GB TRADE TRANSPORT - Logistics services in land, air, and sea transportation

Turcja

Office Building Outline icon Usługi dostawcze

GB TRADE TRANSPORT
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Usługi FTL (Full Truck Load) są dostosowane do indywidualnych potrzeb i rozmiarów. Usługi FTL charakteryzują się krótkim czasem dostawy i minimalną obsługą produktu, który jest dostarczany pod same drzwi, abyś mógł skorzystać z jego usług. Usługi obejmują narzędzia projektowe, a podwójne odbiorniki mogą być używane na długich dystansach, aby zapewnić szybszy czas transportu.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Opiera się na standardowych, regularnych usługach konsolidacji ładunków lotniczych z większości regionów świata i zazwyczaj oferuje wyloty dwa razy w tygodniu ze wszystkich głównych bram. Usługi ekonomiczne pozwalają przekierować plan i cieszyć się najlepszą dostępną ceną. *Usługi ekspresowe są w pełni spersonalizowane i wykorzystują zarówno szybkie, jak i natychmiastowe rozwiązania informacyjne w zależności od krytycznego charakteru dostawy. Opierają się na zasadzie "następnego lotu", zapewniając elastyczność wyboru zaplanowanej usługi, która odpowiada Twoim potrzebom. Wybierz lot, z którego chcesz skorzystać, tak jakbyś też podróżował! Możesz napotkać wzrost cen tego rodzaju usług, ale świadczymy te usługi w naszych rutynowych cenach.

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Usługi FCL (Full Container Load) są nieskończenie elastyczne i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb, oferując najlepszą dostępność sprzętu, pojemność, czas tranzytu i wartość. Dzięki naszej globalnej sieci GB LOGISTICS utrzymuje przestrzeń na wszystkich wymaganych rynkach, zapewniając ciągłość i pojemność w okresach "wysokiego sezonu".

Poproś o wycenę

Turcja

Zweryfikowane przez Europages

Ekspresowy transport minivanem jest bardziej ekonomiczny i bezpieczniejszy niż transport lotniczy. Średnio produkty są dostarczane w ciągu około 24 do 84 godzin, w zależności od miejsca przeznaczenia. Ekspresowy transport minivanem oferuje najszybsze rozwiązanie na drodze. Dzięki naszym nowoczesnym pojazdom przewozimy ładunki o masie do 1,3 tony w dowolne miejsce i realizujemy gwarantowane PRZEWOZY MIĘDZYNARODOWE. Oferowane przez nas rozwiązania są szybsze, bezpieczniejsze i bardziej ekonomiczne niż inne metody transportu. Ponadto transakcje transportowe są przeprowadzane z mniejszą ilością formalności i formalności w porównaniu z transportem lotniczym. Nasze usługi transportu minivanami obejmują całą Europę.

Poproś o wycenę
English Zobacz 5 produkty Deutsch Zobacz 5 produkty Български Zobacz 5 produkty Čeština Zobacz 5 produkty Dansk Zobacz 5 produkty Español Zobacz 5 produkty Suomi Zobacz 5 produkty Français Zobacz 5 produkty Eλληνική Zobacz 5 produkty Magyar Zobacz 5 produkty Italiano Zobacz 5 produkty Lietuvių Zobacz 5 produkty Nederlands Zobacz 5 produkty Português Zobacz 5 produkty Română Zobacz 5 produkty Svenska Zobacz 5 produkty Slovenščina Zobacz 5 produkty Türkçe Zobacz 5 produkty

W Izmirze powstała nasza firma GB LOGISTICS, która działa w transporcie lądowym, lotniczym i morskim. GB Logistics, który przyjmuje zasadę zdobywania zadowolenia klienta poprzez oferowanie najlepszej jakości usług w najbardziej ekonomicznych warunkach; dzięki rozległej sieci dostaw, odpowiada na zapotrzebowanie firm w zakresie handlu zagranicznego i logistyki dzięki swojemu fachowemu personelowi. GB Logistics nadal inwestuje w zasoby ludzkie i technologię, wykorzystując możliwości globalizacji w zakresie automatyzacji i digitalizacji. W tym kierunku organizuje wszystkie usługi logistyczne wymagane przez klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami, produkując kompletne, unikalne rozwiązania. GB Logistics będzie starał się korzystać z zasobów zarządzania naszej grupy, dalej rozwijać nasze produkty i usługi oraz podnosić naszą wartość korporacyjną. Aby poinformować jak najwięcej osób o naszej wizji przyszłości, opracowaliśmy nowe przesłanie korporacyjne: „ROZWIJAJ SWOJE MARZENIA". Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

Dokumenty

Filmy

Domain icon Usługi dostawcze

GB TRADE TRANSPORT

Tuna mah 1716 sok no 5 dr 1 Oktay Kocatepe apt Karsiyaka Izmir

35535

35535 Izmir - Turcja

Skontaktuj się

Dane firmy

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2017
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Usługi dostawcze

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Adres dostawy

Działalność GB TRADE TRANSPORT

 • Import-eksport - przedstawiciele
 • Transport lotniczy towarowy
 • Fracht międzynarodowy
 • Transport samochodowy międzynarodowy towarów
 • Transport bliskiego zasięgu i systemy składowania w magazynach
 • Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych
 • Spedycja i grupowanie
 • przewozy międzynarodowe
 • usługi spedycji międzynarodowej
 • Transport drogowy