• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty podziemne - przedsiębiorstwa

Wyniki dla

Roboty podziemne - przedsiębiorstwa - Import eksport

 1. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

 2. KELLER POLSKA SP. Z O.O. - BIURO KRAKÓW

  Polska

  Keller Polska, z oddziałem w Krakowie, to przedsiębiorstwo będące liderem w dziedzinie rozwiązań geotechnicznych, nie tylko w Polsce, ale też w Europie Północno-Wschodniej. Ponadto firma jest członkiem globalnej grupy Keller. Keller Polska zajmuje się wzmacnianiem podłoża, wykonywaniem fundamentów głębokich, zabezpieczaniem wykopów, skarb i zboczy, a także projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji hydrotechnicznych. Oprócz tego w swojej pracy wykorzystuje technologie iniekcyjne. Oferta Keller Polska obejmuje m.in.: - ściany oporowe; - ściany szczelinowe; - kolumny DSM; - pale przemieszczeniowe; - pale prefabrykowane; - zagęszczanie dynamiczne; - dreny prefabrykowane; - jet grouting; - wypełnianie pustek. Realizowane są zarówno roboty geotechniczne lokalne, jak i to o znaczeniu dla krajowej gospodarki.

 3. GEOURB GROUP

  Serbia

  Grupa GEOURB to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi inżynieryjne, założona w 1995 roku, specjalizująca się w takich pracach jak: skanowanie laserowe 3D i modelowaniue badań geodezyjnych, inżynieria geotechniczna, pomiarach podziemnych instalacji i infrastruktur. Stosując najnowsze technologie zapewniamy naszym klientom usługi i wsparcie w realizacji ich projektów w różnych branżach, takich jak: przemysł naftowy i gazowy, budowlany, infrastruktury i dziedzictwo kulturowe.

 4. GEOASBUILT

  Hiszpania

  Wykonawcy robót podziemnych

 5. TELSERVICE (R & C)

  Belgia

  Firma TELSERVICE (R & C), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Internet - firmy usługowe, usługi z zakresu telekomunikacji i telefonii dla sieci prywatnych, i Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AQUA-VRIJSEN

  Belgia

  Firma AQUA-VRIJSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty morskie, portowe i podmorskie, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Houthalen-Helchteren, Belgia.

 2. TECNASOL - FGE, FUNDAÇOES E GEOTECNIA, S.A.

  Portugalia

  Firma TECNASOL - FGE, FUNDAÇOES E GEOTECNIA, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, palowanie fundamentów budynków, fundamenty do prac drogowych, i Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Montijo, Portugalia.

 3. ACROTIR

  Francja

  Firma ACROTIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Luneville, Francja.

 4. RS ENTREPRENØRFIRMA APS

  Dania

  Firma RS ENTREPRENØRFIRMA APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach układanie kanałów i sieci kanałów, kanalizacje, i betonowanie. Ma siedzibę w Frederiksværk, Dania.

 5. ELCON LIMBURG

  Belgia

  Firma ELCON LIMBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 1. STE LHEUREUX & CIE

  Francja

  Firma STE LHEUREUX & CIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Urządzenia do mycia przemysłowego, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Przesiewacze, urządzenia do kruszenia minerałów, Urządzenia do mycia przemysłowego, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Perigny, Francja.

 2. IBS INDUSTRIAL

  Belgia

  Firma IBS INDUSTRIAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, logistyka, Wyroby farmaceutyczne, i Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Ma siedzibę w Melsele, Belgia.

 1. CUYPERS MARC

  Belgia

  Firma CUYPERS MARC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, wiertnice, i wiercenie studzien. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 2. CANALCO

  Belgia

  Firma CANALCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, układanie kanałów i sieci kanałów, układanie kanalizacji wody, i instalacje ściekowe. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 3. VAN DER WERFF GROEP

  Holandia

  Firma VAN DER WERFF GROEP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Drogi - budowa, design and engineering practice, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Drogi - budowa. Ma siedzibę w Alphen Aan Den Rijn, Holandia.

 4. RAINBIRD

  Belgia

  Firma RAINBIRD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty morskie, portowe i podmorskie, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, systemy oczyszczania wody, i urządzenia czyszczące na mokro i na sucho. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 5. GREIVELDINGER EXPLOITATION

  Luksemburg

  Firma GREIVELDINGER EXPLOITATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, roboty ziemne, budowanie dróg, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Contern, Luksemburg.

 6. VALENS

  Belgia

  Firma VALENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i general renovation work. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. APK WALLONIE

  Belgia

  Firma APK WALLONIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Woda pitna - dystrybucja, Energia elektryczna - dystrybucja, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, kanalizacje, Woda pitna - dystrybucja, i Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Saive, Belgia.

 8. SOTECFLU SOC TECH DES FLUIDES

  Francja

  Firma SOTECFLU SOC TECH DES FLUIDES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Fontenilles, Francja.

 1. E.P.O.S. - EMPRESA PORTUGUESA DE OBRAS SUBTERRANEAS, LDA

  Portugalia

  Firma E.P.O.S. - EMPRESA PORTUGUESA DE OBRAS SUBTERRANEAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Oeiras, Portugalia.

 2. STEPTEC

  Białoruś

  Firma STEPTEC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Minskiy Rayon, Białoruś.

 3. SABBE BEDRIJF

  Belgia

  Firma SABBE BEDRIJF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Konstrukcje betonowe, wiercenia, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

 4. PP SVITEKS

  Ukraina

  Firma PP SVITEKS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Kryviy Rig, Ukraina.

 5. EMMERS BETONWERKEN

  Belgia

  Firma EMMERS BETONWERKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Konstrukcje betonowe, Budownictwo, i betonbeton. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 6. CONCEPT'O

  Francja

  Firma CONCEPT'O, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wzornictwo artystyczne - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, pomoc w nadzorze budowlanym, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Les Herbiers, Francja.

 7. DODIN CAMPENON BERNARD

  Francja

  Firma DODIN CAMPENON BERNARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Civil engineering, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i badania i rozwój w sektorze prac morskich, rzecznych i jeziornych. Ma siedzibę w Toulouse Cedex, Francja.

 8. RAZEL-BEC

  Francja

  Firma RAZEL-BEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty morskie, portowe i podmorskie, Civil engineering, roboty ziemne, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Roboty morskie, portowe i podmorskie. Ma siedzibę w Orsay Cedex, Francja.

 9. BAUER BAU GMBH

  Niemcy

  Firma BAUER BAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Fundamenty, roboty budowlane, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty murarskie, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Fundamenty, roboty budowlane, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty murarskie, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 10. GALMART

  Belgia

  Firma GALMART, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, usługi transportowe, containerized transport, i recycling centre. Ma siedzibę w Halle, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty podziemne - przedsiębiorstwa - Import eksport

Liczba wyników

24 843 Przedsiębiorstwa