• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sosy i przyprawy kuchenne

Wyniki dla

Sosy i przyprawy kuchenne - Import eksport

 1. GROUPE RIVIERE

  Francja

  Mając silne lokalne korzenie na południu Francji, Grupa Rivière od trzech pokoleń tworzy innowacyjne i smaczne dania gotowe, oparte na tradycyjnych francuskich recepturach. Wykonane z naturalnych składnikó receptury są wolne od barwników, konserwantów i sztucznych aromatów. Grupa Rivière poprzez swoje marki pokazuje przywiązanie do jakości swoich produktów oraz zaangażowanie w działania CSR. Maison Rivière podkreśla tradycyjne francuskie przepisy na gotowane dania mięsne z południowo-zachodniej Francji. Les Mets de Provence wnosi słońce na talerzu dzięki kulinarnym pomocom, przyprawom, smarowidłom do aperitifu oraz gotowanym potrawom i warzywom z prowansalskimi nutami. Aroma One to specjalista od przecierów ziołowych i przyprawowych w tubach, do praktycznego i smacznego gotowania. Solvia przenosi kubki smakowe i 5 zmysłów za granicę dzięki ekologicznym przyprawom, sosom i gotowanym warzywom. Nasze zaangażowanie w jakość produktów: - produkowane we Francji - mięso i warzywa z Francji - czysta etykieta i odżywczo zbilansowane receptury - certyfikacja SME+ naszych zakładów produkcyjnych (CSR) - wysokowydajne narzędzia produkcyjne i akredytacja na międzynarodowe standardy (IFS, BRC, Organic)

 2. HUILERIE FRANÇOIS ROMÉO

  Francja

  Założona w 1972 roku w Vence przez François Roméo, olejarnia o tej samej nazwie przez lata stworzyła i rozwinęła różne gamy oliwy z oliwek. Dzięki harmonijnej równowadze między słodyczą i owocowością, żywością i nutami ziołowymi, oliwa François Roméo zdobyła uznanie u szerokiego grona odbiorców. Marka François Roméo jest uznawana przez konsumentów za gwaranta odpowiedzialności i jakości, dzięki oliwie pochodzącej z najlepszych obszarów produkcji w rejonie basenu Morza Śródziemnego. Kondycjonowana wyłącznie w Lucca, w Toskanii we Włoszech, nasza oliwa podlega rygorystycznym kontrolom jakości, zarówno chemicznym, jak i organoleptycznym. Nasza oliwa jest regularnie sprawdzana przez niezależne laboratoria zatwierdzone przez Międzynarodową Radę Oliwy z Oliwek. Jako właściciel wyłącznej receptury oliwy z oliwek produkowanej od 1972 roku, marka François Roméo cieszy się szerokim uznaniem. Wybierają ją największe sieci handlowe, wiele osób prywatnych, a także znakomite restauracje, które ufają jakości oliwy François Roméo. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. PRIVATE ENTERPRISE VIKTOR & K

  Ukraina

  W 1998 roku, po powstaniu nowego zakładu, rozpoczęliśmy przetwarzanie nasion słonecznikowych, osiągając wydajność 30 tons na 1 zmianę. W lutym 2002 roku zarejestrowany został znak handlowy "Royal Smack" i rozpoczęto produkcję pod tym znakiem wyrobów o nazwie "Victor and K". W 2002 roku prowadzono produkcję majonezu. Produkowanych jest 11 rodzajów majonezu o różnej zawartości tłuszczu i w różnych opakowaniach, takich jak: słoiki szklane, wiaderka polimerowe, puszki, tacki, szklanki, małe pojemniki jednorazowe, doypaki.

 4. DANO FOOD-DELIBELGE®

  Belgia

  Dano Food to zaufana belgijska firma spożywcza specjalizująca się w eksporcie produktów rolnych. Zaspokajamy potrzeby naszej globalnej klienteli w Azji, Afryce, Europie i Ameryce Północnej. Rozwiązania eksportowe proponowane przez wiodącą firmę Dano pozwalają przekształcić potrzeby kupujących w odpowiadające im doskonale rozwiązania eksportowe. Nasz personel pozostający w kontakcie z klientami ma duże doświadczenie w tej dziedzinie oraz posiada doskonałą znajomość specyficznych potrzeb danego kraju.

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "sosy i przyprawy kuchenne"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON ANETH

  Francja

 2. PLUKON CONVENIENCE OLEN

  Belgia

 3. NATURBOXX GOURMET-GEWÜRZE & MEHR

  Austria

 4. LE. PICANT FEINKOST GMBH & CO KG

  Niemcy

 5. BURCAK FRANCE

  Francja

 1. SAUCEN UND GEWÜRZHANDEL

  Niemcy

 2. SCHMIDT FINE FOOD BY TOM & KRISSI'S GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

  Wszystkie wyroby na "sosy i przyprawy kuchenne"

 2. CAP SOLUTIONS CULINAIRES

  Francja

  CAP Solutions Culinaires specialises in the manufacture of sauces, marinades, gravies, flavoured butters and bards for agri-food businesses and catering professionals in France and internationally. Experts in culinary solutions and coating and decorative products, we create mouthwatering made-to-order recipes to meet the needs of our customers. A team of three chefs focused on applied research, an R&D laboratory dedicated to product development and a customer reception room. A semi-industrial pilot workshop. A trained in-house tasting team. Two dedicated, certified industrial production sites covering more than 12, 000 m2, high-tech and scalable. Flexible tools offering excellent responsiveness and tailored production. Numerous manufacturing and packaging processes for each of our specialisms. Products: Sauce, Marinades, Gravies, flavoured butters in liquid -(Pods, Pouches, Container), IQF frozen portion, IQF frozen dice, IQF frozen pellet, Sliceable roll. Traditional & Retextured Products : Lardecor® (retextured pork fat), Volailledecor® (retextured poultry fat) GELEE : Geleedecor®, Duodecor®, Moussedecor®. Retexturel vegetables and fruits : Vegedecor®, Primdecor®, Pulpedecor®.

 3. CONTINENTAL FOODS BELGIUM

  Belgia

  Continental Foods produkuje bardzo dużą ilość kategorii, np. majonez, sosy zimne i gorące, przyprawy, zupy, desery, fondy i buliony. Słynna marka Devos & Lemmens (D&L) towarzyszy na co dzień większości rodzin belgijskich od 1886 roku. D&L oferuje szeroki asortyment majonezów i sosów dla branż detalicznej i horeca, nowatorskich produktów (majonezy z olejem z awokado, z oliwy z oliwek) i oryginalnych sosów (brazylijski, black pepper, pita…), nie zapominając o klasykach, takich jak tatarski, koktajlowy, samurajski...

 4. Z.P.U.H POLDAR DARIUSZ ROGALA

  Polska

  POLDAR is a leading Polish producer of roasted/fried onion. With over 20 years of experience in the industry, we have been able to develop a high-quality product while maintaining low prices. Our company has been certified by the international BRC standard since 2014 and the ISO 22000: 2005 standard since 2012. We proudly produce our products in Poland.

  Wszystkie wyroby na "sosy i przyprawy kuchenne"

 5. PRODUITS HABI SA

  Belgia

  Przedsiębiorstwo "Produits Habi" jest rodzinnym MŚP, działającym od 1914 roku w dziedzinie produkcji wysokiej jakości konserw spożywczych. Sprzedajemy nasze produkty pod marką Habi wielkiej dystrybucji oraz w branży HORECA & branży restauracji szybkiej obsługi oraz pod Private Label. Kreujemy dla naszych klientów dania gotowe, sosy, bazy do sosów, borówki i inne. Bez dodatku barwników, konserwantów, ani wzmacniaczy smaku.

 6. MANNA FOODS NV

  Belgia

  Producent sosów gorących i zimnych wysokiej jakości, także pod własną marką. Przedsiębiorstwo to lider na rynku sosów do spaghetti z mięsem lub bez. Manna Foods rozprowadza swoje wyroby za pośrednictwem różnych kanałów takich jak: sprzedaż detaliczna, przedsiębiorstwa usługowe, katering, przemysł i eksport. Przedsiębiorstwo to lider na rynku sosów do spaghetti z mięsem lub bez.

 7. HARISSA FOOD QUALITY LABEL -TUNISIA

  Tunezja

  GICA podlega tunezyjskiemu Ministerstwu Przemysu, zrzesza przedsiębiorstwa z branż przetwórstwa owoców, warzyw i ryb. GICA jest promotorem projektu na rzecz znaku HARISSA « FOOD QUALITY LABEL TUNISIA. SICAM, STICAP, CARTHAGE FOOD, JOUDA i COMOCAP są pięcioma czołowymi tunezyjskimi przedsiębiorstwami posiadającymi certyfikat. FOOD QUALITY LABEL TUNISIA: proces zarządzania jakością od zbioru po sprzedaż.

 8. CONSERVERIE ET MOUTARDERIE BELGE SA - CMB SA

  Belgia

  Belgijska wytwórnia konserw i musztardy CMB jest wyspecjalizowana w produkcji sosów, zimnych i ciepłych oraz dań gotowych, pod naszą własną marką lub marką dystrybutora (Private Label). Różne rodzaje opakowań: weki, typu squeeze, wiaderka, pudełka, torebki i jako konserwy. Posiadamy sekcję badań i rozwoju, by produkować pod Państwa własną marką lub marką dystrybutora (private label). Zapraszamy na naszą stronę internetową, prosimy nie zwlekać.

 1. NAREO KRYSTIAN DROŻDŻOWSKI

  Polska

  Firma Nareo oferuje niezwykle duży wybór dodatków do potraw o oryginalnym pochodzeniu. Specjalizujemy się w dodatkach o bardzo pikantnej nucie. Można u nas znaleźć różnego rodzaju sosy, dipy, przyprawy, przekąski. Każdy z produktów oznaczony jest w odpowiedniej skali co do poziomu pikanterii. Oprócz tego oferujemy produkty ekologiczne, wytworzone od podstaw zgodnie z naturą i bez dodatku sztuczności.

 2. INTERAL SA

  Hiszpania

  buliony, zupy, produkty żywnościowe odwodnione. Produkt Tetra Brik.

 3. DUNAMIS GROUP

  Polska

 4. KOTA EXPORT GIDA VE DIŞ TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

 5. RAYL GROUP GMBH

  Szwajcaria

 6. BOUTIQE MILA S.A.S

  Włochy

 7. JV KAMAKO PLUS LLC

  Białoruś

 8. DELICACY FOODS

  Cypr

 9. ANTIK KENT GURMELAND

  Turcja

 10. TÉCNICAS DE ELABORACIÓN DE SALSAS

  Hiszpania