• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suszone owoce

Wyniki dla

Suszone owoce - Import eksport

 1. SOUTH ORGANIC

  Tunezja

  Założona w 2001 roku, SOUTH ORGANIC jest zaangażowana w promowanie rolnictwa ekologicznego, rozwoju społeczno-gospodarczego i ochrony środowiska. Nasze misje są następujące: 1/ Zachęcać drobnych rolników do większego zaangażowania się w sektor ekologiczny i przekonanie ich o jego korzyściach dla zdrowia i środowiska. 2/ Pomagać im lepiej wykorzystywać działki uprawne i zwiększać ich rentowność. 3/ Zapewniać pomoc techniczną i dzielić się informacjami niezbędnymi do poprawy ogólnej jakości. 4/ Być prawdziwym i solidarnym partnerem w projektach zrównoważonego rozwoju w poszczególnych regionach. SOUTH ORGANIC oferuje gamę daktyli Deglet Nour, w tym daktyle organiczne bio. Wiodący producent daktyli ekologicznych, SOUTH ORGANIC zapewnia produkcję i sprzedaż hurtową daktyli tunezyjskich Deglet Nour. Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na Twoje pytania tak szybko, jak to możliwe.

 2. BIZIM ANADOLU TARIM

  Turcja

  Firma Bizim Anadolu Tarım została założona w 1973 roku. Nasza firma specjalizuje się w dostawie i produkcji jadalnych nasion i produktów z orzechów. Aktualnie posiadamy jeden z największych zakładów przetwórczych w Europie, wykorzystujący najnowsze dostępne technologie, aby tworzyć najlepsze produkty dla naszych klientów. Oferujemy różne rodzaje nasion, w tym: Głównie nasiona dyni, nasiona słonecznika, ziarna kawy, migdały, nerkowca, orzechy kokosowe, orzechy włoskie, ciecierzycę i soję. Nasze nasiona znane są z wyjątkowej jakości i smaku. Nasze najnowsze obiekty wyposażone są w najnowocześniejsze maszyny do obróbki nasion, zdolne do przetwarzania ponad 80 ton dziennie, co gwarantuje jakość produktu. Nasz zakład dostarcza produkty o wysokiej jakości. Dzięki naszemu 50-letniemu doświadczeniu, Bizim Anadolu Tarım jest z pewnością jednym z najstarszych i najbardziej znanych eksporterów towarów rolnych w Turcji. Ciągle rozwijamy innowacje i rozwijamy się, a to pozwoliło nam szybko przekształcić naszą firmę w wiodące przedsiębiorstwo rolnicze w Turcji. Zdobyliśmy powszechne uznanie za wysokiej jakości produkty i usługi w kraju i za granicą. Jakość produktów i zadowolenie klienta to nasz priorytet w Bizim Anadolu Tarım. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań.

 3. CASTLE FARMS

  Arabia Saudyjska

  CASTLE FARMS uprawia daktyle w Medinie, Królestwo Arabii Saudyjskiej, od 1970 roku. Nasza oferta produktowa obejmuje wiele rodzajów daktyli pakowanych i bio, w tym daktyle Ajwa, Safawi, Sukkari, Anbra i wiele innych, dostępnych w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Proponujemy także wyroby z daktyli, takie jak pasty daktylowe, syropy daktylowe, daktyle sproszkowane i czekoladę daktylową, zgodnie z życzeniami naszych klientów. Ponadto, tworzymy indywidualne rozwiązania z szeroką gamą luksusowych, indywidualnych opakowań upominkowych. Ponadto, możemy pomóc Ci w wykreowaniu Twojej spersonalizowanej marki daktyli. Najważniejsze dla nas jest służenie naszym lokalnym i globalnym klientom zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić ich satysfakcję. Stworzyliśmy naszą markę Castle Farms, łączymy nowoczesne technologie z wieloletnią tradycją w celu wyprodukowania najlepszych daktyli bio po konkurencyjnych cenach. W naszej produkcji nie stosujemy środków chemicznych, ani pestycydów. Jednocześnie, preferujemy stosowanie naturalnych nawozów, aby zapewnić naszym daktylom uzyskanie pełni smaku i wartości odżywczych. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ALMENDRAS LLOPIS SA

  Hiszpania

  Początki firmy sięgają 1923 roku, kiedy Vicente Llopis Espinos rozpoczął działalność handlową w zakresie sprzedaży migdałów hiszpańskich w Alicante. Firma "Almendras Llopis", jak jest dzisiaj znana, została zarejestrowana w 1974 roku, wraz z przeniesieniem jej siedziby do dzielnicy przemysłowej Canastell w San Vicente del Raspeig. W latach 80. rozpoczęła eksport na cały świat, co trwa do dziś. Nasze standardy jakości i obsługi klienta są bardzo wysokie; To cechowało nas zawsze i, choć metody niewątpliwie się zmieniły podobnie jak wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa rynkowego, nasza pasja dobrze wykonywanej pracy jest niezmienna. Produkty uprzemysłowione na bazie migdałów. Migdały suszone obrane i prażone. Inne suszone owoce. Eksporterzy. Dostarczamy migdały do największych międzynarodowych firm spożywczych. Jesteśmy wzorcem wysokiej jakości dla przemysłu spożywczego w dziedzinie przetwarzania migdałów.

 5. HORST WALBERG TROCKENFRUCHT IMPORT GMBH

  Niemcy

  Firma Horst Walberg Trockenfrucht Import GmbH, w skrócie HOWA, oferuje wysokiej jakości suszone owoce, orzechy, pestki i jądra orzechów w cenach rynkowych. W naszych obiektach z certyfikatem IFS Food działamy jako importer, eksporter, hurtownik i usługodawca. Nasza oferta usług, w tym usług kontraktowych, obejmuje prażenie orzechów, mieszanie, pakowanie i siekanie suszonych owoców, jąder orzechów, orzechów i nasion. Sprawdzamy wszystkie nasze produkty pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych i konwencjonalnych, ściśle przestrzegając europejskich i niemieckich przepisów dotyczących żywności. Zwykle utrzymujemy długotrwałe relacje z naszymi globalnymi dostawcami i znamy ich metody zrównoważonej produkcji. Oczywiście dostarczamy nasze produkty również bezpośrednio do Państwa magazynów i sklepów w Niemczech lub Europie - wieloletnia współpraca z naszym wewnętrznym spedytorem gwarantuje niezawodną i terminową dostawę. Możesz być pewien: Od HOWA otrzymujesz wyłącznie naturalne produkty najwyższej jakości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KESSLER ZOOLOGIEGROSSHANDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Kessler Zoologiegroßhandel GmbH & Co. jest producentem i hurtownikiem surowców naturalnych w sektorze karmy dla zwierząt domowych. Zdrowie i witalność naszych zwierząt domowych to dla naszej firmy rodzinnej zarówno zadanie, jak i obowiązek. Stosujemy wyłącznie surowce naturalne o gwarantowanym pochodzeniu, co stanowi podstawę naszej jakości. Gwarantujemy wysoką i stałą jakość dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, a także dzięki współpracy bezpośrednio z producentami. Nasze specjalnie suszone surowce naturalne są pozyskiwane na całym świecie dzięki starannym badaniom i stałemu monitorowaniu, a następnie udoskonalane w naszej fabryce za pomocą różnych procesów. Cały zespół tworzy w ten sposób fundament jakości, wspierany przez wysokiej jakości koncepcję HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point). Na terenie zakładu o powierzchni 10500 m² zajmujemy się handlem, uszlachetnianiem i produkcją ponad 1000 różnych surowców naturalnych w licznych procesach. Nasi znani klienci krajowi i zagraniczni ufają naszej jakości i uczciwym warunkom. Wszechstronny asortyment produktów obejmuje pokarm dla ryb ozdobnych, pokarm dla ryb stawowych, pokarm dla karpi koi, pokarm dla gryzoni, pokarm dla gadów, pokarm dla koni, pokarm dla ptaków i pokarm dla psów. Nasi klienci otrzymują swoje produkty z jednego źródła - od zaopatrzenia, poprzez rafinację, produkcję i pakowanie. Ponadto mają oni możliwość tworzenia własnych pasz z naszej szerokiej gamy produktów i oznaczania ich "prywatną etykietą".

 2. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

 3. BERNIS FOOD INDUSTRY AND TRADE LTD.

  Turcja

  Z ponad 20-letnim doświadczeniem w handlu żywnością Bernis Food zaprasza do skosztowania najbardziej najbardziej wyjątkowych i organicznych suszonych owoców i warzyw. Nasza sucha żywność jest produkowana lokalnie przez miejscowych rolników i suszona ręcznie. Zapewniamy, że z naszą suchą żywnością odnajdziesz smak babcinego stołu. Twoje podniebienie z pewnością poczuje smak w 100% naturalnej i produkowanej lokalnie suszonej żywności. Nasze produkty pochodzą z upraw na żyznych ziemiach Anatolii i są suszone na słońcu. W procesie suszenia wykorzystujemy naturalną dobroczynną moc słońca i przestrzegamy najbardziej rygorystycznych metod higieny. Bernis Food dostarcz produkty do Twojej kuchni, nie degradując ich świeżości i naturalności. Dostarczamy nasze wysokiej jakości produkty na całym świecie i w najlepszej cenie. Oferujemy obszerne portfolio produktów w zakresie suszonych owoców i warzyw: •Suszone pomidory •Suszone figi •Suszona fasolka szparagowa •Suszone banany •Suszone jabłka •Suszone Suszone truskawki •Suszone winogrona •Suszone bakłażany •Suszone grzyby i wiele innych. Więcej informacji o naszym asortymencie znajdziesz w naszym katalogu online na naszej stronie internetowej! Nasze produkty są uprawiane i suszone bez żadnych chemikaliów i pestycydów. U nas znajdziesz najbardziej niezawodne smaki natury. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 4. KTRACO

  Francja

  Od ponad 20 lat KTRACO specjalizuje się w sektorze świeżych i suszonych owoców i warzyw zarówno u producentów, jak i dystrybutorów. Firma pozycjonuje się jako profesjonalista w tej dziedzinie, zarówno pod względem wiedzy o produktach rolnych, ich odmianach, jak i dostępności, gwarantując jednocześnie ich jakość. Oferuje wyłącznie świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. Dlatego KTRACO oferuje tylko produkty z codziennego przyjazdu, które są dostępne na ich platformie sprzedaży online. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. FRUIT EXIM LLC

  Uzbekistan

  Fruit Exim to dynamicznie rozwijająca się firma eksportowa z Uzbekistanu. Firma działa w segmencie B2B, a jej celem jest dostarczanie naturalnych i wysokiej jakości, świeżych, suszonych i przetworzonych produktów owocowych i warzywnych z Uzbekistanu do innych krajów. Nasza firma, obejmująca cały łańcuch pracy - od pola do magazynu klienta, działa jako łącznik między uzbeckimi rolnikami a importerami z całego świata, aby zapewnić szeroki asortyment, wymagane ilości, wysoką jakość produktów i usług, stabilność oraz najlepsze warunki dla importerów. Produkujemy i dostarczamy produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami jakości, ściśle przestrzegając bezpieczeństwa produktów. Ponadto, aby sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów, poświęcamy się poprawie jakości naszych produktów i nadal koncentrujemy się na innowacjach technologicznych. Dziś możemy z dumą powiedzieć, że od wielu lat nasza firma z powodzeniem wypełnia swoje zadania i aktywnie dostarcza swoim klientom na całym świecie produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, z wysokiej jakości usługami.

 1. LA CASARECCIA

  Włochy

  La Casareccia z siedzibą przy Via Stabia w Sant' Antonio Abate (NA) to firma zajmująca się konserwacją żywności, od pomidorów po rośliny strączkowe i warzywa, wybrane i zapakowane z najwyższą starannością. Firma spełnia niezbędne normy dla certyfikatów UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD.

 2. PACS CORPORATION

  Hiszpania

  PACS International jest hiszpańskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Barcelonie i specjalizującym się w światowej dystrybucji kompletnych rozwiązań dotyczących surowców, składników, opakowań (szkło, tworzywa sztuczne, aluminium, PVC / PVDC), a także w produkcji na rzecz innych podmiotów, branży farmaceutycznej, kosmetyków, higieny osobistej i spożywczej.

 1. OLIS BELLAGUARDA

  Hiszpania

  Olis Bellaguarda - Produkcja wysokiej jakości oleju jest siłą napędową naszej pracy.Rzemieślnicy wytwarzają oliwę Arbequina od 1921 roku. Od ponad 100 lat uprawiamy ten sam owoc - oliwkę Arbequina - i pozyskujemy z niego oliwę, zapewniając w ten sposób know-how firmy Bellaguarda Oils i jakość oliwy z jednej odmiany oliwek, cenionej za intensywny aromat.Olis Bellaguarda to firma składająca się z 60 producentów, którzy od trzech pokoleń kontynuują tradycję produkcji oliwy z oliwek.

 2. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron orkiszowy, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego. .

 3. ZIELPOL

  Polska

 4. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

 5. VILMARK GIDA ITH. IHR. INS. TIC. LTD. STI.

  Turcja

 6. ETIK ET BIO

  Francja

 7. LA BATURRICA

  Hiszpania

 8. CASTROFRUTTA SAS

  Włochy

 1. BIOFRUISEC

  Francja

 2. TEZGAH SAS

  Francja

 3. BRUNNER-ANLIKER AG

  Szwajcaria

 4. DARRIAH COMPANY

  Francja

 5. PALIMEX

  Francja

 6. HANOJU DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 7. A.M.A. GESELLSCHAFT FÜR FOOD BE- UND VERARBEITUNG MBH NUSSVEREDELUNGSMANUFAKTUR

  Niemcy

 8. TYTC TRADING COMPANY GMBH

  Niemcy

 9. MDM DREYER AG

  Szwajcaria

 10. SML IMPORT EXPORT

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Suszone owoce - Import eksport

Liczba wyników

2739 przedsiębiorstwa