• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty

Wyniki dla

Roboty - Import eksport

 1. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 2. DLF SP. Z O.O.

  Polska

  iRobot oferuje kompleksowe rozwiązania dla twojego domu w zakresie sprzątania. Robot Roomba sprawiła, że praktyczne roboty stały się rzeczywistością i uzmysłowiła światu, że zostaną na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą robotó.

 3. SYNERLINK

  Francja

  Verified by europages badge

  Synerlink, przedsiębiorstwo należące do amerykańskiej grupy Barry-Wehmiller Packaging Systems, jest doświadczonym dostawcą rozwiązań do napełniania linearnego i pakowania w sztywne opakowania wyrobów mleczarskich, napojów i innych produktów spożywczych. Będąc liderem w projektowaniu i produkcji zintegrowanych linii pakujących, wytwarzamy, dbając o uzyskanie maksymalnie najlepszych wyników, ultraczyste i aseptyczne produkty o wydłużonym okresie przechowywania. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań pod markami Arcil, Ermi, Dairy Pack, Dinieper i Aprium: urządzenia typu form-fill-seal (FFS) i fill-seal (FS ze wstępnie uformowanymi pojemnikami i butelkami), z możliwością zastosowania rozwiązań zrobotyzowanych końca linii typu rękawy termokurczliwe, transfer, opakowania zbiorcze, zbiórka, umieszczanie w skrzynkach i na paletach.

 4. IHF-JUNGENTHAL HANDHABUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH od ponad 30 lat jest kompetentnym partnerem dla przemysłu. Firma z tradycją i doświadczeniem w zakresie transportu i transportu materiałów, podnoszenia, obracania i przenoszenia ładunków oraz technologii składowania. IHF-JUNGENTHAL Handhabungstechnik GmbH jest firmą wszechstronną, której wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu i transportu materiałów, podnoszenia, obracania i przenoszenia ładunków oraz technologii składowania można prześledzić z biura inżynieryjnego IHF, założonego w 1980 roku. Oprócz planowania, projektowania i produkcji nowych manipulatorów VECTOR oraz wszystkich typów chwytaków, w ramach usługi wykonywana jest również konserwacja i naprawa istniejących urządzeń. Dostarczamy elementy do linii montażowych przemysłu motoryzacyjnego, jak również do średnich przedsiębiorstw i zakładów rzemieślniczych.

 5. SP-ROBOTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SP-ROBOTS GmbH z siedzibą w Salzgitter w Dolnej Saksonii została założona na początku 2005 roku, a dzięki swoim głównym kompetencjom w zakresie techniki automatyzacji specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm przemysłowych. Zarówno duzi klienci, jak i klienci z małych i średnich firm ufają naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stałej jakości. Naszym celem jest nie tylko przekonanie Cię naszą technologią, ale także naszym know-how i serwisem. Doradztwo i szkolenia Twoich pracowników, a także wsparcie w realizacji projektu od samego jego początku należą do czołowych elementów oferty usług SP-ROBOTS GmbH. Twoja AUTOMATYZACJA to nasze ZADANIE! Nasza PRACA to Twój POSTĘP!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRAPO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRAPO GmbH z siedzibą w westwalskim mieście Gescher-Hochmoor jest partnerem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Główne kompetencje firmy obejmują koncepcję i opracowanie, wykonanie i wdrożenie oraz obsługę posprzedażną maszyn i urządzeń w produkcji i intralogistyce na całym świecie. W różnych branżach rozwiązania TRAPO stosowane są w kompletacji, pakowaniu, (de-)paletyzacji, przepakowywaniu, magazynowaniu oraz w technologii sortowania i dystrybucji. Cel: Sprostać rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na automatyzację wszystkich procesów produkcyjnych. Wyzwanie: Oferować rozwiązania w zakresie automatyzacji różnorodnych procesów produkcyjnych, zanim pojawi się taka konieczność. Klienci na całym świecie korzystają z naszego ponad 60-letniego doświadczenia i know-how. Dzięki najnowocześniejszej technologii TRAPO GmbH wyznacza na całym świecie nowe standardy płynnego przejścia w produkcji i intralogistyce. Badania i rozwój od zawsze odgrywają główną rolę w naszym wewnętrznym centrum technicznym. TRAPO GmbH wspólnie ze swoimi klientami opracowuje optymalne rozwiązania i testuje wszystkie funkcje w centrum technicznym TRAPO w warunkach rzeczywistych.

 2. CAMPETELLA ROBOTIC CENTER

  Włochy

  Verified by europages badge

  Campetella Robotic Center jest włoską firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji robotów i manipulatorów kartezjańskich. Firma zajmuje się projektowaniem mechanicznym i produkcją, ale także projektowaniem oprogramowania, instalowaniem systemów, sprzedażą i usługami posprzedażnymi dla przemysłu. Naszą podstawową działalnością są rozwiązania zrobotyzowane dla sektora formowania tworzyw sztucznych.

 3. ASSARO CONSTRUCTION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASSARO CONSTRUCTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Hydrauliczne roboty instalacyjne, Roboty malarskie - firmy usługowe, Hydrauliczne roboty instalacyjne, lakierowanie, Roboty malarskie - firmy usługowe, i coatings. Ma siedzibę w Colombes, Francja.

 4. ISO DÉCO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ISO DÉCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty murarskie. Jest również obecna w dziedzinach murarz, roboty konstrukcyjne, i dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Boulogne-Billancourt, Francja.

 5. ROLLON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rollon jest wiodącym producentem linearnych systemów prowadnic, teleskopowych i osi liniowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie techniki linearnej i systemów linearnych firma Rollon jest synonimem kompetencji, jakości i wieloletniego doświadczenia. Firma posiada szeroką więdzę o produktach i dlatego oferuje optymalne rozwiązania dla każdej potrzeby i do najbardziej różnorodnych zastosowań. Grupa Rollon ma zasięg międzynarodowy ze swoimi filiami we Włoszech (siedziba główna), Niemczech, Francji, USA, krajach BRIC oraz dzięki ogólnoświatowej sieci przedstawicieli handlowych. Firma Rollon konsekwentnie dostosowuje struktury sprzedaży do optymalnego poziomu obsługi klienta. Obejmuje to zarządzanie kluczowymi kontami dużych docelowych klientów w określonych sektorach przemysłowych, a także wsparcie i zarządzanie projektami w ścisłej współpracy z inżynierami z Niemiec i Włoch, zajmującymi się zastosowaniem. Rollon jest nie tylko dostawcą kompleksowych usług, ale także dostawcą systemów dla technologii liniowej.

 1. ELIA IMPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ELIA IMPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Ma siedzibę w Melun, Francja.

 2. L & P ELEKTROAUTOMATISATIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  My, L&_P Elektroautomatyzacja GmbH, zajmujemy się rozwojem, projektowaniem i budową systemów testowania i produkcji. Współpracujemy bardzo blisko z renomowanymi firmami i producentami sterowników PLC, robotów i systemów przetwarzania obrazu. Nasi klienci znają nas jako kompetentnego, entuzjastycznego i zaangażowanego partnera, który profesjonalnie realizuje ich aplikacje. Oferujemy kompletne rozwiązania oraz usługi serwisowesystemowe, ale także integrację wyżej wymienionych komponentów oraz usługi serwisowe. Od kilku lat produkujemy "systemy testowe dla linii końcowych" i ustawiamy w tych systemach instaladcje testowe do pomiaru przemieszczeń, kątów obrotu, siły oraz systemy przetwarzania obrazu do kontroli obecności, pomiarów, analiz powierzchni, rozpoznawania kodów i kolorów. Jesteśmy bardzo dobrze zaznajomieni z różnymi systemami przetwarzania obrazu. Staliśmy się solidnym i wydajnym przedsiębiorstwem - również dzięki technicznym kompetencjom naszych pracowników.

