• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • dysze z metali kolorowych

Wyniki dla

Dysze z metali kolorowych - Import eksport

 1. ZÜRN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Zürn GmbH & Co. jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów w zakresie centrów obróbkowych i maszyn specjalnych, uchwytów narzędziowych do tokarek CNC, uchwytów narzędziowych i tulei zaciskowych. Firma została pierwotnie założona jako warsztat mechaniczny części toczonych. Dzięki ciągłym pracom rozwojowym, prowadzonym przez dziesięciolecia, Zürn mógł z jednej strony poszerzyć własną ofertę produktów, a z drugiej - zbudować bazę klientów na całym świecie jako firma produkująca wyroby precyzyjne. Asortyment produkowany w Niemczech obejmuje nakrętki mocujące i chwytaki prętowe, uchwyty wiertarskie i tuleje zaciskowe CNC, uchwyty narzędziowe VDI oraz precyzyjne uchwyty narzędziowe. Firma Zürn GmbH & Co. KG ma ugruntowaną pozycję na rynku międzynarodowym i jest bardzo konkurencyjna dzięki najnowocześniejszym warunkom produkcyjnym.

 2. KLEEMEIER, SCHEWE UND CO. KSH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem dysz filtrowych i systemów drenażowych do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Projektowanie, konstruowanie narzędzi oraz produkcja we własnym zakresie umożliwiają nam szybką i elastyczną reakcję na życzenia klientów.

 3. SPRAYTECS TECHNOLOGIES LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPRAYTECS TECHNOLOGIES LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Braintree, Zjednoczone Królestwo.

 4. MAGALINI IMPIANTI S.A.S. DI MAGALINI STEFANO, LUCA, ROBERTO & C.

  Włochy

  Firma MAGALINI IMPIANTI S.A.S. DI MAGALINI STEFANO, LUCA, ROBERTO & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w VERONA, Włochy.

 5. DELAVAN DUESEN WERKSVERTRETUNG DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma DELAVAN DUESEN WERKSVERTRETUNG DEUTSCHLAND, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, dysze metalowe, obsada ciagadła, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Großbettlingen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. G.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma G.M. S.R.L., roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Mirandola, Włochy.

 2. CENTRO TUBI S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

  Firma CENTRO TUBI S.R.L. UNIPERSONALE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Francavilla Al Mare, Włochy.

 3. SINTERTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma SINTERTEC S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. FRATTINI S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATTINI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Avella, Włochy.

 5. TMC BERARDO S.R.L.

  Włochy

  Firma TMC BERARDO S.R.L., roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Busca, Włochy.

 1. PICOM S.R.L.

  Włochy

  Firma PICOM S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Marmirolo, Włochy.

 2. GREEN LINE S.R.L.

  Włochy

  Firma GREEN LINE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Rimini, Włochy.

 1. TEMPLAST DI TEMPONI STEFANO & C. (S.N.C.)

  Włochy

  Firma TEMPLAST DI TEMPONI STEFANO & C. (S.N.C.), jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Bovezzo, Włochy.

 2. APPARTUBI S.R.L.

  Włochy

  Firma APPARTUBI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Palo Del Colle, Włochy.

 3. AIR & FLUID POWER S.R.L.

  Włochy

  Firma AIR & FLUID POWER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Santa Croce Sull'arno, Włochy.

 4. IDROMECCANICA S.A.S. DI ANSALDO MARIA E C.

  Włochy

  Firma IDROMECCANICA S.A.S. DI ANSALDO MARIA E C., roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Brolo, Włochy.

 5. SOCIETA' AGRICOLA ALGASOIL S.R.L.

  Włochy

  Firma SOCIETA' AGRICOLA ALGASOIL S.R.L., roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, Dysze z metali kolorowych, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w PALMANOVA, Włochy.

 6. P N R U K LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma P N R U K LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bromsgrove, Zjednoczone Królestwo.

 7. DIETRICH BAAS GMBH

  Niemcy

  Firma DIETRICH BAAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 8. USB DÜSEN GMBH

  Niemcy

  Firma USB DÜSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dysze żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bretzfeld, Niemcy.

 1. FERPINTA-INDUSTRIAS DE TUBOS DE AÇO DE FERNANDO PINHO TEIXEIRA,S.A.

  Portugalia

  Firma FERPINTA-INDUSTRIAS DE TUBOS DE AÇO DE FERNANDO PINHO TEIXEIRA,S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Vale De Cambra, Portugalia.

 2. PNR-DEUTSCHLAND INDUSTRIESPRITZDÜSEN HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma PNR-DEUTSCHLAND INDUSTRIESPRITZDÜSEN HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Freilassing, Niemcy.

 3. P.A.L.L. S.R.L.

  Włochy

  Firma P.A.L.L. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Quattro Castella (Re), Włochy.

 4. TRANSFORMADORA METÁLICA DA SEIXA

  Portugalia

  Firma TRANSFORMADORA METÁLICA DA SEIXA, roku i działającą w sektorze Dysze z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach rury stalowe. Ma siedzibę w Santa Maria da Feira, Portugalia.

 5. FRANK RÜFFER DÜSENTECHNIK GMBH HERSTELLUNG UND VERTRIEB VON DÜSENKÖPFEN

  Niemcy

  Firma FRANK RÜFFER DÜSENTECHNIK GMBH HERSTELLUNG UND VERTRIEB VON DÜSENKÖPFEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze z metali kolorowych, i Dysze z metali kolorowych. Ma siedzibę w Witten, Niemcy.

 6. ISOLTUBEX-FABRICA DE TUBOS E PERFIS ISOLANTES, LDA.

  Portugalia

  Firma ISOLTUBEX-FABRICA DE TUBOS E PERFIS ISOLANTES, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dysze z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Dysze żelazne, i Dysze żelazne. Ma siedzibę w Travassô, Portugalia.

 7. TUBISIDER S.P.A.

  Włochy

 8. KALTUBI

  Włochy

 9. SI.FE

  Włochy

 10. IDROTHERM 2000 S.P.A.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo