• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przeciąganie drutu z metali kolorowych

Wyniki dla

Przeciąganie drutu z metali kolorowych - Import eksport

 1. DRUTECH REJS PIECE C.O.

  Polska

  Szanowni Państwo! Firma DruTech przyjmuje zlecenia produkcyjne dotyczące wszelkiego rodzaju przetwórstwa drutu. Posiadamy wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia (zgrzewarki, giętarki, prasy itd.) do produkcji niemal każdego rodzaju produktów z drutu, takich jak kosze z drutu, kosze sterylizacyjne (z drutu KO - kosze z drutu), pojemniki, siatki zgrzewane, stojaki reklamowe, stelaże, regały, wieszaki, zawieszki, akcesoria meblowe i wiele innych elementów metalowych wymagających przetwórstwa drutu stalowego lub metali szlachetnych. Co podkreślają dotychczasowi Kontrahenci, zaletą naszej działalności jest fakt, iż od ponad 20 lat zajmujemy się nie tylko produkcja i przetwarzaniem drutu, ale również szeroko rozumianą obróbką stali. Łączenie ze sobą tych dwóch gałęzi przemysłu, pozwala nam w wewnętrznym zakresie realizować projekty wymagające użycia nie tylko drutu, ale również np. blachy. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel zapewnia wysoką jakość wytworzonego produktu, profesjonalną obsługę oraz zadowolenie Klienta. Służymy fachową poradą i wskazówkami, tak by każdy projekt został wdrożony do produkcji zgodnie z zaleceniami Zamawiającego. Park maszyn, jakim dysponujemy, pozwala na szybką realizację zamówienia, przy zachowaniu 100% powtarzalności produktu oraz najwyższych standardów jego jakości. Zapraszamy do współpracy, składania zapytań ofertowych oraz do kontaktu!

 2. ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ALLOY WIRE INTERNATIONAL LIIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, alloy wire drawn rods, i Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Brierley Hill, Zjednoczone Królestwo.

 3. CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CENTRAL WIRE INDUSTRIES UK LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, nickel alloys, Przeciąganie drutu z metali kolorowych, i drut ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Rotherham, Zjednoczone Królestwo.

 4. LUOYANG GEFEI CO., LTD

  Chiny

  Firma LUOYANG GEFEI CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Luoyang, Chiny.

 5. GERVOIS SA

  Francja

  Firma GERVOIS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Abbeville, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRAFILERIE DELL'ADDA SRL

  Włochy

  Firma TRAFILERIE DELL'ADDA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach taśmy płaskie z miedzi. Ma siedzibę w Verdellino, Włochy.

 2. BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma BAOJI SHENGCHAO NON-FERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 3. JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD

  Chiny

  Firma JINAN WOERDE SOLDER CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach spawanie półautomatyczne. Ma siedzibę w Zhangqiu, Chiny.

 4. T.F.E. S.R.L.

  Włochy

  Firma T.F.E. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 5. BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

  Firma BAOJI UNIQUE TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 1. M.E.A.M. ECOLOGY SRL

  Włochy

  Firma M.E.A.M. ECOLOGY SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Fondi, Włochy.

 2. POLYFLEX S.R.L.

  Włochy

  Firma POLYFLEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach drut aluminiowy. Ma siedzibę w Calimera, Włochy.

 1. ISELLA S.R.L.

  Włochy

  Firma ISELLA S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Suello, Włochy.

 2. BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD.

  Chiny

  Firma BEIJING ZHONGBEI TITANIUM CO.,LTD., roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach tytan i stopy. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 3. ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY

  Chiny

  Firma ANPING XINXING NICKEL WIRE MESH FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 4. FLAMEG S.R.L.

  Włochy

  Firma FLAMEG S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lumezzane, Włochy.

 5. WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD

  Chiny

  Firma WEIHAI MULTICRYSTAL TUNGSTEN & MOLYBDENUM TECHNOLOGIES CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Weihai, Chiny.

 6. LAPP BENELUX B.V.

  Holandia

  Firma LAPP BENELUX B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Druty i kable aluminiowe, Druty i kable z metali kolorowych, Druty i kable aluminiowe, i Druty i kable z metali kolorowych. Ma siedzibę w Waalre, Holandia.

 7. QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO YIYANG RIGGING HARDWARE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 8. TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI

  Włochy

  Firma TRAFILERIE MONZESI S.N.C. DI OGGIONNI GIUSEPPE E FRATELLI, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, matryce do wytłaczania elementów, i Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Ornago, Włochy.

 1. VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH

  Niemcy

  Firma VOESTALPINE DRAHT FINSTERWALDE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - formowanie i wykrawanie. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Przeciąganie drutu z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w Finsterwalde, Niemcy.

 2. BIANCHI METALLI S.P.A.

  Włochy

  Firma BIANCHI METALLI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Miedź i stopy miedzi, miedź, i Miedź i stopy miedzi. Ma siedzibę w Brignano Gera D'adda, Włochy.

 3. NARDIN & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma NARDIN & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Nova Milanese, Włochy.

 4. BAOJI SANXIN METAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma BAOJI SANXIN METAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Titanium bars. Ma siedzibę w Balji, Chiny.

 5. BHANSALI STAINLESS PVT LTD

  Indie

  Firma BHANSALI STAINLESS PVT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Indore, Indie.

 6. YUNYANG ELECTRIC CO.,LTD.

  Chiny

  Firma YUNYANG ELECTRIC CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hohhot, Inner Mongolia, Chiny.

 7. MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Firma MITTELDEUTSCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, i Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Maintal-Bischofsheim, Niemcy.

 8. GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH

  Niemcy

  Firma GSG MASCHINEN UND ZUBEHÖR FÜR DIE DRAHT- UND KALTWALZINDUSTRIE GMNH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu żelaznego, i Przeciąganie drutu żelaznego. Ma siedzibę w Schwerte, Niemcy.

 9. HAGENER FEINSTAHL GMBH

  Niemcy

  Firma HAGENER FEINSTAHL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przeciąganie drutu żelaznego. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, i Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 10. B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH

  Niemcy

  Firma B. JÜRGENHAKE GESELLSCHAFT F. KABELKONF. U. METALLVERARB.MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Druty i kable z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Przeciąganie drutu z metali kolorowych, i Przeciąganie drutu z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo