• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł tekstylny - maszyny i materiały

Wyniki dla

Przemysł tekstylny - maszyny i materiały - Import eksport

 1. PIANEX

  Polska

  Verified by europages badge

  PIANEX to polska firma rodzinna, w której wiedza i umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od 1998 roku produkujemy wysokiej jakości włókniny i wypełniacze poliestrowe (włókno naturalne). Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży samochodowej, meblarskiej, szklarskiej, obuwniczej i stalowej. Od wielu lat produkujemy filc, dlatego oferujemy włókna filcowe w bardzo przystępnej cenie. Nasze geowłókniny, niezwykle trwałe i odporne, znajdują zastosowanie jako warstwy filtrujące, oddzielające i ochronne. Mogą izolować kanalizację wodną i ściekową lub chronić przed erozją. Wykorzystywane są również jako warstwa oddzielająca grunt naturalny od chodników, dróg czy zbiorników na odpady. Włókniny igłowane to materiały odporne również na temperatury. Charakteryzują się długą żywotnością, dlatego wykorzystywane są głównie w produkcji obuwia, mebli czy tapicerki. Dzięki naszej rzetelności zaufało nam wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 2. SALER SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1966 roku Saler produkuje płótna dla malarzy pod marką Caravaggio®. Wytwarzanie naszego płótna malarskiego z różnych rodzajów włókna, bawełny, lnu, juty, poliestru odbywa się całkowicie w naszym przedsiębiorstwie, bez względu na to, czy chodzi o obróbkę wstępną surowych tkanin do powlekania, nie zapominając o końcowym konfekcjonowaniu, oraz wszystkie działania kontroli jakości. Szeroka oferta naszych płócien może zaspokoić dowolne wymagania artystyczne. Nasze produkty są sprzedawane we Włoszech, w Europie i na świecie.

 3. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Verified by europages badge

  Firma SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, Zapinki i klamerki, Metki i etykietki ubraniowe tekstylne, Folia z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Torby i inne wyroby kaletnicze, Maszyny dziewiarskie i trykotażu przemysłowego, akcesoria, modne akcesoria, i Zapinki i klamerki. Ma siedzibę w Songjiang District, Shanghai, Chiny.

 4. WEMADE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WEMADE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport odzieży i artykułów tekstylnych. Jest również obecna w dziedzinach Konfekcja - maszyny i urządzenia, Papier - produkcja, Tkaniny i dzianiny, Kostiumy kąpielowe, Artykuły tekstylne - import-eksport, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, tkanina na kostiumy kąpielowe, przemysł tekstylny, i Konfekcja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 5. BENNINGER ZELL GMBH

  Niemcy

  Benninger opracowuje i produkuje maszyny i urządzenia do wykańczania tekstyliów i produkcji kordu oponowego. Maszyny i urządzenia są ważnym ogniwem w łańcuchu wartości tekstyliów i funkcjonują jako kompletne rozwiązania systemowe. Benninger posiada wieloletnie doświadczenie w automatyzacji maszyn i urządzeń, które można wykorzystać również w innych gałęziach przemysłu. W 2016 roku firmę Benninger przejęła grupa Jakob Müller AG. W wyniku integracji z Grupą Müller, Benninger może korzystać z solidnych struktur i podobieństw w zakresie technologii, produkcji i sprzedaży, a tym samym dalej poszerzać obszar działalności. Ludzie nie potrzebują produktów, potrzebują rozwiązań. W firmie Benninger korzyści i potrzeby klientów są w centrum wszystkich wysiłków. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich ważnych procesów wykańczania tekstyliów, a naszą specjalnością jest obróbka ciągła tkanin i dzianin na otwartej szerokości.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TECHNIC ONE

  Belgia

  Firma TECHNIC ONE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, automatyzacja linii produkcyjnych, urządzenia i maszyny do cynkowania elektrolitycznego metali, i wyposażenie automatyczne do montażu na zamówienie klienta. Ma siedzibę w Thimister, Belgia.

 2. ONURAY

  Turcja

  Firma ONURAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, obróbka wykończeniowa i farbowanie włókien i nici tekstylnych, i wykańczanie i farbowanie tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Odtłuszczanie stali i metali, Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali, pulverisers, piaskowanie na zlecenie, Odtłuszczanie stali i metali, i Czyszczenie, wytrawianie, kąpiele, odtłuszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Leinfelden-Echterdingen, Niemcy.

 4. JEM S.R.L.

  Włochy

  Firma JEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach realizacja próbkowania. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Turcja

  Firma KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Machine manufacturing, Textile machine manufacture, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i obrabiarki do metali zbierające wióry. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Turcja

  Firma LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Maszyny do prasowania, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Żelazka, Wykańczanie tkanin, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, deski do prasowania, Żelazka, Wykańczanie tkanin, i Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. REBEC SRL

  Włochy

  Firma REBEC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do powlekania powierzchni, Maszyny do powlekania powierzchni, Hot-melt coating, i linie proszkowania. Ma siedzibę w Olgiate Olona, Włochy.

 1. MERA MAKINE

  Turcja

  Firma MERA MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Conveyors, conveying systems, pakowarki pionowe, Części obrabiane maszynowo, i Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. ALLBEMAC - ALL BEDDING MACHINERY

  Turcja

  Firma ALLBEMAC - ALL BEDDING MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 3. MIRZAMLI BALATA

  Turcja

  Firma MIRZAMLI BALATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. MACTEC S.R.L.

  Włochy

  Firma MACTEC S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Ma siedzibę w Bellocchi Di Fano, Włochy.

 5. MECATEX S.R.L.

  Włochy

  Firma MECATEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania. Ma siedzibę w Terranuova Bracciolini, Włochy.

 6. POZZI LEOPOLDO S.R.L.

  Włochy

  Firma POZZI LEOPOLDO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i instalacje do odzyskiwania ciepła. Ma siedzibę w Barlassina, Włochy.

 7. C.P.S. TEX S.R.L.

  Włochy

  Firma C.P.S. TEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach przędzarki, i skręcarka. Ma siedzibę w Biella, Włochy.

 8. TECNOTEAM S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOTEAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do otacznia opakowań taśmą, pakowarki, i maszyny tnące. Ma siedzibę w Cirimido, Włochy.

 1. JUDATEX

  Polska

  Firma JUDATEX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Pabianice, Polska.

 2. LTM SERVICE SRL

  Włochy

  Firma LTM SERVICE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Meda, Włochy.

 3. TEXTI SONICS

  Francja

  Firma TEXTI SONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Saint-Etienne, Francja.

 4. AE SEWING MACHINES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AE SEWING MACHINES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wrexham, Zjednoczone Królestwo.

 5. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Irlandia

  Firma ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i części zamienne i akcesoria do maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Galway, Irlandia.

 6. LECTRA SA

  Francja

  Firma LECTRA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Tkaniny techniczne, materiały złożone, i projektowanie cad/cam. Ma siedzibę w Cestas, Francja.

 7. FALSETTI MECCANICA

  Włochy

  Firma FALSETTI MECCANICA, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, obróbki mechaniczne precyzyjne, Produkcja części mechanicznych, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i sprężarki odśrodkowe. Ma siedzibę w Montespertoli, Włochy.

 8. SAYGIN MAKINA

  Turcja

  Firma SAYGIN MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. LODOS MACHINE

  Turcja

  Firma LODOS MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. TECNORAMA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNORAMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Dozowanie - maszyny i sprzęt, i Dozowanie - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przemysł tekstylny - maszyny i materiały - Import eksport

Liczba wyników

5574 Przedsiębiorstwa