• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe

Wyniki dla

Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe - Import eksport

 1. TABELARAIZ

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Założone w lutym 2011 roku, Tableraíz jest czołowym przedsiębiorstwem w branży konstrukcji metalowych, oferującym szeroką gamę rozwiązań, w tym przygotowanie konstrukcyjne, dostawę i montaż konstrukcji do paneli słonecznych. Nasza ekspertyza obejmuje stosowanie powłok metalowych, proces wydawania zezwoleń, realizację projektów architektonicznych i inżynieryjnych oraz szczegółowy nadzór konstrukcyjny. Koncentrując się na rynku fotowoltaiki, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne rozwiązania z zakresu konstrukcji fotowoltaicznych. Tableraíz projektuje rozwiązania inżynieryjne do podzespołów fotowoltaicznych i jest rzetelnym producentem konstrukcji do instalacji fotowoltaicznych. Dążymy do tego, by stać się kluczowym podmiotem na rynku, wyznaczającym wzorce doskonałości zarówno w dziedzinie konstrukcji, jak i usług z zakresu obróbki metali. Inspirowani wzorem podstawowych wartości, takich jak, między innymi etyka, odpowiedzialność, poświęcenie, duch współpracy i szacunek, dążymy do pozostawienia trwałego śladu. Dzięki bogatemu doświadczeniu i udoskonalanemu Know-How, zdobytemu na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne rozwiązania Planowania, Konstrukcji i Inżynieryjne. Przy każdym projekcie, klienci mogą polegać na naszym profesjonalizmie, wskazówkach technicznych i niezachwianym zaangażowaniu na rzecz jakości. Nasze kompetencje obejmują wiele aspektów działalności: Planowanie, Dostawa, Wsparcie, Udzielanie licencji, Powłoki, Montaż i Konstrukcje. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości.

 2. LIMITASSIMETRICO UNIP LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo LIMITASSIMETRICO UNIP LDA, jest wytwórcą / producentem, działającym w dziedzinie powlekania - branża metali nieżelaznych. Mieści się w Oliveira De Azemeis, Portugalia.

 3. ISTB - INTARSIEN-SCHNITT-TECHNIK- KARL BURKHARD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ISTB - INTARSIEN-SCHNITT-TECHNIK- KARL BURKHARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Unterwössen, Niemcy.

 4. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG NÜRNBERG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG NÜRNBERG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Neunkirchen, Niemcy.

 5. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG BERLIN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG BERLIN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Nuthetal, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG STUTTGART

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG STUTTGART, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Filderstadt, Niemcy.

 2. PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO ERFURT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO ERFURT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Ichtershausen, Niemcy.

 3. BUGLI SRL

  Włochy

  Bugli trattamenti galvanici wykonuje cynkowanie, nagniatanie, miedziowanie, brązowanie, złocenie, mosiądzowanie, niklowanie, posrebrzanie, cynowanie, fosforowanie, chromowanie i polerowanie. Firma zajmuje się również polerowaniem samochodów i starych motockli. Od lat jest obecna na rynku dzięki wyspecjalizowanej i wykwalifikowanej kadrze. Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.buglisrl.com

 4. CHEMICAL NEWTECH SPA TITANIUM ANODES

  Włochy

  Chemical Newtech SpA Titanium Anodes jest firmą o ugruntowanej pozycji działającą w sektorze katalizy elektrolitycznej, specjalizującą się w produkcji anod tytanowych. Interweniujemy w zakresie produkcji chloru i sody żrącej, wytwarzania podchlorynu do uzdatniania wody, elektrometalurgii rafinowania metali w sektorze kopalnianym, w sektorze galwanicznym i ochrony katodowej elektrolitycznej w żelbetonie i urządzeń naftowych.

 5. SHAANXI GEERWORK METAL MATERIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHAANXI GEERWORK METAL MATERIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Jest również obecna w dziedzinach anody z tytanu, i anoda z platynowanego tytanu. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 1. CHRISTIAN KRÖGER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma CHRISTIAN KRÖGER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 2. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG FRANKFURT

  Niemcy

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG FRANKFURT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Bürstadt, Niemcy.

 1. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG LEIPZIG

  Niemcy

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG LEIPZIG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Rackwitz, Niemcy.

 2. FISCHER TISCHLEREI INH. PETER FISCHER

  Niemcy

  Firma FISCHER TISCHLEREI INH. PETER FISCHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Oberlahr, Niemcy.

 3. PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO OFFENBURG

  Niemcy

  Firma PERI GMBH | VERTRIEBSBÜRO OFFENBURG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Offenburg, Niemcy.

 4. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG WEISSENHORN

  Niemcy

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG WEISSENHORN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Weißenhorn, Niemcy.

 5. PERI GMBH | ZENTRALE | VERTRIEB DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma PERI GMBH | ZENTRALE | VERTRIEB DEUTSCHLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Weißenhorn, Niemcy.

 6. PERI GMBH | NIEDERLASSUNG MÜNCHEN

  Niemcy

  Firma PERI GMBH | NIEDERLASSUNG MÜNCHEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 7. PILIPP-VERTRIEBSGES. FÜR SPERRHOLZ U. BAUELEMENTE MBH

  Niemcy

  Firma PILIPP-VERTRIEBSGES. FÜR SPERRHOLZ U. BAUELEMENTE MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Ansbach, Niemcy.

 8. ALMAXCO ALUMINIUM COMPOSITE PANELS

  Singapur

  Firma ALMAXCO ALUMINIUM COMPOSITE PANELS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, elewacje aluminiowe dla budownictwa, fasady metalowe, i pokrycia metalowe konstrukcji przemysłowych. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 1. JB FASCIAS AND SOFFITS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JB FASCIAS AND SOFFITS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Sittingbourne, Zjednoczone Królestwo.

 2. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Republika Czeska

  Firma PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lipnik Nad Becvou, Republika Czeska.

 3. LAUREX PROD SRL

  Rumunia

  Firma LAUREX PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Aluminium i stopy aluminium. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Pręty z metali kolorowych, i Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Ramnicu Sarat, Rumunia.

 4. CADISCH PRECISION MESHES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CADISCH PRECISION MESHES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Finchley, Zjednoczone Królestwo.

 5. CSS FACADES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CSS FACADES LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. KOPJECOETZEE

  Republika Południowej Afryki

  Firma KOPJECOETZEE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Gauteng, Republika Południowej Afryki.

 7. BLOCO - SOCIEDADE DE IMPERMEABILIZACOES E REVESTIMENTOS, S.A.

  Portugalia

  Firma BLOCO - SOCIEDADE DE IMPERMEABILIZACOES E REVESTIMENTOS, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, i Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Frielas, Portugalia.

 8. KUNST DER MODERNE

  Belgia

  Firma KUNST DER MODERNE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Leuven, Belgia.

 9. ANTOANETA BOJILOVA ADI - 77 E T

  Bułgaria

  Firma ANTOANETA BOJILOVA ADI - 77 E T, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania szklane, i Opakowania szklane. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 10. WONDERFUL TITANIUM INTERNATIONAL GROUP CO., LTD.

  Chiny

  Firma WONDERFUL TITANIUM INTERNATIONAL GROUP CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo