• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • uprawa rolna - przygotowanie gleby

Wyniki dla

Uprawa rolna - przygotowanie gleby - Import eksport

 1. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge

  MARXAM PROJECT jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie spawania i obróbki metali, posiadającym 16 letnie doświadczenie. Nasze kompleksowe usługi, obejmujące cięcie laserowe, cięcie strumieniem wody, gięcie, spawanie i inne, zapewniają precyzję i wydajność. Oferujemy różne produkty, takie jak formy do pieczenia, czy też stojaki na beczki. Obsługując firmy w Polsce i w Europie od 2006 roku, gwarantujemy najwyższej klasy rozwiązania w zakresie obróbki metali.

 2. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Koppert jest światowym liderem w branży biologicznej ochrony upraw i naturalnych metod zapylania. Firma powstała w 1967 r. w Holandii, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie efektywnych rozwiązań w zakresie ochrony roślin. Nasze produkty mają niekwestionowany udział w produkcji czystej i zdrowej żywności. Głównym celem firmy jest podwyższenie jakości upraw przy użyciu organizmów pożytecznych. Ma to niewątpliwy wpływ na rozwój zrównoważonych metod ochrony w rolnictwie i ogrodnictwie. Doradcy zatrudnieni w firmie Koppert są w pełni zaangażowani w procesy produkcyjne poszczególnych przedsiębiorstw, dzięki czemu możemy doskonale poznać i sprostać oczekiwaniom obecnego rynku. Biologiczne metody i systemy IPM (Integrowana Ochrona Roślin) skutecznie spełniają swoją funkcję: chronią uprawy przy minimalnym użyciu środków chemicznych lub bez nich, są skuteczne i bezpieczne dla ludzi, zwierząt i roślin.

 3. SAINTENOY BERNARD ET FILS

  Belgia

  Firma SAINTENOY BERNARD ET FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach Prace żniwne, Materiały siewne - posiew i ochrona, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, Prace żniwne, Materiały siewne - posiew i ochrona, Rolnictwo - maszyny i sprzęt, i traktory rolnicze. Ma siedzibę w Rouveroy, Belgia.

 4. PLAATBEDRIJF HOLVOET

  Belgia

  Firma PLAATBEDRIJF HOLVOET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, obróbka blach, Stal konstrukcyjna, Dolne zbiorniki ciśnieniowe, i dna metalowe. Ma siedzibę w Mariakerke, Belgia.

 5. MEREG

  Belgia

  Firma MEREG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach Display hangers. Ma siedzibę w Zutendaal, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLOBAL FARMING S.L.

  Hiszpania

  Firma GLOBAL FARMING S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, Amino acid, Soil conditioners and fertilizers, nawóz, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Almería, Hiszpania.

 2. SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE

  Francja

  Firma SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, Uprawa rolna - przygotowanie gleby, Maszyny i sprzęt do przygotowania gruntu, sprzęt rolniczy, przemysłowy sprzęt rolniczy, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Jussey, Francja.

 3. THEO KLEVER B.V. - LOON EN AANNEMINGSBEDRIJF

  Holandia

  Firma THEO KLEVER B.V. - LOON EN AANNEMINGSBEDRIJF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach roboty ziemne, koszenie poboczy dróg, konserwacja dróg, i wykopywanie dla budownictwa. Ma siedzibę w Harmelen, Holandia.

 4. MAB

  Belgia

  Firma MAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Kalmthout, Belgia.

 5. AGRISELL SRL

  Włochy

  Firma AGRISELL SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Binetto, Włochy.

 1. INGECAMUR

  Hiszpania

  Firma INGECAMUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach Produkcja rolna, tereny rolne, farming supplies, i Produkcja rolna. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 2. AEC DI C. BALDESSARI

  Włochy

  Firma AEC DI C. BALDESSARI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 1. GNO

  Belgia

  Firma GNO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Analiza gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, koordynacja w zakresie bezpieczeństwa, Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i industrial controls. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 2. BUSINESS TURKMENISTAN

  Turcja

  Firma BUSINESS TURKMENISTAN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Ashgabat, Turcja.

 3. ARMOR AGRICULTURE LOISIRS

  Francja

  Firma ARMOR AGRICULTURE LOISIRS, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa ziemi - usługi rolnicze, Uprawa rolna - przygotowanie gleby, Uprawa ziemi - usługi rolnicze, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Saint-Hervé, Francja.

 4. LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V.

  Holandia

  Firma LOONBEDRIJF GEBR. POPPINK B.V., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały siewne - posiew i ochrona. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, Prace żniwne, Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Prace żniwne. Ma siedzibę w Reutum, Holandia.

 5. V.O.F. A. DEN DEKKER EN ZONEN

  Holandia

  Firma V.O.F. A. DEN DEKKER EN ZONEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konserwacja instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa rolna - przygotowanie gleby, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Werkendam, Holandia.

 6. MALMÖ STAD FASTIGHETSKONTOR

  Szwecja

  Firma MALMÖ STAD FASTIGHETSKONTOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Jest również obecna w dziedzinach Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, i Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie. Ma siedzibę w Malmö, Szwecja.

 7. EARTH TECH CZ S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma EARTH TECH CZ S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Uprawa rolna - przygotowanie gleby, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Praha-Troja, Republika Czeska.

 8. SARL POULAIN NICOLLE

  Francja

  Firma SARL POULAIN NICOLLE, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Reffuveille, Francja.

 1. AT FUßBODENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma AT FUßBODENBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Hamm, Niemcy.

 2. SARL SUSANNE PERE ET FILS

  Francja

  Firma SARL SUSANNE PERE ET FILS, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Juvigny Sur Seulles, Francja.

 3. SARL SUD OUEST T A T P

  Francja

  Firma SARL SUD OUEST T A T P, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Montiron, Francja.

 4. ETS DEBERNARD

  Francja

  Firma ETS DEBERNARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Allonnes, Francja.

 5. LION CRAMPE SARL

  Francja

  Firma LION CRAMPE SARL, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Momas, Francja.

 6. ARALIA

  Francja

  Firma ARALIA, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Champagne, Francja.

 7. SARL LATITUDE

  Francja

  Firma SARL LATITUDE, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Venon, Francja.

 8. LEMONNIER

  Francja

  Firma LEMONNIER, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Cuguen, Francja.

 9. SARL CATHALA

  Francja

  Firma SARL CATHALA, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Narbonne, Francja.

 10. EURL GILLES DAVOUST

  Francja

  Firma EURL GILLES DAVOUST, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa rolna - przygotowanie gleby, i Uprawa rolna - przygotowanie gleby. Ma siedzibę w Repentigny, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo