• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty rzeczne

Wyniki dla

Roboty rzeczne - Import eksport

 1. FLUVIARENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FLUVIARENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty rzeczne, Transport bliski śródlądowy i czynności manipulacyjne, WYNAJEM Holowników, Roboty rzeczne, operacje portowe, i Transport bliski śródlądowy i czynności manipulacyjne. Ma siedzibę w Eckbolsheim, Francja.

 2. A2 CONSTRUCTION GROUP

  Polska

  A2 Construction Group is engaged in construction, assembling and finishing works and is currently involved in construction throughout the Netherlands. Are you in need of a responsible contractor or subcontractor for any construction works? We always ready to support you at any stage of project realization. Be confident in our experience: we have been operating in many countries of the European Union (Netherlands, Belgium, Portugal, Spain, and Poland) for more than 15 years. The company's staff includes engineers, designers and senior laborers, which guarantees qualitative realization of projects of any kind of complexity. A2 Construction Group performs the following types of works: ● Construction of individual residential houses, villas, townhouses, quad houses, low-rise residential buildings, extensions, superstructures ● Turnkey construction and repair of residential and commercial real estate objects ● Concrete works (foundation installation, formwork installation, laying and binding of reinforcement, screeding and others) ● Masonry works (Brick and clinker masonry, block masonry, walls and partitions with and without insulation) ● Roofing (roll roofing, sheet steel roofing, tile roofing, dormer windows) ● Drywall works (walls, partitions, ceilings) ● Flooring (insulation, concrete, screed, laminate, linoleum, tile) ● Finishing works (painting, facing, plastering) ● Electrical, plumbing and ventilation works ● Facade construction ● landscaping

  Wszystkie wyroby na "roboty rzeczne"

 3. RAMID SP. Z O.O. (LTD. GMBH, BV) WWW.AZBEST.CO

  Polska

 4. PONTOON PROVIDER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PONTOON PROVIDER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty rzeczne. Ma siedzibę w West Mersea, Zjednoczone Królestwo.

 5. SUPRAMECA

  Francja

  Firma SUPRAMECA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Nurkowanie - sprzęt, Roboty rzeczne, Nurkowanie - sprzęt, i Roboty rzeczne. Ma siedzibę w Ollioules, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SUMERGIA, S.A.

  Hiszpania

  Firma SUMERGIA, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty rzeczne. Ma siedzibę w Collado Villalba, Hiszpania.

 2. EVROPSKÁ VODNÍ DOPRAVA-SPED.,S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma EVROPSKÁ VODNÍ DOPRAVA-SPED.,S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kurierskie przesyłki międzynarodowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty rzeczne, Transport samochodowy, Roboty rzeczne, i Transport samochodowy. Ma siedzibę w Praha 8 , Republika Czeska.

 3. SLOVENSKY VODOHOSPODARSKY PODNIK, S. P.

  Słowacja

  Firma SLOVENSKY VODOHOSPODARSKY PODNIK, S. P., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie wód - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Roboty rzeczne, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Roboty rzeczne. Ma siedzibę w Banska Stiavnica, Słowacja.

 4. SHANDONG QINGYUN YITONG TUBES AND FITTING MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG QINGYUN YITONG TUBES AND FITTING MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty rzeczne. Jest również obecna w dziedzinach kołnierz oporowy. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 5. INICO TREBISOV SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma INICO TREBISOV SPOL. S R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Armatura sieci gazowej, Roboty rzeczne, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Maszyny budowlane, Armatura sieci gazowej, Roboty rzeczne, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Maszyny budowlane. Ma siedzibę w Trebisov, Słowacja.

 1. AUTODOPRAVA SMÍD

  Republika Czeska

  Firma AUTODOPRAVA SMÍD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Roboty rzeczne, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Roboty rzeczne, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Praha 5 , Republika Czeska.

 2. BIO-GEO-EKO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma BIO-GEO-EKO, SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Roboty rzeczne, i Roboty rzeczne. Ma siedzibę w Brno , Republika Czeska.

 1. FLUORCHEMIE GMBH FRANKFURT

  Niemcy

  Firma FLUORCHEMIE GMBH FRANKFURT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty rzeczne, i Roboty rzeczne. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. VODOSPOL S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VODOSPOL S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty rzeczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Klatovy , Republika Czeska.

 3. MURPHIE WALKER LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. SLOVAKSTAV, S.R.O.

  Słowacja

 5. AUTOSTEP KLADNO, S.R.O.

  Republika Czeska

 6. O'CAN

  Francja

 7. EDEMI, S.R.O.

  Słowacja

 8. COSTRUZIONI DI LEO SRL

  Włochy

 1. BRITISH WATERWAYS PENSION TRUSTEES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

 2. SETO, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

 3. SUB SEA SERVICES SNC DI DE GIOVANNI STEFANO & RUGGERI RICCARDO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SUB SEA SERVICES SNC DI DE GIOVANNI STEFANO & RUGGERI RICCARDO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach wyburzania podwodne, prace podwodne, spawanie i cięcie podwodne, odzyskiwania morskie, pogłębiania, prace morskie, rzeczne i jeziorne, i prace morskie. Ma siedzibę w Civitavecchia, Włochy.

 4. SOTUTRASM

  Tunezja

  Firma SOTUTRASM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty off-shore. Jest również obecna w dziedzinach off shore (przybrzeżny), i prace morskie, rzeczne i jeziorne. Ma siedzibę w Sfax, Tunezja.

 5. NAVIERA DAEDALUS

  Hiszpania

  Firma NAVIERA DAEDALUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach prace morskie, rzeczne i jeziorne, i Underwater works. Ma siedzibę w Calviá, Hiszpania.

 6. I.S.L.E.M. S.R.L. - ISLEM

  Włochy

  Firma I.S.L.E.M. S.R.L. - ISLEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pogłębianie - roboty portowe. Jest również obecna w dziedzinach pogłębianie portów, rzek i kanałów, i prace morskie, rzeczne i jeziorne. Ma siedzibę w Chioggia, Włochy.

 7. TECHNIQUE ETUDE TRAVAUX INTERVENTION SUBAQUATIQUE

  Francja

  Firma TECHNIQUE ETUDE TRAVAUX INTERVENTION SUBAQUATIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne, prace podwodne, Underwater works, Roboty publiczne, i prace morskie, rzeczne i jeziorne. Ma siedzibę w Belleville Sur Vie, Francja.

 8. GENTIL TSM

  Francja

  Firma GENTIL TSM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty morskie, portowe i podmorskie. Jest również obecna w dziedzinach prace morskie, rzeczne i jeziorne, konstrukcje podwodne, fundamenty podwodne, i wyburzania podwodne. Ma siedzibę w La Teste De Busch, Francja.