• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • small metal parts

Wyniki dla

Small metal parts - Import eksport

 1. DOGA MAKINA

  Turcja

  Verified by europages badge

  Doga Makina jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Istambule, posiadającym ponad 44 letnie (od 1978 roku) doświadczenie w produkcji. Nasz główny zakres działalności obejmuje wytwarzanie elementów precyzyjnych, obróbkę skrawaniem CNC, produkcję uchwytów hydraulicznych, odlewnictwo i obróbkę wykończeniową oraz inne. Doga Makina jest w Turcji dobrze znaną marką z uwagi na produkcję elementów pomocniczych, walcowanych krążków, rolek, pierścieni, itp. Zważywszy na wysokie standardy naszej produkcji, od 2001 roku posiadamy certyfikat ISO 9001. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą elementów precyzyjnych, zgodnie z życzeniami klienta. Możemy zapewnić Ci: elementy poddane precyzyjnej obróbce skrawaniem CNC, elementy precyzyjne odlewane kokilowo, elementy precyzyjne formowane wtryskowo, elementy formowane MIM, precyzyjne elementy tłoczone, oprzyrządowanie do formowania tworzyw sztucznych. Kompleksowe usługi, takie jak niestandardowe, zautomatyzowane projektowanie i produkcja. Wszystkie nasze urządzenia CNC pochodzą z Niemiec, Japoni, Korei. Ponadto, produkujemy seryjnie elementy metalowe toczone, frezowane i cięte, zgodnie z wymaganiami rysunku technicznego. Dzięki naszemu wysoko wykwalifikowanemu zespołowi, działamy w sektorze żelaza i stali, budowlanym, energetycznym, motoryzacyjnym, przemysłu obronnego i wielu innych – w Turcji i na świecie! Nie wahaj się skontaktować się z nami! Zalety zamawiania elementów obrabianych CNC u Doga Makina: - Szybka realizacja - Precyzja - Wykończenia zgodnie z życzeniami klienta - Wybór materiałów - Kontrola jakości - Szybka dostawa na terenie Europy

 2. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO LDA to portugalska firma założona w 1996 roku i jako najlepszy partner outsourcingowy specjalizuje się w produkcji z zakresu mechaniki precyzyjnej – cięcie 3, 4 lub 5 sztuk (aluminum, stal lub stal nierdzewna). Zaopatrujemy całą Europę Środkową i Północną, świadcząc usługi obróbki precyzyjnej CNC, spawania, opracowywania projektów niestandardowych, outsourcingu na zamówienie, produkcji średnich serii, precyzyjnej obróbki CNC komponentów ze stopów metali, rozwoju projektów i montażu. MECALTEX MECANICA GERAL DE PRECISÃO ma zespół ekspertów technicznych, który zapewni Twojej firmie szybkie terminy realizacji oraz wsparcie klienta na wszystkich etapach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

 3. HERA HERM. RAHMER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jeśli chodzi o przechowywanie, zabezpieczanie lub przemieszczanie firma HERA to właściwy wybór. Od etapu planowania do seryjnej produkcji: HERA zaprojektuje i wyprodukuje odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie z drutu, taśmy, rury lub zespołów. HERA dostarczy Ci wszystkie metalowe artykuły służące do przechowywania, zabezpieczania i przenoszenia: - wysoka jakość materiałów - w każdej możliwej geometrii – zgodne z normami dotyczącymi wysokich wymogów bezpieczeństwa - na żądanie zatwierdzenia i potwierdzenia kontroli technicznej. Dzięki certyfikowanemu zarządzaniu jakością zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001 firma HERA Herm Rahmer GmbH & Co. KG gwarantuje, że zawsze otrzymasz wysokiej jakości produkty spełniające wymagania "Made in Germany".

 4. EREDI BAITELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Produkcja części i komponentów zaprojektowanych wg planów, od 1, 5 mm do 37 mm, z mosiądzu, aluminium, AVP i miękkiej stali. Warsztat mechaniki precyzyjnej, obróbka precyzyjna dla sektorów: samochodowego, ogumienia, do zastosowania hydro i termo-sanitarnego, złączki gazowe, zawory, armatura. Działalność przedsiębiorstwa Eredi Baitelli SpA opiera się na strategicznych filarach, którymi są doświadczenie, zdolności dostosowawcze i technologia. Przedsiębiorstwo posiadające certyfikat ISO 9001.

 5. CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  CEGA METAL MAKINA SAN. TIC. LTD. STI. jest tureckim przedsiębiorstwem, wyspecjalizowanym w produkcji metalowych części i komponentów, a także gotowych wyrobów metalowych. Nasza oferta produktowa obejmuje wyroby dla branży motoryzacyjnej, takie jak fotele kierowcy, fotele do pojazdów użytkowych, ramy foteli, ramy oparć, elementy do mocowania podłokietników, itp. Świadczymy usługi dla branży motoryzacyjnej, dzięki naszym liniom spawalniczym, tłoczenia i montażowym. Pod marką CEGA BABY, oferujemy także nosidełka dla niemowląt, wózki spacerowe, chodziki, rowerki biegowe bez pedałów dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Wysoka jakość i satysfakcja klienta są naszymi priorytetami. Stawiamy sobie za zadanie dostarczanie naszym klientom niezawodnych produktów po przystępnej cenie, w uzgodnionym terminie, spełniając w ten sposób ich oczekiwania i potrzeby. Zawsze stosowaliśmy nasze kluczowe wartości: uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, praca zespołowa i ciągłe doskonalenie. Otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001: 2015. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kovinoplastika Lož to międzynarodowa firma z 70-letnią tradycją, z siedzibą w Słowenii. Naszym celem jest spełnienie wymagań naszych klientów w zakresie produktów funkcjonalnych i jakościowych z możliwością wykonania komponentów niestandardowych na zamówienie. Nasze podejście typu "ONE-STOP-SHOP" czyli kompleksowej obsługi zapewnia rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, od badań i rozwoju po produkt końcowy. Działając zgodnie z międzynarodowymi standardami, możemy poszczycić się certyfikatami takimi jak ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949. Specjalizujemy się w różnych branżach, w tym motoryzacyjnej, sportowej, elektronicznej, bezpieczeństwa, rolniczej i budowlanej i jesteśmy zaufanym partnerem w dążeniu do doskonałości produkcji. Nasze kompetencje i najnowsze technologie zapewniają znakomitą wydajność wszystkich naszych głównych linii produkcji. Obejmuje to odlewanie ciśnieniowe stopów cynku, mechaniczną transformację stali, głębokie tłoczenie, wyrób narzędzi, galwaniczną obróbkę powierzchni i montaż. Nasze zaangażowanie w precyzję i satysfakcję przyczynia się do naszego sukcesu w różnych sektorach.

 2. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 3. ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma ARPIAL - METALURGICA LIGEIRA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, Gięcie stali i metali, Hutnictwo i metalurgia - import-eksport, SMALL METAL PARTS, toczenie precyzyjne, obróbka CNC, fezowanie precyzyjne, prototypy CNC, i cięcie cnc. Ma siedzibę w Pontinha-Lisboa, Portugalia.

 4. MEBEL LOGISTIC POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma MEBEL LOGISTIC POLAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Śruby. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, obróbka metali, obróbka mechaniczna, Metal work, Okucia meblowe, Produkcja ram metalowych, i Produkcja nóg metalowych. Ma siedzibę w Obra, Polska.

 5. SALCA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SALCA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mechanika precyzyjna. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, toczenie ze sterowaniem numerycznym, toczenie precyzyjne, SMALL METAL PARTS, manufacture of small parts, frezowanie, bespoke galvanising, montaż drobnych części, i components for blinds. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GBM SRL LAVORAZIONI ALLUMINIO E LEGHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toczenie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Frezowanie stali i metali, Rozwiercanie stali i metali, Gwintowanie stali i metali, Gwintowanie wewnętrzne stali i metali, SMALL METAL PARTS, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Mechanika precyzyjna, Aluminium i stopy aluminium, i obróbki mechaniczne precyzyjne. Ma siedzibę w Pisogne, Włochy.

 2. FB TECNO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FB TECNO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury żelazne, Stal, SMALL METAL PARTS, Handel stalą, Rury żelazne, Stal, i SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 1. VORENS METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma VORENS METALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Mittersill, Austria.

 2. FAMIT SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAMIT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Jest również obecna w dziedzinach manufacture of small parts. Ma siedzibę w Carbonate, Włochy.

 3. VIOLLET INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma VIOLLET INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania metalowe i konfekcjonowanie towarów. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, SMALL METAL PARTS, Kontenery, Zbiorniki metalowe, Sheet metalwork, Metal work, Ślusarstwo metalowe, Spawanie mechaniczne, i Machining of metals. Ma siedzibę w Alby-Sur-Cheran, Francja.

 4. MATRICERÍA ARFE

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma MATRICERÍA ARFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Jest również obecna w dziedzinach matryce, injection moulds, obróbka części, i narzędzia do transformacji metali. Ma siedzibę w Fuenlabrada-Madrid, Hiszpania.

 5. SANI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SANI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biżuteria sztuczna. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, biżuteria, posrebrzane akcesoria do odzieży, i SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 6. TECNOSTAMP SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNOSTAMP SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Jest również obecna w dziedzinach manufacture of small parts. Ma siedzibę w Bovolenta, Włochy.

 7. SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCHIAVETTI S.A.S - ACCESSORI PER LA NAUTICA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Aprowizacja statków. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, drobnica żelazna, drobnica metalowa, SMALL METAL PARTS, i artykuły metalowe - hurt. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma P.E.L. PINTOSSI EMILIO SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Kucie i wygniatanie stali i metali, zawór kulowy, krany i zawory bezpieczeństwa do płynów łatwopalnych, SMALL METAL PARTS, zawory oleodynamiczne, Kucie i wygniatanie stali i metali, urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, i armatura. Ma siedzibę w Sarezzo, Włochy.

 1. METAL IN LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma METAL IN LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Spawanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, Frezowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Blacharstwo przemysłowe, Obrabiarki - części i osprzęt, Galwanizacja stali i metali, podwykonawstwo w walcowaniu cienkiej blachy, podwykonawstwo usług dla przemysłu samochodowego, i blacha. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 2. TAM - TORNERIA DI PRECISIONE

  Włochy

  TAM Przedsiębiorstwo R.S. (Torneria Automatica Magentina) to tokarnia specjalizująca się w kompleksowej i precyzyjnej obróbce z wykorzystaniem tokarek o przesuwnym i stałym wrzeciennikiem oraz wielowrzecionowych przeznaczonych do specjalnych produkcji. Wszystkie metale i tworzywa sztuczne o średnicy od 3 do 70, śruby specjalne, pręty formowane. Obróbka galwaniczna, cieplna, szlifowanie kłowe lub bezkłowe. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu stała się uznaną częścią panoramy włoskich tokarni.

 3. SINTER - M JSC

  Bułgaria

  Sinter-M JSC. jest firmą z branży maszyn specjalizującą się w produkcji, projektowaniu i wdrażaniu różnych narzędzi i technik, mającą duże możliwości w zakresie metody spiekania (lepiej znanej jako P/M) do produkcji części i elementów. Nasze produkty znajdują liczne zastosowania w różnych branżach. Do naszej produkcji używamy wysokiej jakości proszków metalu (żelaza, mosiądzu, miedzi, stali, stali nierdzewnej, bronzu, aluminium) ze Szwecji, Włoch, Niemiec i Rumunii. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy element P/M oraz elementy niewymienione powyżej, wykonywane na życzenie klienta. Typowe zastosowania spiekanych części do urządzeń mechanicznych obejmują: • przemysł samochodowy i innych pojazdów; • hydraulikę i pneumatykę• maszyny włókiennicze; • instrumenty pomiarowe; • zamki i osprzęt; • różny sprzęt elektryczny; • wykonujemy także elementy ozdobne do mebli, ogrodzeń i balustrad.

 4. GREEN DIRECTION

  Włochy

  sprzedaż hurtowa komputerów osobistych, akcesoriów komputerowych, kserokopiarek, małych metalowych części, sprzedaż tonerów, sprzedaż drukarek kolorowych i czarno-białych, odzyskiwanie złomu metalowego.AKCESORIA SPRZEDAŻ PC TELEFONY CZĘŚCI SPRZEDAŻ KOMPUTERY OSOBISTE TELEFONY KOMÓRKOWE UZUPEŁNIONE WKŁADY KOLOROWE I CZARNO-BIAŁE

 5. ERWIN PAULAT GMBH

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i dystrybucji akcesoriów do kluczy. Przy użyciu nowoczesnej technologii produkujemy elementy z tworzyw sztucznych i metali oraz eksportujemy je na cały świat. Nasze produkty to: Zawieszki do kluczy, zawieszki do kluczy hotelowych, łańcuszki na klucze, listwy wieszakowe, metalowe stojaki ekspozycyjne, szafki na klucze.

 6. METALFOLD SRL

  Włochy

  Awangardowe wyposażenie w branży części metalowych do motorów, w dziedzinie sportu, dla potrzeb kempingu, do zabawek, ozdób i dekoracji.

 7. DEPERI SRL

  Włochy

  Firma DEPERI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, metalowa drobnica żelazna toczona, złącza mosiężne, i Armatura sieci gazowej. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 8. I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE

  Włochy

  Firma I.C.F. SRL - VITERIA E MINUTERIE METALLICHE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Śruby specjalne na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach SMALL METAL PARTS, SMALL METAL PARTS, Śruby i nakrętki specjalne, Special screw, i standard screws. Ma siedzibę w Origgio, Włochy.

 9. BERLIER

  Francja

  Firma BERLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo precyzyjne, Zwijanie stali i metali, SMALL METAL PARTS, Kotlarstwo precyzyjne, Zwijanie stali i metali, SMALL METAL PARTS, i taśmociągi. Ma siedzibę w Saint Paul En Jarez, Francja.

 10. STEYR-WERNER TECHNISCHER HANDEL GMBH

  Austria

  Firma STEYR-WERNER TECHNISCHER HANDEL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze SMALL METAL PARTS. Ma siedzibę w Pasching, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo