• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa strączkowe

Wyniki dla

Warzywa strączkowe - Import eksport

 1. AGROCHIMINVEST, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  AgroChimInvest LLC jest jedną z wiodących rosyjskich firm specjalizujących się w uprawie, przetwarzaniu, rafinacji i eksportu produktów rolnych, takich jak kolendra, gorczyca, len (len - rośliny), ciecierzyca, soczewica, groch. Nasze zakłady produkcyjne są skoncentrowane na farmach, znajdujących się w regionie Krasnodar. Podczas zbierania, czyszczenia, przechowywania i pakowania różnych nasion używamy tylko nowoczesnego sprzętu krajowego i zagranicznego. W ostatnich latach nasi czołowi agronomowie opracowali i zastosowali własną, unikalną technologię uprawy kultur. W ciągu całego cyklu wzrostu roślin na polach ich stan ocenia personel firmy, dokonując na czas wszelkich niezbędnych korekt. Regularnie dostarczamy nasze produkty do klientów w takich krajach jak Indie, Pakistan, Nepal, Sri Lanka, Malezja, Jemen, Europa i inne. Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne testy jakości i certyfikaty. Dlatego każda z naszych upraw spełnia europejskie i międzynarodowe standardy jakości. AgroChimInvest jest

 2. MTK LTD

  Rosja

  Verified by europages badge

  International Trading Company LLC jest eksporterem specjalizującym się w handlu hurtowym produktów rolniczych, pochodzących z przyjaznych dla środowiska regionów Rosji i innych krajów. Przedsiębiorstwo dostarcza szeroką gamę nasion oleistych (len zwyczajny, słonecznik, lnicznik, gorczyca, itp.), warzyw (soja warzywna, fasola, ciecierzyca, itp.), nasion roślin zielnych wieloletnich i jednorocznych (lucerna zmienna, nostrzyk, koniczyna łąkowa, itp.), a także ziaren zbóż (pszenica, jęczmień, żyto, owies, gryka, itp.). ITC LLC nawiązało relacje partnerskie na Dalekim Wschodzie, w Europie Zachodniej i w Azji. Produkty sprzedawane przez ITC są certyfikowane i zgodne ze wszystkimi głównymi rosyjskimi i międzynarodowymi standardami jakości oraz przepisami. Firma wysyła artykuły rolnicze transportem wodnym, drogowym i kolejowym do miejsc na całym świecie w możliwie jak najkrótszym terminie. Klienci cenią przejrzystość i wygodę dostaw na korzystnych warunkach, dzięki współpracy z głównymi przedsiębiorstwami rolniczymi z różnych krajów.

 3. FRUIT EXIM LLC

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  Fruit Exim to dynamicznie rozwijająca się firma eksportowa z Uzbekistanu. Firma działa w segmencie B2B, a jej celem jest dostarczanie naturalnych i wysokiej jakości, świeżych, suszonych i przetworzonych produktów owocowych i warzywnych z Uzbekistanu do innych krajów. Nasza firma, obejmująca cały łańcuch pracy - od pola do magazynu klienta, działa jako łącznik między uzbeckimi rolnikami a importerami z całego świata, aby zapewnić szeroki asortyment, wymagane ilości, wysoką jakość produktów i usług, stabilność oraz najlepsze warunki dla importerów. Produkujemy i dostarczamy produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, ściśle przestrzegając bezpieczeństwa produktów. Ponadto, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów, poświęcamy się poprawie jakości naszych produktów i nadal koncentrujemy się na innowacjach technologicznych. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że od wielu lat nasza firma z powodzeniem wypełnia swoje zadania i aktywnie dostarcza swoim klientom na całym świecie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, z wysokiej jakości usługami.

 4. PPZ SŁAWA SP.Z O.O

  Polska

  Verified by europages badge
 5. NATURAL HUB PALLANGYO

  Belgia

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SZAREK- PURCHASE AND SALE OF AGRICULTURAL CROPS

  Polska

  Jesteśmy małą rodzinną firmą założoną w 2006 roku. Podstawowym zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest skup i sprzedaż płodów rolnych takich jak kalafior, cebula, brokuł, kapusta czy orzechy. W największym stopniu zajmujemy się jednak eksportem różnych rodzajów fasoli. Nasza firma przez długie lata budowała zaufanie zarówno odbiorców, jak i dostawców, możemy więc z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że jesteśmy silnym potentatem rynkowym. Nasza fasola, jak również inne produkty rolne trafiają na eksport w całej Europie, a współpraca z zagranicznymi partnerami owocuje długimi latami współpracy, co jest potwierdzeniem doskonałej jakości naszych produktów. Produkty rolne, które skupujemy, są sortowane według zamówienia i potrzeb klienta. Czas realizacji zamówienia zależny jest od jego rodzaju, staramy się je jednak realizować je w przeciągu 2-7 dni w ilościach 1-24 tonowych.

  Wszystkie wyroby na "warzywa strączkowe"

 2. IMARTI NATURKOST GMBH&CO.KG

  Niemcy

  W dzisiejszych czasach, jak nigdy dotąd, potrzebujemy przyjaznych środowisku i ekologicznych produktów oraz żywności. Smutnym faktem jest to, że na rynku jest coraz mniej produktów, które faktycznie były uprawiane bez zanieczyszczeń chemicznych. Ale czy nie wszyscy chcemy móc polegać na tym, że oferowana nam żywność nie jest szkodliwa dla naszego zdrowia? IMARTI przyczynia się właśnie do wyrównania takich deficytów w zakresie produktów przyjaznych dla środowiska, oczywiście również w jakości ekologicznej. Zbiór, przetwarzanie i dostawa naszych produktów odbywa się głównie na Ukrainie, ponieważ gleba charakteryzuje się tam żyznością, płodnością i wydajnością. Nasze podstawowe zasady: Przestrzeganie terminów dostaw, kontrola jakości zgodnie z normami UE, elastyczność wobec naszych klientów. W ramach ścisłej kontroli sprawdzamy naszą technologię pod kątem funkcjonalności i precyzji, aby zapewnić Ci najlepsze surowce do produkcji Twoich własnych produktów ekologicznych.

 3. VNESHTORG-RUS LLC

  Rosja

  Vneshtorg-Rus importuje i eksportuje w Rosji produkty rolne i żywność: ciecierzyca, soczewica, pszenica, proso i produkty z wielu innych roślin uprawnych; zajmuje się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych w zboża, rośliny strączkowe i oleiste, a także w śrutę rzepakową, sojową i słonecznikową do tuczu zwierząt gospodarskich. Firma kupuje ekologiczne produkty rolne od ekologicznych gospodarstw, które uprawiają swoje rośliny w bezpiecznych dla środowiska regionach Rosji, stosują nawozy organiczne i płodozmian, dbają o zdrowie gleby oraz o zdrowie ekosystemu i ludzi. Certyfikowane produkty Vneshtorg-Rus nie zawierają pestycydów ani GMO, ponieważ przechodzą ścisłą wewnętrzną kontrolę jakości, by zapewnić zgodność z obowiązującymi normami. Vneshtorg-Rus jest lojalnym i odpowiedzialnym partnerem dla klientów z Chin, Indii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Algierii, Iranu, Afganistanu i Belgii i zapewnia globalną dostawę ekologicznych produktów rolnych transportem kolejowym, drogowym i wodnym. Kluczową zasadą firmy jest skupienie się przede wszystkim na potrzebach i korzyściach klienta.

 4. TADEX-POL

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą od 2011 roku na rynku lokalnym. Nasze produkty są wysyłane zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny . Zajmujemy się kupnem i sprzedażą produktów takich jak : Fasola Jaś Karłowy, Fasola Czerwona, FASola drobna, Fasola Półtyczna, Fasola Tyczna , fasol kolorowych (cytrynka, orzełek, niepodległość, borlloti) , Skupujemy również fasolę nieprzebieraną , Orzechy włoskie (całe oraz łuskane) , nasiona gorczycy, wyki, grochu polnego itp. w sezonie letnim skupujemy na duża skalę jabłka spadowe , czarny bez, aronia , truskawki oraz porzeczkę. Zapraszamy do współpracy przetwórnie oraz firmy.

 5. VEGEVITAL POLSKA

  Polska

  Firma zajmuje się skupem i sprzedażą produktów rolnych pochodzących bezpośrednio od producentów. W swojej ofercie posiadamy: fasola biała oraz czerwona, groszek polny, pszenica, rzepak. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe do sortowania oraz konfekcjonowania oferowanych przez nas produktów.

 1. AGRIPRODUCT ŻANETA GÓRNIK

  Polska

  Jesteśmy firmą działającą na rynku lokalnym.Nasze produkty są wysyłane zarówno na rynek Polski jak i zagraniczny . Zajmujemy się kupnem i sprzedażą produktów takich jak : Fasola Jaś Karłowy, Fasola Czerwona, Fasola drobna, fasola Półtyczna. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesne zaplecze maszynowe do sortowania, kalibrowania oraz pakowania oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do współpracy

 2. ŞANLIGAZI

  Turcja

 3. MAPEKSA GIDA IMPORT & EXPORT LTD.

  Turcja

 4. LUNOR DISTRIBUTION

  Francja

 5. COMMODITIES BRASIL TRADING

  Portugalia

 6. MARUF KURUYEMIŞLERI

  Turcja

 7. NEFIS BULGUR SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

 8. VISALEN IMPORT EXPORT

  Turcja

 9. KONUKLAR TEMEL GIDA IHT. MAD. TIC VE SAN AS

  Turcja

 10. LES QUATRE SAISONS

  Belgia

 1. CAVUSOGULLARI TARIM

  Turcja

 2. VISA ENERFI SANAYI TICARET.LTD.STI

  Turcja

 3. SARILAR BULGUR

  Turcja

 4. HNF FOODS LTD.

  Zjednoczone Królestwo

 5. NCAS - PRODUTOS ALIMENTARES

  Portugalia

 6. KILAVUZ ULUSLARARASI DANISMANLIK

  Turcja

 7. ALIMENTOS SANYGRAN, S.L.

  Hiszpania

 8. YUNNAN I-BEANS FOODS LTD.

  Chiny

 9. SEVIMOGLU PULSES

  Turcja

 10. TEKIN INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo