• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal i metale

Wyniki dla

Stal i metale - Import eksport

 1. IWD GMBH

  Niemcy

  Firma I W D to certyfikowany, prężny i nowoczesny producent elementów wykonanych na tokarkach CNC. Dostawca rozwiązań na potrzeby producentów pianek i tworzyw sztucznych, a także branży ortopedycznej. Indywidualne rozwiązania, planowanie, rozwój i produkcja we własnych zakładach pozwalają klientom szybko znaleźć optimum. Wieloletnie doświadczenie pracowników i specjalistyczny know-how sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy. Stale aktualizowany stan wiedzy technicznej zespołu I W D oraz proklienckie podejście personelu pozwala nam na stałe wdrażanie innowacyjnych zmian. Nasze mocne strony to jakość, elastyczność, terminowe dostawy i poradnictwo bezpośrednio u klienta.

 2. GRIMM AG

  Niemcy

  Indywidualne i niestandardowe rozwiązania w zakresie: wałów-części przekładni-kombinacji kół-zespołów. Jako przedsiębiorstwo high-tech w branży obróbki skrawaniem, już dawno wyszliśmy poza rolę zwykłego dostawcy. Widzimy siebie jako sprawnie działające koło zębate w coraz bardziej złożonym, sieciowym świecie produkcji. Grimm od dawna koncentruje się na czymś więcej niż tylko na poszczególnych częściach. Wszystkie usługi muszą być realizowane we właściwy sposόb, od pobierania próbek po dostawy dla naszych klientów. I właśnie ta spójna całościowa realizacja oznacza dla Państwa wartość dodaną, którą wyraźnie odczują Państwo - w każdym projekcie, który wspólnie realizujemy. Czysta produkcja. Staranne wykończenie. I dostarczają najwyższą jakość. Większa wartość firmy Grimm oznacza przede wszystkim integrację pionową. Ponieważ oferujemy kompletną obróbkę z jednego źródła - z technologią toczenia, technologią cięcia kół zębatych i technologią szlifowania w naszym własnym zakładzie.

 3. MEBA STEEL & INDUSTRIAL SUPPLIES TRADE GMBH

  Niemcy

  15 lat temu - w 2002 roku - założyliśmy w Düsseldorfie firmę handlową Meba Steel & Industrial Supplies Trade GmbH. W międzyczasie zostaliśmy docenieni zarówno w kraju jak i za granicą, ponieważ dzięki naszej rozległej wiedzy o rynku międzynarodowym jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów, dostarczając tylko wysokiej jakości materiały po konkurencyjnych cenach, szybko realizujemy zapytania, jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o specjalne życzenia, a w realizacji zamówień odznaczamy się niezwykłą precyzją. A przy okazji....... Czy wiesz jak rozwiązać problemy? To proste: Gdzie można znaleźć kogoś, kto rozwiąże problemy? Znalazłeś nas!

 4. MICRO TECH METAL LTD

  Polska

  MICRO-TECH jest polską firmą z siedzibą w Suwałkach. Specjalizujemy się w produkcji elementów stalowych formowanych na zimno na rynki międzynarodowe. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, dobrze wyszkolonej kadrze i dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające zlecenia. Efektem jest szybka i precyzyjna realizacja każdego zlecenia, połączona z profesjonalną obsługą klienta, fachowym doradztwem i konkurencyjnymi cenami rynkowymi. Jesteśmy obecni na rynku od ponad 25 lat i specjalizujemy się w produkcji: •MASZYN I URZĄDZEŃ: Maszyny ręczne, półautomatyczne oraz automatyczne do uruchomienia własnej produkcji. Pełne dostosowanie produkowanych maszyn do indywidualnych potrzeb klienta. •PRODUKTY: Formowane na zimno akcesoria stalowe i różne produkty na zamówienie klienta: - Osprzęt do ramek fotograficznych - Metalowe uchwyty, śruby, mocowania - Metalowe szafki - Metalowe akcesoria - Metalowe ogrodzenia i balustrady - Metalowe donice - Grille i kominki. •USŁUGI: Na materiałach powierzonych, takich jak wypalanie laserowe logotypów na przedmiotach metalowych, malowanie proszkowe detali, gięcie metalowych gniazd, konstruowanie stelaży meblowych do półek i stojaków. - Cięcie laserowe - Malowanie proszkowe - Frezowanie cnc - Naprawa maszyn - Regeneracja par - Budowa maszyn - Spawanie - Toczenie - Ramy meblowe - Gięcie blach - Wykonywanie form - Piaskowanie. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 5. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHAKUNT ENTREPRISES PVT LTD

