• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oprawa introligatorska - maszyny i materiały

Wyniki dla

Oprawa introligatorska - maszyny i materiały - Import eksport

 1. INTERHYDRAULIK GESELLSCHAFT FÜR HYDRAULIK-KOMPONENTEN MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy wiodącym producentem komponentów do hydraulicznej techniki napędowej. Od doradztwa, przez rozwój i produkcję, po dostawę, między innymi w trybie Just in time lub jako zestaw do montowania, oferujemy wszystko. W naszej ofercie znajdują się również kompleksowe usługi logistyczne. INTERHYDRAULIK zapewnia najwyższą jakość zgodnie z DIN EN ISO 9001: 2008 i DIN EN ISO 14001: 2009. Sidziba firmy INTERHYDRAULIK GmbH znajduje się w Selm. Administacja i produkcja zanajdują się pod jednym dachem w odległości około 28 km od Dortmund. Nieustanna poprawa jakości naszych produktów i usług jest celem i zadaniem naszych ok. 130 pracowników. Dział projektowania, rozwoju, produkcji i logistyki wraz z innymi działami firmy skupiają się na zapewnieniu klientom optymalnych produktów. Oferujemy innowacyjne produkty i doskonałą obsługę.

 2. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 3. FORM + TEST SEIDNER & CO. GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 55 lat projektujemy i produkujemy maszyny wytrzymałościowe w Riedlingen, w Górnej Szwabii. Jedną z naszych mocnych stron jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości specjalnych maszyn wytrzymałościowych zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników jest w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty, od najmniejszej maszyny o sile kilku niutonów do maszyny do prób ściskania o sile 10 000 kN, ważącej ponad trzydzieści ton. Dzięki bliskim kontaktom z wiodącymi instytutami i uniwersytetami zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami techniki badawczej. Nasze członkostwo w VDMA (Stowarzyszenie Niemieckiej Inżynierii Mechanicznej i Zakładowej), Stowarzyszeniu Maszyn Badawczych, oznacza gwarancję przyszłościowych technologii, doskonałej jakości i niezawodnego serwisu. Osobny dział zajmuje się opracowywaniem i dostosowywaniem zespołów elektronicznych do naszych maszyn testujących. Jeden z nich koncentruje się na planowaniu i rozwoju projektów zgodnie z wymaganiami klienta. Produkcja okuć jest prowadzona przez spółkę zależną w Szwajcarii.

 4. CHRISTIAN MAIER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CHRISTIAN MAIER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

 5. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Kerpen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZWICKROELL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  ZwickRoell jest wiodącym na świecie dostawcą urządzeń i maszyn testujących do testowania materiałów. Nasze maszyny i sprzęt do testowania materiałów są wykorzystywane w badaniach i rozwoju produktów oraz w kontroli i zapewnianiu jakości w ponad 20 branżach.

 2. MEHRING GMBH

  Niemcy

  Firma MEHRING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 3. SCHMALZ GMBH

  Szwajcaria

  Firma SCHMALZ GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Nürensdorf, Szwajcaria.

 4. GRAMAG GRAFISCHE MASCHINEN-AG

  Szwajcaria

  Firma GRAMAG GRAFISCHE MASCHINEN-AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Reiden, Szwajcaria.

 5. STD RELITIQUE

  Francja

  Firma STD RELITIQUE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Promocja sprzedaży na targach krajowych i międzynarodowych, Promocja sprzedaży w supermarketach, domach towarowych itp., bagging operations, Magazynowanie - urządzenia i systemy, Promocja sprzedaży na targach krajowych i międzynarodowych, i Promocja sprzedaży w supermarketach, domach towarowych itp.. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. ATLANTIC ZEISER GMBH

  Niemcy

  Firma ATLANTIC ZEISER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Emmingen, Niemcy.

 2. GEORG SCHANDL GRAFISCHE MASCHINEN

  Austria

  Firma GEORG SCHANDL GRAFISCHE MASCHINEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. MULTI IMPORT SRL

  Włochy

  Firma MULTI IMPORT SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Rozzano, Włochy.

 2. BINDER SRL

  Włochy

  Firma BINDER SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do żłobkowania okładek, i krawędziarka. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. FFG WERKE GMBH

  Niemcy

  Firma FFG WERKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Mosbach, Niemcy.

 4. BBK ETIKETTIER- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BBK ETIKETTIER- UND SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i maszyny do pieczętowania. Ma siedzibę w Beerfelden, Niemcy.

 5. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belgia

  Firma GMP BELGIUM-BIBLIOFILM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Maszyny do broszurowania i zszywania. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Maszyny i urządzenia introligatorskie, maszyny introligatorskie do pokrywania plastikiem, i urządzenia do obsługi dokumentów. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

 6. MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN

  Francja

  Firma MBM - MASSICOTS BEUVANT MOERMAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Noże i taśmy tnące, przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Noże krajarek, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Noże krajarek, i gilotyny do papieru. Ma siedzibę w Roubaix, Francja.

 7. CHARLOIS FAÇONNAGE

  Francja

  Firma CHARLOIS FAÇONNAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Réalmont, Francja.

 8. E. BRAUN GMBH

  Niemcy

  Firma E. BRAUN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Naprawa urządzeń przemysłowych, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Naprawa urządzeń przemysłowych, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Kammerstein, Niemcy.

 1. SOLUTION GRAPHIQUE

  Francja

  Firma SOLUTION GRAPHIQUE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sztancowanie introligatorskie. Jest również obecna w dziedzinach Poligrafia, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały,  Maszyny używane, kupno i sprzedaż, Poligrafia, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Colomars, Francja.

 2. ZÖLLER-KIPPER GMBH

  Niemcy

  Firma ZÖLLER-KIPPER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 3. TECHNOPOUDRE

  Francja

  Firma TECHNOPOUDRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Ancenis, Francja.

 4. ZS SCHMIERANLAGEN VERTRIEBS-GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZS SCHMIERANLAGEN VERTRIEBS-GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Mülheim, Niemcy.

 5. UMWELTTECHNIK ZEYN MASCHINENVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Firma UMWELTTECHNIK ZEYN MASCHINENVERTRIEB GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Tespe, Niemcy.

 6. MASCHINEN FÜR GRAPHIK UND DRUCK

  Niemcy

  Firma MASCHINEN FÜR GRAPHIK UND DRUCK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł celulozowy i papierniczy - maszyny i urządzenia, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Weilerswist, Niemcy.

 7. VORTEX -ZERKLEINERUNGS- UND AUFBEREITUNGSTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma VORTEX -ZERKLEINERUNGS- UND AUFBEREITUNGSTECHNIK GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Hofkirchen, Austria.

 8. ARVOS GMBH

  Niemcy

  Firma ARVOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Oprawa introligatorska - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 9. COSTS & CONCEPTS GMBH

  Austria

  Firma COSTS & CONCEPTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Informatyka - oprogramowanie, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Informatyka - oprogramowanie, i Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi. Ma siedzibę w Pfarrwerfen, Austria.

 10. LOB SYSTEME

  Niemcy

  Firma LOB SYSTEME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Znakowanie, kodowanie i etykietowanie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Biurotyka - maszyny i sprzęt, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Biurotyka - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w München, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oprawa introligatorska - maszyny i materiały - Import eksport

Liczba wyników

2920 Przedsiębiorstwa