• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • koty - pokarm

Wyniki dla

Koty - pokarm - Import eksport

 1. TROPICAL

  Polska

  Od 45 lat karmy TROPICAL cieszą się dużą popularnością i uznaniem w branży akwarystycznej. Eksportowane są do ponad 80 krajów na całym świecie Nasza oferta: •PRODUKT UZDATNIAJĄCY WODĘ Produkty uzdatniające wodę Tropical zawierają wszystkie niezbędne składniki do uzdatnienia wody w akwarium i dostosowania jej do potrzeb jego mieszkańców. Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne sole przydatne podczas transportu i wylęgu. •PRO DEFENCE - POKARMY W LINII PROBIOTYCZNEJ PRO DEFENCE obejmuje pokarmy z probiotykiem przeznaczone do codziennego karmienia ryb. Pokarmy dostępne są w czterech rozmiarach: Rozmiar Mikro, XXS, S i M. •SOFT LINE - INNOWACYJNA KONCEPCJA PRODUKTÓW AKWARYSTYCZNYCH Miękkie granulki, wysoka hydrostabilność, wyjątkowa przyswajalność i bogactwo składników odżywczych - to naprawdę wyjątkowe cechy tej linii produktów akwarystycznych. Polski producent opracował unikalną metodę produkcji miękkich pokarmów ekstrudowanych, które są atrakcyjniejsze dla ryb i łatwiejsze do strawienia. •TROPICAL PREMIUM LINE Linia Premium obejmuje zarówno pokarmy uniwersalne, jak i specjalistyczne, przeznaczone do karmienia ryb o specyficznych wymaganiach żywieniowych. •TROPICAL MARINE POWER Jest to linia pokarmów, środków do uzdatniania wody, soli morskiej przeznaczona dla akwariów morskich. W ofercie Tropical nie mogło zabraknąć specjalistycznych pokarmów dla ozdobnych ryb stawowych dedykowanych dla karpi koi, jesiotrów i innych gatunków.

 2. NUOVA FATTORIA SRL

  Włochy

  Nuova Fattoria SRL produkuje kompletne karmy dla psów i kotów, z certyfikatem „Made in Italy 100%”, na bazie kukurydzy, wieprzowej mączki mięsnej, tłuszczu wieprzowego, witamin i minerałów, które dostarczają zwierzętom wszystkich składników niezbędnych do prawidłowego metabolizmu. „W produkcji wykorzystywana jest technologia selektywnego wytłaczania; produkty są oferowane przede wszystkim pod marką NUOVA FATTORIA. Firma daje klientom do dyspozycji własne know-how i technologie produkcyjne, umożliwiając tworzenie prywatnych marek.

 3. CBR RESEARCH

  Francja

  Firma CBR RESEARCH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oleje roślinne. Jest również obecna w dziedzinach Koty - pokarm, Zwierzęta domowe - artykuły, krokiety dla zwierząt, zwierzeta do towarzystwa, psy, produkty dla zdrowia i pielęgnacji zwierząt, produkt naturalny, konopie, i krokiety dla psów. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. SDGA CROQUETTES

  Francja

  Firma SDGA CROQUETTES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, Psy - pokarm, Koty - pokarm, dog accessory, i żywność pochodzenia naturalnego dla psów. Ma siedzibę w Saint-Genest-Lerpt, Francja.

 5. COLONEL GUSTAVE

  Belgia

  Firma COLONEL GUSTAVE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pokarm dla zwierząt domowych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, krokiety dla zwierząt, krokiety dla psów, krokiety dla kotów, żywność pochodzenia naturalnego dla zwierząt, Psy - pokarm, karma mokra dla kotów, i karma mokra dla psów. Ma siedzibę w Landenne, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRIMOFOOD GMBH

  Niemcy

  Firma PRIMOFOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasze dla zwierząt hodowlanych. Jest również obecna w dziedzinach Psy - pokarm, Koty - pokarm, karmy dla zwierząt, Karma i pasze dla zwierząt, integratory dietetyczne dla psów, Psy - pokarm, i Koty - pokarm. Ma siedzibę w Rottenburg, Niemcy.

 2. FITMIN

  Republika Czeska

 3. DFC PET IC VE DIS TIC.LTD.STI.

  Turcja

 4. EFFEFFE PET FOOD TURKIYE

  Turcja

 5. HOURAL'S FOOD

  Francja

 1. OZIDEAL AHMET AYRANCI

  Turcja

 2. AVALON PETFOOD

  Holandia

 1. FEDOR® PREMIUM TIERNAHRUNG

  Austria

 2. DR PET

  Hiszpania

 3. HILL'S PET NUTRITION

  Belgia

 4. JOSERA GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. CNR TREND

  Turcja

 6. ALSO SRL

  Włochy

 7. BOSNET GROUP DOO

  Bośnia i Hercegowina

 8. TELEPIENSO

  Hiszpania

 1. TIERBEDARF-HEMA

  Niemcy

 2. BUCHA PET SHOP

  Ukraina

 3. SOMALI TURIZM ORGANIZASYON SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turcja

 4. TAST ME! PETFOOD

  Holandia

 5. STE VERNON PIERRE

  Francja

 6. Sirin Patilerim Petshop

  Turcja

 7. DEUERER PETCARE FRANCE

  Francja

 8. MACKAFOOD

  Turcja

 9. LA NORMANDISE

  Francja

 10. C&D FOODS (DRIFFIELD) LTD

  Zjednoczone Królestwo

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo