• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty publiczne

Wyniki dla

Roboty publiczne - Import eksport

 1. GEIS & CO STRASSEN- U. TIEFBAU GMBH&CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEIS & CO STRASSEN- U. TIEFBAU GMBH&CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Ma siedzibę w Wilnsdorf, Niemcy.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, administracja robót publicznych, maszyny i wyposażenie do sondowania, Usługi odwiertów, i instalacje do wiercenia studni wodnych. Ma siedzibę w Santarcangelo Di Romagna, Włochy.

 3. SCHAKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHAKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gospodarka miejska - zagospodarowanie i wyposażenie miejsc publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, Pojemniki transportowe kołowe, budowanie dróg, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Roboty publiczne, Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy, i Pojemniki transportowe kołowe. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 4. TETON ALPINISTYKA PRZEMYSŁOWA

  Polska

  Teton to przedsiębiorstwo działające w dziedzinie alpinistyki przemysłowej, w ramach której świadczy kompleksowe usługi w zakresie prac realizowanych na dużych wysokościach. Firma wykorzystuje zaawansowany sprzęt alpinistyczny i stosuje innowacyjne techniki, pozwalające na bezpieczne wykonanie każdego zlecenia. Teton zajmuje się przede wszystkim montażem instalacji przeciwpożarowych, montażem przemysłowym, pracami antykorozyjnymi czy oczyszczaniem powierzchni, a także realizacją innych zadań na dużych wysokościach.

 5. MAQUINARIA TROYANO

  Hiszpania

  Usługi profesjonalne i specjalistyczne w zakresie sprzedaży, naprawy i konserwacji ciężkiego sprzętu używanego. Mamy szeroką gamę ciężkiego sprzętu (koparki, wywrotki, ciągniki gąsienicowe, wózki, wały, równiarki, mieszacze, wykończarki, kruszarki itp.) wszystkie marki i modele. Oferujemy bezpłatną wycenę.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEUTSCH-KOORDINATION SARL

  Maroko

  Firma DEUTSCH-KOORDINATION SARL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Lifting gear. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 2. OCEAN TP

  Francja

  Firma OCEAN TP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach granitowe krawężniki. Ma siedzibę w Pont-Scorff, Francja.

 3. TEIXEIRA DUARTE TRADING SA

  Portugalia

  Firma TEIXEIRA DUARTE TRADING SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mosty - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Drogi - budowa, roboty publiczne, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Oeiras, Portugalia.

 4. ADENAMED SARL

  Maroko

  Firma ADENAMED SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, montaż sufitów podwieszanych, ścianki działowe, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w Tanger, Maroko.

 5. RESIMARK

  Francja

  Firma RESIMARK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Ma siedzibę w Vieux-Moulin, Francja.

 1. TTC ENGINEERING

  Turcja

  Firma TTC ENGINEERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach betonownie. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. ATHOS ENERGIES

  Francja

  Firma ATHOS ENERGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach nawiercanie terenów pod roboty publiczne, drążenie pod roboty publiczne, i helikoptery. Ma siedzibę w Saint Etienne Les Orgues, Francja.

 1. HOUSING DEVELOPMENT INVESTMENT

  Boliwia

  Firma HOUSING DEVELOPMENT INVESTMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Ma siedzibę w Cochabamba, Boliwia.

 2. BEC CONSTRUCTION LANGUEDOC ROUSSILLON

  Francja

  Firma BEC CONSTRUCTION LANGUEDOC ROUSSILLON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Roboty publiczne, Roboty budowlane ciężkie, maszyny do robót ziemnych, Civil engineering, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w St Georges D Orques, Francja.

 3. GRECOGESTE - TRADING DE PRODUTOS E SERVIÇOS, SA

  Portugalia

  Firma GRECOGESTE - TRADING DE PRODUTOS E SERVIÇOS, SA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Ma siedzibę w Lousada, Portugalia.

 4. RELVAS NUNES E LUZ LDA

  Portugalia

  Firma RELVAS NUNES E LUZ LDA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach roboty publiczne, budowanie dróg, i konstrukcja budynków. Ma siedzibę w São Brás de Alportel, Portugalia.

 5. GISONE BETON VIBRE

  Francja

  Firma GISONE BETON VIBRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, prefabrykaty, precast concrete, Civil engineering, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w Auriol, Francja.

 6. JULES FARENZENA

  Luksemburg

  Firma JULES FARENZENA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach budowanie dróg, wyposażenie zewnętrzne, building construction, i wydobywanie. Ma siedzibę w Dudelange, Luksemburg.

 7. BERGER GMBH

  Niemcy

  Firma BERGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Civil engineering, i rozbiórki obiektów przemysłowych. Ma siedzibę w Meßstetten, Niemcy.

 8. EISENHUTH ROHRREINIGUNG KANALSANIERUNG KANALINSPEKTION

  Niemcy

  Firma EISENHUTH ROHRREINIGUNG KANALSANIERUNG KANALINSPEKTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach monitorowanie rurociągów ściekowych, opróżnianie prywatnych szamb, remont ścieków, i kontrola wideo układu przewodów. Ma siedzibę w Bedburg, Niemcy.

 1. TECNOVIA - MADEIRA - SOCIEDADE DE EMPREITADAS, S.A.

  Portugalia

  Firma TECNOVIA - MADEIRA - SOCIEDADE DE EMPREITADAS, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, Roboty publiczne, Drogi - budowa, inżynieria budowlana, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w Funchal, Portugalia.

 2. STRABAG AG

  Austria

  Firma STRABAG AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Tunele - firmy budowlane, i Tunele - firmy budowlane. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. TRALUX CONSTRUCTION

  Luksemburg

  Firma TRALUX CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, building construction, Civil engineering, Roboty publiczne, i budowanie wiaduktów drogowych i autostradowych. Ma siedzibę w Bettembourg, Luksemburg.

 4. ALQUIMAQ SISTEMAS

  Hiszpania

  Firma ALQUIMAQ SISTEMAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 5. ANAX TECHNICAL CONSTRUCTION

  Grecja

  Firma ANAX TECHNICAL CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, Elektryczność - aparatura, nieruchomości przemysłowe, asfalt drogowy, Roboty publiczne, i Elektryczność - aparatura. Ma siedzibę w Patra, Grecja.

 6. CONCEPT 4

  Luksemburg

  Firma CONCEPT 4, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach place budów, usuwanie azbestu, i Interior fittings. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 7. RÉSEAU SOCODA

  Francja

  Firma RÉSEAU SOCODA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty publiczne, zaopatrzenie dla przemysłu, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Roboty publiczne, i administracja robót publicznych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. HUBAUT TRAVAUX PUBLICS

  Belgia

  Firma HUBAUT TRAVAUX PUBLICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, budowanie parkingów samochodowych, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w Havinnes, Belgia.

 9. DENEIRE

  Belgia

  Firma DENEIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach rozbiórki, niwelowanie, i budowa hydraulika. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 10. DE CONINCK

  Belgia

  Firma DE CONINCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, obróbka kamieni naturalnych, tworzenie parków, ogrodów i tarasów, Płytki wykładzinowe kamionkowe, i płytki do brukowania. Ma siedzibę w Dendermonde, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty publiczne - Import eksport

Liczba wyników

45 773 Przedsiębiorstwa