• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przemysł tekstylny - maszyny i materiały

Wyniki dla

Przemysł tekstylny - maszyny i materiały - Import eksport

 1. EACTECH®

  Portugalia

  EACTECH jest Twoim partnerem technologicznym w branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Tworzymy rozwiązania zintegrowane i "pod klucz", dopasowane do potrzeb teraźniejszości i wyzwań przyszłości. Firma (wcześniej znana jako Esteves Alves & Carvalho) została założona w 2000 roku w Barcelos, portugalskim centrum doskonałości tekstylnej. Od tego czasu firma zajmuje się importem, eksportem, specjalnymi rozwiązaniami, a także dostawą urządzeń dla branży tekstylnej, spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Od 2019 roku ma również siedzibę w Hiszpanii. Od 22 lat przekształcamy i unowocześniamy park maszynowy przemysłu w kraju, a od 5 lat także za granicą. Pomagamy firmom i menedżerom w osiąganiu maksymalnej produktywności. Aby iść w parze z naszym dynamicznym rozwojem, jesteśmy w trakcie budowy nowych obiektów, nowej strony internetowej i nowego centrum logistycznego, które jest już gotowe i dysponuje dużą ilością zapasów, co pozwoli nam szybciej reagować na potrzeby naszych partnerów. Dzięki obszernej liście referencji na rynku krajowym i międzynarodowym, EACTECH jest dumna z bycią jedną z najbardziej szanowanych obecnie firm dostarczających urządzenia przemysłowe w swoich segmentach w Portugalii i Hiszpanii. Znajdź najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dla sektora tekstylnego, spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, a od niedawna także ultra nowoczesny sprzęt w dziedzinie reklam LED. Autentyczność. Doskonałość. Kreatywność. Technologia. HIGH-TECHING THE FUTURE

 2. PIANEX

  Polska

  PIANEX to polska firma rodzinna, w której wiedza i umiejętności są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od 1998 roku produkujemy wysokiej jakości włókniny i wypełniacze poliestrowe (włókno naturalne). Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży samochodowej, meblarskiej, szklarskiej, obuwniczej i stalowej. Od wielu lat produkujemy filc, dlatego oferujemy włókna filcowe w bardzo przystępnej cenie. Nasze geowłókniny, niezwykle trwałe i odporne, znajdują zastosowanie jako warstwy filtrujące, oddzielające i ochronne. Mogą izolować kanalizację wodną i ściekową lub chronić przed erozją. Wykorzystywane są również jako warstwa oddzielająca grunt naturalny od chodników, dróg czy zbiorników na odpady. Włókniny igłowane to materiały odporne również na temperatury. Charakteryzują się długą żywotnością, dlatego wykorzystywane są głównie w produkcji obuwia, mebli czy tapicerki. Dzięki naszej rzetelności zaufało nam wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 3. SHANGHAI DURA INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

 4. SALER SAS

  Włochy

 5. WEMADE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MARIO CROSTA

  Włochy

 2. BENNINGER ZELL GMBH

  Niemcy

  Benninger opracowuje i produkuje maszyny i urządzenia do wykańczania tekstyliów i produkcji kordu oponowego. Maszyny i urządzenia są ważnym ogniwem w łańcuchu wartości tekstyliów i funkcjonują jako kompletne rozwiązania systemowe. Benninger posiada wieloletnie doświadczenie w automatyzacji maszyn i urządzeń, które można wykorzystać również w innych gałęziach przemysłu. W 2016 roku firmę Benninger przejęła grupa Jakob Müller AG. W wyniku integracji z Grupą Müller, Benninger może korzystać z solidnych struktur i podobieństw w zakresie technologii, produkcji i sprzedaży, a tym samym dalej poszerzać obszar działalności. Ludzie nie potrzebują produktów, potrzebują rozwiązań. W firmie Benninger korzyści i potrzeby klientów są w centrum wszystkich wysiłków. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla wszystkich ważnych procesów wykańczania tekstyliów, a naszą specjalnością jest obróbka ciągła tkanin i dzianin na otwartej szerokości.

 3. TECHNIC ONE

  Belgia

 4. ONURAY

  Turcja

 5. CETERA S.R.L.

  Włochy

 1. WEITMANN & KONRAD GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. LGM GROUP INDUSTRIAL PRESSING

  Turcja

 1. JEM S.R.L.

  Włochy

 2. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Turcja

 3. REBEC SRL

  Włochy

 4. RTC - RENKES TRADING & CONSULTING

  Niemcy

 5. S.T.I. RODABARA S.L. - DYPIMAX

  Hiszpania

 6. LODOS MACHINE

  Turcja

 7. LECTRA SA

  Francja

 8. MACTEC S.R.L.

  Włochy

 1. POZZI LEOPOLDO S.R.L.

  Włochy

 2. C.P.S. TEX S.R.L.

  Włochy

 3. LAROCHE SA

  Francja

 4. TECNOTEAM S.R.L.

  Włochy

 5. MARZOLI MACHINES TEXTILE S.R.L.

  Włochy

 6. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Irlandia

 7. JUDATEX

  Polska

 8. TEXTI SONICS

  Francja

 9. AE SEWING MACHINES

  Zjednoczone Królestwo

 10. ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS

  Turcja

Filtry

Wyniki dla

Przemysł tekstylny - maszyny i materiały - Import eksport

Liczba wyników

5687 przedsiębiorstwa