• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sól

Wyniki dla

Sól - Import eksport

 1. MADAR

  Polska

  Verified by europages badge

  Licząca sobie blisko 30 lat firma MaDar jest hurtownią artykułów spożywczych z Polski. Zaopatrujemy w nasze produkty rozmaite branże, takie jak sklepy spożywcze, restauracje, firmy o różnym profilu działalności, instytucje oraz osoby prywatne. Naszym celem jest dostarczanie produktów o najwyższej jakości w najlepszej cenie, aby zdobyć 100 % zadowolenia klienta. Dlatego znajdziesz u nas szeroki wybór doskonałych produktów spożywczych. Posiadamy obszerne portfolio produktów, m.in.: •Makarony, •Mięso przetworzone i w puszkach, •Ziarna, •Różne rodzaje mąki, •Nabiał, •Cukier, •Przyprawy, Asortyment naszych produktów można poznać lepiej na naszej stronie internetowej! Zapewniamy: •Szybką realizację zamówień, •Atrakcyjne ceny, •Bogaty wybór, •Dostawy na całym świecie Nasze produkty sprowadzamy od zaufanych dostawców i lokalnych gospodarstw, aby uzyskać najlepszą jakość i doskonały smak. Dzięki nam znajdziesz niezwykłe smaki na swoim stole. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. EGY ORGANIC HERBS

  Egypt

  Verified by europages badge

  W 2000 roku, zaczęliśmy eksport naszych produktów bezpośrednio na rynki zagraniczne, po utworzeniu & dodaniu nowych linii produkcyjnych. Umożliwia to nam dostarczanie dużych ilości w odpowiedzi na rosnący popyt. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów i konkurencyjnych ofertach, w 2001 roku wyeksportowaliśmy nasze produkty do wielu krajów europejskich. Nasza fabryka mieści się w ELFAYOUM (strefa produkcyjna), mieście egipskim słynnym z ziół, przypraw, nasion & warzyw, co zapewnia nam najlepsze surowce na sprzedaż po rozsądnych cenach. Nasz zakład produkcyjny & magazyny zajmują powierzchnię ponad 4000 metrów kwadratowych, co pozwala nam na wytwarzanie ponad pięciu produktów jednocześnie. W 2006 roku, odnieśliśmy sukces w eksporcie naszych wyrobów do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Łacińskiej & na rynki afrykańskie. Dzisiaj nasze wyroby są obecne w 28 krajach na całym świecie. Produkujemy: -Liście przyprawowe -Nasiona ziół -Suszone kwiaty ziołowe -Suszone zioła i warzywa -Sól. Nasze przedsiębiorstwo dąży do zapewnienia wysokiej jakości produktów i rzetelnej obsługi klientów. Mamy nadzieję, że odwiedziny naszej strony internetowej i stosowanie naszych produktów sprawią Ci taką samą przyjemność jaką nam sprawia dostarczanie ich. Cała działalność naszej firmy jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Zaangażowanie w ochronę przyrody zobowiązuje nas do troski o środowisko poprzez dbałość o zasoby i właściwą pielęgnację upraw. Nasz klient jest dla nas najważniejszą osobą, zarówno kiedy nas odwiedza, pisze, czy też dzwoni do nas. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów & usług, skontaktuj się z nami bez wahania. Jesteśmy po to, by służyć Ci w każdej chwili.

 3. PROAGRO GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Food, Feed, Pharma - nasza główna kompetencja, oparta na wieloletnim doświadczeniu w handlu surowcami B2B. .40 lat doświadczenia w sektorze spożywczym, paszowym i farmaceutycznym mówią same za siebie. Koncentrujemy się na wysokiej jakości produktach w połączeniu z pomocą techniczną oferowaną przez nasz zespół sprzedaży. ProAgro oferuje szeroką gamę surowców dla przemysłu spożywczego, paszowego i farmaceutycznego. Dzięki starannemu doborowi dostawców, poza klasycznymi surowcami, możemy zaoferować również innowacyjne produkty. Odpowiadają one aktualnym trendom, takim jak wzbogacanie białka, Clean Label, redukcja soli, receptury bez oleju palmowego, wzbogacanie minerałami itp. Skupiając się na towarach europejskich od znanych producentów, wyraźnie odróżniamy się od innych handlowców i pośredników. Widzimy siebie bardziej jako specjalistę i eksperta przemysłowego w sektorze spożywczym, paszowym i farmaceutycznym. Nasz zespół sprzedaży jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

 4. RADZIOWI SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELMEGA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ELMEGA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo - urządzenia rolnicze, Rolnictwo - urządzenia rolnicze, sól, obiegi do dojenia, dojarki przenośne, TULEJE, CORNADIS, i SKROBAKI. Ma siedzibę w Santa Comba-A Coruña, Hiszpania.

 2. SAPHO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAPHO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Ostrach, Niemcy.

 3. ETG ENTSORGUNG + TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ETG ENTSORGUNG + TRANSPORT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 4. BILGRAM CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BILGRAM CHEMIE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Ostrach, Niemcy.

 5. SALZ WITTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SALZ WITTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Versmold, Niemcy.

 1. SALINE STADTILM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SALINE STADTILM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Stadtilm, Niemcy.

 2. SALZKONTOR KURPFALZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SALZKONTOR KURPFALZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Kronau, Niemcy.

 1. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Niemcy

  Nie wyobrażamy sobie życia bez soli. Spotykamy ją wszędzie: sprawiają, że wykładziny podłogowe są twarde, tkaniny miękkie, ulice bezpieczne, piwnice suche, a kwaśny żołądek wraca do odczynu neutralnego. Znajduje zastosowanie w warzeniu piwa, serów i coraz częściej w suplementach diety, takich jak tabletki magnezowe i napoje sportowe. Nasz organizm zawiera również około 5% soli, która jest tracona np. podczas pocenia się i musi zostać wielokrotnie zbilansowana. Aby w przyszłości mogli Państwo kontynuować czerpać korzyści z naszej codziennej pracy inwestujemy bardzo dużo w badania i rozwój. Nowe procesy i patenty pomagają nam wytwarzać przy mniejszym zużyciu energii lepszej jakości produkty na bazie wapnia, magnezu i sodu, lepiej je wykorzystywać i łatwiej je transportować. Dziękujemy regionowi Saksonia-Anhalt, rządowi federalnemu i Unii Europejskiej za wspieranie tych działań.

 2. PAG 91 D.O.O.

  Chorwacja

  Oferujemy wszystkie rodzaje soli: dla przemysłu spożywczego i włókienniczego; do wyrobu artykułów markowych przeznaczonych dla centrów handlowych; do paszy dla bydła; do zmiękczania wody; sól drogowa do odladzania dróg, autostrad, ulic itp. Nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowsze urządzenia do przetwarzania soli. W naszych zakładach produkcyjnych i magazynach dokonujemy kompletnego procesu produkcji i przetwarzania soli obejmującego mycie, suszenie, mielenie, przesiewanie, dodawanie dodatków i pakowanie.

 3. LAPACE INTERNATIONAL TRADE & MINING

  Egypt

  La Pace Group Company działa w następujących sektorach: Minerały: Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie górnictwa zapoczątkowane w 1995 roku, produkując następujące minerały: piasek kwarcowy – potaż skaleń–kalcynowany kaolin (Szamot) –Talc Sól: Produkujemy z naszych egipskich solanek sól morską – sól morską do odsalania i zastosowań przemysłowych. Cement: Produkujemy wysokiej jakości naturalny fluorek wapnia (Fluorspar) do białego cementu & Przemysł cementu szarego

 4. SALINAS CORREDOR DO SOL

  Portugalia

  SALINAS CORREDOR DO SOL, LDA wydobywa rocznie w tradycyjny sposób od 800 do 1000 ton soli kuchennej. To “białe złoto” jest eksportowane do krajów Europy i Afryki pakowane w worki 1, 5, 10 i 20 kg lub typu big-bag 1 tonowe. Nasz kwiat soli, produkt w 100% naturalny i specjalny, jest zbierany w sposób tradycyjny bez przetwarzania. Kwiat soli bądź sól z Atlantyku mają certyfikację SATIVA - Kontrola i certyfikacja produktów, ponieważ przyjęliśmy system HACCP.

