• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. GÜTTLER GMBH

  Niemcy

  Firma Güttler GmbH została założona w 1981 roku przez Fritza i Hansa Güttlerów. Od ponad 40 lat Güttler wyznacza standardy w zakresie maszyn rolniczych. Najpierw w zakresie przygotowania gleby, a od 20 lat również w profesjonalnej pielęgnacji użytków zielonych. Nasze cele to ochrona gleby, środki kontroli parowania i erozji oraz zapobieganie rozwoju odporności na herbicydy. Obróbka za pomocą naszych maszyn oznacza optymalną dbałość o zwiększenie ilości i lepszą paszę z własnych użytków zielonych, o zdrowsze zwierzęta, a tym samym o większy sukces w hodowli. Nasze maszyny oferujemy w szerokościach roboczych od 1, 50 m do 15, 60 m. Są to produkty premium, zaprojektowane z myślą o solidności i trwałości. Sprawdzą się przez wiele lat, nawet w dużych przedsiębiorstwach. Klucz do Twojego sukcesu w rolnictwie!

 2. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Turcja

  Założona w 2016 roku firma Alchemist Technologies zajmuje się produkcją maszyn rolniczych z Turcji. Produkujemy głównie przyczepy rolnicze pod marką ALCHEMIST TRAILER, w tym przyczepy do bel, przyczepy tradycyjne, przyczepy samonośne przystosowane do potrzeb i wygody rolników. Pod tym samym dachem świadczymy usługi marketingowe naszym partnerom biznesowym, aby służyć i zaspokajać potrzeby naszych klientów dzięki profesjonalnemu zespołowi sprzedaży i zespołowi technicznemu. Oferujemy rozwiązania dla rolnictwa, takie jak: •Sprzęt uprawowy, •Sprzęt do sadzenia •Ładowarki i akcesoria, •Sprzęt do sianokosów, •Rozrzuniki nawozów i obornika, •Rozwiązania energetyczne, •Maszyny pakujące i rolujące, •Opryskiwacze i sprzęt do hodowli zwierząt, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby odkryć więcej! Nasz główny partner KOMSILAJ Wrapper Round Baller, jest prawdziwym liderem w Turcji i jest znany z solidności sprzętu i najbardziej zaawansowanych funkcji (maszyny te mogą pakować pulpę pomidorową i materiały suche, takie jak bawełna). Naszym drugim wiodącym partnerem jest OPAL PIVOT, znany z wysokowydajnych zraszaczy i przekładni centralnych, liniowych, oraz czopów do nawadniania rolniczego. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 3. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd to grupa zakładów produkcyjnych działająca od 13 lat oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie wysokiej jakości produktów mechanicznych i o niższym koszcie całowitym wytwarzania w Chinach. Wykonujemy wszelkiego rodzaju części metalowe, takie jak blachy metalowe, elementy obrabiane CNC, gięte rury i elementy rur, elementy spawane, a zwłaczcza elementy montażowe. Zakres rynku produktów obejmuje przemysł samochodowy, przemysł medyczny, maszyny rolnicze, branżę sprzętu sportowego i wiele innych.

 4. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turcja

 5. DANTE MACCHINE AGRICOLE

  Włochy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSAGRI

  Hiszpania

 2. NOBILI SPA

  Włochy

 3. START

  Włochy

 4. ALTUR SRL

  Włochy

 5. MALESANI SPA

  Włochy

 1. F.LLI FESTI DI FESTI ROBERTO & C. S.N.C.

  Włochy

 2. MERITANO SRL

  Włochy

 1. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Teknamotor Sp z o.o., znany polski producent maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych (rębaków). Firma została założona w 1992 roku. Pierwszymi produktami firmy były agregaty prądotwórcze i kosiarki spalinowe. W chwili obecnej w ofercie firmy jest ponad 30 typów maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych. Główną gałęzią produkcyjną firmy są: - Tarczowe i bębnowe rębaki do drewna. Wykorzystywane do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp. - Młyny młotkowe do zrębków i słomy. - Frezarki (karczowniki) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew. - Taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe. Mobilne rębaki spalinowe posiadają europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 90 pracowników.

 2. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litwa

  Nosted Mechanika, UAB jest firmą o bogatym doświadczeniu w produkcji łańcuchów przeciwpoślizgowych TRYGG oraz sprzętu do odśnieżania, leśniczego, a także podnoszącego IGLAND. Łańcuchy TRYGG są znane od 1939 roku i są synonimem niezawodności i jakości. Produkujemy łańcuchy TRYGG w różnych rodzajach, rozmiarach, grubościach i ciężarach do samochodów osobowych, pojazdów terenowych, ciężarowych i autobusów, ciężkiego sprzętu do odśnieżania, pojazdów dla leśnictwa, rolnictwa, rybołówstwa i pojazdów budowlanych. Najbardziej popularne produkty IGLAND to: wciągarki do bali drewnianych, łuparki do drewna i jego obróbki, dmuchawy do śniegu, piaskari, łopatki tylne, pługi śnieżne, widły do palet, chwytaki, lemiesze do spycharek i ostrza do buldożerów. Nasze najnowsze artykuły to: zgarniacze belek, kubły na kamienie, podnośniki do worków z nawozem i wiadra do materiałów płynnych. Nosted Mechanika oferuje również takie usługi jak: cięcie laserowe blachy stalowej, cięcie CNC, toczenie, frezowanie, gięcie; przygotowywanie powierzchni metalowych przez śrutowanie przed malowaniem oraz malowanie.

 3. ALEX LAFFONT SA

  Francja

  ALEX LAFFONT SA z siedzibą w Fleurance w departamencie Gers skupuje od ponad 50 lat używane ciągniki rolnicze lub teleskopowe, aby je rozebrać do sprzedaży i wysyłki jako oryginalne części zamienne nadające się do ponownego użytku. Skupujemy od osób prywatnych i od profesjonalistów ciągniki wszystkich marek, niezależnie od ich stanu. Proponujemy oryginalne, używane części zamienne do każdego rodzaju ciągników rolniczych i ciągników teleskopowych, jak silniki, sprzęgła, przednie mosty, skrzynie biegów, części mechaniczne, kabiny, urządzenia sprzęgowe, akcesoria, itp. Wysyłamy części we Francji i za granicę. Nasza siedziba prawna znajduje się w Fleurance i posiadamy 4 filie regionalne: RAB w Villefranche d’Allier w departamencie Allier, RAC w Barbezieux w departamencie Charente, RAR w Baraqueville w departamencie Aveyron i RAG w Fleurance w departamencie Gers. ALEX LAFFONT SA, to ponad 100 000 części zamiennych na stanie.

 4. DI - FAN DIKOFTSIS SOTIRIS

  Grecja

  Di - Fan została założona w 1978 r. z siedzibą główną w prywatnym zakładzie produkcyjnym w Naoussa i współpracuje z licznymi firmami zagranicznymi w dziedzinie budowy komponentów wtryskowych. Dzięki obromnej wiedzy fachowej i know-how elastyczność firmy pozwala jej sprostać rosnącym wymaganiom rynku z zachowaniem konkurencyjności swojej oferty. Nasze główne produkty to opryskiwacze rolnicze, atomizatory, rolnicze armatki nawadniające, wieże, rozpylacze śmigłowe, zraszacze odśrodkowe, części zamienne, dmuchawy, zraszacze wodne.

 5. AGRO-MR

  Polska

  Firma AGRO-MR zajmuje się sprzedażą produkcją maszyn rolniczych Produkujemy osprzęt do ładowarek oraz ładowaczy czołowych. Nasze produkty są malowane proszkowo, stosujemy grube blachy w naszych produktach minimalna grubość to 6mm. Mocne węże 330 bar. Lemiesze są tylko z Hardoxa . Główne produkty to: -łyżka uniwersalna - łyżka objętościowa - łyżko krokodyl - krokodyl - łyżka 3 w 1 - zgarniacz obornika - chwytak do bel - chwytak do bel prostokątnych\ - paleciak - widły do obornika - widły do bel. Wykonujemy, każde mocowanie według potrzeb klienta. Jesteśmy również autoryzowanym dealerem firmy Meskor-rol, Solis, Tolmet, Euro-masz, Tolmet, Biardzki, Skotarek, Grass-Rol. Dostarczamy nasze produkty w całej Europie, pod drzwi klienta. Każdy klient płaci za maszyny u kierowcy z możliwością sprawdzenia przed zaplata. Mamy własne auta. Klient otrzymuje pełen pakiet gwarancyjny jak i po gwarancyjny. Nie pobieramy zaliczek. Według naszego regulaminu towar można zwrócić w ciągu 7 dni na własny koszt. Wir verkaufen Land- und Gartenmaschinen verschiedener Marken, sowohl polnische als auch internationale Hersteller wie AGRO-MR, Tolmet, Pronar, Sipma, Inter-Tech, Metal-Technik, Morra, Zocon, Stark, Talex, Kowalski. etc .. Auf diese Weise können wir unseren Kunden ein komplettes Maschinensortiment für alles anbieten, was mit Ackerbau, Viehzucht und Gartenbau zu tun hat. Wir glauben an Top-Qualität zu attraktiven Preisen und Dienstleistungen, die auf unsere Kunden zugeschnitten

 6. MS BUSINESS

  Francja

  MS BUSINESS jest firmą z siedzibą w CERGY w regionie Ile-de-France. Rozwijając się w zakresie importu eksportu produktów z Europy do Afryki, poszukujemy dostawców w Europie dla firm z siedzibą w Afryce. Naszym celem jest również znalezienie surowców dla producentów w Europie. Dostarczamy wiele produktów, takich jak mango, orzeszki ziemne i orzechy nerkowca, które importujemy z krajów Afryki Subsaharyjskiej (Senegal, Gwinea, Wybrzeże Kości Słoniowej itp.). Nasze know-how: - Handel artykułami spożywczymi, - Import / eksport wszystkich nieuregulowanych produktów, - Zakup i sprzedaż pojazdów i części zamiennych, - Wszystkie usługi transportowe, - Doradztwo, - Prowadzenie działalności gospodarczej, - Handel materiałami budowlanymi. W celu uzyskania dalszych informacji na temat naszych usług prosimy o kontakt. Nasz zespół handlowy będzie w stanie odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie, aby Państwa usatysfakcjonować.

 7. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Niemcy

  Nasze działania determinuje jasny cel: produkcja i ogólnoświatowa dystrybucja wielofunkcyjnych pojazdów systemowych do najbardziej wymagających zadań. Aby to osiągnąć, koncentrujemy się konsekwentnie na tym, co przyczyniło się do rozwoju firmy: wysoka jakość, staranność i doskonałość techniczna z wyraźną przewagą innowacyjności w zakresie procesów, produktów i usług. Aby zapewnić tę przewagę, nieustannie inwestujemy w badania i rozwój oraz know-how naszych pracowników. Od 2008 roku firma jest z powrotem w rękach niemieckich. Trzej odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z Badenii-Wiretmbergii przywrócili marce silną pozycję. Max Holder GmbH powróciła do tego, co leży u podstaw siły przedsiębiorstwa: wysoka jakość, staranność typowa dla Szwabii i innowacjne pomysły. Pojazdy są nadal produkowane w mieście Metzingen w Szwabii. Zobowiązanie do zachowania miejsca produkcji w Niemczech jest częścią naszej filozofii korporacyjnej i obietnicą pierwszorzędnej jakości dla naszych klientów.

 8. OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO

  Turcja

  Przedsiębiorstwo Ozdoken Agriculture Machines założone w 1976 r. i cała jego doświadczona ekipa ciągle rozwijają swoje umiejętności. Aktualnie nowoczesne rolnictwo wymaga szybkiej pracy i poszanowania terminów. Nowoczesne i innowacyjne technologie produkcyjne pozwalają na szybką, wyspecjalizowaną produkcję w naszej jednostce produkcyjnej. Ozdoken produkuje maszyny rolnicze w 4 fabrykach, stosując sterowane komputerowo stoły CNC, technologie cięcia plazmowego i laserowego, spawanie zrobotyzowane oraz wysokiej jakości kabiny malarskie.

 1. JIANGYIN BOWELL MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Jiang Yin Bowell to przedsiębiorstwo specjalizujące się w technologiach maszynowych, jeden z największych producentów narzędzi rolniczych w Chinach. Znajduje się w mieście Jiang Yin (niedaleko Changzhou), o dwie godziny drogi od Szanghaju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i handlu wysokiej jakości narzędziami do traktorów. Nasza gama produktów: kosiarki, koparko-ładowarki, kultywatory obrotowe, świdry, kruszarki do drewna, rozłupywacze do kłód, różnego rodzaju ostrza, itp.

 2. WAGNER PFLANZEN TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma rodzinna Wagner Pflanzen-Technik GmbH z Friedelsheim, jest wiodącym na świecie przedsiębiorstwem specjalizującym się w oryginalnych technikach uprawy winorośli, procesach wyorywania i karczowania, jak również w maszynach do sadzenia. Nasze produkty: • urządzenia do uprawy winorośli • maszyny do sadzenia • maszyny i urządzenia do szkółek drzew • maszyny rolnicze • pługi • używane maszyny rolnicze • elektronika do maszyn rolniczych • maszyny specjalne dla rolnictwa

 3. ESCUDERO FABRICACIÓN DE MAQUINARIA AGRÍCOLA

  Hiszpania

  Hermanos Escudero to firma produkująca maszyny rolnicze, oferująca swoim klientom dorobek i doświadczenie dużego zespołu profesjonalistów. Zajmują się oni produkcją, sprzedażą i naprawą wszelkiego rodzaju sprzętu rolniczego, a także sprzedażą części zamiennych do tych maszyn.

 4. TECNO - AGRO

  Hiszpania

  Kontrola jakości rolno-spożywczej w terenie, ciężarówce itp.Nasiona: selekcja i obróbka. Maszyny rolnicze do prób terenowych. Z uwagi na swój sukces, nasz rynek obejmuje inne dziedziny przemysłu: fabryki ceramiki, młyn olejowy, szkółka i maszyny leśne, odkurzanie przemysłowe, instalacja, montaż i doradztwo laboratoriów. Produkty: określanie wilgotności, NIR analizator składu produktów, określanie odpadów i zanieczyszczenia, a także masy, itp.

 5. POSVIMAN

  Hiszpania

  produkcja pali do ogrodzeń altankowych. produkcja pali do ogrodzeń altankowych. Uprawa winorośli. kotwiczenie, wsporniki dla roślin, elementy chroniące rośliny, drut żelazny. Wszystko do uprawy winnej latorośli.

 6. MONFORT

  Belgia

  Monfort jest belgijską firmą z siedzibą w Sorée. Założona w 1981 roku, specjalizuje się w imporcie-eksporcie maszyn rolniczych i budowlanych oraz samochodów ciężarowych. Sprzedaje sprzęt rolniczy: - Ciągniki - Silosokombajny - Żniwiarki - Przyczepy - Sprzęt teleskopowy - Prasy. Sprzęt budowlany: - Koparki - Spycharki - Ładowarki - Przesiewacze - Kruszarki - Wywrotki - Walce - Kontenery - Przyczepy. A także samochody i pojazdy użytkowe: - Samochody - 4x4 - Ciężarówki.

 7. GIEMME SNC DI PONSO GIORGIO E BOGLIONE MASSIMO

  Włochy

  Firma została utworzona w Saluzzo w roku 2012, w formie spółki cywilnej, przez wspólników mających ponad trzydziestoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Prowadzi działalność w sektorze napraw i produkcji maszyn rolniczych, dbając o stałe doskonalenie swojej oferty w celu spełnienia wymagań klientów.

 8. TALLERES CORBINS

  Hiszpania

  Technologia rolnicza. Maszyny rolnicze Naprawa maszyn. Sprężarki. Podnośniki.

 9. POWERTRAIN SERVICES AUSTRIA GMBH

  Austria

  Handel, produkcja i naprawa elementów napędowych tym. Serwis na miejscu/określanie problemów, wyroby hydrauliczne (marki: SPIDAN, LÖBRO, WALTERSCHEID, UNI CARDAN SERVICE).

 10. BABYLON GROW SHOP

  Hiszpania

Filtry

Wyniki dla

Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

9389 przedsiębiorstwa