• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • cynkowanie elektrolityczne

Wyniki dla

Cynkowanie elektrolityczne - Import eksport

 1. SILGA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Silga spa, czyli Società Italiana Lavorazioni Galvaniche, rozpoczęła działalność w 1969 r. w dziedzinie obróbki, z której zaczerpnęła swoją nazwę, czyli powlekania galwanicznego, a po krótkim czasie rozpoczęła produkcję obwodów drukowanych. Silga spa stale się rozwija, skupiając zawsze szczególną uwagę na ochronie środowiska i zarządzaniu bezpieczeństwem w miejscu pracy. Silga spa dysponuje różnymi instalacjami do oczyszczania: dwiema fizykochemicznymi, jedną wymiany jonowej z recyklingiem oraz jedną biologiczną, w fazie eksperymentalnej.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Kovinoplastika Lož to międzynarodowa firma z 70-letnią tradycją, z siedzibą w Słowenii. Naszym celem jest spełnienie wymagań naszych klientów w zakresie produktów funkcjonalnych i jakościowych z możliwością wykonania komponentów niestandardowych na zamówienie. Nasze podejście typu "ONE-STOP-SHOP" czyli kompleksowej obsługi zapewnia rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, od badań i rozwoju po produkt końcowy. Działając zgodnie z międzynarodowymi standardami, możemy poszczycić się certyfikatami takimi jak ISO 9001, ISO 14001 i IATF 16949. Specjalizujemy się w różnych branżach, w tym motoryzacyjnej, sportowej, elektronicznej, bezpieczeństwa, rolniczej i budowlanej i jesteśmy zaufanym partnerem w dążeniu do doskonałości produkcji. Nasze kompetencje i najnowsze technologie zapewniają znakomitą wydajność wszystkich naszych głównych linii produkcji. Obejmuje to odlewanie ciśnieniowe stopów cynku, mechaniczną transformację stali, głębokie tłoczenie, wyrób narzędzi, galwaniczną obróbkę powierzchni i montaż. Nasze zaangażowanie w precyzję i satysfakcję przyczynia się do naszego sukcesu w różnych sektorach.

 3. ROSCIC

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma ROSCIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, miedziowanie metali, oksydowanie czarne, niklowanie chemiczne, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 4. BSB POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  BSB Poland Sp. z o.o. jest profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych. Wykonujemy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania wszystkimi metodami. Specjalizujemy się w produkcji elementów i konstrukcji spawanych. Nasza główna domena to offshore, wind power, energy and military. Mamy duże doświadczenie w realizacji projektów w zakresie konstrukcji spawanych stal czarna, nierdzewna, aluminium. Wykonujemy także usługi obróbki skrawaniem CNC, cięcia laserowego/plazmy, gięcia oraz obróbki powierzchniowej. Fundamentem naszej działalności jest Systemem Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001, natomiast procesy spawalnicze realizowane są zgodnie z wymaganiami jakości ISO 3834-2. Posiadamy certyfikaty 1090 - 1; -2; -3 EXC3. Współpracujemy także z firmami zapewniającymi ochronę antykorozyjną. Cynkowanie ogniowe, galwaniczne czy malowanie. Wszystkie procesy organizacji, a w szczególności procesy produkcyjne, podlegają ciągłym przeglądom i rozwojowi. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że otrzymają produkt najwyższej jakości, spełniający uzgodnione wymagania. Posiadamy własne biuro technologów. Jesteśmy w stanie pomóc klientowi już na etapie konstrukcji, czy przygotowania technologii, aż po finalne dostarczenie gotowego produktu.

 5. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Polska

  Od lat działamy w branży obróbki powierzchniowej. Przedmiotem świadczonych usług jest obróbka galwaniczna stali, metali kolorowych (miedzi, mosiądzu), a także tworzyw sztucznych (ABS). Posiadamy takie certyfikaty jak IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001. Dzięki nowoczesnym technologiom i zaawansowanym maszynom świadczymy usługi o najwyższej jakości. Nasze usługi obejmują: - cynkowanie elektrolityczne, - powłoki stopowe cynk-nikiel, - miedziowanie, - niklowanie, - srebrzenie, - cynowanie - chromowanie tworzyw sztucznych. Technolog odpowiada za jakość otrzymywanych wyrobów. W tym celu ma do dyspozycji dobrze wyposażone laboratorium analityczne oraz laboratorium kontrolno-pomiarowe. Standardowo są w nich wykonywane m.in.: - badanie grubości, które jest przeprowadzane za pomocą promieniowania rentgenowskiego (X-Ray) - badanie odporności antykorozyjnej, wykonywane w komorze solnej (wg. normy ISO 9227). Klienci (gałęzie przemysłu): - branża motoryzacyjna, - budownictwo, - armatura sanitarna, - przemysł elektrotechniczny i energetyczny, - przemysł AGD.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GALVACO

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Galvaco du Weert Groep specjalizuje się w cynkowaniu i w kolorowych powłokach wykonanych w procesie elektrostatycznego malowania proszkowego. Galvaco jest w stanie zapewnić realizację całego procesu: od stali czarnej po dostawę wyrobu gotowego do klienta lub na miejsce wykonania prac. Glavaco du Weert Groep oferuje Ci naatępujące usługi: cynkowanie ogniowe, cynkowanie delta (specjalność), realizacja elektrostatycznego malowania proszkowego, kontrola jakości, różne konfekcjonowanie i transport do końcowego miejsca przeznaczenia.

 2. HELCO METAL

  Grecja

  Z biegiem lat wypracowaliśmy procedury galwanizacji każdego metalu lub stopu, osiągając rezultaty odpowiadające wysokim standardom zgodnie z wymaganiami klienta. Powlekanie elektrolityczne oferuje wiele korzyści umożliwiających poprawę jakości produktów i zdobycie konkurencyjnej pozycji na rynku. Stosujemy różne metody powlekania metalowych elementów a mianowicie: Niklowanie, miedziowanie, pokrywanie mosiądzem, chromowanie. Podejmiemy się każdego zlecenia. Nasze usługi objęte są gwarancją.

 3. ZINCOGAM SPA

  Włochy

  ZincoGam, przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu, jest dziś liderem w branży cynkowania na gorąco. Duża zdolność Jego zakładu oraz kompetencje Jego personelu pozwalją mu zaoferować szeroki wachlarz usług z certyfikatem jakości.

 4. GT GALVANOTECNICA SRL

  Włochy

  GT GALVANOTECNICA oferuje gamę obróbek, z wykorzystaniem najlepszych produktów dostępnych na rynku. Ochrona materiałów przed zużyciem w czasie: oto nasze zadanie. Dlaczego jest to tak bardzo ważne? Ponieważ zagwarantowanie funkcjonowania i integralności elementu oznacza produkowanie zgodnie ze standardami o wysokim poziomie i dążenie do doskonałości.

 5. GALVANOTECNICA SNC

  Włochy

  Cynkowanie żółte, białe, czarne. Niklowanie. Elektroliza. Firma pracuje od ponad 40 lat w branży pokryć galwanicznych, zwłaszcza w branży statycznego cynkowania elektrolitycznego (rozmiary basenów : 2800 x 1400 x 600) i roto. Linie automatyczne gwarantują wysoką produkcję oraz przestrzeganie norm jakości. Gama instalacji pozwala firmie zaspakajać wymagania klientów we wszystkich sektorach przemysłowych.

 1. GLORIA KEY

  Białoruś

  Firma GLORIA KEY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Cynk i stopy cynku. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Powłoki antykorozyjne, Cynkowanie elektrolityczne, Powłoki antykorozyjne, i obróbka galwaniczna. Ma siedzibę w Zhodino, Białoruś.

 2. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Niemcy

  Firma RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Walsrode, Niemcy.

 1. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Polska

  Firma EURO-BOX SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Swiebodzin, Polska.

 2. GALVAMETAL SA

  Francja

  Firma GALVAMETAL SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Chromowanie, galvanisation, Cynkowanie elektrolityczne, odtłuszczanie, i Chromowanie. Ma siedzibę w Embreville, Francja.

 3. SONEL

  Francja

  Firma SONEL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Cynkowanie elektrolityczne, i niklowanie chemiczne. Ma siedzibę w Nyoiseau, Francja.

 4. ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA.

  Portugalia

  Firma ZINCRAL, REVESTIMENTOS , LDA., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Jest również obecna w dziedzinach obróbka ocynkowaniem, niklowanie metali, i cynowanie metali. Ma siedzibę w Murtosa, Portugalia.

 5. ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL

  Niemcy

  Firma ZINQ BEILSTEIN GMBH & CO. KG FILIALE MAINTAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Galwanoplastyka - urządzenia, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, i Galwanoplastyka - urządzenia. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 6. ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH

  Niemcy

  Firma ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, Antykorozyjne substancje chemiczne, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Konstrukcje metalowe lekkie, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Landsberg, Niemcy.

 7. MITHIEUX

  Francja

  Firma MITHIEUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, obróbka metali, obróbka galwaniczna metali, Cynkowanie elektrolityczne, i Kondensatory elektrolityczne tantalowe. Ma siedzibę w Chambery Cedex 9, Francja.

 8. ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINQ DUISBURG GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 1. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Cynkowanie elektrolityczne, Budownictwo przemysłowe, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Bruchsal, Niemcy.

 2. KARAS PLATING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KARAS PLATING, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Jest również obecna w dziedzinach obróbka i wykańczanie powierzchowne metali, posrebrzanie rotacyjne, i niklowanie metali. Ma siedzibę w Leigh, Zjednoczone Królestwo.

 3. HNK SERVICE

  Francja

  Firma HNK SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka mechaniczna powierzchni - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do trawienia i oczyszczania, Maszyny do powlekania powierzchni, Kontrola powierzchni metali, Cynkowanie elektrolityczne, Maszyny do trawienia i oczyszczania, Maszyny do powlekania powierzchni, Kontrola powierzchni metali, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Villeurbanne, Francja.

 4. SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES

  Francja

  Firma SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, Cynkowanie elektrolityczne, chromianowanie, i malowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Bouligny, Francja.

 5. ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZINQ CASTROP-RAUXEL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Cynkowanie elektrolityczne, Galwanizacja stali i metali, i Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Ma siedzibę w Castrop-Rauxel, Niemcy.

 6. PROTEXSUR

  Francja

  Firma PROTEXSUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, farba kataforezowa, Cynkowanie elektrolityczne, i plastyfikacja metali. Ma siedzibę w Saint Pierre Les Nemours, Francja.

 7. ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA

  Portugalia

  Firma ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka cieplna stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, Obróbka cieplna stali i metali, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 8. PAS

  Belgia

  Firma PAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Cynkowanie elektrolityczne, galvanisation, cynkowanie metali, obróbka ocynkowaniem, i Cynkowanie elektrolityczne. Ma siedzibę w Londerzeel, Belgia.

 9. ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL

  Włochy

  Firma ZINCATURA ELETTROLITICA DARIO GIANNI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Jest również obecna w dziedzinach elektrolityczne cynkowanie alkaliczne, cynkowanie elektrolityczne białe, galwanizacja, i cynkowanie metali. Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 10. DE BRUYN EN ZONEN

  Belgia

  Firma DE BRUYN EN ZONEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Cynkowanie elektrolityczne. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowanie stali i metali, miedź elektrolityczna, carpentry works, Piaskowanie stali i metali, i metal components. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo