• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kształtowniki z metali kolorowych

Wyniki dla

Kształtowniki z metali kolorowych - Import eksport

 1. RK ROSE+KRIEGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1972 r. firma RK Rose+Krieger GmbH oferuje wyjątkowo szeroki wybór kompleksowych rozwiązań w dziedzinie techniki linearnej, techniki montażu profili, techniki łączeniowej i technologii modułowej. Oferujemy katalog produktów oraz wyroby na zamówienie, rozwiązania systemowe i rozwiązania specjalne. RK zatrudnia ponad 500 osób na całym świecie. Około 210 z nich w swojej siedzibie w Minden. Dowiedz się więcej na stronie www.rk-rose-krieger.com. Nasze produkty i usługi: Technika liniowa: do 3 ton i 12 m ruszamy dokładnie dynamicznie i pewnie dla ciebie. Technika złączy do rur: rury kwadratowe lub okrągłe łączone niezawodnymi mocowaniami, największa różnorodność (Ø 8-80 mm) na rynku. Technologia Profil: Sprawdzony system profili BLOCAN®, profile aluminiowe w przekroju 20-360 mm. Technologii modułowa

 2. PRESSTA EISELE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pressta Eisele GmbH z Bullay produkuje piły tarczowe, piły automatyczne i rozwiązania specjalne do cięcia na długość, wiercenia, frezowania i wykrawania profili z aluminium i metali nieżelaznych. Oferujemy 5 różnych rodzajów pił, automatów tnących z piłą tarczową o szerokości do 1 mm po wysokowydajne automaty z napędem piły o mocy 18, 5 KW. Linie pił są realizowane według potrzeb klienta i mogą być zintegrowane z całkowicie automatycznymi systemami obróbki. Dostarczamy także półautomatyczne piły tarczowe z tarczą o średnicy do 800 mm, o mocy do 13 KW. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.pressta-eisele.de

 3. ETIC TUBES ET PROFILES

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1995 roku ETIC TUBE &PROFILES to firma specjalizująca się w ciągnieniu rur. Opierając się na swoim sukcesie, kilka lat później firma rozszerzyła swoją działalność o cięcie precyzyjne. Wykonujemy również prace wykończeniowe i posiadamy warsztat umożliwiający nam wykonywanie bardziej złożonych czynności oprócz naszych własnych: gratowanie, tłoczenie, gięcie, lutowanie, wiercenie i obróbka cieplna. Z pustych półfabrykatów nasz doświadczony zespół wykonuje rury lub profile zgodnie z normą EN12449 lub specyfikacją klienta. Starannie dobieramy nasze surowce, aby zagwarantować produkt najwyższej jakości. Obrabiamy głównie metale nieżelazne, takie jak miedź i jej stopy (mosiądz i aluminium). Dbamy o to, aby zawsze dostarczać produkt spełniający Państwa oczekiwania, wyprodukowany zgodnie z procesem spełniającym wymagania normy ISO 9001: 2015. Z biegiem lat firma ETIC rozwinęła swoją działalność na arenie międzynarodowej; Staliśmy się cenionym dostawcą dla wielu firm w Europie, Afryce Północnej i Azji. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALUMINIUMWERK UNNA AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Aluminium i stopy aluminium, Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych, profile aluminiowe, rury aluminiowe, pręty aluminiowe, przewody specjalne, Rury aluminiowe, i profile aluminiowe. Ma siedzibę w Unna, Niemcy.

 5. FILTO PROFILES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FILTO PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, brass profiles, kątowniki metalowe, Mosiądz, profile dla budownictwa, profile przemysłowe, kształtowniki specjalne według planu, i stal płaska. Ma siedzibę w Vallirana-Barcelona, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AUBRY NTV

  Francja

  AUBRY NTV produkuje od 1899 roku każdy typ profili specjalnych o różnych kształtach, zróżnicowanych, bądź złożonych, na wszystkich rodzajach metali żelaznych lub nieżelaznych: stale, aluminium, stopy specjalne, miedź, wszystkie rodzaje stali nierdzewnej, mosiądz, tytan … Jako specjaliści z zakresu wyrobów "na specjalne zamówienie", produkujemy według planów naszych klientów. Analizujemy każde zapytanie o cenę profili specjalnych, walcowanych, ciągnionych, kształtowanych na zimno, tłoczonych na gorąco ze STALI, ALUMINIUM, STALI NIERDZEWNEJ, MIEDZI, MOSIĄDZA, TYTANU lub innych STOPÓW.

