• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • pasy transmisyjne

Wyniki dla

Pasy transmisyjne - Import eksport

 1. FORBO SIEGLING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  O nas - Innowacyjne koncepcje w produkcji, przepływie materiałów i logistyce są dziś istotnymi czynnikami konkurencyjności. Wysokowydajne taśmy płaskie, a także taśmy przenośnikowe i procesowe często odgrywają w tym kluczową rolę. Dlatego wiodące firmy przemysłowe na całym świecie liczą na specjalistów z Forbo Movement Systems jako kompetentnych partnerów w opracowywaniu przyszłościowych rozwiązań w zakresie napędu, transportu i produkcji. Rezultat: kompleksowe, dostosowane do branży programy produktowe dla naszych klientów. Nasze wartości - Jako światowy lider w dziedzinie systemów przemieszczania, zapewniamy naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania pozwalające utrzymać ich sukces biznesowy na dobrej drodze. Nasze zaangażowanie i doświadczenie oferują naszym interesariuszom obiecujące perspektywy. Poprzez naszą obecność na całym świecie i 300 lokalizacjami serwisowymi, dążymy do utrzymania i rozszerzenia naszej pozycji globalnego gracza. Jesteśmy przekonani, że najważniejsza jest jakość i jej ciągłe doskonalenie. Wyraża się to zarówno w naszych wysokiej jakości i ekonomicznych produktach, jak i w kompetentnym doradztwie zorientowanym na klienta. Konsekwentnie zachowujemy się tak, jak chcielibyśmy, aby zachowywało się nasze otoczenie biznesowe: jako niezawodny partner.

 2. PIZZIRANI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Pizzirani od roku 1968 zajmuje się produkcją i dystrybucją technicznych wyrobów przemysłowych do przenoszenia ruchu: koła pasowe i tuleje stożkowe, pasy napędowe, płyty gumowe, długie przewody rurowe i przewody z uchwytem, łańcuchy, prowadnice do wsporników napędu, obejmy przewodów. Firma prowadzi działalność na arenie międzynarodowej i zajmuje się eksportem w regionie EMEA, zaznaczając coraz bardziej swoją obecność na rynku europejskim.

 3. KEIPER GMBH & CO. KG ANTRIEBS- U. TRANSPORTTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasz obszerny program dostaw obejmuje indywidualne rozwiązania w dziedzinie napędów i przenośników technicznych dla wszystkich branż. Od przemysłu spożywczego po takie dziedziny jak inżynieria mechaniczna i budowa maszyn, przemysł opakowaniowy, obróbka metali, przemysł motoryzacyjny, rolnictwo i hodowla, obróbka drewna, recykling i gospodarka odpadami, wyrób pianek, obróbka kamienia, produkcja mebli, logistyka, centra dystrybucji poczty i paczek, przemysł drukarski i papierniczy oraz działalność międzysektorowa dla wszystkich gałęzi przemysłu. Pasy przenośnikowe, taśmy przenośnikowe, pasy zębate do transportu i napędu, również z odpowiednim wykończeniem, takim jak szeroka gama powłok i profili, koła pasowe z pasami zębatymi, pasy płaskie, pasy okrągłe, pasy klinowe pasy napędowe, dostosowane do konkretnych zastosowań i wymagań. Jako nowoczesny partner oferujący pełen zakres usług, zapewniamy odpowiednie i kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych i stale rosnących wymagań w zakresie techniki napędowej i transportowej. KEIPER - WYDAJNOŚĆ W RUCHU!

 4. MULCO-EUROPE EWIV

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Mulco-Europe EWIV jest specjalistą w dziedzinie technologii pasków zębatych z poliuretanu i jednym z wiodących światowych dostawców rozwiązań w zakresie przenoszenia napędu i transportu w przemyśle maszynowym. CONTINENTAL i BRECO Antriebstechnik, Mulco oferuje swoim klientom szeroki wybór profili i wymiarów pasków zębatych, jak również indywidualnie produkowanych pasków zębatych do prawie każdego zastosowania. Znakomity poziom techniczny i wysoka jakość pasków zębatych z PU firmy BRECO i CONTINENTAL, w połączeniu z know-how partnerów handlowych Mulco na miejscu, stanowią doskonałe połączenie ceny, wydajności i serwisu. Asortyment kół pasowych synchronicznych, napinających, elementów mocujących i innych komponentów dokładnie dopasowanych do pasków zębatych zapewnia optymalną funkcjonalność napędów paskowych. Szczególną zaletą Mulco jest rozwój indywidualnych napędów paskowych do maszyn specjalnej konstrukcji.

 5. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLASTORGOMMA SERVICE SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PLASTORGOMMA SERVICE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły techniczne, artykuły techniczne dla przemysłu, pasy trapezowe z kauczuku, pasy transmisyjne, pasy techniczne, pasy techniczne z kauczuku, uszczelki z kauczuku, pierścienie uszczelniające z kauczuku, i artykuły techniczne z kauczuku. Ma siedzibę w Rubiera, Włochy.

 2. PIX GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PIX GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy klinowe, Pasy zębate, Variable speed V belts, koła pasowe, pasy transmisyjne, kosiarka, kombajny, pasy zębate z kauczuku, i pasy trapezowe z kauczuku. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 3. JUNYTEL

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma JUNYTEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach skrzynie przekazu, pasy transmisyjne, transport, i pokrycia wałków z adiprenu. Ma siedzibę w Alfornelos, Portugalia.

 4. ATG-GOMMERN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATG-GOMMERN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Gommern, Niemcy.

 5. BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRENNER ANTRIEBS- UND TRANSPORTELEMENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Ma siedzibę w 86368 Gersthofen, Niemcy.

 1. SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SYNCHROTECH ANTRIEBSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Enns, Austria.

 2. PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PRATOCORDE SRL UNIPERSONALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach pasy techniczne, paski napędowe do silników, i paski gładkie. Ma siedzibę w Montale, Włochy.

 1. MAFDEL

  Francja

  Od ponad 30 lat, MAFDEL produkuje szeroką gamę termozgrzewalnych pasów i taśm transportowych dla najróżniejszych sektorów przemysłu. Bardzo łatwe do zamontowania w miejscu instalacji przy pomocy zwykłych narzędzi, te pasy i taśmy transportowe upraszczają czynności konserwacji i ograniczają przestoje w produkcji. Pasy okrągłe, klinowe, płaskie lub specjalne, produkowane z poliuretanu lub elastomeru poliestrowego, odznaczają się bardzo wysoką odpornością na ścieranie, pęknięcia i rozdarcia, oleje, smary i rozpuszczalniki, są również zgodne z normami dotyczącymi żywności. Brak płótna, jak też całkowita nieprzepuszczalność surowców, pozwalają ograniczyć mnożenie się bakterii i sprawiają, że czyszczenie jest bardziej ekonomiczne. Przystosowane w szczególności do zastosowań w przemyśle rolno-spożywczym, mogą być wyposażone w dodatkowy osprzęt: listwy, krawędzie i inne.

 2. SWR EUROPE - VAN DINTHER GMBH

  Niemcy

  Innowacyjne procesy produkcyjne i ponad 70 lat doświadczenia w produkcji pasów klinowych to dla naszych klientów gwarancja stałej jakości. Niezależnie od Państwa planów, nasza bogata oferta pasów klinowych jest zawsze doskonałym rozwiązaniem. Surowe kontrole jakości i nowoczesna technologia produkcji gwarantują naszym Klientom na całym świecie korzystanie z produktów, które są nienagannie wykonane, bezpieczne i wytrzymałe. Pasy klinowe SWR są przeznaczone do zastosowań bez ograniczeń w regionach tropikalnych i odporne na olej i temperatury do 120° stopni Celsjusza. Proponujemy szeroki wybór pasów taśmowych, przekładni mechanicznych i części, szerokich pasów taśmowych, podwójnych pasów taśmowych, pasów taśmowych o otwartych skrzydłach, pasów napędowych, pasów i pasów klinowych ze skóry, pasów klinowych z gumy, kompozytowych pasów klinowych i wiele innych.

 3. DURA-BELT INC. - EUROPEAN OFFICE

  Polska

  Firma Dura-Belt, Inc. jest amerykańskim producentem i specjalizuje się w produkcji gotowych (zamkniętych) pasków napędowych, wykonanych z poliuretanu, mających zastosowanie w przenoszeniu napędu we wszelkiego rodzaju przenośnikach rolkowych (napędzanych wałem lub napędzanych motorolkami). Firma Dura-Belt powstała w 1987 roku w Ohio w Stanach Zjednoczonych i od samego początku zajmowała się produkcją i sprzedażą poliuretanowych pasów napędowych. W 1994 roku w wyniku współpracy naukowców (fizyków, biochemików, inżynierów) w laboratoriach Dura-Belt rodzi się nowa, autorska technologia łączenia pasów SSW (Super Strong Welds), dzięki której firma Dura-Belt wprowadziła najdłuższą na świecie, dwuletnią gwarancję na złącze pasa. W wyniku prac naukowych, oprócz nowatorskiej technologii łączenia pasów, powstaje również nowy, niezwykle wytrzymały materiał, z którego firma Dura-Belt produkuje swoje pasy – poliuretan o nazwie Cyclothane-A™.

 4. ARTI LTD

  Ukraina

  LLC „ARTI" to dostawca gumowych towarów mechanicznych do maszyn rolniczych, sprzętu przemysłowego, sprzętu samochodowego i motocyklowego na Ukrainie, w Rosji i krajach CIS od ponad 15 lat. Zamawiając u nas otrzymasz wyroby najwyższej jakości po najlepszych cenach. Dostarczamy szeroką gamę wyrobów z gumy mechanicznej od producentów krajowych i zagranicznych, bezpośrednio ze składu i na zamówienie.

 5. FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL

  Belgia

  Firma FAIRON BEARINGS INTERNATIONAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasy transmisyjne, Złącza i systemy uszczelniania, Pasy transmisyjne, łożyska przemysłowe, łożyska precyzyjne, i Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. RODAMIENTOS CENTRO,SL

  Hiszpania

  Firma RODAMIENTOS CENTRO,SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy transmisyjne, łańcuchy i koła zębate, wciągniki, i odolejacz. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 7. PLASTORGOMMA SERVICE SRL

  Włochy

  Firma PLASTORGOMMA SERVICE SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Techniczne wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły techniczne, artykuły techniczne dla przemysłu, pasy trapezowe z kauczuku, i pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Rubiera, Włochy.

 8. BURTEK KAYIS MAK. YED. PAR. SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Firma BURTEK KAYIS MAK. YED. PAR. SAN. VE TIC. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach haki do wieszania odzieży. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI

  Turcja

  Firma MULTISISTEM KAYIS URETIM VE GUC AKTARIM SISTEMLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Jest również obecna w dziedzinach poliuretan. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 2. TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH

  Austria

  Firma TEGUM KORROSIONS- UND VERSCHLEISSSCHUTZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, Powłoki antykorozyjne, conveyor belts, pasy transmisyjne, i taśmy transportowe. Ma siedzibę w Hallein, Austria.

 3. BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER

  Niemcy

  Firma BULLINGER ANTRIEBSTECHNIK INH. FRIEDHELM SCHEER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Schönaich, Niemcy.

 4. WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma WEBER INDUSTRIETECHNIK BERLIN GMBH & CO.KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska ślizgowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy transmisyjne, łańcuchy, sprzęgło, i Złącza i uszczelki. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. HIT POWER TRANSMISSION LIMITED

  Chiny

  Firma HIT POWER TRANSMISSION LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 6. HABASIT AG

  Szwajcaria

  Firma HABASIT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeładunek - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach przenośniki, pasy zębate, pasy transmisyjne, i pasy napędowe okrągłe. Ma siedzibę w Reinach-Basel, Szwajcaria.

 7. LECHEVALIER VANNES

  Francja

  Firma LECHEVALIER VANNES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przekładnie mechaniczne - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Pasy transmisyjne, Przekładnie mechaniczne i części, wały napędowe z przekładnią zębatą, Pasy transmisyjne, sprzęgła do przekładni, i Przekładnie mechaniczne i części. Ma siedzibę w Vannes, Francja.

 8. AANDRIJFTECHNIEK TSL

  Holandia

  Firma AANDRIJFTECHNIEK TSL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Łożyska kulkowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 9. ASBELT LTD

  Turcja

  Firma ASBELT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy transmisyjne, i flat drive belts. Ma siedzibę w 'stanbul, Turcja.

 10. BANDATECH S.A. DE C.V.

  Meksyk

  Firma BANDATECH S.A. DE C.V., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pasy transmisyjne. Ma siedzibę w Queretaro, Meksyk.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo