• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal i metale - spawanie i lutowanie

Wyniki dla

Stal i metale - spawanie i lutowanie - Import eksport

 1. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 2. STELLA S.R.L.

  Włochy

  STELLA srl to włoska firma specjalizująca się w dostarczaniu stopów i topników do lutowania twardego, lutowania miękkiego i spawania. Oferujemy pełną gamę wysokiej jakości produktów w różnych formatach, standardowych oraz personalizowanych z myślą o szczególnych wymaganiach: pręty gołe, powlekane i rdzeniowe, druty wypełnione i rdzeniowe, taśmy wypełnione i trójmetaliczne, pierścienie, dyski, podkładki, skrawki, kabłąki, półprodukty ogółem. Stopy srebra i miedziano-fosforowe, ołowiane oraz stopy miedzi, aluminium i cynkowo-aluminiowe, stopy miękkie, stopy niklowe, proszki i pasty, topniki do lutowania płomieniowego, indukcyjnego, w piecu. Stopy aluminium, aluminiowo-magnezowe, stale niskostopowe i nierdzewne do spawania gazowego i spawania TIG i MIG aluminium, miedzi, stali węglowe i stali nierdzewnej. Proponujemy produkty o dużej wartości dodanej, zapewniając zawsze wysoką jakoś i zgodność z międzynarodowymi normami, standardami technicznymi i środowiskowymi.

 3. MECANIC SYSTEMS SA

  Belgia

  Utworzona w roku 1978 firma Mecanic Systems wykorzystuje swoje doświadczenie w wykrawaniu i obróbce blachy na potrzeby klientów, stawiając sobie za główny cel zapewnienie doskonałej jakości produktów i obsługi, które w maksymalnym stopniu spełnią wymogi klientów. Długotrwały sukces Mecanic Systems opiera się na takich elementach jak: Nieustanny rygor, na każdym etapie powstawania produktu. Jeden z największych parków maszyn w Belgii, składający się z najbardziej wydajnych urządzeń na obecnym rynku, pozwalający na cięcie na płasko wszystkich materiałów w małych lub dużych seriach. Stały zapas materiałów i surowców (stal, stal nierdzewna, aluminium, pleksi, pcv, itp.). To pozwala nam zadowolić klientów w Europie, produkować kilka różnych typów elementów miesięcznie! Jeśli nie macie najnowocześniejrzych narzędzi produkcji lub wasze urządzenia nie mają wystarczającej zdolności produkcyjnej, wykorzystajcie nasze.

 4. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

 5. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

  Założona w 2020 roku firma Alsen Services Ltd. jest międzynarodową firmą podwykonawczą z Portugalii. Świadczymy usługi podwykonawcze w różnych dziedzinach, takich jak produkcja metali, prace spawalnicze, montaż metali. Nasza oferta obejmuje prace na takich konstrukcjach metalowych jak kotły, statki i okręty w stoczniach, zbiorniki wszelkiego rodzaju, prace spawalnicze dla MIG-MAG 135-136, TIG 141 oraz MMAW 111. Skontaktuj się z nami bez wahania, aby uzyskać więcej informacji!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CMS 3 GMBH

  Niemcy

 2. OCO ORTENAUER GASE GMBH

  Niemcy

 3. CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH

  Niemcy

 5. FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. MARKEFKA & WITTIG SCHWEISSEREI U. ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Niemcy

 2. NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT

  Niemcy

 1. BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH

  Niemcy

 2. HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK

  Niemcy

 3. ALFA-ROTEC GMBH

  Niemcy

 4. THERMACUT GMBH

  Niemcy

 5. FZF FÜGETECHNIK GMBH

  Niemcy

 6. JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

 7. BERNHARD MEHLER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 8. VIPACO INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

 1. M. MÜTZE GMBH

  Niemcy

 2. FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE

  Niemcy

 3. WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 4. MITEV EOOD

  Bułgaria

 5. TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG

  Niemcy

 6. SONIKKS® ULTRASONICS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 7. HARRIS DEUTSCHLAND EINE BETRIEBSSTÄTTE DER LINCOLN ELECTRIC GMBH

  Niemcy

 8. MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK

  Niemcy

 9. CARL BENSON & SOHN GMBH

  Niemcy

 10. ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Stal i metale - spawanie i lutowanie - Import eksport

Liczba wyników

1428 przedsiębiorstwa