• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. AIRPROTECH SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Airprotech jest spółką inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu i budowie instalacji do oczyszczania zanieczyszczeń gazowych. Od 1995 r. prowadzi działalność na całym świecie, oferując szeroką gamę rozwiązań do kontroli przemysłowych emisji LZO, CIV, aerozoli, mgieł i zapachów, aby przemysłowe procesy produkcyjne były zrównoważone i przyjazne dla środowiska, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Airprotech zapewnia rozwiązanie w postaci instalacji, która najbardziej odpowiada potrzebom klienta, zarówno pod względem technologii, jak i wartości inwestycyjnej oraz eksploatacyjnej. Oferowane technologie przynoszą korzyści dla środowiska i promują zrównoważenie środowiskowe, gwarantując korzyści finansowe dzięki wykorzystywaniu odpadów produkcyjnych, zgodnie z modelem gospodarki o obiegu zamkniętym. Airprotech oferuje pełne wsparcie, zapewniając własny warsztat budowy instalacji, montaż na miejscu i szkolenie pracowników. Serwis posprzedażowy, zdalny nadzór i dostarczanie części zamiennych.

 2. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Verified by europages badge

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

 3. THE FUME CUPBOARD COMPANY LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE FUME CUPBOARD COMPANY LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Braintree, Zjednoczone Królestwo.

 4. OJI EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma OJI EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nauen, Niemcy.

 5. PUMPPORT

  Turcja

  Firma PUMPPORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach membrany do pomp. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLAUGER

  Francja

  Firma CLAUGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, industrial cooling, Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, urządzenia i sprzęt do zamrażania głębokiego i mrożenia dla przemysłu spożywczego oraz konserwowego, i Cooling cells. Ma siedzibę w Brignais, Francja.

 2. AZT-FILTER

  Niemcy

  Firma AZT-FILTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oczyszczacze powietrza, i zupełny filtr. Ma siedzibę w Küstriner Vorland, Niemcy.

 3. TITANI OOD

  Bułgaria

  Firma TITANI OOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aksakovo, Bułgaria.

 4. POLO FILTER-TECHNIK BREMEN GMBH

  Niemcy

  Firma POLO FILTER-TECHNIK BREMEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtracja powietrza - urządzenia, Filtracja powietrza - urządzenia, i filtry taśmowe. Ma siedzibę w Achim, Niemcy.

 5. SHENZHEN DIYATEL ELECTRONIC CO., LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN DIYATEL ELECTRONIC CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 1. KVT

  Belgia

  Firma KVT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Palniki przemysłowe, Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, Palniki przemysłowe, projektowanie instalacji hvac, napowietrzanie, i Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lier, Belgia.

 2. AFROASIA TRADES LTIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AFROASIA TRADES LTIMITED, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 1. STIVENT INDUSTRIE

  Francja

  Firma STIVENT INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - usługi, i Oczyszczanie powietrza - usługi. Ma siedzibę w MIREBEAU, Francja.

 2. AOM TURKEY

  Turcja

  Firma AOM TURKEY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, filtr elektrostatyczny, kuchnie przemysłowe, i Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. AIR SCIENCE, INC.

  Korea Południowa

  Firma AIR SCIENCE, INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Daejeon, Korea Południowa.

 4. PRAGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma PRAGER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. POLYDAMIC SDN BHD

  Malezja

  Firma POLYDAMIC SDN BHD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach fume scrubbers, i wieże absorbcyjne do gazów. Ma siedzibę w Seberang Perai Tengah, Malezja.

 6. HUNAN KASTAR GROUP COMPANY

  Chiny

  Firma HUNAN KASTAR GROUP COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 7. BDC-R&D

  Białoruś

  Firma BDC-R&D, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 8. XIAMEN ZHONGXINDA HYDROGEN ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma XIAMEN ZHONGXINDA HYDROGEN ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Xiamen, Stany Zjednoczone.

 1. SZANYO VAGYONKEZELO KFT

  Węgry

  Firma SZANYO VAGYONKEZELO KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 2. ILMALINJA OY

  Finlandia

  Firma ILMALINJA OY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Espoo, Finlandia.

 3. SEVERN ENVIRONMENTAL ENGINEERING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SEVERN ENVIRONMENTAL ENGINEERING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Cwmbran, Zjednoczone Królestwo.

 4. XI'AN LIB ENVIRONMENTAL SIMULATION INDUSTRY

  Chiny

  Firma XI'AN LIB ENVIRONMENTAL SIMULATION INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 5. BREITFUß MEßTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BREITFUß MEßTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Harpstedt, Niemcy.

 6. VENTILATOR GROUP

  Chorwacja

  Firma VENTILATOR GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marija Bistrica, Chorwacja.

 7. SZELLÕZÕ MÛVEK KFT.

  Węgry

  Firma SZELLÕZÕ MÛVEK KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie, i Ochrona środowiska - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 8. GIENT

  Chiny

  Firma GIENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w chongqing, Chiny.

 9. TRANS EUROPE ENVIRO SERVICE

  Francja

  Firma TRANS EUROPE ENVIRO SERVICE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia, i Oczyszczanie środowiska - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Manom, Francja.

 10. XICHENG EP LTD

  Japonia

  Firma XICHENG EP LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do mokrego oczyszczania powietrza.. Ma siedzibę w Niigata, Japonia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Oczyszczanie powietrza - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

960 Przedsiębiorstwa