• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie stali i metali

Wyniki dla

Formowanie stali i metali - Import eksport

 1. MECANOR SA

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Mecanor jest specjalistą w dziedzinie precyzyjnych produktów tłoczonych dla potrzeb mikrochechnologii, stosującym innowacyjne technologie i najnowocześniejsze urządzenia wysokiej jakości. Od momentu założenia w 1948 roku frima Mecanor stale odnawia i unowocześnia swoje produkty i możliwości, aby skutecznie reagować na zmieniające się wyzwania w dziedzinie mikrotechnologii na różnych rynkach, początkowo prawie wyłącznie w branży zegarmistrzowskiej, a następnie dywersyfikując swoją ofertę komponentów do zastosowań w branży techniki medycznej, motoryzacyjnej i mikrourządzeń.

 2. CHEM-TREND (DEUTSCHLAND) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w produkcji efektywnych materiałów i środków zapobiegających przyleganiu, substancji do opon w aerozolu, środków czyszczących i dodatkowych produktów do procesów obróbki kształtowej i odlewania. Nasza specjalistyczna wiedza daleko wykracza poza projektowane i wytwarzane przez nas produkty. Znamy odpowiednie procesy produkcyjne poszczególnych branż i pomagamy naszym klientom efektywniej produkować wysokiej jakości produkty przy równoczesnej redukcji kosztów operacyjnych.

 3. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 4. NEGELE HARTMETALL-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkty NHT spełniające najwyższe wymagania. Negele Hartmetall-Technik GmbH (NHT) jest średniej wielkości przedsiębiorstwem, które od 1980 roku zajmuje się spiekaniem i produkcją precyzyjnych elementów formowanych na bazie metalurgii proszków. Z materiałów o wysokiej wydajności karbidu (węglika wolframu), miedzi wolframu, metalu ciężkiego, wolframu i molibdenu, półprodukty są spiekane w postaci prętów okrągłych, prętów kwadratowych, tulei, pierścieni, płyt i kształtek zgodnie z DIN ISO. Ale to tylko jedna strona szerokiego zakresu usług. Z drugiej strony, NHT oferuje produkcję kontraktową części na podstawie rysunku i wytwarza półprodukty lub kompletne komponenty według specyfikacji klienta w każdej ilości, od produkcji jednostkowej do dużych serii - szybko, niezawodnie i w najwyższej jakości.

 5. TRP FORGE METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  TRP Forge to firma zajmująca się kuciem i wiodący producent niestandardowych wyrobów kutych dla szerokiego spektrum gałęzi przemysłu. Działając na rynku od ponad 10 lat, pozostajemy najsilniejszą z firm zajmujących się kuciem metali, ze względu na naszą koncentrację na jakości, ciągłe doskonalenie i chęć wykraczania poza potrzeby naszych klientów. Jako jedna z wiodących firm zajmujących się kuciem metali w Turcji, wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie i sprzęt do dostarczania wszelkiego rodzaju wysokiej jakości kutych elementów stalowych. Pracujemy z użyciem stali, stali nierdzewnej i stopów stali. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości, a nasz doświadczony zespół ma na celu wyprzedzenie Państwa oczekiwań. Oferujemy usługi z zakresu kucia i obróbki dla przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego i rolniczego. Nasze starania o jakość są widoczne w rygorystycznych testach, zapewniających bezbłędne przesyłki. Specjalizując się w stali węglowej, aluminium, miedzi i mosiądzu, nasze zaawansowane narzędzia gwarantują wysoką jakość produktów. Działając w nowoczesnym obiekcie o powierzchni 20 000 m2, w tym 7 000 m2 przeznaczonych do kucia na gorąco, TRP Forge Metal wykorzystuje nowoczesny sprzęt zgodny z międzynarodowymi standardami. Dzięki prasom maxi, prasom hydraulicznym, młotom jednouderzeniowym i piecom indukcyjnym, produkujemy części kuźnicze od 0, 10 do 250 kg w różnych kształtach. Kierując się naszą dbałością o zadowolenie klienta, nasz dział kontroli jakości zapewnia, że każdy produkt przechodzi dokładne testy technologiczne, aby zagwarantować najwyższą jakość i bezbłędne wysyłki. Prosimy skontaktować się z nami!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PLANSEE SE

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma Plansee Hochleistungswerkstoffe jest ekspertem w dziedzinie komponentów wykonanych z molibdenu, wolframu, tantalu, niobu, chromu i ich stopów.

 2. GRONBACH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GRONBACHWASSERBURG od 1964 roku na powierzchni produkcyjnej ponad 20.000 m2, opracowuje i produkuje komponenty i podzespoły, zatrudniając 290 pracowników. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w obróbce stali nierdzewnej i aluminium, powłokach anodowanych i wtrysku tworzyw sztucznych. Mamy także własny dział rozwoju nowych technologii powierzchniowych, procesów produkcyjnych i montażowych. Główne kompetencje GRONBACHWASSERBURG obejmują następujące obszary: Obróbka metali (gięcie, frezowanie, głębokie tłoczenie, wiercenie itp.), Powierzchnie (anodowanie, malowanie proszkowe, drukowanie, grawerowanie laserowe), Technologie tworzyw sztucznych (hybrydowe, wtryskowe), Urządzenia hybrydowe i usługi rozwoju

 3. RT KAUCUK POLIÜRETAN VE MAKINA SAN. TIC. LTD. STI (RT GROUP)

  Turcja

  Verified by europages badge

  Grupa RT jest producentem materiałów technicznych, elementów silikonowych, gumowych i poliuretanowych do sektorów tekstylnego, żelaza-stali, papierniczego, mdf, medycznego, tworzyw sztucznych, lotniczego, ropy naftowej/wiertniczego oraz maszyn dla różnych branż. Od 2021 roku, produkuje mieszarki do piasku do zastosowań precyzyjnych, urządzenia do obróbki CNC, przetwórstwa metali, powlekania gumy, powlekania poliuretanem, z wykorzystaniem narzędzia diagnostycznego CMM, na powierzchni 6.400m² (2.400m² obszaru zamkniętego), w nowej lokalizacji, w strefie przemysłowej Adana / Turcja.

 4. EMO - ORODJARNA D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Specjalizujemy się w opracowywaniu, projektowaniu i produkcji narzędzi do formowania blachy na zimno dla przemysłu motoryzacyjnego. Wykonujemy narzędzia transferowe, liniowe, pojedyncze, progresywne i prototypowe do części konstrukcyjnych dla producentów OEM (producentów oryginalnego wyposażenia), takich jak Porsche, BMW, Audi, Daimler, Skoda, VW, … Mamy wysoko wykształconych inżynierów z dużym doświadczeniem i zawsze inwestujących w nowe urządzenia. Dysponujemy odpowiednimi pracownikami, sprzętem i wiedzą, aby uzyskać dla Państwa używając naszych narzędzi udane części.

 5. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

 1. MIKROMAT, SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1997 r. MIKROMAT z powodzeniem działa w branży inżynieryjnej. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na spawaniu, obróbce i formowaniu stopów aluminium, a także stali, stali nierdzewnej oraz innych materiałów. W zależności od wymagań klienta produkcja może obejmować pojedyncze części, a także małe i średnie serie.

 2. TITIZ CNC MACHINING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TITIZ CNC MACHINING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie stali i metali, Wzornictwo przemysłowe, Formowanie stali i metali, maszyny przewodowe do elektroerozji metali, toczenie precyzyjne, Frezowanie CNC-4-osiowe, frezowanie CNC, frezarka cnc, i Części obrabiane CNC. Ma siedzibę w Istanbul / Beylikdüzü, Turcja.

 1. HADASCH MATERIALFLUSS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HADASCH MATERIALFLUSS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Langenfeld, Niemcy.

 2. PNS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PNS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 3. MWM MASCHINEN- & WERKZEUGBAU MIRWALD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MWM MASCHINEN- & WERKZEUGBAU MIRWALD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 4. K+S GMBH MODELL- UND FORMENBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma K+S GMBH MODELL- UND FORMENBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Waghäusel, Niemcy.

 5. MASCHINEN & FORMENBAU LEINETAL MFL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASCHINEN & FORMENBAU LEINETAL MFL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 6. BITTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BITTNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 7. MACK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MACK KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 8. RIES TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RIES TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Nördlingen, Niemcy.

 1. REICHENBÄCHER + HASEL SCHLEIFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REICHENBÄCHER + HASEL SCHLEIFTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 2. ERNST REHFUSS WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERNST REHFUSS WERKZEUGBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Balingen, Niemcy.

 3. APPPEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma APPPEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. ACAD GROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACAD GROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Heilsbronn, Niemcy.

 5. PRIOMOLD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRIOMOLD GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Schömberg, Niemcy.

 6. JOKEY PLASTIK WIPPERFÜRTH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOKEY PLASTIK WIPPERFÜRTH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Wipperfürth, Niemcy.

 7. WOLFRUM FORMENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFRUM FORMENBAU GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 8. RICHTER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RICHTER PRÄZISIONSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 9. TOOLISS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TOOLISS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Urbach, Niemcy.

 10. VOIGT SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOIGT SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Ma siedzibę w Großbreitenbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formowanie stali i metali - Import eksport

Liczba wyników

7743 Przedsiębiorstwa