 2. MECALDE 2

  Hiszpania

  Wiodące przedsiębiorstwo w produkcji i sprzedaży akcesoriów z aluminium do mebli kuchennych, salonowych i łazienkowych. Mecalde 2 proponuje spośród swych produktów z aluminium ektrudowanego szeroką gamę wykończeń wysokiej jakości. Anodowane błyszczące lub matowe, pokryte lakierem poliuretanowym i melaminą.

 3. BONS & EVERS GROUP

  Holandia

  Firma BONS & EVERS GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie stali i metali, brass hot pressing, formowanie aluminium, przemysł samochodowy, i Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Borne, Holandia.

 4. DONETSK PLANT OF ALUMINIUM PROFILES

  Ukraina

  Firma DONETSK PLANT OF ALUMINIUM PROFILES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach profile aluminiowe, i profile z aluminium. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

 5. SEDLMAIER GMBH

  Niemcy

  Firma SEDLMAIER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Pfarrkirchen, Niemcy.

 1. MABELUX TECHNIC

  Hiszpania

  Firma MABELUX TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach gięcie kształtowników aluminiowych. Ma siedzibę w Sant Pol De Mar, Hiszpania.

 2. JEZZAN MANUFACTURER

  Republika Czeska

  Firma JEZZAN MANUFACTURER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Susice, Republika Czeska.

 1. ISOPROFIL

  Niemcy

  Firma ISOPROFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach brass profiles, profile aluminiowe, produkcja profili ze stali, i 3D design work. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 2. SOMETAMBI-SOC.METALOMECANICA EQUIP.TÉCNICOS AMBIENTE, LDA.

  Portugalia

  Firma SOMETAMBI-SOC.METALOMECANICA EQUIP.TÉCNICOS AMBIENTE, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, i Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Évora, Portugalia.

 3. PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, Kształtowniki z metali kolorowych, Ramy do obrazów i akcesoria ramiarskie, i Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w São Pedro Do Sul, Portugalia.

 4. ALUMIL DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ALUMIL DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach profile aluminiowe, profile aluminiowe, Kształtowniki anodowane, i obróbka wykańczająca aluminium. Ma siedzibę w Herrenberg, Niemcy.

 5. MINITEC

  Francja

  Firma MINITEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, i Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 6. PP TD PROMMET

  Ukraina

  Firma PP TD PROMMET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Kalush, Ukraina.

 7. UZKAYA ALUMINYUM

  Turcja

  Firma UZKAYA ALUMINYUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach odlewnictwo aluminium, i aluminium odlewane kokilkowo. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 8. ARDEVUR COMMODITIES

  Malta

  Firma ARDEVUR COMMODITIES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach aluminium, miedź, Magnez, i krzemionka metaliczna. Ma siedzibę w Mosta, Malta.

 1. DELPH SA

  Francja

  Firma DELPH SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Kształtowniki z metali kolorowych, Stal i metale - obróbka skrawaniem, obróbka kształtowników żelaznych, i frezowanie. Ma siedzibę w Brienon-Sur-Armancon, Francja.

 2. INSTALLUX SA

  Francja

  Firma INSTALLUX SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, weranda, bramy, i safety rails. Ma siedzibę w Saint-Bonnet-De-Mûre, Francja.

 3. CR TUBI S.R.L.

  Włochy

  Firma CR TUBI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rury mosiężne. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Zwijanie stali i metali, obróbka przewodów mosiężnych, Kształtowniki z metali kolorowych, pręty mosiężny, i Zwijanie stali i metali. Ma siedzibę w Gargallo, Włochy.

 4. APORE

  Francja

  Firma APORE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, i Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Saint-André-De-Corcy, Francja.

 5. PURAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PURAL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Riedstadt, Niemcy.

 6. STIB

  Francja

  Firma STIB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, zamocowania metalowe, złącza elektryczne, i Rozpraszacze ciepła. Ma siedzibę w Neuville-Sur-Ain, Francja.

 7. SARL D PERRIER

  Francja

  Firma SARL D PERRIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Werandy metalowe, Kształtowniki z metali kolorowych, Werandy metalowe, rolety, i okna. Ma siedzibę w Saint-Dizier, Francja.

 8. MN DESIGN

  Bułgaria

  Firma MN DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Meble - design, Kształtowniki z metali kolorowych, i Meble - design. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 9. MERTCAN METAL SAN. TIC LTD. STI

  Turcja

  Firma MERTCAN METAL SAN. TIC LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z metali kolorowych. Ma siedzibę w Kartepe / Kocaeli, Turcja.

 10. KAWNEER FRANCE

  Francja

  Firma KAWNEER FRANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowniki z metali kolorowych, Kształtowniki z metali kolorowych, i aluminium. Ma siedzibę w Vendargues Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Kształtowniki z metali kolorowych - Import eksport

Liczba wyników

2153 Przedsiębiorstwa