• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie

Wyniki dla

Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie - Import eksport

 1. CAD-CAM ENGINEERING SOLUTION SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  CAD-CAM Engineering Solution oferuje usługi obróbki metali dla prototypów, produkcji małoseryjnej i seryjnej w zakresie obróbki części o bardzo wąskich tolerancjach i skomplikowanych kształtach. Naszą specjalnością jest: TOCZENIE CNC, FREZOWANIE, OBRÓBKA: 3, 4, 5 osiowa dla przemysłu lotniczego, naftowego i gazowego, farmaceutycznego, formuła 1. Rodzaje obrabianych części: Elementy aerostruktury, elementy aerodynamiki, zawory i komponenty, złącza podmorskie, elementy hydrauliczne. Materiały: Stopy aluminium, stal, stal nierdzewna, Inconel, tytan. Specjalne procesy: anodowanie, anodowanie twarde, polerowanie chemiczne, obróbka cieplna, obróbka brązująca. Produkujemy: krótkie serie (10-100szt.), średnie (100-5000 szt.), masowe (5000-30000 szt.). Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark produkuje w procesie obróbki plastycznej na zimo ciągnione, szlifowane, polerowane pręty stalowe, profile znormalizowane oraz profile specjalne w oparciu o rysunki z niemal wszystkich materiałów stalowych. Wysokiej jakości wyroby są stosowane głównie w budowie obiektów i maszyn, motoryzacji oraz technice energetycznej i medycznej. W fabryce firmy EZM Edelstahlzieherei Mark w Werdohl produkowane są farbiarki bębnowe i maszyny do produkcji sprężyn marki Proll & Lohmann, a także instalacje do termicznej i chemicznej obróbki powierzchni marki BAK. Firma EZM Metallbearbeitung und Service GmbH produkuje m.in. łożyskowania wrzecion, maszyny do prostowania materiałów okrągłych i profilowanych z napędzanymi rolkami prostującymi oraz w wersjach dostosowanych do potrzeb klienta. Innowacyjne kombinacje procesów wyżarzania, obróbki strumieniowej, prostowania i strugania w oddziale EZM Profil Bearbeitung w Rohr/Thüringen stanowią korzystną cenowo i konkurencyjną alternatywę dla technologii tradycyjnych.

 3. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fundamenty naszej firmy rodzinnej stworzyli prezesi, Manfred Eckardt i Thomas Eckardt. Obecnie jesteśmy firmą średniej wielkości. W 2002 roku obchodziliśmy 25-tą rocznicę powstania. Nasze przedsiębiorstwo zawsze kojarzyło się z niezawodnością, dobrą obsługą, ciągłością i wzrostem. W połowie 2001 roku zmarł prezes Manfred Eckardt, a wkrótce potem, w marcu 2002 roku, jego syn, Thomas Eckardt. W związku z tym w połowie 2002 roku nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa. Funkcję tę objęła Beate Eckardt i pełniła ją od marca 2002 do maja 2005 roku. Od dnia 01.06.2005 prezesem firmy Eckardt & Sohn GmbH jest i nadal pozostanie Axel Eckardt. Firma Eckardt & Sohn działa zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Dzięki bardzo bogatemu asortymentowi i wieloletniemu doświadczeniu, firma zawsze spełnia indywidualne życzenia klientów.

 4. OSSENBERG & GREFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza firma została założona w 1864 roku jako F. Ossenberg & Co. KG i obecnie jest własnością rodziny w piątym pokoleniu. Od czasu przejęcia firmy Julius Grefe KG w 1997 r. działamy pod nazwą "Ossenberg & Grefe". Oczywiście posiadamy również certyfikat zgodności z normą EN ISO 9001! Pierwotny program produkcyjny obu firm obejmował klamry, pierścienie i haki do przetwarzania tekstyliów i skóry. W miarę upływu czasu dodawano artykuły przeznaczone dla innych obszarów zastosowań. Oprócz klasycznej gamy produktów obecnie nasza produkcja koncentruje się na technicznym gięciu drutu, wykrawaniu i montażu artykułów dla ponad 1000 klientów z wielu branż. 60 pracowników produkuje na powierzchni ponad 5.000 m² ok. 500.000 części dziennie. Dzięki szerokiej gamie możliwości obróbki, własnej narzędziowni i galwanizerni jesteśmy w stanie szybko i ekonomicznie rozwiązywać skomplikowane zadania.

 5. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. OT-TORNESCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i know-how, jako firma posiadająca certyfikat DIN ISO 9001, specjalizujemy się w obróbce powierzchni aluminiowych. Oferujemy różne technologie, takie jak anodowanie bezbarwne i barwienie zanurzeniowe w stale dostępnej szerokiej gamie kolorów. Nasze usługi obejmują również częściowe uszlachetnianie elementów aluminiowych jako połączony proces chromowania i anodowania. Do tego dochodzi chromowanie na żółto i bezbarwna pasywacja aluminium z użyciem SurTec 650 spełniająca wymogi dyrektywy REACH. Nasze usługi obejmują również wytrawianie, pasywację i elektropolerowanie stali nierdzewnej. Na naszych nowoczesnych urządzeniach możemy obrabiać elementy o długości 2000 mm, szerokości 600 mm i głębokości 1000 mm. Terminowość, elastyczność i jakość wyróżniają nas i budują naszą dobrą reputację wśród naszych klientów krajowych i międzynarodowych. Poniżej znajdują się stosowane przez nas metody

 2. STAHL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Stahl Oberflächentechnik GmbH została założona w 1951 roku i od tego czasu jest prowadzona przez rodzinę, obecnie już jej trzecie pokolenie. Główną kompetencją jest szlifowanie i polerowanie mosiądzu i stali nierdzewnej w ramach podwykonawstwa. Produkcja elastyczna w małych i dużych seriach - orientacja na klienta jest obowiązkowa. Idealne powierzchnie - części metalowe podobne do skóry.

 3. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 4. METALLISIERWERK PETER SCHREIBER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Metallisierwerk Peter Schreiber KG powstała w 1923 roku. Do lat 40. firma zajmowała się głównie dekoracyjnym wykańczaniem powierzchni. Po 1950 r. funkcjonalne powierzchnie stają się coraz ważniejsze. Od tego momentu Peter Schreiber KG specjalizuje się w dziedzinie chromowania twardego, a także mechanicznej obróbki powierzchni chromowanych i metalowych. Dziś firma jest jedną z najważniejszych w swojej branży. Nasza wiedza fachowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Opatentowana powłoka Tfe-Lok® doprowadziła do założenia Tfe-Lok® Peter Schreiber GmbH w 1988 roku. Opracowanie wielu wariantów procesu doprowadziło do rozwiązań w wielu różnych obszarach zastosowań na całym świecie.

 5. YALCIN GROUP

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 roku Grupa Yalcin rozpoczęła swoją działalność jako jeden z pierwszych tureckich dystrybutorów dodatków galwanicznych. Z bogatą historią obejmującą trzy dekady, konsekwentnie jesteśmy w czołówce pionierskich rozwiązań galwanicznych w Turcji i poza nią. Produkując instalacje galwaniczne i prostowniki od 2006 roku, nasze zaangażowanie w innowacje doprowadziło nas do ustanowienia dwóch wyróżniających się marek w naszej grupie: Alphatech, specjalizującej się w szerokiej gamie produktów, od produkcji instalacji po wanny bębnowe, oraz Alphaworld, koncentrującej się na produkcji najwyższej jakości prostowników galwanicznych, prostowników do ładowania akumulatorów i nie tylko. Nasze flagowe produkty obejmują: •Sprzęt do instalacji produkcyjnych •Wanny do galwanizacji •Systemy wentylacji •Akcesoria. Zdobyliśmy silną pozycję w różnych branżach, obsługując cenionych klientów, takich jak Turkish Airlines, Aselsan, Autoliv i Ford. Od lotnictwa i telekomunikacji po motoryzację i galwanizację dekoracyjną - nasze doświadczenie obejmuje szerokie spektrum zastosowań. Jesteśmy dumni z naszego turecko-niemieckiego partnerstwa technologicznego, które stanowi podstawę naszej działalności. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań galwanicznych, od budowy instalacji po oczyszczanie ścieków i odpowiednio dostosowane chemikalia. Oferujemy kompleksowe wsparcie, od planowania projektu po produkcję, zapewniając naszym klienyom bezproblemowe doświadczenie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mamy odpowiednią chemię: Spojrzenie na naszą firmę; Filozofia naszej firmy opiera się na bezwarunkowej koncentracji na kliencie, co pozwoliło nam na ciągły wzrost i opracowywanie globalnych innowacji produktowych przez ponad 30 lat. Nasze wartości nie tylko kształtują naszą kulturę korporacyjną, ale są także źródłem silnej motywacji naszego wieloletniego zespołu pracowników, którzy każdego dnia starają się zapewnić najwyższą wydajność. Zespół; Nasze przywiązanie do motta "Doskonałość w rozwiązaniach galwanicznych" kształtuje nasze codzienne działania. Jako zespół wspólnie dbamy o to, aby nasi klienci zawsze otrzymywali optymalne produkty i usługi. Wartości; Wspólne kształtowanie przyszłości, kreatywność i innowacyjność przyświecają naszym działaniom. Uważnie słuchając, rozpoznajemy potrzeby. Działamy na zasadach równości i w oparciu o zaufanie. Oferowanie możliwości – wymaganie wydajności; Uczciwość i szacunek stanowią fundament naszej kultury sukcesu. Promujemy i wspieramy wykorzystanie potencjału. Uczciwość i przejrzystość są podstawą naszej komunikacji. Umożliwianie realizację pomysłów – ich odważne wdrażanie; Ciekawość postrzegamy jako pierwszy krok do postępu. Realizujemy dzisiaj i zapewniamy sukces jutro. Uczymy się na błędach. Radość z sukcesu; Z entuzjazmem realizujemy ambitne cele. Z pasją dążymy do doskonałości. Jesteśmy dumni z naszych sukcesów i mówimy o nich. Odpowiedzialność; Szanujemy i respektujemy podstawowe wartości naszego społeczeństwa.

 2. POHL METALL GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Produkcja elementów tłoczonych, elementy gięte z drutu, sprężyny, elementy rur i powierzchni oraz obróbka cieplna, biuro inżynierii w zakresie budowy maszyn - analizy materiału – za pomocą spektrometru rengenowskiego i iskrowego. Firma Pohl Metall z siedzibą w Ötztal-Bahnhof w Tyrolu / Austria oferuje wysokie kompetencje produkcyjne i wytwarza wyroby metalowe, które powstają w procesie wytłaczania, gięcia, prasowania i obróbki rur. Jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie produkcji małych elementów metalowych dla przemysłu i wytwórstwa. Produkujemy elementy tłoczone, gięte, sprężyny, rury, osprzęt kablowy i podzespoły montowane. Wspieramy naszych klientów od fazy opracowania prototypu po produkcję seryjną. Nasze usługi obejmują obróbkę metali w naszym zakładzie w Austrii włącznie z powierzchnią oraz obróbką cieplną, pakowaniem i kontrolą jakości.

 1. ANTWERPSE STAAL SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ANTWERPSE STAAL SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, steel for shipbuilding, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i blachy stalowe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 2. AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma AICS BUSINESS SOLUTIONS CELIK SANAYI VE TIC. LTD. STI., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Huty stali wysokiej jakości i stali stopowej. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Przekładnie zębate, mikrofuzja metodą traconego wosku, wytopy aluminiowe, obróbka cieplna, odlewanie piaskowe, cięcie laserowe, i stal do kucia matrycowego. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. SURCOTEC SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SURCOTEC SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obróbka cieplna stali i metali, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Galwanizacja stali i metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Plan-Les-Ouates Ge, Szwajcaria.

 4. BLASQEM, LDA.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma BLASQEM, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, sprzęt do obróbki powierzchniowej, urządzenia do śrutowania, i Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Maia, Portugalia.

 5. BERTOMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERTOMA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Sulzfeld, Niemcy.

 6. ALFRED KRUSE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFRED KRUSE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 7. ENVIRAL OBERFLÄCHENVEREDELUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ENVIRAL OBERFLÄCHENVEREDELUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Niemegk, Niemcy.

 8. AMMER & KADUK OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AMMER & KADUK OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Mengkofen, Niemcy.

 1. KARL KAMPKA

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL KAMPKA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 2. STARK ELOXAL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STARK ELOXAL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Lottstetten, Niemcy.

 3. PICKHARDT & GERLACH GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PICKHARDT & GERLACH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Balve, Niemcy.

 4. COATEC GESELLSCHAFT FÜR OBERFLÄCHENVEREDELUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma COATEC GESELLSCHAFT FÜR OBERFLÄCHENVEREDELUNG MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Schlüchtern, Niemcy.

 5. REINMUTH GALVANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REINMUTH GALVANIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Bürgstadt, Niemcy.

 6. FISCHER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FISCHER OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 7. KLAUS MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLAUS MÜLLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Neuenbürg, Niemcy.

 8. GSO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GSO OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Olching, Niemcy.

 9. EMIL VÖLLMIN & SÖHNE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EMIL VÖLLMIN & SÖHNE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach szlifowanie cylindryczne profili, szlifowanie prolili okrągłych na obrabiarkach CNC, szlifowanie Centerless, i stainless steel grinding works. Ma siedzibę w Bad Säckingen, Niemcy.

 10. STAIGER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STAIGER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Bösingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie - Import eksport

Liczba wyników

26 858 Przedsiębiorstwa