• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • spedycja i grupowanie

Wyniki dla

Spedycja i grupowanie - Import eksport

 1. MT TRANSPORTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2019 roku, przedsiębiorstwo MT Transports jest ekspertem w dziedzinie przewozów we Francji i za granicą, współpracując z licznymi firmami, które powierzają dokumenty, paczki, palety lub towary. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę i siedem dni w tygodniu aby zapewnić przyjęcie, przewóz, śledzenie i dostawę dokumentów, paczek lub palet na czas. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami by uzyskać więcej informacji odnośnie naszych świadczeń lub poprosić o wycenę. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania w możliwie najkrótszym terminie.

 2. GB TRADE TRANSPORT

  Turcja

  Verified by europages badge

  W Izmirze powstała nasza firma GB LOGISTICS, która działa w transporcie lądowym, lotniczym i morskim. GB Logistics, który przyjmuje zasadę zdobywania zadowolenia klienta poprzez oferowanie najlepszej jakości usług w najbardziej ekonomicznych warunkach; dzięki rozległej sieci dostaw, odpowiada na zapotrzebowanie firm w zakresie handlu zagranicznego i logistyki dzięki swojemu fachowemu personelowi. GB Logistics nadal inwestuje w zasoby ludzkie i technologię, wykorzystując możliwości globalizacji w zakresie automatyzacji i digitalizacji. W tym kierunku organizuje wszystkie usługi logistyczne wymagane przez klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami, produkując kompletne, unikalne rozwiązania. GB Logistics będzie starał się korzystać z zasobów zarządzania naszej grupy, dalej rozwijać nasze produkty i usługi oraz podnosić naszą wartość korporacyjną. Aby poinformować jak najwięcej osób o naszej wizji przyszłości, opracowaliśmy nowe przesłanie korporacyjne: „ROZWIJAJ SWOJE MARZENIA". Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 3. IMV SPEDITION LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  IMV SPEDITION LTD to firma spedycyjna specjalizująca się w realizacji przesyłek międzynarodowych z siedzibą w Sofii, Bułgaria. Jesteśmy usługodawcą działającym w sektorze importu-eksportu pojazdów i sprzętu transportowego. Działamy również w branży międzynarodowych przewozów towarowych, magazynów i składów celnych oraz spedycji międzynarodowej. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom niezawodnego i bezpiecznego transportu. Oferujemy różne kategorie usług: Przesyłki drobnicowe Przesyłki kompleksowe Ładunki ponadgabarytowe Towary wymagające kontroli temperatury Towary niebezpieczne (ADR) Zapraszamy do kontaktu z nami!

 4. FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma FRANKLIN jest wiodącym dostawcą usług magazynowych, transportowych, spedycyjnych w branży logistycznej. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam oferować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług, które spełniają możliwie najwyższe standardy. Oferujemy transport drogowy zarówno całopojazdowy i drobnicowy realizowany na terenie całego kraju oraz Europy. W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów oferujemy Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600 (woj. lubuskie). Do naszej dyspozycji mamy aż 50 000 m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2 oraz halę magazynową o powierzchni 575 m2. Zapewniamy: - pełną obsługę logistyczną, - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - wózki widłowe. Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz wspieramy doborze sprawnych i efektywnych kanałów dystrybucji. Oferujemy wsparcie przy wprowadzeniu towarów na rynek lokalny lub zagraniczny. Poszukujemy klientów do obsługi logistycznej i dystrybucji towarów zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. *** Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej firmie, które są dostępne na stronie internetowej. http|: //www.franklinpolska.pl ***

  Wszystkie wyroby na "spedycja i grupowanie"

 5. HPI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HPI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja i grupowanie. Ma siedzibę w Herzebrock-Clarholz, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRANSMEC BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRANSMEC BELGIUM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, Transport drogowy kontenerowy, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Herstal, Belgia.

 2. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tranzyt morski. Jest również obecna w dziedzinach Tranzyt lotniczy, Frachtowce - transport morski, Fracht międzynarodowy, Spedycja lotnicza, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport kombinowany kolejowo-drogowy, Transport kolejowy kontenerowy, Transport drogowy kontenerowy, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Sete, Francja.

