• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • blacha walcowana z metali kolorowych

Wyniki dla

Blacha walcowana z metali kolorowych - Import eksport

 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Pręty z metali kolorowych, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, Pręty z metali kolorowych, nickel alloys bars, nickel alloys, Blachy - rury, Rury z metali kolorowych, i metalurgia. Ma siedzibę w Amblainville, Francja.

 2. A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma A. MANNESMANN MASCHINENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 3. GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEORG SCHRÖDER MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Wickede, Niemcy.

 4. RITEBO GMBH RICHTAPPARATE

  Niemcy

  Firma RITEBO GMBH RICHTAPPARATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 5. GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma GEDE DRAHTRICHTTECHNOLOGIE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hemer, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD

  Chiny

  Firma JUCHENG TITANIUM INDUSTRY CO.LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 2. OCHOA-LÁCAR, HNOS.

  Hiszpania

  Firma OCHOA-LÁCAR, HNOS., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale, Stal i metale, dźwigary stalowe, steel tubes, i taśmy płaskie ze stali. Ma siedzibę w Pamplona, Hiszpania.

 3. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgia

  Firma STAALHANDEL STERNOTTE CH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Handel stalą, produkty stalownicze, i blachy stalowe. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 4. TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma TRANSFER HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach blachy stalowe, blachy walcowane na zimno, blachy cynkowane, i brachy walcowane na gorąco. Ma siedzibę w Konstanz, Niemcy.

 5. CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L

  Hiszpania

  Firma CONDUTOS METALICOS GAMAT S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 1. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Republika Czeska

  Firma PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Blacha i taśma z metali kolorowych, Powlekanie i nawalcowywanie - metale kolorowe, Blacha falista z metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha i taśma z metali kolorowych. Ma siedzibę w Lipnik Nad Becvou, Republika Czeska.

 2. BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma BAOJI TIANRUI NONFERROUS METAL MATERIALS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 1. EMET SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EMET SP. Z O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha i taśma z metali kolorowych, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Budownictwo przemysłowe, Blacha i taśma z metali kolorowych, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Szczecinek, Polska.

 2. HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma HANGZHOU ROLL FORMING MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 3. GRUPO INDUSTRIAL C&C

  Argentyna

  Firma GRUPO INDUSTRIAL C&C, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach cynk i stopy, i miedź. Ma siedzibę w Villa Rosa - Pilar, Buenos Aires, Argentyna.

 4. WALZEN IRLE GMBH

  Niemcy

  Firma WALZEN IRLE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, Blacha walcowana z metali kolorowych, Żeliwo, żeliwo stopowe, surówka, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Netphen, Niemcy.

 5. WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH

  Niemcy

  Firma WALZENGIEßEREI & HARTGUßWERK QUEDLINBURG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie metali żelaznych, Blacha walcowana z metali kolorowych, Walcownie metali żelaznych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 6. PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA

  Włochy

  Firma PESSINA ACCIAI METALLURGICA SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Caronno Pertusella, Włochy.

 7. DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD.

  Chiny

  Firma DALIAN XINRUILONG IMP.&EXP. TRADING CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha tytanowa, i tytan i stopy. Ma siedzibę w Dalian, Chiny.

 8. STAR MET S A

  Rumunia

  Firma STAR MET S A, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, Rudy żelaza i metali kolorowych, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Comuna Dumbrava Rosie, Rumunia.

 1. CHAPAS PERONA S.L.

  Hiszpania

  Firma CHAPAS PERONA S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Silla, Hiszpania.

 2. CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA.

  Hiszpania

  Firma CONFORMADOS FACME SOCIEDAD ANONIMA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, Wytłaczanie stali i metali, Blacha walcowana z metali kolorowych, i Wytłaczanie stali i metali. Ma siedzibę w Arrigorriaga, Hiszpania.

 3. SEM DIS TICARET A S

  Turcja

  Firma SEM DIS TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. WILHELM BAUER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WILHELM BAUER GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Walcownie metali żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Hiszpania

  Firma COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 6. TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD.

  Chiny

  Firma TENGXIN TITANIUM INDUSTRY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Baoji, Chiny.

 7. W AND MO LTD

  Chiny

  Firma W AND MO LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach tungsten, i molibden. Ma siedzibę w Linzi District, Zibo City, Shandong, Chiny.

 8. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 9. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Austria

  Firma EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha walcowana z metali kolorowych, i Blacha walcowana z metali kolorowych. Ma siedzibę w Tenneck, Austria.

 10. WEMOTEC - WALZEN GMBH

  Niemcy

  Firma WEMOTEC - WALZEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha walcowana z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie metali żelaznych, i Walcownie metali żelaznych. Ma siedzibę w Kempen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo