• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • kserokopia- reprografia - maszyny i materiały

Wyniki dla

Kserokopia- reprografia - maszyny i materiały - Import eksport

 1. WEBER MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od krojenia z dokładną wagą, po precyzyjny załadunek i pakowanie wędlin, mięsa i serów: Weber Maschinenbau jest jednym z wiodących dostawców systemów do krojenia, a także automatyzacji i pakowania świeżych produktów. Głównym celem firmy jest ułatwienie życia klientom za pomocą wyjątkowych, indywidualnych rozwiązań oraz umożliwienie im optymalnej obsługi swoich linii, przez ich cały cykl życia. W firmie Weber Maschinenbau zatrudnionych jest obecnie około 1450 pracowników w 22 lokalizacjach w 18 krajach, a ich zaangażowanie i pasja każdego dnia przyczyniają się do sukcesu Grupy Weber. Od samego początku firma była własnością rodziny, a obecnie jest zarządzana przez CEO Tobiasa Webera, najstarszego syna założyciela firmy, pana Günthera Webera.

 2. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 3. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 4. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

 5. COMBIPACK GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SMR SONDERMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 2. FIMOTEC-FISCHER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. DOBETSBERGER ANLAGENBAU + METALLVERARBEITUNG GMBH

  Austria

 4. K. A. SCHMERSAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SYSTEC INDUSTRIAL SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 1. WALCHER GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. DR. HAFNER MONTAGE- UND PRODUKTIONSSYSTEME GMBH

  Niemcy

 1. BURBACH CONTROL GMBH

  Niemcy

 2. URT UTZ RATIO TECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. BPI GERÄTE GMBH

  Niemcy

 4. TRINDO DIGITALMANUFAKTUR GMBH

  Niemcy

 5. DREISBACH & JUNGMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. MÖHRINGER HANDLINGSYSTEMS

  Niemcy

 7. BB MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. HERBERT ARNOLD, GLASTECHNISCHER MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. TIM PLAST ANLAGENBAU GMBH

  Niemcy

 2. MIT METELMANN INGENIEURTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. MASS GMBH MASCHINEN- ANLAGEN- STEUERUNGSTECHNIK UND SYSTEMSOFTWARE GMBH

  Niemcy

 4. INFRANOR GMBH

  Niemcy

 5. VMT GMBH INDUSTRIEVERMESSUNG

  Niemcy

 6. MEISTER GMBH

  Austria

 7. KURT BREUNING IRCO MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 8. PFM VERPACKUNGSMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 9. ES LASER GMBH

  Niemcy

 10. SKAN STEIN AG

  Szwajcaria