  Indie

  Shakunt Enterprises Pvt. Ltd. is India jest największym producentem drutów MIG pod marką SANWALKA. Jesteśmy przedsiębiorstwem posiadającym certyfikat ISO-9001: 2015, certyfikaty takie jak Lloyd’s Register London, certyfikat CE, ABS, IRS i RDSO & BHEL. Dostarczamy elastyczne rozwiązania opakowaniowe dla marek własnych & marek OEM. Standardowa średnica drutu 0.60mm, 0, 80mm, 1.00mm, 1, 20mm, 1, 60mm, 2.00mm i 2, 40mm. Standardowe opakowanie: 1kg, 5kg, 12, 5kg i 15kg nawinięte na szpule i bęben Marathon, opakowanie 100kg i 250kg

 2. SHANDONG HUACHEN CONNECTING ROD CO., LTD.

  Chiny

  Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w badaniach i rozwoju oraz produkcji odkuwek matrycowych i korbowodów, posiadającym certyfikat IATF16949: 2016. Nasza firma, mieszcząca się w Chinach, dostarcza wysokiej jakości odkuwki matrycowe i korbowody do klientów działających w wielu branżach, takich jak silniki samochodowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze, pompy i kompresory-sprężarki lokomotyw. Dbamy o naszą reputację poprzez ciągłe inwestowanie w nowatorskie technologie, a także nasze oddanie wysokiej jakości i precyzji.

 3. DH LUX RECYCLING

  Luksemburg

  Firma DH LUX RECYCLING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach skup żelaza, Metale, obróbka metali, i urządzenia do recyklizacji metalu. Ma siedzibę w Kopstal, Luksemburg.

 4. HEIDENREICH GEHÄUSETECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma HEIDENREICH GEHÄUSETECHNIK GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Straßberg, Niemcy.

 5. LANDESVATTER CNC-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LANDESVATTER CNC-TECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Eppingen, Niemcy.

 1. ARTUR FARR GMBH + CO.KG

  Niemcy

  Firma ARTUR FARR GMBH + CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Jest również obecna w dziedzinach Turned parts with hexagon socket, CNC turned parts, Bolce karbowane, mechanika precyzyjna, części wytaczane z materiałów nierdzewnych, metalowe elementy precyzyjne, i elementy toczone wykonane z różnych materiałów. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 2. METPON GMBH

  Niemcy

  Firma METPON GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 1. CBA METALLVERARBEITUNG E. K.

  Niemcy

  Firma CBA METALLVERARBEITUNG E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Abenberg, Niemcy.

 2. HÄFNER GEWICHTE GMBH

  Niemcy

  Firma HÄFNER GEWICHTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Oberrot, Niemcy.

 3. KW-HOLDING GMBH

  Austria

  Firma KW-HOLDING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Flachau, Austria.

 4. KALMBACH TECHNOLOGIE E.K.

  Niemcy

  Firma KALMBACH TECHNOLOGIE E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Tübingen, Niemcy.

 5. MATTHIAS HAUSER GMBH

  Niemcy

  Firma MATTHIAS HAUSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Gosheim, Niemcy.

 6. BIEGETECHNIK STEINRÜCKEN GBR

  Niemcy

  Firma BIEGETECHNIK STEINRÜCKEN GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Olsberg, Niemcy.

 7. ALU-PROFIL-TEAM BERATUNG- UND VERKAUFS GMBH

  Niemcy

  Firma ALU-PROFIL-TEAM BERATUNG- UND VERKAUFS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Günzburg, Niemcy.

 8. D + E GMBH

  Niemcy

  Firma D + E GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Neuwied, Niemcy.

 1. HERMANN KREBS GMBH

  Niemcy

  Firma HERMANN KREBS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Niedereschach, Niemcy.

 2. BÜHLER METALLBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma BÜHLER METALLBEARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Seitingen-Oberflacht, Niemcy.

 3. LANDOLT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma LANDOLT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Gosheim, Niemcy.

 4. DIPL.-ING. BRECHT GMBH

  Niemcy

  Firma DIPL.-ING. BRECHT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Wannweil, Niemcy.

 5. P+V GMBH

  Niemcy

  Firma P+V GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Künzelsau, Niemcy.

 6. MASCHINENBAU RESSEL GMBH

  Niemcy

  Firma MASCHINENBAU RESSEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Bad Endorf, Niemcy.

 7. SEEBATECH GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma SEEBATECH GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Rhönblick-Seeba, Niemcy.

 8. WILKENING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILKENING GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Oberhausen, Niemcy.

 9. MILLTECH GMBH

  Austria

  Firma MILLTECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w St. Marienkirchen, Austria.

 10. THIERBACH GMBH

  Niemcy

  Firma THIERBACH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale. Ma siedzibę w Niedernhall, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal i metale - Import eksport

Liczba wyników

50 656 Przedsiębiorstwa