orzechy włoskie (całe oraz łuskane) , nasiona gorczycy, wyki, grochu polnego itp. w sezonie letnim skupujemy na duża skalę jabłka spadowe , czarny bez, aronia , truskawki oraz porzeczkę. Zapraszamy do współpracy przetwórnie oraz firmy.

 3. VEGEVITAL POLSKA

  Polska

  Firma zajmuje się skupem i sprzedażą produktów rolnych pochodzących bezpośrednio od producentów. W swojej ofercie posiadamy: fasola biała oraz czerwona, groszek polny, pszenica, rzepak. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe do sortowania oraz konfekcjonowania oferowanych przez nas produktów.

 4. AGRIPRODUCT ŻANETA GÓRNIK

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym.Nasze produkty są wysyłane zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny . Zajmujemy się kupnem i sprzedażą produktów takich jak : Fasola Jaś Karłowy, Fasola Czerwona, Fasola drobna, fasola Półtyczna. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe do sortowania, kalibrowania oraz pakowania oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do współpracy

 5. AUREA INTERNACIONAL

  Brazylia

  Firma AUREA INTERNACIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Zboża, ziarna zbożowe, Warzywa strączkowe, Żywność - import-eksport, Zboża, ziarna zbożowe, Warzywa strączkowe, Żywność - import-eksport, i ziarna kukurydzy. Ma siedzibę w Lucas Do Rio Verde, Brazylia.

 6. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Turcja

  Firma ULU TRADING GROUP OF COMPANIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Makarony, Warzywa strączkowe, mięso kurze, Extra virgin oil, Makarony, i Warzywa strączkowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. MAKKI COMPANY

  Turcja

  Firma MAKKI COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, Oleje roślinne, Sosy i przyprawy kuchenne, Warzywa strączkowe, Oleje roślinne, Przyprawy do żywności, i Sosy i przyprawy kuchenne. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 8. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Turcja

  Firma MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czosnek. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, Diet - food, OWOCE I Warzywa, Warzywa strączkowe, i Diet - food. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 1. CAVUSOGULLARI TARIM

  Turcja

  Firma CAVUSOGULLARI TARIM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Ma siedzibę w Corum, Turcja.

 2. HNF FOODS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HNF FOODS LTD., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, owoce mrożone, Koncentraty - napoje pitne, spices, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 3. NCAS - PRODUTOS ALIMENTARES

  Portugalia

  Firma NCAS - PRODUTOS ALIMENTARES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, organic products, Warzywa strączkowe, i ziarna. Ma siedzibę w Funchal, Portugalia.

 4. COMMODITIES BRASIL TRADING

  Portugalia

  Firma COMMODITIES BRASIL TRADING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach cukier, mleko w proszku, mięso kurczaka, i marketing of granite. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 5. VISALEN IMPORT EXPORT

  Turcja

  Firma VISALEN IMPORT EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach nasiona sezamu, ciecierzyca, soczewica, i fasolka. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. KONUKLAR TEMEL GIDA IHT. MAD. TIC VE SAN AS

  Turcja

  Firma KONUKLAR TEMEL GIDA IHT. MAD. TIC VE SAN AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Ma siedzibę w Yozgat, Turcja.

 7. LES QUATRE SAISONS

  Belgia

  Firma LES QUATRE SAISONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, dodatki żywnościowe, i Warzywa strączkowe. Ma siedzibę w Dison-Andrimont, Belgia.

 8. ALIMENTOS SANYGRAN, S.L.

  Hiszpania

  Firma ALIMENTOS SANYGRAN, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Diet - food. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa strączkowe, zdrowa żywność i naturalna żywność, i Warzywa strączkowe. Ma siedzibę w Tudela-Navarra, Hiszpania.

 9. VISA ENERFI SANAYI TICARET.LTD.STI

  Turcja

  Firma VISA ENERFI SANAYI TICARET.LTD.STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach ciecierzyca, soczewica, łubin, i nasiona sezamu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. SARILAR BULGUR

  Turcja

  Firma SARILAR BULGUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa strączkowe. Jest również obecna w dziedzinach ciecierzyca. Ma siedzibę w Afyonkarahisar, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo