• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały

Wyniki dla

Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały - Import eksport

 1. PRESTIGE DECOR

  Polska

  Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku polskim, które wprowadziły do swej oferty listwy przypodłogowe produkowane na bazie MDF i pokrywane farbą wykończeniową. Poza podstawową działalnością związaną z produkcją listew przypodłogowych - malowania elementów drewnianych w profesjonalnie wyposażonej malarni. - oklejania fornirem oraz foliowania elementów drewnianych z wykorzystaniem maszyny zapewniającej najwyższą jakość świadczonej usługi. - montażu produkowanych przez nas listew oraz podłóg drewnianych.

 2. HAAPSALU METAL

  Estonia

  Sprzęt dla przemysłu drzewnego. Inżynieria, konstrukcje z metalu. cięcie laserowe metali Maszyny i urządzenia dla tartaków, ramy pił, przenośniki taśmowe, sortowniki. Obróbka CNC, sprzęt do ważenia ryb, wagi do ryb.

 3. HEKOTEK AS

  Estonia

  Firma inżynierska projektująca i wytwarzająca sprzęt do stosowania w technologiach obróbki drewna: urządzenia do aspiracji, linie produkcyjne do tartaków.

 4. 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L.

  Włochy

  Firma 2 A DI ANGUILLESI A. & E. S.R.L., roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Fornir i drewno okładzinowe, Oklejanie, drewno wybrakowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Drewno na MEBLE I do STOLARKi. Ma siedzibę w Vicopisano, Włochy.

 5. C.M.B.

  Włochy

  Firma C.M.B., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Automaty przemysłowe, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, przenośniki wałkowe, Automaty przemysłowe, i klejarki do drewna w płytach. Ma siedzibę w Inverigo, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARECHAUX SAS

  Francja

  Firma MARECHAUX SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Villevaude, Francja.

 2. RENZO BORGONOVO S.R.L.

  Włochy

  Firma RENZO BORGONOVO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, polerki do drewna, i maszyny do konstrukcji ram drewnianych. Ma siedzibę w Verano Brianza, Włochy.

 3. SAINT LOUBERT SA

  Francja

  Firma SAINT LOUBERT SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Eauze, Francja.

 4. FURNIERHANDEL WINSEN GMBH

  Niemcy

  Firma FURNIERHANDEL WINSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 5. SIEGFRIED GRODER

  Austria

  Firma SIEGFRIED GRODER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Kals, Austria.

 1. CHANNEL VENEERS GMBH

  Austria

  Firma CHANNEL VENEERS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Gedersdorf, Austria.

 2. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Automaty do strugania (heblowania), Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Szlifierki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Automaty do strugania (heblowania), i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 1. FURNIERWERK PRIGNITZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma FURNIERWERK PRIGNITZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Pritzwalk, Niemcy.

 2. MÄSER-FURNIERE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma MÄSER-FURNIERE GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Dornbirn, Austria.

 3. RS-FURNIERE AG

  Szwajcaria

  Firma RS-FURNIERE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Unterstammheim, Szwajcaria.

 4. HELGA HERBST

  Austria

  Firma HELGA HERBST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Wals, Austria.

 5. HANS HUBERTUS HENRICI

  Niemcy

  Firma HANS HUBERTUS HENRICI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 6. FURWA FURNIERKANTEN GMBH

  Niemcy

  Firma FURWA FURNIERKANTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny meblowe i dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, i Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych. Ma siedzibę w Walkertshofen, Niemcy.

 7. J. GRABNER FURNIERE GMBH

  Austria

  Firma J. GRABNER FURNIERE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Roitham, Austria.

 8. KUTTNER MÖBELFABRIK

  Niemcy

  Firma KUTTNER MÖBELFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Seßlach, Niemcy.

 1. BFK ROMER GMBH

  Niemcy

  Firma BFK ROMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Konstanz, Niemcy.

 2. UKRLESHOLDING

  Ukraina

  Firma UKRLESHOLDING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach rozwijarki do produkcji sklejek. Ma siedzibę w Dobromil, Ukraina.

 3. BERTHOLD SCHLENKER E.K.

  Niemcy

  Firma BERTHOLD SCHLENKER E.K., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, i Fornir i drewno okładzinowe. Ma siedzibę w Bad Salzuflen, Niemcy.

 4. WALTER LANDGRAF

  Niemcy

  Firma WALTER LANDGRAF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, Płyty drewniane, Drewno surowe, Drewno tarcicowe i konserwowane, Fornir i drewno okładzinowe, i Płyty drewniane. Ma siedzibę w Karlstadt, Niemcy.

 5. FERGANA KERESTE

  Turcja

  Firma FERGANA KERESTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Fornir i drewno okładzinowe, produkcja sklejki, Sklejki i płyty pilśniowe - urządzenia i wyposażenie, Fornir i drewno okładzinowe, i sklejka drewniana. Ma siedzibę w İnegöl, Turcja.

 6. GESIBOIS

  Belgia

  Firma GESIBOIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Drewno surowe, i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Sint-Pieters-Leeuw, Belgia.

 7. MAMUUT

  Hiszpania

  Firma MAMUUT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach DREWNIANE DODATKI DO DekoracjI wnętrz, pianka gumowa na wyściółkę, i mistrz piwowarstwa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. D.F RICHARDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma D.F RICHARDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Basildon, Zjednoczone Królestwo.

 9. PRIMULTINI S.P.A.

  Włochy

  Firma PRIMULTINI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Wiertarki do drewna, i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Marano Vicentino, Włochy.

 10. C.W.S. SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma C.W.S. SERVICE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Wiertarki do drewna, i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo