• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprawa introligatorska - maszyny i materiały

Wyniki dla

Oprawa introligatorska - maszyny i materiały - Import eksport

 1. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 2. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 3. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

 4. MEHRING GMBH

  Niemcy

 5. CHRISTIAN MAIER GMBH & CO. KG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRAMAG GRAFISCHE MASCHINEN-AG

  Szwajcaria

 2. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. ZWICKROELL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ZwickRoell jest wiodącym na świecie dostawcą urządzeń i maszyn testujących do testowania materiałów. Nasze maszyny i sprzęt do testowania materiałów są wykorzystywane w badaniach i rozwoju produktów oraz w kontroli i zapewnianiu jakości w ponad 20 branżach.

 4. SCHMALZ GMBH

  Szwajcaria

 5. MULTI IMPORT SRL

  Włochy

 1. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Francja

 2. ZS SCHMIERANLAGEN VERTRIEBS-GMBH & CO. KG

  Niemcy

 1. BBK ETIKETTIER- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 2. BINDER SRL

  Włochy

 3. GEORG SCHANDL GRAFISCHE MASCHINEN

  Austria

 4. E. BRAUN GMBH

  Niemcy

 5. SOLUTION GRAPHIQUE

  Francja

 6. STD RELITIQUE

  Francja

 7. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belgia

 8. CHARLOIS FAÇONNAGE

  Francja

 1. TISKÁRNA LT

  Republika Czeska

 2. STREMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 3. CHINA YUTIAN TRADE CO., LTD

  Chile

 4. HIDRAULICAS HMT SA

  Hiszpania

 5. ZURBRÜGG, SEILBAHNEN + MONTAGEN GMBH

  Szwajcaria

 6. SOLDERLINE TECHNOLOGY

  Niemcy

 7. MAERKI AIR SAVE

  Szwajcaria

 8. H-U-T UMWELT UND TECHNOLOGIEN GMBH

  Niemcy

 9. MAYRHOFER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 10. PLANUNGSBÜRO ESCARGOT

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Oprawa introligatorska - maszyny i materiały - Import eksport

Liczba wyników

2926 przedsiębiorstwa