• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal i metale - spawanie i lutowanie

Wyniki dla

Stal i metale - spawanie i lutowanie - Import eksport

 1. ROKVELAS, UAB

  Litwa

  Rokvelas UAB to litewska firma oferująca usługi obróbki metali dla produkcji młoseryjnej i seryjnej. Mamy 11-letnie doświadczenie w eksporcie naszych produktów i usług. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, obróbce CNC. Zapewniamy pełen pakiet usług zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług: produkcja, umowa ogólna, kompletacje, różne pokrycia, logistyka i wiele innych. Usługi: wykrawanie CNC; gięcie CNC; toczenie CNC; frezowanie CNC; cięcie piłą taśmową; spawanie; szlifowanie na płasko; walcowanie arkuszy; Możliwe wykończenia: głębokie cynkowanie na gorąco (ogniowe); malowanie proszkowe; piaskowanie i malowanie na mokro; różnorodne powlekanie galwaniczne. Wszystkie nasze konstrukcje stalowe spełniają wymagania normy EN 1090-1, 2. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

 2. MR INDUSTRIES

  Dania

  MR INDUSTRIES jest prywatną firmą specjalizującą się w podwykonawstwie usług obróbki CNC w celu produkcji wysokiej jakości komponentów toczonych i frezowanych. Z biegiem czasu staliśmy się czołowym dostawcą podzespołów obrabianych maszynowo dla różnych sektorów przemysłu. Nasze szerokie możliwości pozwalają nam produkować komponenty w partiach dowolnej wielkości, od prototypów po zamówienia wielkoseryjne. Dzięki głowicom ślizgowym o średnicy od 1mm do 32mm, możemy sprostać szerokiemu zakresowi wymagań. W MR Industries zdobyliśmy solidną reputację dzięki dostarczaniu precyzyjnie obrobionych komponentów i części z naciskiem na opłacalność i wydajność. Wykorzystanie zaawansowanej technologii Citizen pozwala nam obsługiwać wszystko, od projektów prototypowych i małoseryjnych po duże serie prodykcyjne precyzyjnie obrobionych komponentów i części. Wyposażeni w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC, pracujemy na w pełni automatycznych magazynowych podajnikach prętów zapewniających nieprzerwaną produkcję. Zdolność ta pozwala nam zapewnić najbardziej efektywne terminy realizacji zamówień i wysokiej jakości precyzyjnie obrobione komponenty. Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Państwem jako cenionym partnerem biznesowym. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub w sprawie zapytań.

 3. OM GLOBAL TRADE CO. LTD.

  Turcja

  OM Global Trade Co. Ltd. zajmuje się zapotrzebowaniem rynku międzynarodowego wraz z lokalnymi producentami w branży stali węglowej i oferuje sprawne operacje importowe dla firm międzynarodowych. Jako rozwijające się przedsiębiorstwo, chętnie umożliwiamy międzynarodowym firmom uzyskanie właściwego produktu o wysokiej jakości i w dobrej cenie. Naszym głównym dostawcą oprócz wielu innych jest Erkare Metal Products Inc, producent drutu i wyrobów stalowych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki szerokiej gamie dostawców możemy oferować nasze doświadczenie w zakresie produktów stalowych dostosowanych do potrzeb klienta oraz rozwiązania "pod klucz" dla projektów konstrukcji stalowych lub ogrodzeń z drutu. Mamy solidnych dostawców i wiele poniżej wymienionych opcji na potrzeby klientów: •Projekty konstrukcji stalowych •Projekty ogrodzeń z drutu •Ogrodzenia tymczasowe •Drut ostrzowy typu BTO i CBT •Drut kolczasty •Siatka druciana •Panele siatkowe 3D i 2D •Metalowe bramy dla pojazdów i furtki dla pieszych •Części montażowe paneli słonecznych •Akcesoria i elementy stalowe do turbin wiatrowych •Mobilne rozwiązania do kontroli tłumu i zapewnienia bezpieczeństwa •Systemy regałów magazynowych do dużych obciążeń •Bariery ochronne dla autostrad lub niestandardowych projektów Nasza sieć i jej powiązanie z dostawcami umożliwiają elastyczność w wyborze dostawców i oferują naszym klientom zorganizowane i bezproblemowe operacje importowe. Dzięki naszemu zaangażowanemu, stabilnemu i responsywnemu podejściu, ograniczysz ryzyko związane z importem od przypadkowych dostawców i przekonasz się o łatwości prowadzenia interesów z OM Global Trade.

 4. MECANIC SYSTEMS SA

  Belgia

  Utworzona w roku 1978 firma Mecanic Systems wykorzystuje swoje doświadczenie w wykrawaniu i obróbce blachy na potrzeby klientów, stawiając sobie za główny cel zapewnienie doskonałej jakości produktów i obsługi, które w maksymalnym stopniu spełnią wymogi klientów. Długotrwały sukces Mecanic Systems opiera się na takich elementach jak: Nieustanny rygor, na każdym etapie powstawania produktu. Jeden z największych parków maszyn w Belgii, składający się z najbardziej wydajnych urządzeń na obecnym rynku, pozwalający na cięcie na płasko wszystkich materiałów w małych lub dużych seriach. Stały zapas materiałów i surowców (stal, stal nierdzewna, aluminium, pleksi, pcv, itp.). To pozwala nam zadowolić klientów w Europie, produkować kilka różnych typów elementów miesięcznie! Jeśli nie macie najnowocześniejrzych narzędzi produkcji lub wasze urządzenia nie mają wystarczającej zdolności produkcyjnej, wykorzystajcie nasze.

 5. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

 2. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

  Firma J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Wyroby kowalskie, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Schody i poręcze, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Siatki metalowe, konstrukcje przemysłowe, Wyroby kowalskie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalia.

 3. ALFA-ROTEC GMBH

  Niemcy

  Firma ALFA-ROTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 5. NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT

  Niemcy

  Firma NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Bad Dürkheim, Niemcy.

 1. BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Gerlingen, Niemcy.

 2. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 1. FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Neuhof, Niemcy.

 2. MARKEFKA & WITTIG SCHWEISSEREI U. ROHRLEITUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma MARKEFKA & WITTIG SCHWEISSEREI U. ROHRLEITUNGSBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Kelheim, Niemcy.

 3. OCO ORTENAUER GASE GMBH

  Niemcy

  Firma OCO ORTENAUER GASE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Schwanau, Niemcy.

 4. PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH

  Niemcy

  Firma PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 5. CMS 3 GMBH

  Niemcy

  Firma CMS 3 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 6. HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK

  Niemcy

  Firma HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Bad Endbach, Niemcy.

 7. THERMACUT GMBH

  Niemcy

  Firma THERMACUT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 8. FZF FÜGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FZF FÜGETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 1. BERNHARD MEHLER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BERNHARD MEHLER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Hilden, Niemcy.

 2. JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Kalletal, Niemcy.

 3. FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE

  Niemcy

  Firma FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 4. M. MÜTZE GMBH

  Niemcy

  Firma M. MÜTZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Medebach, Niemcy.

 5. WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 7. MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK

  Niemcy

  Firma MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Bärnau, Niemcy.

 8. TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG

  Niemcy

  Firma TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Cottbus, Niemcy.

 9. CARL BENSON & SOHN GMBH

  Niemcy

  Firma CARL BENSON & SOHN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. FASA - FONDERIE ET ATELIERS MÉCANIQUES D'ARDON SA

  Szwajcaria

  Firma FASA - FONDERIE ET ATELIERS MÉCANIQUES D'ARDON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Ardon, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal i metale - spawanie i lutowanie - Import eksport

Liczba wyników

1396 Przedsiębiorstwa