• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • warzywa liofilizowane

Wyniki dla

Warzywa liofilizowane - Import eksport

 1. PANFRUIT

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Panfruit Ukraine to ukraińska marka zajmująca się tworzeniem naturalnych, innowacyjnych i ekologicznych produktów, które poprawiają jakość naszego życia. Mocno wierzymy, że te trzy filary są niezbędne dla lepszej jakości życia. Naturalne produkty są podstawą dobrego zdrowia. Innowacje napędzają postęp, popychając nas ku lepszej przyszłości. Ekologiczne wybory zapewniają zrównoważony rozwój i chronią planetę. Nasze zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w naszych działaniach: Docenianie darów natury: Wysoko cenimy świat przyrody. Nasze produkty są tworzone przy użyciu wyłącznie najświeższych i najbardziej naturalnych dostępnych składników. Wykorzystanie postępu technologicznego: Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie liofilizacji, aby zachować zdumiewające 97% wartości odżywczych i smakowych naszych produktów. Zrównoważone praktyki: Dzięki własnej produkcji liofilizatów utrzymujemy harmonijne relacje z naturą. Obejmuje to wspieranie bioróżnorodności na naszych farmach, gdzie owoce i warzywa zapewniają pszczołom niezbędne zasoby do produkcji miodu. Rezultatem jest gama zdrowych, w 100% naturalnych produktów, którymi możesz cieszyć się w dowolnym miejscu i czasie - w domu, w podróży, na świeżym powietrzu, a nawet w kinie. Nasze zaangażowanie w naturę, innowacje i zrównoważony rozwój gwarantują Ci stały dostęp do tego, co Matka Ziemia daje nam najlepszegon, przez cały rok.

 2. MLB BIOTRADE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MLB BIOTRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Suszone owoce, Warzywa liofilizowane, żywność liofilizowana, Liofilizacja, OWOCE I Warzywa, żywność liofilizowana dla niemowląt, powder flavourings, i owoce suszone biologiczne. Ma siedzibę w Poznan, Polska.

 3. BAKALIOWE SMAKI

  Polska

  BAKALIOWE SMAKI powstała z pasji do zdrowego odżywiania. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się hurtownią liofilizowanych - owoców, warzyw, ziół i przypraw, owoców kandyzowanych oraz bakalii. W naszej firmie można składać zapytania o nasze surowce przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Gwarantujemy szybką realizację zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym. Zaopatrujemy cukiernie, piekarnie, restauracje oraz klientów indywidualnych. Zaufały nam duże branże spożywcze. Dużą część naszych zamówień stanowi eksport. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy nowych klientów.

 4. TALIA GIDA A.S.

  Turcja

  Firma TALIA GIDA A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Konserwy apertyzowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Papryki, bakłażany, pomidory, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma ONDER BITKISEL URUNLER SAN. TIC. LTD. STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Owoce liofilizowane, Warzywa liofilizowane, Owoce liofilizowane, Warzywa i rośliny aromatyczne liofilizowane lub odwodnione, Banany suszone, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ANÜMKA NUTRITION

  Słowacja

  Firma ANÜMKA NUTRITION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Owoce liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, ekologiczne produkty żywnościowe - hurt, owoce suszone, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Hrubý Šúr, Słowacja.

 2. CRÉALINE SAS

  Francja

  Firma CRÉALINE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach owoce i warzywa przygotowane. Ma siedzibę w Lessay, Francja.

 3. FREEZE-DRY FOODS

  Niemcy

  Firma FREEZE-DRY FOODS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność i napoje - składniki, owoce liofilizowane, Warzywa i rośliny aromatyczne liofilizowane lub odwodnione, i Żywność i napoje - składniki. Ma siedzibę w Greven, Niemcy.

 4. ICELAND FREEZE DRY

  Islandia

  Firma ICELAND FREEZE DRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ryby liofilizowane, Mięso liofilizowane, Warzywa liofilizowane, Ryby liofilizowane, Mięso liofilizowane, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Þorlákshöfn, Islandia.

 5. FOODSTREAM.CATERING

  Arabia Saudyjska

  Firma FOODSTREAM.CATERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach oleje roślinne spożywcze. Ma siedzibę w Jeddah, Arabia Saudyjska.

 1. LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD.

  Chiny

  Firma LINYI FUTAI FOODSTUFF CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach czosnek odwodniony, i ekologiczne produkty żywnościowe - hurt. Ma siedzibę w Bahu Town, Linyi City, Chiny.

 2. CREEKBAY INDUSTRIES LTD

  Chiny

  Firma CREEKBAY INDUSTRIES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach czosnek pakowany. Ma siedzibę w qingdao, Chiny.

 1. ROOMKOETJE

  Belgia

  Firma ROOMKOETJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Warzywa liofilizowane, i Materiały DO RESTAUROWANIA. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 2. DELISHUS SERVICES OY

  Finlandia

  Firma DELISHUS SERVICES OY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor świeżych warzyw, ryż basmati, i mąka z pszenicy durum. Ma siedzibę w Helsinki, Finlandia.

 3. DEJAEGHERE

  Belgia

  Firma DEJAEGHERE, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa liofilizowane, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Langemark, Belgia.

 4. VIN KON S A

  Polska

  Firma VIN KON S A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Soki owocowe i jarzynowe, Napoje - w proszku i koncentraty, Warzywa liofilizowane, Soki owocowe i jarzynowe, i Napoje - w proszku i koncentraty. Ma siedzibę w Konin, Polska.

 5. QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO AGRI-KING INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 6. LINSHU EVERGREEN CO.LTD

  Chiny

  Firma LINSHU EVERGREEN CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Shandong, Chiny.

 7. BORDE SA

  Francja

  Firma BORDE SA, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Warzywa liofilizowane, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Saugues, Francja.

 8. SAN MARTINO

  Serbia

  Firma SAN MARTINO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Kragujevac, Serbia.

 1. MAN POWER EXPORT

  Indie

  Firma MAN POWER EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, i Warzywa i owoce - import-eksport. Ma siedzibę w Coimbatore, Indie.

 2. KOMA IMPORT

  Turcja

  Firma KOMA IMPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 3. FRIALL S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma FRIALL S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mrożonki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa liofilizowane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Warzywa liofilizowane, i Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane. Ma siedzibę w Tabor, Republika Czeska.

 4. TWIN-SMART AGENCIES

  Kenia

  Firma TWIN-SMART AGENCIES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach warzywa świeże, i świeże owoce. Ma siedzibę w Nakuru, Kenia.

 5. RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma RIZHAO SUNNY TRADING CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach warzywa odwodnione. Ma siedzibę w Rizhao, Chiny.

 6. SHALIMAR FOOD PRODUCT

  Indie

  Firma SHALIMAR FOOD PRODUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach warzywa odwodnione, i spices. Ma siedzibę w Dhule, Indie.

 7. FUJIAN DRAGON ENTERPRISES CO.,LTD

  Chiny

  Firma FUJIAN DRAGON ENTERPRISES CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach warzywa odwodnione. Ma siedzibę w FUZHOU,FUJIAN, Chiny.

 8. PEAK INGREDIENTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PEAK INGREDIENTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa konserwowe w occie, Owoce liofilizowane, Warzywa konserwowe w occie, i Owoce liofilizowane. Ma siedzibę w Aylesbury, Zjednoczone Królestwo.

 9. QINGDAO ETERNITY CO.,LTD.

  Chiny

  Firma QINGDAO ETERNITY CO.,LTD., roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 10. EL NYRUZ

  Egypt

  Firma EL NYRUZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Warzywa liofilizowane. Ma siedzibę w Aswan, Egypt.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo