FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA - Fast Fair Flexible

Polska

Office Building Outline icon Usługi dostawcze

Verified by europages badge
FRANKLIN DRÓŻDŻ SPÓŁKA JAWNA
Web icon
Skontaktuj się

Polska

Verified by europages badge

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę transportową zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. Oferujemy: transport całopojazdowy (FTL) i drobnicowy (LTL), przewóz ładunków neutralnych jak i specjalistycznych, przewóz ładunków ponad gabarytowych i wyjątkowo ciężkich, przewóz materiałów niebezpiecznych (ADR). Do dyspozycji: 1. ciężarówki od 2,65 do 3,00 metrów wysokości, 2. zestawy 115 m3, 3. busy, 4. platformy, 5. wywrotki. Towary przewożone są w odpowiednich warunkach zgodnie z obowiązującymi procedurami przy wykorzystaniu pojazdów dostosowanych do Państwa wymagań.

Polska

Verified by europages badge

Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne w procesie organizowania, planowania i zarządzania łańcuchem dostaw. Pomagamy w doborze optymalnych i indywidualnie dobranych rozwiązań dla każdego z naszych klientów. Na bieżąco śledzimy rozwój najnowszych technologii oraz trendy panujące na rynku logistycznym, co pomaga nam w realizacji wyznaczonych celów i spełnienia Państwa oczekiwań.

Polska

Verified by europages badge

W trosce o jak najlepszą obsługę naszych kontrahentów, firma Franklin oferuje Państwu usługi magazynowania towarów w naszym magazynie zlokalizowanym w Połupinie 66-600, PL. Do naszej dyspozycji mamy 575m2 powierzchni magazynowej. Na chwilę obecną posiadamy do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 3000 m2, który idealnie nadaje się na plac składowy/magazynowy. Zapewniamy: - ogrodzony, oświetlony i monitorowany teren, - całodobową ochronę, - parking przed magazynem, - dużą bramę wjazdową, - pełną obsługę logistyczną, - do dyspozycji wózki widłowe o udźwigu od 2,5 do 4 ton.

Polska

Verified by europages badge

Nasza firma oferuje Państwu również profesjonalne usługi konfekcjonowania towarów. Proces ten obejmuje wiele czynności, których celem jest przygotowanie produktu w taki sposób, aby był on nie tylko zabezpieczony, ale także wyglądał atrakcyjnie i był w pełni kompletny i gotowy do wysyłki oraz sprzedaży.

Polska

Verified by europages badge

Zapewniamy indywidualne rozwiązania logistyczne oraz wspieramy doborze sprawnych i efektywnych kanałów dystrybucji. Oferujemy wsparcie przy wprowadzeniu towarów na rynek lokalny lub zagraniczny oraz szybkie realizowanie zamówień klientów.

Polska

Verified by europages badge

Teren 10ha, Polupin, Lubuskie voivedoship, Poland. Teren inwestycyjny idealnie nadaje się pod: - usługi - produkcja - magazyny Contact: +48 530 000 129 email: marketing@franklinpolska.pl