• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali

Wyniki dla

Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali - Import eksport

 1. EUGEN LÄGLER GMBH

  Niemcy

  LÄGLER® to wiarygodny partner w dziedzinie parkietów rzemieślniczych. Innowacje techniczne i najwyższe standardy jakości sprawiły, że jesteśmy czołowym światowym producentem maszyn do szlifowania podłóg. Nie tylko postęp technologiczny jest bardzo ważny, ale także wynikające z niego korzyści. Nasi klienci wiedzą o tym i z tego korzystają. Od ponad 50 lat mamy znaczący wpływ i rewolucjonizujemy technologie szlifowania podłóg dzięki naszym innowacjom i konceptom maszyn. Pionierskie innowacje naszej firmy, takie jak szlifowanie taśmowe, z wałkiem odśrodkowym lub potrójnym dyskiem przyczyniły się do ustanawiania standardów międzynarodowych.

 2. GEBR. HELLER MASCHINENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Usytuowana między tradycyjną firmą rodzinną średniej wielkości a globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań do obróbki metali, Grupa HELLER rozwija unikatową globalną kulturę korporacyjną. HELLER jest niezależnym, rodzinnym przedsiębiorstwem średniej wielkości odnoszącym sukcesy od 120 lat. Ciągłość pod względem akcjonariatu i kierownictwa nadal pozostaje naszym celem programowym. W połowie 2013 roku czworo prawnuków założyciela firmy, a więc czwarte pokolenie rodziny, zaangażowało się w przygotowania do zmiany pokoleniowej w przedsiębiorstwie. Berndt Heller nadal jest prezesem rady nadzorczej firmy. To, co zaczęło się 120 lat temu od siedmiu czeladników i trzech praktykantów, rozwinęło się w globalną firmę zatrudniającą ponad 2.500 wykwalifikowanych pracowników, którzy mogą być dumni ze swojej historii sukcesu i z zaufaniem patrzeć w przyszłość.

 3. KOFRA - LIVARNA D.O.O.

  Słowenia

  Kofra - livarna D.O.O. jest firmą rodzinną założoną w 1999 roku w Słowenii przez P. Gregora Frasa i P. Blaža Frasa. Firma specjalizuje się w odlewaniu wysokociśnieniowym, powierzchniowej oraz wykonywaniu na zamówienie produktów ze stopów aluminium. Głównym przedmiotem działalności firmy Kofra - livarna d.o.o. jest odlewanie ciśnieniowe aluminium. Pracujemy z różnymi rodzajami stopów aluminium, ale specjalizujemy się w stopach EN AB 46100, EN AB 47100 i EN AB 44300. Produkujemy szeroką gamę odlewów aluminiowych do części silnikowych, części elektrod, części samochodowych, części do ciągników, pomp, elektronarzędzi i narzędzi ręcznych oraz wielu innych ... Dostosowyjemy odlewy do potrzeb i życzeń klientów. Miesięczna produkcja odlewów w naszych zakładach przekracza 130 ton. Nasza firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001/2008 i jesteśmy w trakcie przygotowań do uzyskania certyfikatu ISO / TS 16949 i ISO 14001. Najważniejszymi rynkami firmy są rynek słoweński i niemiecki, jednak coraz bardziej rozwijamy się także na inne kraje. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub do kontaktu w sprawie wszelkich zapytań - chętnie pomożemy.

 4. HOCHRAINER GMBH

  Niemcy

  W zakładzie we Freilassing w regionie Berchtesgaden, na liniach montażowych i produkcyjnych, projekty realizuje się od pomysłu do wdrożenia. Dzięki około. 130 pracowników, usprawnionej organizacji korporacyjnej i wysokiemu poziomowi integracji pionowej w zakresie inżynierii mechanicznej, firma jest w stanie szybko i elastycznie reagować na potrzeby swoich klientów. W dziedzinie automatyzacji i racjonalizacji do grona naszych klientów należą firmy z następujących branż: motoryzacyjna, elektrotechnika, mechanika, osprzęt i wyposażenie, urządzenia, narzędzia, technologie bezpieczeństwa, technologie medyczne. Korzystamy z naszego ponad 40-letniego doświadczenia jako dostawcy systemów do technologii montażu i budowy maszyn.

 5. GRAZIOLI CESARE GROUP

  Włochy

  Grazioli Cesare srl to włoska rodzinna firma działająca na poziomie międzynarodowym w sektorze automatyzacji i branży części rolniczych. Już od początku istnienia działalność naszej firmy opierała się na takich wartościach jak niezawodność, elastyczność, punktualność, które to wciąż stanowią nasze mocne strony i którym cały czas z dumą jesteśmy wierni. Usługi serwisowe pod marką Grazioli Group zapewniają rentowność maszyn produkcyjnych dostarczanych naszym klientom, dzięki gwarancji ciągłego bezpieczeństwa i obecności naszego personelu przez cały okres produkcji. Do prac wykonywanych przez maszyny można zaliczyć kształtowanie, cięcie, walcowanie i gwintowanie bez usuwania materiału. Od ponad 50 lat zajmujemy się produkcją maszyn i nowoczesnych instalacji do obróbki rur ze stali i metali nieżelaznych, a także spersonalizowanych maszyn, ponieważ rynek od zawsze potrzebuje rozwiązań „na miarę”, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RÖMHELD GMBH FRIEDRICHSHÜTTE

  Niemcy

  Firma ROEMHELD wraz ze specjalistami w dziedzinie techniki mocowania, HILMA i STARK, tworzy grupę przedsiębiorstw oferującą kompleksowy asortyment produktów w zakresie technik mocowania przeznaczonych dla technologii produkcji. Asortyment produktów uzupełniony jest licznymi elementami hydraulicznymi do ogólnego zastosowania w przemyśle oraz komponentami i systemami do montażu i techniki napędowej. Ze względu na różnorodność produktów i wieloletnie doświadczenie w ich zastosowaniu Grupa ROEMHELLD jest w stanie opracowywać i oferować rozwiązania dla różnych firm. Grupa ROEMHELLD zatrudnia łącznie 510 osób i osiąga roczny obrót w wysokości ok. 105 mln euro. Oprócz klientów krajowych, którzy są kompleksowo obsługiwani przez 17 biur sprzedaży i partnerów handlowych w Niemczech, coraz większe znaczenie zyskuje eksport. Römheld posiada już około 50% udział w eksporcie, który biorąc pod uwagę eksport pośredni wzrasta do ponad 65%.

 2. DÜSTERLOH FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma Düsterloh od ponad 100 lat projektuje, produkuje i sprzedaje silniki hydrauliczne i pneumatyczne. Klienci firmy Hattingen na całym świecie doceniają absolutną niezawodność jej silników promieniowych, osiowych i przekładniowych, nawet w ekstremalnych warunkach pracy. Precyzyjne napędy gwarantują dokładną synchronizację nawet przy bardzo małych prędkościach. Düsterloh Fluidtechnik GmbH jest również punktem kompleksowej obsługi typu One-Stop-Shop w zakresie specjalnych wymagań, specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych w dziedzinie budowy agregatów i napiętych terminów dostaw: Własny dział rozwoju i projektowania oraz szeroka gama produktów firmy zarządzanej przez właściciela zapewniają dużą elastyczność i orientację na klienta.

 3. WERKZEUGMASCHINENFABRIK WALDRICH COBURG GMBH

  Niemcy

  Wprowadzający innowacje inżynierowie i specjaliści opracowują produkcję dużych precyzyjnych obrabiarek WALDRICH COBURG. Dlatego, jako globalny gracz, przykładamy dużą wagę do najlepszego możliwie poziomu wykształcenia i silnego wizerunku marki pracodawcy. Najwyższy standard jakości i knsekwentna orientacja na klienta należą do naszych motywów przewodnich. W siedzibie firmy w Coburg produkujemy precyzyjne frezarki bramowe, tokarki pionowe i szlifierki. Nasze maszyny są używane na całym świecie w prawie wszystkich gałęziach przemysłu, na przykład w obróbce obudów silników diesla, w elektrowniach, a także w budowie maszyn, w wytwarzaniu narzędzi i form. Zawsze, kiedy stawiane są wysokie wymagania obóbce matali pod względem precyzji, wydajności obróbki, wymiarów detalu, złożonych technologii i wydajności, jesteśmy dla naszych klientów właściwym partnerem. Ponieważ: WALDRICH COBURG soznacza jakość, technologie i innowację Made in Germany.

 4. ORBITALUM TOOLS GMBH

  Niemcy

  Firma Orbitalum Tools projektuje i produkuje przenośne piły do rur, strugarki do rur, maszyny do obróbki końcówek rur, zgrzewarki orbitalne oraz otwarte i zamknięte głowice do zgrzewania orbitalnego. Maszyny te znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym i elektronicznym, a także w elektrowniach, rurociągach i przemyśle stoczniowym, gdzie szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Firma posiada certyfikat ISO 9001: 2008 i zaangażowana jest w zrównoważony rozwój. Nasi klienci doceniają zorientowane na klienta doradztwo, solidne know-how w zakresie zastosowań oraz najwyższej jakości dostawy i obsługę klienta. Orbitalum Tools należy do grupy ITW Welding Group, która jest jednym z wiodących na świecie dostawców sprzętu spawalniczego, akcesoriów i materiałów spawalniczych oraz automatyki spawalniczej.

 5. CHEMEGRA CHEMISCHE UND MECHANISCHE GRANULATVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CHEMEGRA jest Państwa kompetentnym partnerem w zakresie mechanicznej obróbki różnych żużli do piaskowania (środek do piaskowania żużla) oraz innych granulatów do różnych zastosowań. CHEMEGRA produkuje specjalne bezsilikonowe materiały ścierne jednorazowego użytku w żądanej wielkości ziarna i opakowania. Nadają się one na przykład do renowacji mostów w zakresie ochrony antykorozyjnej, obróbki powierzchni karoserii, renowacji betonu, renowacji elewacji i fasad itp. Ścierniwo do obróbki strumieniowo-ciernej, produkcja różnych granulek, żużel aluminiowo-krzemowy i ścierniwa wielokrotnego użytku, jak również materiały budowlane do melioracji gruntu i zasypek. W ramach umowy na wypełnianie / napełnianie w ciągu kilku dni zapakujemy indywidualnie wasze towary luzem lub materiały sypkie w worki Big Bag (elastyczne duże worki), w tym także we skazanej waszej lokalizacji (urządzenie mobilne).

 1. STÜWE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma z siedzibą w Hattingen an der Ruhr, STÜWE® GmbH & Co. KG jest wiodącym na świecie producentem połączeń wał-piasta z zabezpieczeniem ciernym. Opracowujemy wysokospecjalistyczne połączenia cierne w najlepszej jakości do szczególnie wymagających zastosowań. Renomowane firmy na całym świecie doceniają zalety naszych wyrobów i od wielu lat ufają naszemu know-how i trwałości naszych produktów. To łączy. Tarcze skurczowe, zestawy zaciskowe, sprzęgła wałów, sprzęgła kołnierzowe, połączenia wałów Cardana i produkty specjalnie dostosowane do potrzeb klienta stanowią tylko ułamek szerokiego asortymentu produktów firmy. Już dzisiaj skorzystaj z potężnej technologii Made in Germany.

 2. SMW-AUTOBLOK SPANNSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma SMW-AUTOBLOK to lider w dziedzinie technologii zaciskowych obracanych i stacjonarnych do elementów obrabianych. Firma operuje na całym świecie i posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne w Meckenbeuren / Niemcy i Caprie / Włochy. Firma SMW-AUTOBLOK posiada sieć sprzedaży i serwisu na całym świecie w ponad 50 krajach. Klient korzysta z profesjonalnego, zorientowanego na rozwiązania doradztwa oraz wsparcia posprzedażnego najwyższej klasy bezpośrednio w każdej lokalizacji. Optymalna logistyka dystrybucyjna gwarantuje również na całym świecie dostawę części zamiennych w krótkim czasie. SMW-AUTOBLOK to partner technologiczny zajmujący się globalnymi wymaganiami klientów. Duża liczba zgłoszeń patentowych ilustruje innowacyjność firmy. Nowo opracowane wyroby high-tech są proste w konserwacji, gotowe do skonfigurowania, zgodne z normą przemysłową 4.0 lub przystosowane do automatyzacji procesów obróbki.

 1. SURPLEX GMBH

  Niemcy

  Surplex specjalizuje się w sprzedaży używanych maszyn do obróbki metali i drewna, w szczególności pochodzących z likwidacji zakładów przemysłowych i rzemieślniczych. Sprzedający mogą skorzystać z naszych profesjonalnych i dostosowanych do sytuacji rozwiązań: Surplex posiada wieloletnie doświadczenie w skupie i sprzedaży pojedynczych maszyn, zestawów maszyn, a także kompletnych zakładów. Publikujemy ogłoszenie o sprzedaży maszyn na nowoczesnym portalu internetowym, który odwiedza około 500 000 osób miesięcznie na całym świecie. W zależności od założonego przez sprzedającego celu, maszyny są wystawiane na aukcję lub sprzedawane w sposób standardowy. Dla zarządców masy upadłościowej Surplex jest efektywnym partnerem, pomagającym w przeprowadzaniu dużych aukcji urządzeń przemysłowych po likwidacji lub restrukturyzacji zakładów. Jest to obszar działalności, który rozwija się od wielu lat. Doświadczeni eksperci kontrolują cały proces sprzedaży, przed, podczas, jak i po przeprowadzeniu licytacji.

 2. VWH GMBH

  Niemcy

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 3. WKV DR. GROCHOWSKI ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Dr. Inż. Horst Grochowski, wynalazca i przedsiębiorca, jako pierwszy na świecie opracował i opatentował pod koniec lat 80-tych suchy system oczyszczania gazów spalinowych w trybie przeciwprądowym. Dzięki ciężkiej pracy, ciągłemu rozwojowi i dbałości o szczegóły, technologia ta odniosła sukces poza granicami Niemiec i następnie Europy. Od połowy lat 90-tych XX wieku zakłady budowane są w Japonii, a następnie technologia ta przedostała się przez Tajwan i Koreę do Chin kontynentalnych, gdzie obecnie uczestniczy w inicjatywie "Blue Sky". Dr. Grochowski i jego zespół doświadczonych inżynierów nadal ściśle współpracują z licencjobiorcami takimi jak Babcock, Ude, Mitsui, Hyundai, Samsung-Corning, Ansteel, BaoWu-Steel itp. To właśnie dzięki zaufanym i zorientowanym na cel relacjom z licencjobiorcami i klientami końcowymi, a także dzięki wyraźnemu leadership technicznemu, technologia WKV (CSCR®) ugruntowała się ostatnio także w Chinach.

 4. SFS GROUP GERMANY GMBH

  Niemcy

  GESIPA Technika połączeń przekształciła się w wiodącą międzynarodową firmę w dziedzinie nitowania . Wysoka jakość, niezawodność nitów zrywalnych i nitonakrętek GESIPA®, a także innowacyjne i wysokiej jakości narzędzia do osadzania sprawiły, że GESIPA® jest cenionym partnerem w handlu i przemyśle.

 5. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 6. BIMATEC SORALUCE ZERSPANUNGSTECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Bimatec Soraluce od ponad 30 lat towarzyszy swoim klientom z pasją, opierając się na zdobytym know-how. W swojej siedzibie w Limburg a. d. Lahn firma posiada nowoczesne centrum technologiczne i demonstracyjne ze zintegrowanym centrum szkoleniowym . Portfolio obejmuje kompleksowe indywidualne rozwiązania produkcyjne od maszyn standardowych po wysoce zindywidualizowane systemy z automatyzacją. Nasze frezarki, tokarki i szlifierki do obróbki wielkogabarytowej są liderami w technologii obróbki. Firma jest pionierem w rozwoju nowych technologii dla wydajnych i zoptymalizowanych procesów. Funkcje wielozadaniowe, frezowanie, toczenie, wiercenie, szlifowanie i cięcie kół zębatych przy użyciu tylko jednej maszyny, są opcjonalnie dostępne dla wszystkich serii. Firma wyznacza też nowe standardy w dziedzinie serwisu. Wyspecjalizowany zespół z dziedziny mechaniki, elektroniki i techniki użytkowej jest zawsze do dyspozycji klientów. Oprócz infolinii serwisowej z teleserwisem, firma oferuje regionalną flotę serwisową, a także części zamienne i serwis głowic frezujących. Pozostajemy do Twojej dyspozycji: przez cały okres użytkowania maszyny.

 7. LVD

  Belgia

  LVD jest firmą produkującą precyzyjne prasy krawędziowe założoną w 1952 roku.. Wraz z przejęciem Strippit, Inc. firma LVD stała się liderem na rynku międzynarodowym. Oferujemy systemy cięcia laserowego, dziurkarki, prasy krawędziowe, nożyce oraz oprogramowanie CAD/CAM. Ponadto specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu na cały świat wycinarek laserowych CNC, giętarek, dziurkarek i zintegrowanych rozwiązań programowych do obróbki blachy. Produkty działu maszynowego LVD mogą być użyte w wielu różnych zastosowaniach życia codziennego, takich jak na przykład okapy kuchenne, latarnie, pociągi dużej prędkości, windy, stal nierdzewna do kuchni przemysłowych i wiele więcej! LVD działa w ponad 45 krajach, stosując zasadę sprzedaży i obsługi w każdym regionie i posiada pięć zakładów produkcyjnych. W LVD dział obsługi klientów z całego świata obejmuje ponad 180 inżynierów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach i zapewnia najwyższej jakości wsparcie w celu utrzymania produktywności i rentowności operacji.

 8. SCHNELL SPA

  Włochy

  1962 – 2021. Lata wyzwań i osiągnięć. Po prawie 60 latach od powstania, firma Schnell jest dziś światowym liderem w dziedzinie automatycznych maszyn do obróbki żelaza do betonu zbrojonego, maszyn do produkcji siatek zgrzewanych elektrycznie, a także oprogramowania do zarządzania. Założona w 1962 roku, firma oferuje kompletny asortyment maszyn do konfigurowania, objętych ponad 150 patentami, produkowanych na powierzchni 40000 m2 w 4 zakładach rozmieszczonych na całym świecie i zatrudniających 350 pracowników. Schnell stoi na czele dużego wielonarodowego holdingu przemysłowego. Działa w ponad 150 krajach świata, korzystając ze swoich 11 filii, ponad 50 agentów i pośredników oraz gęstej sieci centrów obsługi posprzedażowej. Najnowszym dodatkiem jest powstała w 2017 roku nowa jednostka operacyjna „Schnell Kundendienst”, centrum posprzedażowej pomocy technicznej i części zamiennych, działające zarówno w terenie, jak i poprzez serwis call-center i przeznaczone dla klientów z rynku niemieckiego.

 1. WISSNER GESELLSCHAFT FÜR MASCHINENBAU MBH

  Niemcy

  Wissner CNC Technologies jest średniej wielkości firmą z siedzibą w Getyndze, Niemcy. Od momentu założenia w 1986 roku, firma Wissner z powodzeniem opracowała, zaprojektowała, zbudowała i zainstalowała kilka generacji precyzyjnych frezarek CNC i wycinarek laserowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoce innowacyjnemu podejściu firma może zaoferować szeroką gamę najnowocześniejszych maszyn. Firma Wissner jest dumna z tego, że jest wiodącym producentem niezawodnych frezarek i maszyn laserowych HSC. Frezarki HSC firmy Wissner charakteryzują się wysoką precyzją i najwyższą jakością. Innowacyjna, opatentowana technologia "Hold & Press" umożliwia klientom osiągnięcie znacznych oszczędności w procesach produkcyjnych. Portfolio produktów firmy Wissner obejmuje maszyny, narzędzia i usługi, które są wykorzystywane w różnych segmentach przemysłu, takich jak budowa maszyn, lotnictwo, reklama i oświetlenie, meble, zabawki oraz w przemyśle dentystycznym.

 2. BALTIQUE PRECISION

  Polska

  Baltique Precision jest mieszczącym się w Polsce przedsiębiorstwem profesjonalnego, szybkiego prototypowania do produkcji. Specjalizujemy się w obróbce elementów metalowych i z tworzyw sztucznych na specjalne zamówienie klienta. Jesteśmy podwykonawcą w zakresie wysokiej jakości elementów toczonych i frezowanych. Nasze produkty są stosowane w najbardziej zróżnicowanych sektorach, takich jak przemysł narzędziowy, motoryzacyjny i rolniczy. Baltique Precision jako profesjonalny podwykonawca to: •Usługi frezowania CNC •Usługi toczenia CNC •Obróbka tradycyjna •Zespół ekspertów, który będzie mógł udzielać Ci wskazówek technicznych odnośnie projektów Twoich elementów i narzędzi niezbędnych do ich produkcji, •Wysoka jakość, której towarzyszą regularny monitoring i kontrola, •Gwarancja ochrony poufności danych Twojego projektu, Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 3. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 4. FRANZ KROPE MASCHINEN- UND WERKZEUGBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Franz Krope od 50 lat działa z dużym powodzeniem w dziedzinie budowy maszyn i narzędzi. O blisko 30 lat firma Franz Krope prowadzi kompleksowy rozwój i niezależną budowę wytłaczarek specjalnie zaprojektowanych do wyrobu okładzin z tworzywa sztucznego i powłok. Wraz z budową wytłaczarek, czyli również przed 30 laty, firma Franz Krope rozpoczęła wytwarzanie wysokiej jakości okładzin z tworzywa sztucznego wykonywanych metodą wytłaczania (wkładania) tworzywa w armaturę przeznaczoną do pomiaru i regulacji i rozwinęła ten proces w dojrzałą technologię. Produkcja okładzin i powłok z tworzyw sztucznych do urządzeń do pomiaru przepływu jest dzisiaj główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i naszej wiedzy fachowej w wytwarzaniu okładzin do armatury zdobyliśmy uznanie wielu renomowanych użytkowników.

 5. ISOLOC SCHWINGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Celem nowej firmy Izoloc firmy jest rozwój innowacyjnych i wysokiej jakości produktów „Made in Germany" w zakresie technologii instalacji oraz izolacji drgań dla wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń. Konsekwentnie dążymy do celu dzięki naszemu zespołowi wykwalifikowanych ekspertόw. Aktualnie nasza firma z powodzeniem działa we wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie. Rozmiar maszyny nie ma tu znaczenia. Dysponujemy zarówno mniejszymi obrabiarkami, jak i dużymi prasami kowalniczymi, a także maszynami z zakresu technologii formowania tworzyw sztucznych, druku i papieru, chemii, przetwórstwa drewna, przemysłu spożywczego, elektrotechnicznego i budowlanego. Oferujemy również izolacje budynków i konstrukcji (przykład: Ambasada Szwajcarii w Berlinie) oraz fundamenty pod ciężkie maszyny (fundamenty sprężynowe). Twoja perfekcja to nasz cel!

 6. BEHRINGER GMBH

  Niemcy

  BEHRINGER GmbH jest przedsiębiorstwem rodzinnym średniej wielkości, zarządzanym przez właściciela z trzeciej generacji. Wyróżniają nas tradycyjne wartości, solidna technologia i szeroki zakres produkcji w pionie. Pasja do procesów piłowania jest tym, co napędza nas jako lidera w zakresie kompetencji i technologii w dziedzinie pił taśmowych i tarczowych. Behringer jest jednym z niewielu kompletnych dostawców na rynku technologii piłowania.

 7. OMCA S.R.L.

  Włochy

 8. ASLI MACHINE INDUSTRY

  Turcja

 9. STENZEL GMBH

  Niemcy

 10. SELMACH MACHINERY LTD

  Zjednoczone Królestwo

Filtry

Wyniki dla

Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali - Import eksport

Liczba wyników

12 993 przedsiębiorstwa