• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa liofilizowane

Wyniki dla

Warzywa liofilizowane - Import eksport

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Panfruit Ukraine to ukraińska marka zajmująca się tworzeniem naturalnych, innowacyjnych i ekologicznych produktów, które poprawiają jakość naszego życia. Mocno wierzymy, że te trzy filary są niezbędne dla lepszej jakości życia. Naturalne produkty są podstawą dobrego zdrowia. Innowacje napędzają postęp, popychając nas ku lepszej przyszłości. Ekologiczne wybory zapewniają zrównoważony rozwój i chronią planetę. Nasze zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach: Docenianie darów natury: Wysoko cenimy świat przyrody. Nasze produkty są tworzone przy użyciu wyłącznie najświeższych i najbardziej naturalnych dostępnych składników. Wykorzystanie postępu technologicznego: Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie liofilizacji, aby zachować zdumiewające 97% wartości odżywczych i smakowych naszych produktów. Zrównoważone praktyki: Dzięki własnej produkcji liofilizatów utrzymujemy harmonijne relacje z naturą. Obejmuje to wspieranie bioróżnorodności na naszych farmach, gdzie owoce i warzywa zapewniają pszczołom niezbędne zasoby do produkcji miodu. Rezultatem jest gama zdrowych, w 100% naturalnych produktów, którymi możesz cieszyć się w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w podróży, na świeżym powietrzu, a nawet w kinie. Nasze zaangażowanie w naturę, innowacje i zrównoważony rozwój gwarantują Ci stały dostęp do tego, co Matka Ziemia daje nam najlepszegon, przez cały rok.

 2. MLB BIOTRADE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MLB BIOTRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Suszone owoce, Warzywa liofilizowane, żywność liofilizowana, Liofilizacja, OWOCE I Warzywa, żywność liofilizowana dla niemowląt, powder flavourings, i owoce suszone biologiczne. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 3. PRYMAT

  Polska

  Prymat to lider rynku przypraw w Polsce, a także jeden z wiodących producentów przypraw w Europie. Spółka Prymat zarządza markami: Prymat, Kucharek, Smak czy Avokado. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty jak: zioła i przyprawy jednorodne, mieszanki przypraw, musztardy, sosy sałatkowe, przyprawy w młynkach, sole, dodatki spożywcze, warzywa marynowane w słoikach, zupy i sosy w proszku oraz kostki rosołowe. Spółka Prymat powstała w 1983 roku. Początki to produkcja przypraw i koncentratów spożywczych. Jednak dzięki specjalizacji i intensywnej pracy z czasem Prymat stawał się coraz prężniejszym przedsiębiorstwem, aby w końcu stać się wizytówką przemysłu spożywczego i największym polskim producentem przypraw. Przez ponad 30 lat funkcjonowania Prymat zdołał przekształcić się z małego przedsiębiorstwa w nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się Spółkę spełniającą najwyższe standardy zarządzania. Prymat każdego dnia dąży do realizowania swojej misji i do rozwoju w każdym z wymienionych obszarów.

 4. BAKALIOWE SMAKI

  Polska

  BAKALIOWE SMAKI powstała z pasji do zdrowego odżywiania. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią liofilizowanych - owoców, warzyw, ziół i przypraw, owoców kandyzowanych oraz bakalii. W naszej firmie można składać zapytania o nasze surowce przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Gwarantujemy szybką realizację zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym. Zaopatrujemy cukiernie, piekarnie, restauracje oraz klientów indywidualnych. Zaufały nam duże branże spożywcze. Dużą część naszych zamówień stanowi eksport. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy nowych klientów.

 5. TALIA GIDA A.S.

  Turcja

  Firma TALIA GIDA A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Papryki, bakłażany, pomidory, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANÜMKA NUTRITION

  Słowacja

  Firma ANÜMKA NUTRITION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, owoce suszone, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Hrubý Šúr, Słowacja.

 2. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Owoce liofilizowane, Warzywa liofilizowane, Owoce liofilizowane, Warzywa i rośliny aromatyczne liofilizowane lub odwodnione, Banany suszone, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. CRÉALINE SAS

  Francja

  Firma CRÉALINE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach owoce i warzywa przygotowane. Ma siedzibę w Lessay, Francja.

 4. FREEZE-DRY FOODS

  Niemcy

  Firma FREEZE-DRY FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, owoce liofilizowane, Warzywa i rośliny aromatyczne liofilizowane lub odwodnione, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Greven, Niemcy.

 5. DEJAEGHERE

  Belgia

  Firma DEJAEGHERE, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa liofilizowane, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Langemark, Belgia.

 1. DELISHUS SERVICES OY

  Finlandia

  Firma DELISHUS SERVICES OY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor świeżych warzyw, ryż basmati, i mąka z pszenicy durum. Ma siedzibę w Helsinki, Finlandia.

 2. ICELAND FREEZE DRY

  Islandia

  Firma ICELAND FREEZE DRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa suche. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, Warzywa liofilizowane, Ryby liofilizowane, Warzywa liofilizowane, i żywność liofilizowana. Ma siedzibę w Þorlákshöfn, Islandia.

 1. ROOMKOETJE

  Belgia

  Firma ROOMKOETJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Warzywa liofilizowane, i Materiały DO RESTAUROWANIA. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 2. BORDE SA

  Francja

  Firma BORDE SA, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Warzywa liofilizowane, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Saugues, Francja.

 3. SAN MARTINO

  Serbia

  Firma SAN MARTINO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

 4. VIN KON S A

  Polska

  Firma VIN KON S A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Warzywa liofilizowane, Soki owocowe i jarzynowe, i Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Konin, Polska.

 5. KOMA IMPORT

  Turcja

  Firma KOMA IMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 6. SODELEG

  Francja

  Firma SODELEG, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Athies Sous Laon, Francja.

 7. FRIALL S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma FRIALL S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Warzywa liofilizowane, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Tabor, Republika Czeska.

 8. LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

  Firma LEGUMBRES LA COCHURA SOCIEDAD ANONIMA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Tarancon, Hiszpania.

 1. FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH

  Niemcy

  Firma FREEZIES GEFRIERTROCKNUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Rhede, Niemcy.

 2. CONGELADOS EL PEDANEO SA

  Hiszpania

  Firma CONGELADOS EL PEDANEO SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa konserwowe w occie, i Warzywa konserwowe w occie. Ma siedzibę w Archena, Hiszpania.

 3. LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE

  Polska

  Firma LYOVIT PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-USLUGOWO-HANDLOWE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Owoce liofilizowane, i Owoce liofilizowane. Ma siedzibę w Kielce, Polska.

 4. AHI GÜVEN DONMUS GIDA KONSERVE IML. AMBALAJ SAN. A.S.

  Turcja

  Firma AHI GÜVEN DONMUS GIDA KONSERVE IML. AMBALAJ SAN. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Owoce konserwowe, Warzywa liofilizowane, Owoce konserwowe, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Balikesir, Turcja.

 5. LEGUMBRES VALLE

  Hiszpania

  Firma LEGUMBRES VALLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w El Coronil, Hiszpania.

 6. PEAK INGREDIENTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PEAK INGREDIENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa konserwowe w occie, Owoce liofilizowane, Warzywa konserwowe w occie, i Owoce liofilizowane. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 7. ILERPROTEIN SL

  Hiszpania

  Firma ILERPROTEIN SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Almacelles, Hiszpania.

 8. CHARISMA SRL INT.TRADING

  Włochy

  Firma CHARISMA SRL INT.TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Albignasegi, Włochy.

 9. GOLDEN FOODS SA

  Hiszpania

  Firma GOLDEN FOODS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Las Torres De Cotillas, Hiszpania.

 10. FILIBERTO MARTINEZ, S.A.

  Hiszpania

  Firma FILIBERTO MARTINEZ, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzywne, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Calasparra, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo