• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie stali i metali

Wyniki dla

Formowanie stali i metali - Import eksport

 1. NEGELE HARTMETALL-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Produkty NHT spełniające najwyższe wymagania. Negele Hartmetall-Technik GmbH (NHT) jest średniej wielkości przedsiębiorstwem, które od 1980 roku zajmuje się spiekaniem i produkcją precyzyjnych elementów formowanych na bazie metalurgii proszków. Z materiałów o wysokiej wydajności karbidu (węglika wolframu), miedzi wolframu, metalu ciężkiego, wolframu i molibdenu, półprodukty są spiekane w postaci prętów okrągłych, prętów kwadratowych, tulei, pierścieni, płyt i kształtek zgodnie z DIN ISO. Ale to tylko jedna strona szerokiego zakresu usług. Z drugiej strony, NHT oferuje produkcję kontraktową części na podstawie rysunku i wytwarza półprodukty lub kompletne komponenty według specyfikacji klienta w każdej ilości, od produkcji jednostkowej do dużych serii - szybko, niezawodnie i w najwyższej jakości.

 2. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 3. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

 4. PLANSEE SE

  Austria

  Firma Plansee Hochleistungswerkstoffe jest ekspertem w dziedzinie komponentów wykonanych z molibdenu, wolframu, tantalu, niobu, chromu i ich stopów.

 5. GRONBACH

  Niemcy

  GRONBACHWASSERBURG od 1964 roku na powierzchni produkcyjnej ponad 20.000 m2, opracowuje i produkuje komponenty i podzespoły, zatrudniając 290 pracowników. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej i aluminium, powłokach anodowanych i wtrysku tworzyw sztucznych. Mamy także własny dział rozwoju nowych technologii powierzchniowych, procesów produkcyjnych i montażowych. Główne kompetencje GRONBACHWASSERBURG obejmują następujące obszary: Obróbka metali (gięcie, frezowanie, głębokie tłoczenie, wiercenie itp.), Powierzchnie (anodowanie, malowanie proszkowe, drukowanie, grawerowanie laserowe), Technologie tworzyw sztucznych (hybrydowe, wtryskowe), Urządzenia hybrydowe i usługi rozwoju

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 2. EMO - ORODJARNA D.O.O.

  Słowenia

  Specjalizujemy się w opracowywaniu, projektowaniu i produkcji narzędzi do formowania blachy na zimno dla przemysłu motoryzacyjnego. Wykonujemy narzędzia transferowe, liniowe, pojedyncze, progresywne i prototypowe do części konstrukcyjnych dla producentów OEM (producentów oryginalnego wyposażenia), takich jak Porsche, BMW, Audi, Daimler, Skoda, VW, … Mamy wysoko wykształconych inżynierów z dużym doświadczeniem i zawsze inwestujących w nowe urządzenia. Dysponujemy odpowiednimi pracownikami, sprzętem i wiedzą, aby uzyskać dla Państwa używając naszych narzędzi udane części.

 3. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 4. ELECTRIS - PRODUCER OF CUSTOM-MADE COPPER, ALUMINUM PARTS

  Polska

 5. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Turcja

 1. TITIZ CNC MACHINING

  Turcja

 2. HITHERMA AG

  Niemcy

 1. WOLFRUM FORMENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

 2. RICHTER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. TOOLISS GMBH

  Niemcy

 4. STELTER WERKZEUGBAU

  Niemcy

 5. ERODIERZENTRUM SOLINGEN GMBH ZIGMAN & ZIGMAN

  Niemcy

 6. FRITZ WOLF GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

 7. KLÄGER SPRITZGUSS GMBH & CO KG

  Niemcy

 8. PAUL REUTER GMBH & CO. KG INNOVATIVE KUNSTSTOFFPROFILE

  Niemcy

 1. RIES TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

 2. WERSHOFENER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

 3. PMS PLASTIC MOULDING SYSTEMS GMBH

  Niemcy

 4. KUNSTSTOFFTECHNIK HANS RETHWISCH GMBH

  Niemcy

 5. JAUCH-PLASTIC GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. PRIOMOLD GMBH

  Niemcy

 7. ZEIBINA KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. HENNEKE FORMBAU GMBH

  Niemcy

 9. RUDOLF PÜTZER GMBH

  Niemcy

 10. VOIGT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Formowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

7752 przedsiębiorstwa