FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA - Fast Fair Flexible

Polska

Office Building Outline icon Usługi dostawcze

FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA
Web icon

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Zweryfikowane przez Europages

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę transportową zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Oferujemy: transport całopojazdowy (FTL) i drobnicowy (LTL), przewóz ładunków neutralnych jak i specjalistycznych, przewóz ładunków ponad gabarytowych i wyjątkowo ciężkich, przewóz materiałów niebezpiecznych (ADR). Do dyspozycji: 1. ciężarówki od 2,65 do 3,00 metrów wysokości, 2. zestawy 115 m3, 3. busy, 4. platformy, 5. wywrotki. Towary przewożone są w odpowiednich warunkach zgodnie z obowiązującymi procedurami przy wykorzystaniu pojazdów dostosowanych do Państwa wymagań.

Poproś o wycenę

Polska

Zweryfikowane przez Europages

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne w procesie organizowania, planowania i zarządzania łańcuchem dostaw. Pomagamy w doborze optymalnych i indywidualnie dobranych rozwiązań dla każdego z naszych klientów. Na bieżąco śledzimy rozwój najnowszych technologii oraz trendy panujące na rynku logistycznym, co pomaga nam w realizacji wyznaczonych celów i spełnienia Państwa oczekiwań.

Poproś o wycenę

Polska

Zweryfikowane przez Europages

W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów, firma Franklin oferuje Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600, PL. Do naszej dyspozycji mamy 575m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2, który idealnie nadaje się na plac składowy/magazynowy. Zapewniamy: - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - pełną obsługę logistyczną, - do dyspozycji wózki widłowe o udźwigu od 2,5 do 4 ton.

Poproś o wycenę

Polska

Zweryfikowane przez Europages

Nasza firma oferuje Państwu również profesjonalne usługi konfekcjonowania towarów. Proces ten obejmuje wiele czynności, których celem jest przygotowanie produktu w taki sposób, aby był on nie tylko zabezpieczony, ale także wyglądał atrakcyjnie i był w pełni kompletny i gotowy do wysyłki oraz sprzedaży.

Poproś o wycenę
English Zobacz 6 produkty Deutsch Zobacz 6 produkty Français Zobacz 6 produkty

Firma FRANKLIN jest wiodącym dostawcą usług magazynowych, transportowych, spedycyjnych w branży logistycznej. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam oferować Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług, które spełniają możliwie najwyższe standardy. Oferujemy transport drogowy zarówno całopojazdowy i drobnicowy realizowany na terenie całego kraju oraz Europy. W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów oferujemy Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600 (woj. lubuskie). Do naszej dyspozycji mamy aż 50 000 m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2 oraz halę magazynową o powierzchni 575 m2. Zapewniamy: - pełną obsługę logistyczną, - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - wózki widłowe. Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz wspieramy doborze sprawnych i efektywnych kanałów dystrybucji. Oferujemy wsparcie przy wprowadzeniu towarów na rynek lokalny lub zagraniczny. Poszukujemy klientów do obsługi logistycznej i dystrybucji towarów zarówno na rynku Polskim jak i Europejskim. *** Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej firmie, które są dostępne na stronie internetowej. http|: //www.franklinpolska.pl ***

Najnowsze wiadomości o firmie

GOLD MEDAL

GOLD MEDAL

Otrzymanie wyróżnienia/nagrody ・ 11 sty 2022 Więcej Open In New icon

GOLD MEDAL "FOR SERVICES TO EMPLOYERS OF POMERANIA". At this year's celebration of the 10th anniversary of Franklin Company, the CEO of Franklin Company Mr. Zbigniew Dróżdż received from the hands of the Managing Director of the Organization of Employers of Pomerania Mr. Tomasz Limon the award "Gold medal for services to the Employers of Pomerania". As an active member of the largest and oldest employers' organisation in Pomerania, we are honoured to be part of it. Thanking for this distinction, we wish the organisation of Employers of Pomerania further dynamic development and success.

Dokumenty

Offcial presentation about company

Domain icon Usługi dostawcze

FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA

Osiedle Ceglane 9

77-200 Miastko - Polska

N° VAT
Skontaktuj się

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  11 – 50
 • Handlowcy
  1 – 10

Organizacja

 • Rok utworzenia
  2010
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba – Firma macierzysta
 • Działalność podstawowa
  Usługi dostawcze

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Krajowy
 • Check Circle Outline icon Europejski
 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Sposoby płatności

 • Przelew Swift

Adres dostawy

Warunki dostawy (formuły handlowe)

Odpowiedzialność
 • Nabywca
 • Udostępnione
 • Sprzedawca

Działalność FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA

 • Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego
 • Spedycja i grupowanie
 • Magazynowanie - usługi
 • spedycja drogowa towarów
 • transport drogowy towarów
 • drobnicowy transport drogowy towarów
 • logistyka
 • dystrybucja towarów