 3. SEMONA DIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SEMONA DIENSTLEISTUNGEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja i grupowanie. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 4. CVS LOGISTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CVS LOGISTICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frachtowce - transport morski. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Transport samochodowy, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Spedycja i grupowanie, Żegluga morska - agencje frachtowe, Transport samochodowy, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Spedycja i grupowanie, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 5. SEM TRANSPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SEM TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja ekspresowa. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, Transport samochodowy, usługi dotyczące transportu drogowego towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Spedycja i grupowanie. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 1. VERSAND-OFFICE.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VERSAND-OFFICE.DE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja i grupowanie. Ma siedzibę w Wassenberg, Niemcy.

 2. GLOIRE TRANSPORTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GLOIRE TRANSPORTS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja i grupowanie, i Spedycja i grupowanie. Ma siedzibę w Saint-Denis, Francja.

 1. KRYSS EXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma KRYSS EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja ekspresowa. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Roncq, Francja.

 2. WA TRANSPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WA TRANSPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, Drobnica - transport, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Spedycja i grupowanie, i Drobnica - transport. Ma siedzibę w Ivry Sur Seine, Francja.

 3. SONCOTRA

  Belgia

  Soncotra specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowm z i do krajów Europy Wschodniej, WNP i Bałkanów (specjalizacja: Rosja). Dzięki swojej flocie, wyposażonej w systemy satelitarne, i długiemu doświadczeniu w pracy z podwykonawcami z Europy Wschodniej, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie przewozu i logistyki. Soncotra proponuje Ci także multimodalne rozwiązania, zarówno w odniesieniu do przewozu zwykłego, jak i przewozu kontenerów. W zależności od sytuacji, zapewniamy również przewóz morski lub lotniczy.

 4. SINTREX

  Holandia

  Przewoźnik międzynarodowy i ekspert celny, dostarczamy towary w sposób najbardziej skuteczny. Sintrex to synonim usług i nasi klienci o tym pamiętają. Pośrednik pomiędzy różnymi branżami, Sintrex zajmuje się formalnościami celnymi, transportem i/lub składowaniem. Od momentu swojego powstania w 1989 r. Sintrex Transport Sintrex Transport Service zbudował sobie solidną reputację w branży transportowej i logistycznej. Z powodu wzrastającej ilości przesyłek ekspresowych, małych składów oraz krótkich tras, rozwinęliśmy własną działalność kurierską: ABC Koerier. W ciągu mniej niż 20 minut kurier znajdzie się z koszykiem, samochodem, małym lub dużym busem w strefie ładowania i bez przeładowywania, grupowania postoju na trasie, udaje się bezpośrednio do miejsca przeznaczenia.

 5. HAMANN INTERNATIONAL LOGISTICS

  Belgia

  Hamann specjalizuje się w dystrybucji międzynarodowej (usługi grupowania, LTL i FTL). Mając 25 lat doświadczenia, jesteśmy solidnym partnerem w sektorze motoryzacyjnym. Hamann posiada magazyn dystrybucyjny (3750m²) i magazyn logistyczny (5750m²) z miejsem na 7000 palet w miejscowości Wetteren oraz magazyn na 4000 mijsc w Lokeren. Hamann oferuje także usługi transportu towarowego lotniczego i morskiego (dostawa od drzwi do drzwi, formalności celne, …). Ponadto, Hamann oferuje również porady w zakresie logistyki, usługi 3PL i 4PL.

 6. WOUTERS MUYSHONDT

  Belgia

  Wouters–Muyshondt przewozi Twoje towary ze wszystkich krajów do wszystkich krajów europejskich. Od ponad 40-u lat, WMTrans jest partnerem w transporcie MŚP a także czołowych przedsiębiorstw międzynarodowych w handlu, przemyśle i w logistyce. Dzięki naszym ciężarówkom, nowoczesnym i spełniającym najsurowsze normy europejskie, naszym doświadczonym i pełnym motywacji kierowcom, monitoringowi online poprzez nowoczesny system telematyczny, wykonujemy każdy rodzaj transportu zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami prawnymi, z koniecznym mocowaniem ładunków i zgodnie z wymaganiami CMR.

 7. RAN LOGISTICS

  Polska

  Ran Logistics to młoda, dynamiczna, prężnie rozwijająca się firma świadcząca usługi transportowe w zakresie ładunków cało-pojazdowych oraz drobnicowych. Nasz park samochodowy liczy ponad 40 samochodów Ciężarowych typu Firanka standard, chłodnie oraz MEGI . Posiadamy również solówki, busy firanki z windami samowyładowczymi.   Zasięgiem swoich usług obejmuje terytorium kraju oraz całą Europę łącznie z krajami Skandynawskimi, Szwajcarią. Priorytetem Firmy jest solidność i punktualność. Celem naszej działalności jest tworzenie i dostarczanie profesjonalnych usług transportowo­ spedycyjnych na światowym poziomie. Zespół RAN Logistics pracuje w przeświadczeniu, że podstawą współpracy między dostawcą a odbiorcą usług jest skuteczność i profesjonalizm, które wynikają z jego doświadczenia i wiedzy. Dodatkowo partnerskie relacje są konsekwencją wzajemnego poważania i kultury.   Oferuje całodobową kontrole i monitoring nad przebiegiem transportu, od chwili załadunku poprzez końcowy rozładunek zapewniając dzięki temu bezpieczne zrealizowanie powierzonych zleceń transportowych. Pracownicy firmy Ran Logistics to wysokiej klasy dyplomowani eksperci, gwarantujący profesjonalną obsługę oraz doradztwo spedycyjne połączone z sumiennym wykonywaniem powierzonych im zadań.

 8. SCANFOR

  Belgia

  Nastawione na usługi, dostosowujące się do okoliczności, wszechstronne. Scanfor jest Państwa partnerem w zakresie przesyłek międzynarodowych, działającym zwłaszcza na rynku skandynawskim i Europy Wschodniej. Opieramy się na ponad 30-letnim doświadczeniu w transporcie europejskim ze zindywidualizowanymi usługami po konkurencyjnych cenach. Nasze możliwości transportowe: pełne ładunki (FTL), ładunki grupowe (LTL), przesyłki specjalne, projekty, towary niebezpieczne podlegające rozporządzeniom ADR / IMO, transport w temperaturze kontrolowanej i ekspresowy to nasza specjalność.

 1. AB LOGIS SP. Z O.O

  Polska

  Zakres działaności AB LOGIS -Zajmujemy się ładunkami kontenerowymi FCL, drobnicy kontenerowej LCL, drobnicy konwencjonalnej, ładunków niebezpiecznych i ponadgabarytowych -Organizujemy transport morski, jaki i drogowy, kolejowy, lotniczy -Aranżujemy sprawne bukowanie miejsc na statkach oceanicznych i dowozowych -Organizujemy obsługę portową, dokumentacyjną i celną (kontrole fitosanitarne, weterynaryjne, Sanepid oraz WIJHARS) -Organizujemy ubezpieczenia wszystkich rodzajów ładunków -Współpracujemy z największymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym Zalety AB logis-Biuro w sąsiedztwie portu umożliwia nam pełną kontrolę nad odprawami celnymi, rewizjami oraz załadunkiem i wyładunkiem kontenerów-Obecność w porcie daje możliwość szybkiej reakcji w sytuacjach nietypowych-Lokalizacja w Gdyni umożliwia bezpośredni i kontakt z armatorami

 2. LAD TRANSPORT RAFAŁ SKRZYPCZYŃSKI

  Polska

  Lad Transport - firma spedycyjno-transportowa. Realizujemy transport krajowy, wewnątrzwspólnotowy i międzykontynentalny. Organizujemy transport kolejowy, morski, lotniczy i drogowy. Zajmujemy się również transportem ADR cysternami - szczególnie transport cysternami chemicznymi i transportującymi paliwa. Posiadamy również flotę busów do transportu do 3.5 tony. Realizujemy nimi transport ekspresowy w ramach Polski ale również międzynarodowy. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo więcej informacji na temat naszej oferty, jak również mogą Państwo skorzystać z naszego krótkiego formularza ekspresowej wyceny!

 3. INTER BALT SPÓŁKA Z O.O.

  Polska

  Poszukujemy nowych rynków dla długofalowej współpracy w transporcie kolejowym, transporcie drogowym (całopojazdowy i częściowy) oraz MASOWY transport morski i MASOWY transport kontenerowy. Dodatkowo świadczymy usługi przeładunkowe w transporcie intermodalnym (kolej-drogowy-kontener), a także zespół Agencji Żeglugowej INTER BALT obsługuje statki w poleconych stoczniach i portach morskich - czarter. Bierzemy udział w ubezpieczeniach cargo. Wieloletnie doświadczenie pracowników grupy kapitałowej pozwala mi zaoferować szeroki wachlarz usług w różnych środkach transportu, a także usług okołologistycznych. Oferujemy także krajową dystrybucję towarów na paletach euro . Posiadamy magazyny w portach Gdańsk , Gdynia , Szczecin oraz dla przesyłek drogowych. Kontakt-0048 603 422 036

 4. CONTAINERSHIPS ROTTERDAM B.V.

  Holandia

  Twój ładunek w naszych rękach. CONTAINERSHIPS świadczy wszystkie usługi, których potrzebują nasi klienci, aby zapewnić bezpieczny i szybki przewóz kontenerów między Rosją i Krajami Bałtyckimi, Europą, Wielką Brytanią, Irlandią i obszarem Morza Północnego, jak róznież Arfryką Północną i obszarem Morza Śródziemnego. Oferujemy klientom wybór wszystkich rodzajów kontenerów standardowych i specjalnych oraz kompleksowy transport morski, drogowy, kolejowy i rzeczny.

 5. VIPTRANS-SPEDITION OOO (KAPITAN)

  Białoruś

  Kapitan Group świadczy usługi międzynarodowego transportu towarów od 2005 r. 150 pociągów drogowych producentów europejskich zgodnych z wymogami norm ekologicznych Euro-5 złożonych z ciągników Scania, MAN oraz naczep Schmitz, Krone. Status przewoźnika celnego, licencja przewoźnika towarów niebezpiecznych (ADR). Globalny zasięg przewozów: Europa, WPN, Azja Środkowa, Kaukaz. Magazyny konsolidacyjne do konsolidacji towarów w Niemczech i Polsce. 24-godzinna informacja i obsługa klienta.

 6. ATS SNC DI ARROBBIO MARCO & C.

  Włochy

  Przedsiębiorstwo zapewnia transport towarów krajowy, szybki, wyjątkowy i specjalny. Posiadamy liczne pojazdy, w tym pojazdy wyposażone w tylne podnośniki. Dzięki nim zapewniamy transport lądowy i lotniczy towarów, paczek, przesyłek i listów. Oferujemy m.in. następujące usługi: Szybka dostawa ładunków i towarów; usługi dostawy paczek, dostawy pilne; przewozy kurierskie; WYNAJEM POJAZDÓW transport ładunków chronionych; magazynowanie towarów ; odbiór przesyłki z miejsca zamieszkania.

 7. JFL ARTIOM WÓJCICKI

  Polska

  JFL Artiom Wójcicki. Jesteśmy firmą transportową prowadzącą uslugi z zakresu przewozu towarów. Posiadamy wiele ciężarówek/naczep oraz własnych przewoźników, Poszukiwane Dystrybucje/producenci do współpracy z naszą firmą. Zainteresowani proszę pisać priv

 8. RAPID TRANSIT

  Hiszpania

  Transport międzynarodowy. Odprawa celna.

 9. JENNESCO

  Belgia

  Firma JENNESCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Transport samochodowy, Spedycja i grupowanie, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Transport samochodowy, Goods transport, i Spedycja i grupowanie. Ma siedzibę w Lontzen, Belgia.

 10. VIPTRANS-SPEDITION OOO, KAPITAN

  Białoruś

  Firma VIPTRANS-SPEDITION OOO, KAPITAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, Transport drogowy taborem specjalnym, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Spedycja i grupowanie, i Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Minsk Region, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Spedycja i grupowanie - Import eksport

Liczba wyników

7849 Przedsiębiorstwa