• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty podziemne - przedsiębiorstwa

Wyniki dla

Roboty podziemne - przedsiębiorstwa - Import eksport

 1. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

 2. KELLER POLSKA SP. Z O.O. - BIURO KRAKÓW

  Polska

  Keller Polska, z oddziałem w Krakowie, to przedsiębiorstwo będące liderem w dziedzinie rozwiązań geotechnicznych, nie tylko w Polsce, ale też w Europie Północno-Wschodniej. Ponadto firma jest członkiem globalnej grupy Keller. Keller Polska zajmuje się wzmacnianiem podłoża, wykonywaniem fundamentów głębokich, zabezpieczaniem wykopów, skarb i zboczy, a także projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji hydrotechnicznych. Oprócz tego w swojej pracy wykorzystuje technologie iniekcyjne. Oferta Keller Polska obejmuje m.in.: - ściany oporowe; - ściany szczelinowe; - kolumny DSM; - pale przemieszczeniowe; - pale prefabrykowane; - zagęszczanie dynamiczne; - dreny prefabrykowane; - jet grouting; - wypełnianie pustek. Realizowane są zarówno roboty geotechniczne lokalne, jak i to o znaczeniu dla krajowej gospodarki.

 3. GEOURB GROUP

  Serbia

  Grupa GEOURB to multidyscyplinarna firma świadcząca usługi inżynieryjne, założona w 1995 roku, specjalizująca się w takich pracach jak: skanowanie laserowe 3D i modelowaniue badań geodezyjnych, inżynieria geotechniczna, pomiarach podziemnych instalacji i infrastruktur. Stosując najnowsze technologie zapewniamy naszym klientom usługi i wsparcie w realizacji ich projektów w różnych branżach, takich jak: przemysł naftowy i gazowy, budowlany, infrastruktury i dziedzictwo kulturowe.

 4. GEOASBUILT

  Hiszpania

  Wykonawcy robót podziemnych

 5. TELSERVICE (R & C)

  Belgia

  Firma TELSERVICE (R & C), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Internet - firmy usługowe, usługi z zakresu telekomunikacji i telefonii dla sieci prywatnych, i Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EMMERS BETONWERKEN

  Belgia

  Firma EMMERS BETONWERKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Konstrukcje betonowe, Budownictwo, i betonbeton. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 2. RAINBIRD

  Belgia

  Firma RAINBIRD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty morskie, portowe i podmorskie, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, systemy oczyszczania wody, i urządzenia czyszczące na mokro i na sucho. Ma siedzibę w Zonhoven, Belgia.

 3. ACROTIR

  Francja

  Firma ACROTIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Luneville, Francja.

 4. CONCEPT'O

  Francja

  Firma CONCEPT'O, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wzornictwo artystyczne - doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, pomoc w nadzorze budowlanym, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Les Herbiers, Francja.

 5. GREIVELDINGER EXPLOITATION

  Luksemburg

  Firma GREIVELDINGER EXPLOITATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, roboty ziemne, budowanie dróg, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Contern, Luksemburg.

 1. ELCON LIMBURG

  Belgia

  Firma ELCON LIMBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Opglabbeek, Belgia.

 2. VAN DER WERFF GROEP

  Holandia

  Firma VAN DER WERFF GROEP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Drogi - budowa, design and engineering practice, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Drogi - budowa. Ma siedzibę w Alphen Aan Den Rijn, Holandia.

 1. E.P.O.S. - EMPRESA PORTUGUESA DE OBRAS SUBTERRANEAS, LDA

  Portugalia

  Firma E.P.O.S. - EMPRESA PORTUGUESA DE OBRAS SUBTERRANEAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Oeiras, Portugalia.

 2. TECNASOL - FGE, FUNDAÇOES E GEOTECNIA, S.A.

  Portugalia

  Firma TECNASOL - FGE, FUNDAÇOES E GEOTECNIA, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, palowanie fundamentów budynków, fundamenty do prac drogowych, i Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Montijo, Portugalia.

 3. SURE SEARCH

  Australia

  Firma SURE SEARCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w South Wentworthville, Australia.

 4. IBS INDUSTRIAL

  Belgia

  Firma IBS INDUSTRIAL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, logistyka, Wyroby farmaceutyczne, i Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Ma siedzibę w Melsele, Belgia.

 5. CUYPERS MARC

  Belgia

  Firma CUYPERS MARC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, wiertnice, i wiercenie studzien. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 6. CANALCO

  Belgia

  Firma CANALCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, układanie kanałów i sieci kanałów, układanie kanalizacji wody, i instalacje ściekowe. Ma siedzibę w Grobbendonk, Belgia.

 7. STE LHEUREUX & CIE

  Francja

  Firma STE LHEUREUX & CIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Przesiewacze, Urządzenia do mycia przemysłowego, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Przesiewacze, urządzenia do kruszenia minerałów, Urządzenia do mycia przemysłowego, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Perigny, Francja.

 8. APK WALLONIE

  Belgia

  Firma APK WALLONIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Woda pitna - dystrybucja, Energia elektryczna - dystrybucja, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, kanalizacje, Woda pitna - dystrybucja, i Energia elektryczna - dystrybucja. Ma siedzibę w Saive, Belgia.

 1. AQUA-VRIJSEN

  Belgia

  Firma AQUA-VRIJSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty morskie, portowe i podmorskie, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Houthalen-Helchteren, Belgia.

 2. VALENS

  Belgia

  Firma VALENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Budownictwo przemysłowe - przedsiębiorstwa budowlane, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i general renovation work. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. RS ENTREPRENØRFIRMA APS

  Dania

  Firma RS ENTREPRENØRFIRMA APS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach układanie kanałów i sieci kanałów, kanalizacje, i betonowanie. Ma siedzibę w Frederiksværk, Dania.

 4. STEPTEC

  Białoruś

  Firma STEPTEC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Minskiy Rayon, Białoruś.

 5. SABBE BEDRIJF

  Belgia

  Firma SABBE BEDRIJF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Budownictwo prefabrykowane i konstrukcje gotowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje betonowe, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Konstrukcje betonowe, wiercenia, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

 6. PP SVITEKS

  Ukraina

  Firma PP SVITEKS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Kryviy Rig, Ukraina.

 7. SOTECFLU SOC TECH DES FLUIDES

  Francja

  Firma SOTECFLU SOC TECH DES FLUIDES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w Fontenilles, Francja.

 8. SOCIÉTÉ DES D'ENTREPRISE DES TRAVAUX ET RACCORDEMENT TÉLÉPHONIQUES "S.E.RA.T"

  Algieria

  Firma SOCIÉTÉ DES D'ENTREPRISE DES TRAVAUX ET RACCORDEMENT TÉLÉPHONIQUES "S.E.RA.T", jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie sieciowe. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 9. RAZEL-BEC

  Francja

  Firma RAZEL-BEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Roboty morskie, portowe i podmorskie, Civil engineering, roboty ziemne, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, i Roboty morskie, portowe i podmorskie. Ma siedzibę w Orsay Cedex, Francja.

 10. PIQUAND TP

  Francja

  Firma PIQUAND TP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Drogi - budowa, Firmy budowlane - drogi i mosty, Roboty podziemne - przedsiębiorstwa, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Drogi - budowa, Firmy budowlane - drogi i mosty, i Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Ma siedzibę w St Amour, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty podziemne - przedsiębiorstwa - Import eksport

Liczba wyników

24 866 Przedsiębiorstwa