 1. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 2. STEPHAN SCHMIDT KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GRUPA STEPHAN SCHMIDT JEST JEDNYM Z WIODĄCYCH NA ŚWIECIE PRODUCENTÓW SPECJALNYCH GLINEK I ZAAWANSOWANYCH MINERAŁÓW ILASTYCH. 20 kopalni, w tym 16 w Westerwaldzie. Wprowadzamy do obrotu ok. 1, 6 mln. ton rocznie. Duże rezerwy surowców. 9 zakładów homogenizacji. Zadaszona powierzchnia magazynowa > 100.000 t. 3 zakłady szlifierskie i przetwórcze o wydajności 350.000 ton rocznie. 1 instalacja do produkcji granulatu zabudowanego o wydajności 20.000 ton rocznie. 3 laboratoria do badań i rozwoju, kontroli jakości i obsługi klienta. Planowane, kompleksowe wykorzystanie dużych złóż gliny poprzez regulowane wydobycie i ścisłą kontrolę produkcji zgodnie z normą ISO 9001 pozwoliło firmie Stephan Schmidt Gruppe stać się jednym z głównych producentów surowców ceramicznych i ogniotrwałych, a także surowców do produkcji wypełniaczy/dodatków, specjalnych materiałów budowlanych i zielonego rynku.

 3. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 4. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LoeschPack jest specjalistą w dziedzinie maszyn pakujących, kompletnych instalacji do pakowania czekolady, gumy do żucia, słodyczy, wypieków i innych artykułów spożywczych i niespożywczych. opracowujemy i produkujemy innowacyjne koncepcje opakowań, rozwiązania systemowe i serwisowe, robiąc to z najwyższym profesjonalizmem i elastycznością. Naszym celem jest zapewnienie klientom wartości dodanej jako ważny partner strategiczny oraz lider w zakresie technologii i innowacji.

 5. TRACTO-TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  TRACTO-TECHNIK opracowuje, produkuje i sprzedaje maszyny do podziemnego układania przewodów i wymiany rurociągów bez wykopywamia rowów. Ta bezwykopowa technika NODIG stosowana jest do budowy sieci instalacji wodnej, gazowej, elektrycznej, telekomunikacyjnej, ciepłowniczej, sieci światłowodów, rurociągów i kanalizacji. Klienci korzystający z tych specjalnych urządzeń i maszyn pochodzą głównie z sektora inżynierii lądowej i spejalnych robót głębinowych, ale są wśród nich również przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i operatorzy sieci. We wszystkich procesach produkcyjnych TT kładzie nacisk na najwyższą jakość produkcji. Już na etapie zakupu materiałów TT zwraca uwagę na wybór dostawców o najwyższym poziomie jakości. W szczególności stal podlega ścisłej kontroli jakości przez cały proces produkcyjny. Najnowocześniejsza technologia produkcji, precyzyjne centra obróbcze CNC toczą, wiercą, frezują i szlifują obrabiane elementy nadając im odpowiedni kształt.

 6. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 7. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 8. TVI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Czy chodzi o steki, sznycle, rolady, kotlety, kebaby czy szaszłyki – klienci na całym świecie korzystają z naszych potężnych rozwiązań wydajnie, ekonomicznie, higienicznie i bezpiecznie. W handlu detalicznym, jak i w gastronomii. Dzień po dniu i bezkompromisowo dobre. Od momentu powstania w 2004 roku specjalizujemy się w porcjonowaniu mięsa – jesteśmy czołowym producentem maszyn do porcjonowania mięsa oraz kompletnych linii porcjujących. Nasza szeroka gama produktów obejmuje wydajne, dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie prawidłowej regulacji temperowania i mrożenia, sprasowywania, porcjowania, automatyzacji, owijania kebabów oraz szybiej produkcji szaszłyków. Zaawansowane technologicznie systemy firmy TVI obejmują zakres od kontroli temperatury mięsa produktu wyjściowego do prawie każdego rodzaju porcjonowania, ręcznego lub automatycznego umieszczania na tackach z późniejszą kontrolą wagi, aż po przeniesienie gotowej porcji do maszyny pakującej.

 1. ROOTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Hurtownia produktów biomedycznych i przemysłowych od 2014 roku, ROOTS łączy doświadczenie z wiekowym know-how w relacji z klientem i w zakresie doskonałej znajomości produktów, ich efektywności, ewolucji i modernizacji w tej dziedzinie. ROOTS, to także zespół techniczno-handlowy potrafiący analizować i opracowywać dostosowane do potrzeb oferty we Francji i na świecie. Jako niezbyt duża firma, ROOTS doradza i towarzyszy Ci w trakcie całego procesu Twojego zamówienia. Biorąc pod uwagę fakt, że każdy klient jest wyjątkowy, stawiamy sobie za punkt honoru zapewnić Ci wysoką jakość należnych Ci usług, od uzwględnienia Twoich potrzeb po dostawę Twojego zamówienia w wybrane przez Ciebie miejsce, proponując Ci za każdym razem coraz to atrakcyjniejsze ceny. Nasz katalog udostępnia Ci ponad 300 000 produktów dla domu, usług, przemysłu.

 2. AGS AUTOMATION GREIFSYSTEME SCHWOPE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Zajmujemy się rozwojem i produkcją innowacyjnych części chwytaków, kompletnych chwytaków i indywidualnych rozwiązań dla klientów. Między innymi z inteligentnymi systemami podającymi, stacjami cięcia lub robotami. Naszym celem jest oferowanie Państwu rozwiązań tworzonych zgodnie z naszym mottem "Wszystko co genialne jest proste". Cały łańcuch wartości dodanej zawarty jest w naszej firmie. Daje nam to dużą elastyczność, a Tobie bezpieczeństwo niezbędne do realizacji Twoich projektów. Nasze systemy chwytakowe i chwytaki produkowane są zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2016. Range of Services: Gripper kit Grippersystem EOAT End of Arm Tooling Robothand

 3. SAMSYS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Młoda, dynamiczna i kompetentna firma, z wieloma pomysłami i produktami wysokiej jakości. Dzisiejsza SAMSYS GmbH została założona przez szwajcarską firmę SAMSYS SA (dawniej SAMECA SA) i ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prowadnic barkowych i prowadnic prętowych. Produkty SAMSYS są znane z niezawodności i dlatego są używane przez wymagających producentów części toczonych wysokiej jakości. Klienci SAMSYS doceniają wysoki stopień automatyzacji swoich maszyn oraz ekonomiczny przebieg procesów produkcyjnych. Prowadnice prętowe SAMSYS zwiększają wydajność, a tym samym obniżają koszty jednostkowe: SAMSYS zwiększa konkurencyjność swoich klientów! Prowadnice prętowe firmy SAMSYS GmbH charakteryzują się niezwykle prostą konstrukcją i łatwą, intuicyjną obsługą. Niezależnie od tego, czy jest to wersja krótka, 3-metrowy magazyn ładujący, czy różne rozwiązania specjalne, oferujemy w zakresie handlu maszynami szeroką gamę podajników prętowych.

 4. MP GMBH MONTAGE- UND PRÜFSYSTEME

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Spółka MP GmbH Montage- und Prüfsysteme została założona w 1990 roku i zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do procesów montażu, pomiarów i testowania dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Do systemów montażowych stosujemy naszą modułową konstrukcję z indywidualnym projektem technologicznym. Nasze produkty - prasa do łączenia MP, komputer główny (identyfikowalność) i tester ilości dozowania - cieszą się dużym powodzeniem u naszych klientów i są bardzo często używane. Nasi klienci, tacy jak AAM, Biotronik, BMW, Bosch, Continental, Daimler, Häfele, Linamar, Magna, Nidec, Oerlikon, Stihl, Volkswagen, ZF i inni, działają w branży motoryzacyjnej, medycznej, meblarskiej i sprzętu ogrodowego. Posiadamy duże doświadczenie w montażu i testowaniu skrzyń biegów, chłodnic z recyrkulacją spalin, modułów wałka rozrządu, tłumików drgań, pomp samochodowych, rozruszników serca, worków kolostomijnych, nożyc do żywopłotów itp. i dostarczyliśmy je już aż do Brazylii, Chin, Meksyku, Tajlandii, USA.

 5. LUDWIG SCHLEICHER ANLAGENBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 30 lat rozwijamy i produkujemy maszyny, tworzymy systemy i technikę procesową w połączeniu z automatyką i robotyką, włącznie z kompleksowym planowaniem elektrotechnicznym - sprzęt i oprogramowanie. Modułowe koncepcje wytwarzania i uszlachetniania produktów wykonanych z carbonu czyli włókna węglowego, tworzyw sztucznych, materiałów kompozytowych, materiałów pochodzących z recyklingu, aluminium i stali przeznaczonych przede wszystkim do wysokiej jakości elementów wewnętrzynych i zewnętrznych w przemyśle samochodowym i lotniczym. Jako firma średniej wielkości, dzięki Ludwig Schleicher Anlagenbau GmbH & Co. KG oraz Ludwig Schleicher Ingenium GmbH & Co.KG nadaliśmy naszym kompetencjom solidną strukturę . Nasi klienci na całym świecie otrzymują od nas najlepsze możliwe wsparcie poprzez innowacyjne doradztwo w zakresie inżynierii procesowej, rzetelną realizację zadań, a także oferty wsparcia i usług serwisowych przez cały cykl życia produktu zgodnie z zasadą: „Wszystko z jednej ręki - jedna osoba kontaktowa“.

 6. RALF LANG MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako wiodący generalny wykonawca w dziedzinie automatyki i robotyki oferujemy innowacyjne rozwiązania, elastyczne koncepcje robotów i wszechstronną wiedzę na temat procesów. Niezależnie od tego, czy jest to maszyna seryjna czy specjalna. Specjalizujemy się w przemyśle motoryzacyjnym, technologii medycznej, spożywczej, branży elektronicznej i urządzeń elektrycznych, a nasze główne kompetencje obejmują pomiary, montaż, sortowanie, łączenie i pakowanie. Wiodący producenci samochodów, firmy farmaceutyczne i ich dostawcy ufają naszym innowacyjnym i wysokiej jakości rozwiązaniom z ponad 300 dostarczonymi systemami i maszynami na całym świecie. Nasze mocne strony leżą w naszych usługach i wysokim poziomie jakości, zwłaszcza w naszych kompetencjach procesowych. Przykład: Elastyczne podawanie za pomocą BinPicking. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarządzamy dużą różnorodnością części i najmniejszymi rozmiarami partii. Rezygnując z ręcznego podawania części, zwiększamy wydajność, bezpieczeństwo i bezbłędną obsługę. Łączenie (wkładanie, dozowanie, klejenie różnymi technikami nakładania) elementów. Naszym celem jest zaprojektowanie procesu produkcji seryjnej o stałej jakości, dostosowanej do Twoich wymagań wydajnościowych. Kontrola i pomiary, optyczne lub dotykowe, komponentów. Zarówno przy użyciu własnych rozwiązań testowych, jak i od zewnętrznych producentów testów. Niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy automat, obrotowy system przenoszenia, liniowy system przenoszenia z kilkoma celami, czy duży system – u nas jesteś w dobrych rękach – przekonaj się sam o naszych rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i o naszych wysokich standardach jakości.

 7. HASS PIPE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hasspipe jest producentem rur do studni. Przedsiębiorstwo, mieszczące się w Konya, Turcja, rozpoczęło działalność w 2018 roku. Dążymy do zajmowania czołowej pozycji i wykorzystywania najnowszych technologii, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Zbudowaliśmy naszą reputację wytwarzając produkty seryjne i na zamówienie, spełniające międzynarodowe normy, takie jak TS, EN i ISO. Ponadto, aby utrzymać niezmienną jakość na każdym etapie, stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000. W Hasspipe, produkujemy rury osłonowe do studni PVC, rury ekranowe i armatury, rury osłonowe metalowe, rury spiralne spawane, rury kolumnowe i armatury. Nasza produkcja jest ukierunkowana na zaspokojenie potrzeb przemysłu, handlu i sektora mieszkalnictwa. Jesteśmy dumni z dostarczania produktów na całym świecie i ścisłej wspólpracy z naszymi klientami po to, aby osiągnąć ich 100% statysfakcję. Przykładając dużą wagę do cięcia precyzyjnego, kontroli jakości i bezpieczeństwa, w krótkim czasie ugruntowaliśmy naszą pozycję solidnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorstw poszukujących wysokiej jakości rozwiązań rurowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów standardowych, czy też rozwiązań na specjalne zamówienie, dysponujemy ekspertyzą, wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na spełnienie Twoich potrzeb. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 8. BTF

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BTF specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie na zamówienie pieców dla wszystkich gałęzi przemysłu, jak również pieców ceramicznych, wszystko pracujące w zakresie temperatur do 1800°C. Mogą być one zaprojektowane do pracy w normalnej atmosferze, w atmosferze gazów obojętnych, próżni lub być przeznaczone do specyficznej obróbki cieplnej, takiej jak hartowanie, odpuszczanie, wyżarzanie, topienie, suszenie, starzenie, podgrzewanie wstępne... Ponadto firma BTF projektuje i produkuje piece do testowania odporności ogniowej materiałów. Towarzyszymy zarόwno działom R&D firm jak i zatwierdzonym laboratoriom. Piece te, wyposażone we własny system kontroli i akwizycji danych, pozwalają na prowadzenie prób zgodnie z różnymi normami (EN-1363-1; EN-1363-2; ASTM-E119; UL-263; BS-476-20; HCM; RWS). Zapewniamy konserwację, naprawy i remonty pieców wszystkich marek, dostarczając części zamienne, takie jak termoelementy, regulatory, materiały izolacyjne i/lub ogniotrwałe, oporniki zwijane lub ekranowane.

 9. DRAGFLOW SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Dragflow to firma, która w ciągu ostatnich 25 lat zmieniła kształt rynku systemów dragowania, stając się jednym z liderów produkcji na światową skalę. Firmę wspiera międzynarodowa sieć wyspecjalizowanych inżynierów, którzy są w stanie zapewnić pilne usługi, a także wsparcie techniczne i indywidualne doradztwo. Dragflow codziennie angażuje się w zapewnianie innowacyjnych rozwiązań na wysokim poziomie technicznym, gwarantujących dobre osiągi przy jak najmniejszym wpływie na środowisko. Oferujemy między innymi solidne i niezawodne pompy zanurzeniowe do cięższych prac. Główne sektory naszej działalności: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment i Amphibious dredges.

 10. IQS S.R.L. WORLDWIDE INSPECTION COMPANY

  Włochy

  Verified by europages badge

  instalacja. Stanowimy efekt końcowy pewnej koncepcji, inspirowanej wspólnie podzielanymi ambitnymi ideałami i kierowanej sprawdzonym doświadczeniem. Pomysł wykraczania poza cele, które wyznacza sobie każdy z nas, z determinacją, entuzjazmem i siłą, aby odważyć się i zdobyć nową wiedzę, umiejętności i kwalifikacje. Pracownicy IQS pracują i są szkoleni w zakresie dzielenia się know-how, nowymi pomysłami, wiedzą i umiejętnościami, ponieważ jest to jedyny sposób na rozbudzenie nowych inspiracji. Pozwala nam to na dalsze doskonalenie usług, które oferujemy rynkowi i naszym Klientom. Ciągły rozwój naszego know-how daje naszym Klientom pewność, że nasza firma jest skutecznym, rzetelnym i godnym zaufania partnerem. Jedynym i najlepszym sposobem, aby to osiągnąć, jest dzielenie się naszymi kompetencjami, doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i know-how. Ciągłe wyciąganie wniosków, które pobudza do uczenia się z przeszłości, aby ulepszyć przyszłość poprzez innowacje i pozytywne podejście. CEO IQS

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Roboty - Import eksport

Liczba wyników

200 707 Przedsiębiorstwa

Kraj