• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sól

Wyniki dla

Sól - Import eksport

 1. PROAGRO GMBH

  Austria

  Food, Feed, Pharma - nasza główna kompetencja, oparta na wieloletnim doświadczeniu w handlu surowcami B2B. .40 lat doświadczenia w sektorze spożywczym, paszowym i farmaceutycznym mówią same za siebie. Koncentrujemy się na wysokiej jakości produktach w połączeniu z pomocą techniczną oferowaną przez nasz zespół sprzedaży. ProAgro oferuje szeroką gamę surowców dla przemysłu spożywczego, paszowego i farmaceutycznego. Dzięki starannemu doborowi dostawców, poza klasycznymi surowcami, możemy zaoferować również innowacyjne produkty. Odpowiadają one aktualnym trendom, takim jak wzbogacanie białka, Clean Label, redukcja soli, receptury bez oleju palmowego, wzbogacanie minerałami itp. Skupiając się na towarach europejskich od znanych producentów, wyraźnie odróżniamy się od innych handlowców i pośredników. Widzimy siebie bardziej jako specjalistę i eksperta przemysłowego w sektorze spożywczym, paszowym i farmaceutycznym. Nasz zespół sprzedaży jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

 2. TERRACORE SWEDEN AB

  Szwecja

  TERRACORE AB jest dużym producentem chemicznym zlokalizowanym w Szwecji i Turcji. Nasza firma została założona w 1995 roku. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca środków czystości dla dystrybutorów na całym świecie. Jednak wraz z rozwojem Internetu, nasz punkt ciężkości zaczął się zmieniać. Uznaliśmy, że na rynku istnieje luka dla firmy, która może dostarczyć chemikalia przemysłowe w ilościach odpowiadających przedsiębiorstwom, radom i uniwersytetom. Pozyskujemy hurtowe dostawy chemikaliów przemysłowych i przepakowujemy je do rozmiarów odpowiednich dla codziennych użytkowników biznesowych. Specjalizujemy się w wielkościach od 1kg do 25kg, jak również w beczkach i ładunkach paletowych worków. Nasze produkty: - Sole - Nadtlenki - Oksykwasy i Tlenki - Związki koordynacyjne - Tlenki - Chemikalia organiczne - Wodorotlenki - Kwasy. Zastosowaliśmy naszą rozległą wiedzę o naszej branży, aby zapewnić usługę online skierowaną i opracowaną przez naszych pracowników bezpośrednio na potrzeby profesjonalnych klientów używających naszych produktów w swojej codziennej działalności lub handlu. Odkąd zaczęliśmy sprzedawać na eBayu i naszych pierwszych stronach internetowych w 2005 roku, rynek ten odnotował ogromny wzrost i obecnie uważamy się za jedną z wiodących firm w branży. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. EGY ORGANIC HERBS

  Egypt

  W 2000 roku, zaczęliśmy eksport naszych produktów bezpośrednio na rynki zagraniczne, po utworzeniu & dodaniu nowych linii produkcyjnych. Umożliwia to nam dostarczanie dużych ilości w odpowiedzi na rosnący popyt. Dzięki wysokiej jakości naszych wyrobów i konkurencyjnych ofertach, w 2001 roku wyeksportowaliśmy nasze produkty do wielu krajów europejskich. Nasza fabryka mieści się w ELFAYOUM (strefa produkcyjna), mieście egipskim słynnym z ziół, przypraw, nasion & warzyw, co zapewnia nam najlepsze surowce na sprzedaż po rozsądnych cenach. Nasz zakład produkcyjny & magazyny zajmują powierzchnię ponad 4000 metrów kwadratowych, co pozwala nam na wytwarzanie ponad pięciu produktów jednocześnie. W 2006 roku, odnieśliśmy sukces w eksporcie naszych wyrobów do Stanów Zjednoczonych, Kanady, Ameryki Łacińskiej & na rynki afrykańskie. Dzisiaj nasze wyroby są obecne w 28 krajach na całym świecie. Produkujemy: -Liście przyprawowe -Nasiona ziół -Suszone kwiaty ziołowe -Suszone zioła i warzywa -Sól. Nasze przedsiębiorstwo dąży do zapewnienia wysokiej jakości produktów i rzetelnej obsługi klientów. Mamy nadzieję, że odwiedziny naszej strony internetowej i stosowanie naszych produktów sprawią Ci taką samą przyjemność jaką nam sprawia dostarczanie ich. Cała działalność naszej firmy jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Zaangażowanie w ochronę przyrody zobowiązuje nas do troski o środowisko poprzez dbałość o zasoby i właściwą pielęgnację upraw. Nasz klient jest dla nas najważniejszą osobą, zarówno kiedy nas odwiedza, pisze, czy też dzwoni do nas. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów & usług, skontaktuj się z nami bez wahania. Jesteśmy po to, by służyć Ci w każdej chwili.

 4. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Niemcy

  Nie wyobrażamy sobie życia bez soli. Spotykamy ją wszędzie: sprawiają, że wykładziny podłogowe są twarde, tkaniny miękkie, ulice bezpieczne, piwnice suche, a kwaśny żołądek wraca do odczynu neutralnego. Znajduje zastosowanie w warzeniu piwa, serów i coraz częściej w suplementach diety, takich jak tabletki magnezowe i napoje sportowe. Nasz organizm zawiera również około 5% soli, która jest tracona np. podczas pocenia się i musi zostać wielokrotnie zbilansowana. Aby w przyszłości mogli Państwo kontynuować czerpać korzyści z naszej codziennej pracy inwestujemy bardzo dużo w badania i rozwój. Nowe procesy i patenty pomagają nam wytwarzać przy mniejszym zużyciu energii lepszej jakości produkty na bazie wapnia, magnezu i sodu, lepiej je wykorzystywać i łatwiej je transportować. Dziękujemy regionowi Saksonia-Anhalt, rządowi federalnemu i Unii Europejskiej za wspieranie tych działań.

 5. FOODCOM S.A.

  Polska

  Firma handlowa działająca w branży spożywczej i paszowej. Specjalizujemy się w handlu produktami mleczarskimi; białka roślinne i aminokwasy jako dodatki do pasz i żywności. Oferta skierowana jest do firm z sektora B2B. Dzięki naszemu zespołowi firma zyskała wielu lojalnych Partnerów Biznesowych i dalej się rozwija. W 2019 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę jako najszybciej rozwijająca się firma branży spożywczej w Polsce. Obecnie firma jest zarejestrowana w czterech krajach Europy - Polsce, Niemczech, Holandii i Włoszech.

  Wszystkie wyroby na "sól"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESPRIT DU SEL

  Francja

 2. ELMEGA

  Hiszpania

 3. SAPHO GMBH

  Niemcy

 4. ETG ENTSORGUNG + TRANSPORT GMBH

  Niemcy

 5. BILGRAM CHEMIE GMBH

  Niemcy

 1. RALINGER SALZ HANDELS-GMBH

  Niemcy

 2. CONTERIO E CO

  Włochy

 1. SALINE STADTILM GMBH

  Niemcy

 2. SALZKONTOR KURPFALZ GMBH

  Niemcy

 3. NORBERT KÖNIG E.KFM.

  Niemcy

 4. PAG 91 D.O.O.

  Chorwacja

  Oferujemy wszystkie rodzaje soli: dla przemysłu spożywczego i włókienniczego; do wyrobu artykułów markowych przeznaczonych dla centrów handlowych; do paszy dla bydła; do zmiękczania wody; sól drogowa do odladzania dróg, autostrad, ulic itp. Nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowsze urządzenia do przetwarzania soli. W naszych zakładach produkcyjnych i magazynach dokonujemy kompletnego procesu produkcji i przetwarzania soli obejmującego mycie, suszenie, mielenie, przesiewanie, dodawanie dodatków i pakowanie.

 5. ADYGSALT

  Rosja

  Nasze przedsiębiorstwo od 2002 roku zajmuje się produkcją i sprzedażą żywności o wyjątkowych właściwościach. Do produkcji naszych wyrobów używamy wyłącznie naturalnych surowców o wysokiej i sprawdzonej jakości. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się SÓL Z ADYGEI. W drodze specjalistycznej obróbki produkt ten przejmuje korzyści zdrowotne czosnku, ziół i przypraw. Wypełniona składnikami prozdrowotnymi sól przenika do organizmu, wzbogacając go w witaminy, oraz nadaje potrawom wyjątkowy smak i aromat. Produkty przedsiębiorstwa posiadają certyfikaty zgodności z normami rosyjskimi. O wysokiej jakości naszych produktów świadczą liczne medale i dyplomy z wystaw rosyjskich i międzynarodowych. Takich jak: 7 złotych medali, Grand Prix „Najlepszy Produkt Roku” „Prodexpo”, najbardziej prestiżowej wystawy wyrobów w Rosji, złota statuetka Międzynarodowego Konkursu „GEMMA”, złoty medal na wystawie „Gree Week” itd.

 6. LAPACE INTERNATIONAL TRADE & MINING

  Egypt

  La Pace Group Company działa w następujących sektorach: Minerały: Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie górnictwa zapoczątkowane w 1995 roku, produkując następujące minerały: piasek kwarcowy – potaż skaleń–kalcynowany kaolin (Szamot) –Talc Sól: Produkujemy z naszych egipskich solanek sól morską – sól morską do odsalania i zastosowań przemysłowych. Cement: Produkujemy wysokiej jakości naturalny fluorek wapnia (Fluorspar) do białego cementu & Przemysł cementu szarego

 7. SALINAS CORREDOR DO SOL

  Portugalia

  SALINAS CORREDOR DO SOL, LDA wydobywa rocznie w tradycyjny sposób od 800 do 1000 ton soli kuchennej. To “białe złoto” jest eksportowane do krajów Europy i Afryki pakowane w worki 1, 5, 10 i 20 kg lub typu big-bag 1 tonowe. Nasz kwiat soli, produkt w 100% naturalny i specjalny, jest zbierany w sposób tradycyjny bez przetwarzania. Kwiat soli bądź sól z Atlantyku mają certyfikację SATIVA - Kontrola i certyfikacja produktów, ponieważ przyjęliśmy system HACCP.

 8. OLISOLIVA.COM

  Hiszpania

  W samym sercu rynku Santa Caterina znajdziecie szeroki asortyment produktów związanych z olejem oraz inne przysmaki kulinarne. Ponad 200 odmian, wśród których znajdziecie najlepsze smaki i zapachy, najwyższą jakość i produkty najlepszych wytwórców. Specjalizujemy się także w octach, solach i produktach kosmetycznych wykonanych z oliwy z oliwek.

 1. ZOOTECNICA BALLAN

  Włochy

  Firma Zootecnica Ballan rozpoczęła swoją działalność w 1974 r. sprzedając i instalując pierwsze dojarki na kółkach oraz stałe w małych gospodarstwach rodzinnych. Firma kontynuowała rozwój i wyrobiła sobie pozycję na rynkach północnych Włoch i Europy Wschodniej. Nasza firma rozwinęła się technologicznie wraz z wymaganiami nowoczesnych technologii hodowlanych, którym zawdzięcza swoje doświadczenie i wysoką jakość.

 2. SALZ CENTRALE OHG

  Niemcy

  Firma Salz Centrale to ambasador soli. Od ponad 14 lat wyszukujemy, badamy i oceniamy sole naturalne z całego świata. Importujemy z Pakistanu, Indii, Chin, Peru, Hawajów, Afryki, Skandynawii i z obszaru Morza Śródziemnego. Produkty: sole kąpielowe, młynki do przypraw (żarnowe), sole morskie, sole naturalne, sole do peklowania, lampy solne, produkty z kryształów soli, solniczki i pieprzniczki, jodowana sól spożywcza, sól kamienna, orzechy piorące.

 3. A.C.T. S.R.L.

  Włochy

 4. LIST SALZHANDEL GMBH

  Austria

 5. MAYI TUZ

  Turcja

 6. SALZ-HELMREICH GMBH

  Niemcy

 7. CIHANBEYLI TUZ

  Turcja

 8. SIWA SALT LTD

  Zjednoczone Królestwo

 9. HBD HAUSTECHNIK BEDARF DIENSTLEISTUNG INH. PETER MÜLLER

  Niemcy

 10. WEINKONTOR FREUND GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Sól - Import eksport

Liczba wyników

653 przedsiębiorstwa