 5. SALDOSA

  Hiszpania

  Wszystkie rodzaje soli do przemysłu spożywczego, paszy dla zwierząt, konserw, użytku domowego, linie spożywcze i procesy przemysłowe, elektrochemia i elektroliza, obróbka wód, zmywarki. Sól sucha, sól wilgotna, sól jodowana, solanka.

 6. OLISOLIVA.COM

  Hiszpania

  W samym sercu rynku Santa Caterina znajdziecie szeroki asortyment produktów związanych z olejem oraz inne przysmaki kulinarne. Ponad 200 odmian, wśród których znajdziecie najlepsze smaki i zapachy, najwyższą jakość i produkty najlepszych wytwórców. Specjalizujemy się także w octach, solach i produktach kosmetycznych wykonanych z oliwy z oliwek.

 7. SALZ CENTRALE OHG

  Niemcy

  Firma Salz Centrale to ambasador soli. Od ponad 14 lat wyszukujemy, badamy i oceniamy sole naturalne z całego świata. Importujemy z Pakistanu, Indii, Chin, Peru, Hawajów, Afryki, Skandynawii i z obszaru Morza Śródziemnego. Produkty: sole kąpielowe, młynki do przypraw (żarnowe), sole morskie, sole naturalne, sole do peklowania, lampy solne, produkty z kryształów soli, solniczki i pieprzniczki, jodowana sól spożywcza, sól kamienna, orzechy piorące.

 8. ZOOTECNICA BALLAN

  Włochy

  Firma Zootecnica Ballan rozpoczęła swoją działalność w 1974 r. sprzedając i instalując pierwsze dojarki na kółkach oraz stałe w małych gospodarstwach rodzinnych. Firma kontynuowała rozwój i wyrobiła sobie pozycję na rynkach północnych Włoch i Europy Wschodniej. Nasza firma rozwinęła się technologicznie wraz z wymaganiami nowoczesnych technologii hodowlanych, którym zawdzięcza swoje doświadczenie i wysoką jakość.

 1. A.C.T. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.C.T. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach morska sól kuchenna drobnoziarnista. Ma siedzibę w Scarlino, Włochy.

 2. ESPRIT DU SEL

  Francja

  Firma ESPRIT DU SEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach Sole zapachowe, cukierki, i solniczka. Ma siedzibę w La Rochelle, Francja.

 3. T111 INTERNATIONAL FOOD IMPORT EXPORT

  Turcja

  Firma T111 INTERNATIONAL FOOD IMPORT EXPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach sole mineralne, rynki ogólne dla sektora spożywczego, sól stołowa, i sól spożywcza. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 4. LIST SALZHANDEL GMBH

  Austria

  Firma LIST SALZHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Hallein, Austria.

 5. MAYI TUZ

  Turcja

  Firma MAYI TUZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w antalya, Turcja.

 6. MUZIRIS

  Francja

  Firma MUZIRIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Korzenie, aromaty. Jest również obecna w dziedzinach Sól, pieprz, Sól, żywność biologiczna, i kurkuma. Ma siedzibę w Renaison, Francja.

 7. SALZ-HELMREICH GMBH

  Niemcy

  Firma SALZ-HELMREICH GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach Sól przemysłowa, sól kamienna, sole kąpielowe, i Sól przemysłowa. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 8. RALINGER SALZ HANDELS-GMBH

  Niemcy

  Firma RALINGER SALZ HANDELS-GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Föhren, Niemcy.

 9. CIHANBEYLI TUZ

  Turcja

  Firma CIHANBEYLI TUZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach sole do zmywarki, i sole dla przemysłu. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. SIWA SALT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SIWA SALT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sól. Ma siedzibę w Barnet, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sól - Import eksport

Liczba wyników

717 Przedsiębiorstwa