• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal i metale - spawanie i lutowanie

Wyniki dla

Stal i metale - spawanie i lutowanie - Import eksport

 1. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA to portugalska firma założona w 1996 roku i jako najlepszy partner outsourcingowy specjalizuje się w produkcji z zakresu mechaniki precyzyjnej – cięcie 3, 4 lub 5 sztuk (aluminum, stal lub stal nierdzewna). Zaopatrujemy całą Europę Środkową i Północną, świadcząc usługi obróbki precyzyjnej CNC, spawania, opracowywania projektów niestandardowych, outsourcingu na zamówienie, produkcji średnich serii, precyzyjnej obróbki CNC komponentów ze stopów metali, rozwoju projektów i montażu. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO ma zespół ekspertów technicznych, który zapewni Twojej firmie szybkie terminy realizacji oraz wsparcie klienta na wszystkich etapach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 2. H.P. WIRTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nie wystarcza nam certyfikacja zgodnie z systemem zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2008. W celu zapewnienia stałej wysokiej jakości produktów końcowych, zaczynamy od zapewnienia jakości półfababrykatów i naszej produkcji z użyciem najnowocześniejszych urządzeń pomiarowych w celu ułatwienia pracy z naszymi produktami. W procesie lutowania nie tylko składniki stopu lutowniczego decydują o wysokiej niezawodności procesu, lecz także w szczególności czystość powierzchni produktu. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantować niezmiennie wysoką jakość. polegamy na wykwalifikowanych pracownikach, sprawdzonych metodach kontroli jakości i najnowszych systemach testowych. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za środowisko i zrównoważony rozwój, dlatego uwzględniamy nie tylko objęte przepisami wymagania w zakresie ochrony środowiska.

 3. MR INDUSTRIES

  Dania

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES jest prywatną firmą specjalizującą się w podwykonawstwie usług obróbki CNC w celu produkcji wysokiej jakości komponentów toczonych i frezowanych. Z biegiem czasu staliśmy się czołowym dostawcą podzespołów obrabianych maszynowo dla różnych sektorów przemysłu. Nasze szerokie możliwości pozwalają nam produkować komponenty w partiach dowolnej wielkości, od prototypów po zamówienia wielkoseryjne. Dzięki głowicom ślizgowym o średnicy od 1mm do 32mm, możemy sprostać szerokiemu zakresowi wymagań. W MR Industries zdobyliśmy solidną reputację dzięki dostarczaniu precyzyjnie obrobionych komponentów i części z naciskiem na opłacalność i wydajność. Wykorzystanie zaawansowanej technologii Citizen pozwala nam obsługiwać wszystko, od projektów prototypowych i małoseryjnych po duże serie prodykcyjne precyzyjnie obrobionych komponentów i części. Wyposażeni w najnowocześniejsze centra obróbcze CNC, pracujemy na w pełni automatycznych magazynowych podajnikach prętów zapewniających nieprzerwaną produkcję. Zdolność ta pozwala nam zapewnić najbardziej efektywne terminy realizacji zamówień i wysokiej jakości precyzyjnie obrobione komponenty. Z niecierpliwością czekamy na możliwość współpracy z Państwem jako cenionym partnerem biznesowym. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji lub w sprawie zapytań.

 4. MECANIC SYSTEMS SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Utworzona w roku 1978 firma Mecanic Systems wykorzystuje swoje doświadczenie w wykrawaniu i obróbce blachy na potrzeby klientów, stawiając sobie za główny cel zapewnienie doskonałej jakości produktów i obsługi, które w maksymalnym stopniu spełnią wymogi klientów. Długotrwały sukces Mecanic Systems opiera się na takich elementach jak: Nieustanny rygor, na każdym etapie powstawania produktu. Jeden z największych parków maszyn w Belgii, składający się z najbardziej wydajnych urządzeń na obecnym rynku, pozwalający na cięcie na płasko wszystkich materiałów w małych lub dużych seriach. Stały zapas materiałów i surowców (stal, stal nierdzewna, aluminium, pleksi, pcv, itp.). To pozwala nam zadowolić klientów w Europie, produkować kilka różnych typów elementów miesięcznie! Jeśli nie macie najnowocześniejrzych narzędzi produkcji lub wasze urządzenia nie mają wystarczającej zdolności produkcyjnej, wykorzystajcie nasze.

 5. ALSEN SERVICES LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARXAM PROJECT

  Polska

  Verified by europages badge
 2. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Wyroby kowalskie, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Schody i poręcze, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Siatki metalowe, konstrukcje przemysłowe, Wyroby kowalskie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalia.

 3. ALFA-ROTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFA-ROTEC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. CMS 3 GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CMS 3 GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Kaiserslautern, Niemcy.

 5. FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRONIUS DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Neuhof, Niemcy.

 1. CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL CLOOS SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Haiger, Niemcy.

 2. PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PEUKER SPORTGERÄTEBAU & METALLVERARBEITUNG ERHARD PEUKER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Arnsberg, Niemcy.

 1. BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BESUCH SCHWEISSTECHNIK HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Gerlingen, Niemcy.

 2. HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HSF INDUSTRIETECHNIK GMBH DIAMANTTECHNIK - EDELSTAHLTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Bad Endbach, Niemcy.

 3. OREMUS S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Firma OREMUS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Prostowanie stali i metali, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Szlifowanie stali i metali, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Spawanie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przędzalnictwo, skręcanie i nitkowanie - maszyny i urządzenia, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Pribram, Republika Czeska.

 4. NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NELKE GMBH - PIPELINE EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Bad Dürkheim, Niemcy.

 5. THERMACUT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THERMACUT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 6. FZF FÜGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FZF FÜGETECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Freiberg, Niemcy.

 7. JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOACHIM ZENS WIDERSTANDSCHWEISSTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Kalletal, Niemcy.

 8. FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FORSTHOFF GMBH HEISSLUFT-SCHWEISSGERÄTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 1. M. MÜTZE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma M. MÜTZE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Medebach, Niemcy.

 2. WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WERNER BRIESEMEISTER GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. CARL BENSON & SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CARL BENSON & SOHN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÜHLMEIER SCHWEISSTECHNIK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Bärnau, Niemcy.

 5. TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECHNISCHE GASE & SCHWEISSTECHNIK SCHWANIG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Cottbus, Niemcy.

 6. FASA - FONDERIE ET ATELIERS MÉCANIQUES D'ARDON SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FASA - FONDERIE ET ATELIERS MÉCANIQUES D'ARDON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Ardon, Szwajcaria.

 7. ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESCHMANN SCHWEISSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 8. ST.AN MECHANICS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ST.AN MECHANICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - spawanie i lutowanie, wytaczanie metali, konstrukcje mechaniczne, Stal i metale - spawanie i lutowanie, i frezowanie. Ma siedzibę w Spilamberto, Włochy.

 9. MSR WALA

  Niemcy

  Od 2015 roku jesteśmy profosjonalnym i niezawodnym kontaktem w zakresie wszelkiego rodzaju napraw pras, maszyn, urządzeń, robotów, konstrukcji wysokiej jakości. Nasi pracownicy nieustannie służą pomocą i wsparciem. Prowadzimy szeroko zakrojone doradztwo i poświęcamy odpowiednio dużo czasu na zaspokojenie Twoich indywidualnych życzeń. Pokażemy Ci nowe możliwości i pomożemy w znalezieniu odpowiedniego dla Ciebie rozwiązania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłemu kontaktowi z klientem wiemy, co jest ważne i postawiliśmy sobie za cel realizację żądania klienta z zapewnieniem jak największej satysfakcji.

 10. KPX POLSKA

  Polska

  KPX Polska s. c. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branżyspawalnictwa. Działalność spółki KPX obejmuję sprzedaż najwyższej jakościdrutu spawalniczego.Zdając sobie sprawę iż w czasach, kiedy pozyskiwanie nowych klientów niejest prosto a konkurencja stale wzrasta, postawiliśmy sobie za cel przedewszystkim jakość i solidność naszych artykułów spawalniczych.Chcemy, aby każdy szczegół dopracowany był w stu procentach, dlatego teżwszystkie nasze produkty są poddawane ścisłej kontroli jakości przeznajbardziej renomowane firmy na świecie.Każdy produkt spełnia najwyższe wymagania potwierdzone odpowiednimicertyfikatami.Jednak dostarczanie doskonałej jakości produktów przy bardzo konkurencyjnychcenach nie jest dla nas wystarczające. Każdego klienta traktujemy poważnie iumożliwiamy doskonałą obsługę. Oprócz zapewnienia ciągłego i intensywnegokontaktu między nami a Państwem, pragniemy zagwarantować pewność isolidność, także w przyszłości.Serdecznie zapraszamy do współpracy! !

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal i metale - spawanie i lutowanie - Import eksport

Liczba wyników

1413 Przedsiębiorstwa